Faramir (David Wenham)

Több
18 éve 11 hónapja #252347 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Egy számomra eddig ismeretlen Eissmann-festmény:
anke.edoras-art.de/cgi-bin/lotr6 ... ape_72.jpg Faramir szép kis lóval :) Sajnos címsorbamásolós. :?


Ezt én sem ismertem... óóó, szegénykém, mitől sérült le?

Nekem Fari olyan, amilyennek Eissmann festi... éééédes, fekete...
És egy kicsit sötétebb a haja, mint Boznak. Láttam egyszer olyan képet (nem Ankétól) ahol ez kijött, de AZT nem fogom idelinkelni... Móriából való... (oldalról)

Olyan széééééééép!

Gyűrűsemmisítés megy az oldalra.

anke.edoras-art.de/cgi-bin/lotr6.pl?file=afternoon_72.jpg

anke.edoras-art.de/cgi-bin/lotr6.pl?file=azrahil_72.jpg

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252076 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az öcsikém osztálytársa világraszóló felfedezést tett: rájött, hogy a "fütyülés közben RRR betű" az a hang, ami a TTTben volt Faramirék ithiliaia hívójele vagy mije... :) Az öcsém szerint nagyon élethű. Hát én nem tudom véghezvinni, meg egyetlen ismerősöm sem, de szorgosan gyakorolom... :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251339 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelia írta: Most regisztráltam, és jó lenne ha néhányan segítenétek.
Egyébként I LOVE YOU FARAMIR!!!!!!!!!!!
:oops: 8O
Bocsi. Elragadtattam magam. De ez most nem lényeg. Ismerem a könyvet, meg minden, csak david Wenhamról tudok keveset. Segítenétek? Honlapom is van Gyűrűk ura témában:
www.gportal.hu/loka


Ez érthető. :wink: Próbálkozz a www.google.com keresővel. Nevére kerestem és magyarul 135 találatot kaptam. Ebből persze jó, ha egy tucat lesz érdekes vagy hasznos. A www.tolkien.lap.hu oldal is remek forrás. Találtam még: www.imdb.com/name/nm0920992/ , minas.mythicdesigns.net/david.html , davidwenham.net/ izelítőnek legyen elég ennyi!
Jó keresgélést! :idea:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251291 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Most regisztráltam, és jó lenne ha néhányan segítenétek.
Egyébként I LOVE YOU FARAMIR!!!!!!!!!!!
:oops: 8O
Bocsi. Elragadtattam magam. De ez most nem lényeg. Ismerem a könyvet, meg minden, csak david Wenhamról tudok keveset. Segítenétek? Honlapom is van Gyűrűk ura témában:
www.gportal.hu/loka

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251208 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Egy számomra eddig ismeretlen Eissmann-festmény:
anke.edoras-art.de/cgi-bin/lotr6 ... ape_72.jpg Faramir szép kis lóval :) Sajnos címsorbamásolós. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250577 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Szervezz egy jó kis deus ex machinát... ha nem is sast, de miattam marabut küldhetsz értük... :lol: Vagy pegazus...
Tudja meg a papa, hogy hova mentek, és küldjön utánuk hegyimentő-csapatot egy főre felszerelkezve... :twisted: :(


EGYre? Jaj, de gonosz vagy...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250576 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szervezz egy jó kis deus ex machinát... ha nem is sast, de miattam marabut küldhetsz értük... :lol: Vagy pegazus...
Tudja meg a papa, hogy hova mentek, és küldjön utánuk hegyimentő-csapatot egy főre felszerelkezve... :twisted: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250568 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Lagoril/Niéla írta:

Nelossel írta:

Lagoril/Niéla írta: Fari majd RÁBESZÉLI.


Mire a búcsúintésre a Gyűrűnek? "Boromir, kérlek dobd bele a tűzbe! A te javad is... a többieké mellett." :twisted:


Hát... majd valami választás elé állítja... "Bedobod vagy... nemtom!" :P

Vagy ráüvölt amúgy Elrond-módra, mire Boz nekiáll isildurosan vigyorogni...


Faramir nem lenne képes zsarolni vagy fenyegetni a bátyját... :( Meg nem is hőbörgős típus... :) 8O Inkább a fenti "kérlek, dobd bele, jó?" stílus illene hozzá. :)


Én tudom, mit fog mondani... a kis drágám... feltéve, hogy megmenekülős verzió lesz. (Találjunk ki vmit nekik... helikopter, felsugárzás, légihíd...)
Ha nincs módjuk menekülni, hát... :cry: De azt nem akarom...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250566 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lagoril/Niéla írta:

Nelossel írta:

Lagoril/Niéla írta: Fari majd RÁBESZÉLI.


Mire a búcsúintésre a Gyűrűnek? "Boromir, kérlek dobd bele a tűzbe! A te javad is... a többieké mellett." :twisted:


Hát... majd valami választás elé állítja... "Bedobod vagy... nemtom!" :P

Vagy ráüvölt amúgy Elrond-módra, mire Boz nekiáll isildurosan vigyorogni...


Faramir nem lenne képes zsarolni vagy fenyegetni a bátyját... :( Meg nem is hőbörgős típus... :) 8O Inkább a fenti "kérlek, dobd bele, jó?" stílus illene hozzá. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250564 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelossel írta:

Lagoril/Niéla írta: Fari majd RÁBESZÉLI.


Mire a búcsúintésre a Gyűrűnek? "Boromir, kérlek dobd bele a tűzbe! A te javad is... a többieké mellett." :twisted:


Hát... majd valami választás elé állítja... "Bedobod vagy... nemtom!" :P

Vagy ráüvölt amúgy Elrond-módra, mire Boz nekiáll isildurosan vigyorogni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250554 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lagoril/Niéla írta: Fari majd RÁBESZÉLI.


Mire a búcsúintésre a Gyűrűnek? "Boromir, kérlek dobd bele a tűzbe! A te javad is... a többieké mellett." :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250474 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelossel írta: De Faramir ártatlan lelkét meg ne rontsd :!:


Nem, ő egy pillanatra sem fog meginogni... Boz annál inkább... (l. Isildur, Frodó...)

Fari majd RÁBESZÉLI.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250334 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
De Faramir ártatlan lelkét meg ne rontsd :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250275 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Lagoril/Niéla írta: Drága kicsikéim!

Itt is kérdezem, megírjam a tervezett novellát velük?


Igenigenigeeen! :) Bármiféle novellát örömmel fogadok... ugye most a Gyűrű-megsemmisítősről beszélek? :roll: :oops:


Igen... :boromir2: :faramir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250269 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lagoril/Niéla írta: Drága kicsikéim!

Itt is kérdezem, megírjam a tervezett novellát velük?


Igenigenigeeen! :) Bármiféle novellát örömmel fogadok... ugye most a Gyűrű-megsemmisítősről beszélek? :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250240 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Drága kicsikéim!

Itt is kérdezem, megírjam a tervezett novellát velük?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250003 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gil-Celeb írta: Silima,ez a kép nagyon ott van!!! :D
Engem is megfogott valami ebben a lóban,olyan nyugodtságot sugároz.Nagyon érezni a mozdulatot!!!És fejezd be az önkritizálást,mert 1,tök jól rajzolsz 2,nem illenek a címek a képekhez :D :P


Sztem illenek... :oops:
Ami azt illeti, volt is némi olyan szándékom, hogy a ló ne egy tüzes hároméves frissen befogott mén legyen... :oops: már csak a fiúk érdekében se... :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #249997 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Silima,ez a kép nagyon ott van!!! :D
Engem is megfogott valami ebben a lóban,olyan nyugodtságot sugároz.Nagyon érezni a mozdulatot!!!És fejezd be az önkritizálást,mert 1,tök jól rajzolsz 2,nem illenek a címek a képekhez :D :P

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248998 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gilgolwen Nimrandir írta:

Silima írta: Nna, már megint én... :oops:
Förmedvény


Van valami abban a lóban, ami nagyon megfogott ;)


:?: :?: Pillanatragasztó? Vagy mi? /me nem direkt csinálta... :oops: A végén még kiderül, hogy remekművet alkottam? ;) :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248965 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Nna, már megint én... :oops:
Förmedvény


Van valami abban a lóban, ami nagyon megfogott ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248963 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Édik!!!

Silima, a címedet... please... már van bőven küldenivalóm.
_________________________________________________

Köszi! Még rajzolok párat, aztán küldöm.

OFF
Abda Győr mellett van, ugye? ott lőtték le a kedvenc költőmet... :cry: Nincs is messze, mert /me Sopron közelében lakik.
Találkozhatnánk is vmikor!
ON

[size=9:1r8uk2ew]*két hozzászólás összevonva by Topicgazdi, amúgy igen Abda Győr mellett van és télleg ott lőtték le Radnótit :( *[/size]

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248951 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelossel írta: Boromir arca egy kicsit furcsa... :? :)


Ööö... ja. :oops: Szegény elég nyomi lett. :oops: Nagykorára majd kikupálódik! ;) :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248924 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tényleg jó, Boromir arca egy kicsit furcsa... :? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #248923 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Förmedvény??!! Ne viccelj, nagyon jó. A ló az nagyon-nagyon szép, de a többi is ;) !

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #248906 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nna, már megint én... :oops:
Förmedvény

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #248530 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Carangil írta: Esetleg egy másik Faramiros képre... :lol:


Nem, majd Grímásra!! :evil: :idea: ;) Mégis, mit hittél? :D ;) :P Persze, hogy Faramirosra... :D Na, mindegy... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #248507 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: A hölgyről itt találsz néhány dolgot, de (sajnos vagy nem) angolul.
anke.edoras-art.de/anke_about.html
[size=9:3ts8ciqx]a magam részére lefordítgatom, de arra nem mernék vállalkozni, hogy leírva közzé tegyem[/size]
[size=9:3ts8ciqx]ja és 300 :) [/size]


Ajha! :o Én is idősebbnek hittem, vagy valahogy gyakorlatot sugároznak a rajzai. Mindegy, aki ügyes, az ügyes. :itscool: Sztetek akvarellel dolgozik, vagy csak a színvilága miatt tűnik úgy (nekem)? :?: ?
Igez, a hét képére már ráférne némi frissítés... Nem mintha zavarna, hogy minden látogatásomkor Faramir az első, akit meglátok ;) :P de azért mégis... ;) :D


Esetleg egy másik Faramiros képre... :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #248499 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gilgolwen Nimrandir írta: A hölgyről itt találsz néhány dolgot, de (sajnos vagy nem) angolul.
anke.edoras-art.de/anke_about.html
[size=9:2zyxk1im]a magam részére lefordítgatom, de arra nem mernék vállalkozni, hogy leírva közzé tegyem[/size]
[size=9:2zyxk1im]ja és 300 :) [/size]


Ajha! :o Én is idősebbnek hittem, vagy valahogy gyakorlatot sugároznak a rajzai. Mindegy, aki ügyes, az ügyes. :itscool: Sztetek akvarellel dolgozik, vagy csak a színvilága miatt tűnik úgy (nekem)? :?: ?
Igez, a hét képére már ráférne némi frissítés... Nem mintha zavarna, hogy minden látogatásomkor Faramir az első, akit meglátok ;) :P de azért mégis... ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #248496 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ma éjjel 1-kor (03. 22.) az RTL Klub-on Egy csipet lélek Daviddel :P !!!!!

Egy kis info:
www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... where_tv=1

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #248475 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gilgolwen Nimrandir írta:

Niéla Carangil írta: A hét képe? :twisted: Fél éve, mióta ide járok, egyfolytában ez van fent... igazán lecserélhetnék időnként... mondjuk egyéb Eissmannokra...

Egyébként, ki ez a hölgy? Hány éves, milyen nemzetiségű? Lehet róla tudni vmit?


Kétségtelenül nagyon jók az illusztrációi!

A hölgyről itt találsz néhány dolgot, de (sajnos vagy nem) angolul.
anke.edoras-art.de/anke_about.html
[size=9:2izuphft]a magam részére lefordítgatom, de arra nem mernék vállalkozni, hogy leírva közzé tegyem[/size]


Nahát, ilyen fiatal?
Azért látszik a rajzain is, hogy fejlődik. A 97-es Grímás pl. még nem olyan profi, de ez a legújabb... (ó, a kis piromániás... :lol: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.651 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére