Faramir (David Wenham)

Több
18 éve 10 hónapja #258783 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
tempo.boo.jp/save-d/vow.html

Helytartó-párti oldal, sajnos japán... :D :lol:


A képecke az alján tecc!
members3.jcom.home.ne.jp/gondorexpo/

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257532 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jó, csak mostanában TZ-ket írunk, majd nyáron tudom csak elkezdeni, az írást. Faramiros képet küldd!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257485 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nelia, én szívesen elolvasnám. :roll: Légy szíves, majd szólj, ha esedékes lesz! :)

[size=9:332bimih]Ha van igény rá, majd belinkelhetném egy Faramiros rajzomat?... :oops: Még készülőben van.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255876 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na majd elolvasom, és én is rákattantam az írásra, de nem akarom senkiét lemásolni, ez a dolog 100000000000000%-osan az én fejem szüleménye, amit most fogok írni, és ne sértődjetek meg tudatlanságomon.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255854 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kincső, nekem is nagyon tetszett! :itscool: Egész elérzékenyültem rajta, pedig nem szokásom... :( :( :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255730 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:wju2fgmw]Picit egoista megjegyzés: fent van végre az Ithiliai történet 9. fejezete, ezen a címen, ha engedélyezik olvashatjátok és kritizálhatjátok... :wink: na itt van :)
[/size]


[size=9:wju2fgmw]folytatom, a küldetés 7. fejezete is fent van, abban is van Faramir és Kincsővel együtt írtuk[/size]

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255637 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nagyon jó lett! Megható, és eltaláltad a stílust! Írj még!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja - 18 éve 10 hónapja #255498 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
[size=9:1eutvz5y]Picit egoista megjegyzés: fent van végre az Ithiliai történet 9. fejezete, ezen a címen, ha engedélyezik olvashatjátok és kritizálhatjátok... :wink: na itt van :)
[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255394 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az alábbiakat Phaedra/Namarie linkelte be a Képek topicba, de gondoltam, talán itt is vannak érdeklődők:
elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... r.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... r.jpg.html Érdekes a kép fölött az ismertető... :P
Aztán:
Katt Ide!
elfwood.lysator.liu.se/art/h/o/h ... 1.jpg.html
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... amir_5.jpg Faramir kiskorában :(
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ramir1.jpg
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... _Eowyn.jpg Faramir és Éowyn
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... mir_VI.jpg Én még ezt sem láttam :) :)
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... _Grief.jpg Óóóó...

*Link szerkesztve by Ery*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255367 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Isilcala írta: Előre is bocsi, de én utána jártam ennek az Adam Cullen-nek, és ezt találtam.... :roll: :
www.minas-anor.net/faramir/images/portrait.jpg
Ez lenne az a portrait????


Igen! Ez egy nagyon jó kép, csak a művész így átja.
:oops: Az is lehet, hogy a "lábbal festészet" díját nyerte el. :roll: :lol:

Végre egy művész nem "tágranyílt leányszemeken" keresztül ábrázolta a mi kis Davidünket! :roll: :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255365 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Nna, mindegy, én még ilyet se tudok... :? :oops:


[size=9:1vkbwjcf]Silima, miért nem érted már meg... :shake: Különben is, te nem ezt a fajta festészetet gyakorlod. Vagy tévedek?[/size]

Naszóval, szvsz biztos páratlan a maga nevében, mert biztos nem hiába kapott rá díjat. Csak én nem értek ennyire a művészetekhez, hogy ez tetszen. :oops: :roll: Nembaj, azért a modelt szeretjük. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255353 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nah, végre eljutottam odáig, hogy megnéztem a hetekkel ezelőtt vetített Molokai c. filmet videóról. Minden elismerésem Davidé, nagyot alakított :itscool: A szinkronhang viszont valahogy nem illett hozzá :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255337 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelia írta: Szerintem kicsit hasonlít rá, a vörös haj, trallala, ami Davides, de nincs kidolgozva, vagy hamarmunka, és nem nézte meg jól. :disagree:


Kicsit igen. A két füle közé szorult a feje. Na nem. Különben, ha hunyorítva nézem, télleg hasonlít egy kicsit... :) Nna, mindegy, én még ilyet se tudok... :? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254884 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem kicsit hasonlít rá, a vörös haj, trallala, ami Davides, de nincs kidolgozva, vagy hamarmunka, és nem nézte meg jól. :disagree:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254749 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem 100%, hogy ez az a kép, viszont csak ezt dobta ki a net.... :roll:
Annyira nekem sem tetszik a kép, szegény David fáradt lehetett, mikor ezt a képet csinálták róla....., vagy legalábbis úgy néz ki.......
De a díjat megérdemelte, hiszen David Wenhamről festette! :D

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254736 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Isilcala írta: Előre is bocsi, de én utána jártam ennek az Adam Cullen-nek, és ezt találtam.... :roll: :
www.minas-anor.net/faramir/images/portrait.jpg
Ez lenne az a portrait????

Ööööö... izé... hmmm... na.... Modern! :idea:
Bocs, de én ezen csak röhögni tudok :lol:
Biztos megvan ebben is a művészet, csak én még nem vagyok elég érett hozzá, hogy megértsem... fELFedezzem... :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254730 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
8O :eek2: :crap: :disagree: :confused2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254723 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Isilcala írta: Előre is bocsi, de én utána jártam ennek az Adam Cullen-nek, és ezt találtam.... :roll: :
www.minas-anor.net/faramir/images/portrait.jpg
Ez lenne az a portrait????


EZT NEM MONDHATJÁK KOMOLYAN, bocsi az ordításért!!! 8O 8O :lol:
Ez... érdekes. Művészi... ennél maradnék... 8O De díjat nem adtam volna rá... :oops:
Azért köszi, Isilcala! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254722 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Előre is bocsi, de én utána jártam ennek az Adam Cullen-nek, és ezt találtam.... :roll: :
www.minas-anor.net/faramir/images/portrait.jpg
Ez lenne az a portrait????

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254411 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Azta.... :lol: :lol: :lol:
"Adam Cullen, ausztrál művész Davidről festett portréja elnyerte 2000-ben az Archibald művészeti díjat." :lol:
Ez ám az életrajzhoz fontos momemtum! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254404 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én is elolvastam, és sok olyan dolgot találtam, amit el nem hinném róla.
Ennyi filmje van? Bingózni járt? Na azt azért el tudom képzelni róla...

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254368 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelossel írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: David-ről keresek magyar nyelvű életrajzot... Tud nekem valaki mutatni ilyet? :roll:


Csak ezt találtam:

nyuxko.atw.hu/david.html

Köszi szépen!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254347 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nimrodel (Melklerien) írta: David-ről keresek magyar nyelvű életrajzot... Tud nekem valaki mutatni ilyet? :roll:


Csak ezt találtam:

nyuxko.atw.hu/david.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254339 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David-ről keresek magyar nyelvű életrajzot... Tud nekem valaki mutatni ilyet? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254128 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelia írta: Boromir és Faramir közöss novellában (Denethor nélk.) nagyon szerető testvérpárnak hatnak szerintem. A bővített 2-ben is.Írdd, és meglátjuk!!! 8)
Bár ahogy a képességeidet nézem, nem lesz sétagalopp! Ezt a jó értelemben értem, na és a mi rekeszizmunk értelmében.


Ez nem lesz humoros...
viszont nem mostanában fogom megírni, mert teljesen el vagyok havazva ki
tt vizsgákkal. :evil: Utálok tanulni.

De még mennyire hogy szerető... főleg, ha békén hagyja őket a Papa. Éééédeseim.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254107 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Boromir és Faramir közöss novellában (Denethor nélk.) nagyon szerető testvérpárnak hatnak szerintem. A bővített 2-ben is.Írdd, és meglátjuk!!! 8)
Bár ahogy a képességeidet nézem, nem lesz sétagalopp! Ezt a jó értelemben értem, na és a mi rekeszizmunk értelmében.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252563 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nagyon :cry: folytatás lesz... imádom Borit és Farit közös novellában... édes kettesben... kalandon... :P :oops: Valahogy együtt az igaziak... így ki tudnak bontakozni jellemileg...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252558 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Niéla, ez a Gyűrűmegsemmisítés nagyon jól indul... :twisted: Szegény Gollamért kár, dehát... :roll: :(
Várom a folytatást! ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252514 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Az öcsikém osztálytársa világraszóló felfedezést tett: rájött, hogy a "fütyülés közben RRR betű" az a hang, ami a TTTben volt Faramirék ithiliaia hívójele vagy mije... :) Az öcsém szerint nagyon élethű. Hát én nem tudom véghezvinni, meg egyetlen ismerősöm sem, de szorgosan gyakorolom... :P :lol:


Korai felismerés..... :twisted: :twisted:
Jó nem akarok gonosz lenni. Kellő gyakorlattal meg lehet csinálni, bár néhány probálkozás után feladja az ember.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252437 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Milyen a HONLAP? MERT LÁTTAM HOGY RÁMENTETEK... :? :?:
Bocsi, csak beragadt a Caps lock. Na szóval... :) Látam hogy
Örkény István (túlélsz pöcök) :wink: válaszolt, és nagyon köszönöm az infóit. csak a véleményére vagyok kíváncsi a honlappal kapcsolatban 8) , meg persze a tietekére is. :roll:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.661 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére