Vimpár Gittegylet

Több
18 éve 1 hónapja #286074 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már vámpírok:

INAMORATI

Melléklet:


Fotóillusztráció

/drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu/

és rockopera készülőben, igaz, előbbinél Jeremi és Sarah szerepére még mindig tart a casting.
Lehet jelentkezni. :)

A mellékszereplőket is szeretettel várunk (kivéve Skinner, az ő szerepe már elkelt), illetve a fotózásokhoz fodrászt, ill. vállalkozó kedvű fodrász-wannabe-t keresünk, aki fizetség gyanánt beéri némi referenciaanyag- s tapasztalatszerzéssel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285387 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Most jöttem rá, hogy a barátom vámpír!

Legalább is úgy néz ki! :D

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284178 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv Véreim!

Tegnap nem olvasott valamelyikőtök Lestat a vámpírt pesten a metrón? :roll:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283282 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, beszéljük meg az időpontot. kinek mikor jó. február eleje?

Más: szigorúan titkosan szeretnék jelentkezőket egy szigorúen titkos és rejtett projektre,az időpont is titkos :twisted: bár van akinek már beszéltem róla. Nem az a tipikus vámpírlájv, sőt... de többet nem árulhatok el. Akit érdekel, priviben érdeklődjön. Az lenne a legjobb a játék szempontjából, ha nem szólnátok egymásnak sem... :P ARA: ha gyorsak vagytok, akkor lesz is belőle valami. ha nem, akkor nem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282648 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
VANVAN!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #282602 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
okéj...a nem live-ot azt lehet nálunk az albiban...ha nektek jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282484 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sima asztaliban asszem van ötletem mesére, gondolkodom, egy, de jó hosszú lkalmas mesén, amilyen a táborban volt. valamelyik szombaton pölö:D ha van rá ingerencia.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is arra gondoltam, hogy simán szerepjátlkban megtudnánk csinálni. Na na?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282186 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Részemről van igény, és bocsee azért, hogy elmaradt. Majd mepróbálom jóvátenni valahogy, bár...
Ha nem sikerül helyszínt találni, végső esetben, nem live szerepjáték? Nekem az is hiányzik :P . Bár az nem ugyanaz persze...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281885 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ben és nem is láttalak!!!! :!: :!: :!:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281879 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Kincső (Thilanna) írta: Január 8-án, a Millenáris Teátrum épületének galériáján, kb. 14:37-kor beÖleltem második gyermekemet, Ben Kenobit : )= Tanú: Panni
:wink:

Nos, akkor tiszteletemet tenném itten, ha szabad. : )=

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281865 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Január 8-án, a Millenáris Teátrum épületének galériáján, kb. 14:37-kor beÖleltem második gyermekemet, Ben Kenobit : )= Tanú: Panni
:wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281723 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bár hőn szeretett mesélőnknek nincs igazán kedve bepótolni az elmaradt játékot, én azért megkérdezném, lenne-e rá igény és helyszín :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281103 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Muhhahha és Bruhhahhaaaa...BUÉK, Gyermekeim, Atyáim és egyéb rokon!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280917 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A vonatom, ahogyan azt írtam, 18:05-kor indul. Később már csak busszal jöhettek, de akkor jelentősen késni fogtok ( vagy nem..ahogyan én titeket ismerlek.. :) )

DÉLIBŐL indul a vonat, és azt hiszem Szombathely a végállomása.

Bal

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280916 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Galadh és Mirrand szólt, hogy nem kapták meg a karikat. Nos, elküldtem ismét, az általuk megadott címekre.

Bocsi az elgépelésekért, "hejesiráási" hibákért, kicsit siettem a dologgal, és wordpadon nincs helyesírás ellenörzés:)
Azért remélem érthető.

Jah, mindenki úgy öltözzön, hogy elvileg ez egy félig hivatalos fogadás lesz. Mindenki fog kapni egy levelet a helyszínen ( amit elvileg már egy hete megkaptatok).
Az elősztorik utolsó bejegyzései kb. egy hete történtek ( van, ahol nem írom le pontosan).

Bal

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280855 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ez csak egy off beszólás, de nekem megvan a vámpírkrónikák összes kötete angolul fenn a gépen és akit érdekel az dobjon egy emilt és elküldöm neki :itscool:
christinedaae@citromail.hu
egyébként jó liveozást ;) (azért még szilveszterre is hagyjatok valamit magatokból:D)

Andariel

"Carpe Noctem- Fühl die nacht und sei frei!"

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280815 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha minden jól megy, mostanra mindenkinek elpostáztam a kariját, és egy köremilt. Akinek meg nem, az kapott u2u-t. Aki vagy a köremilt, vagy a kariját nem kapta meg, sikítson rám telefonon, plíz.

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280781 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha minden jól megy, a mai napon mindenki magkapja a karakterét.
Ha midnen jól megy.. :)

Nem kiabálok el semmit, egyenlőre:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280622 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én karácsonyra pont megkaptam. Tényleg kicsit érdekes a borítója, de épp ez az, ami széppé teszi. Nekem tecc! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280617 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Itt válaszolok pár u2u-ra.

A játékosállomány végleges, és incs új belépő. Egy emeber lesz plusszban, Gillz húga. Ő még idejében ( azon a napon,mikor kihírdettem a "végeredményt") kérte, hogy jöhessen.

Egyetlen NPC lesz, akit én fogok játszani, de ő meglehetősen passzív személy lészen.

Mindenki választhat klánt, vagy kérhet irányvonalakat, a kariját én dolgozom ki. Nem túl részletesen, ezért színezzétek kedvetek szerint.

Lehetőségeimhez mérten postázom a karikat. Azok se lepődjenek meg, kik mondjuk 30.-a előtt pár nappal kapnak karit..Bocsi,de eléggé el vagyok foglalva.

Uff, én beszéltem.

Bal

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280563 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem teccik...nem csak egy kép a filmből...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280544 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem jobban bejött az előző borítója...az a sárga nekem sehogy sem akar képbe kerülni

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280191 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kiadták újra a Lestatot...ideális karácsonyi ajándék...bár kb 4000 Ft...viszont zsír a borítója :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280140 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor népek..

Akik eddig nem jelentkeztek újra, hát magukra vessenek. Gonosz vagyok, hehe..
Nos, akkor

Remzy
Mírrand
Rabyn
Dodiee
Drizzt
gillz

Új infók:
Dodiee, bocsi, de az eredeti sztori ugrott a levesbe, lévén az kb. húsz emberre volt szabva, úgyhogy vadi újat kell kiötölni, és kaptok új karikat. Így, mivel kevesen leszünk, elég csak 1 mesélő is (én). Úgyhogy aki változtatni szeretne a klánján, az küldjön u2u-t. Aki nem, az oké, akkor úgy számolok, hogy az eredeti kívánalmakhoz ragaszkodik. Kivétel ez alol Drizzt és Remzy. Ez utóbbi nem küldött emilt, az előbbire pedig NPC szerepet próbáltam osztani. Ha Drizztnek nem felel meg az eredeti elképzelés, hát szabadon választhat bármely, kamarillás klán közül. Akárcsak mindenki, persze.
Várom az emileket/u2u-kat.

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279820 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én jelentkezem :P

Már dolgozom a karin:P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279714 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem lusták idenézni. :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279710 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lájvanyu te nem jösz ? MP ? el se hiszem hogy nem jelentkeztetek :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279612 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Remzy: lista az, amit itt látsz. Szeretném, hatényleg lenne jelentkezés, mert sztem megszervezzük öt embernek is,csak legyenek biztosak. egyelőre:

Remzy
Mírrand
Rabyn
+
Drizzt
Drímőr
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279364 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Oje valszeg megyek :) meglássuk mijen hangulatom lesz :) amugy egy listát hogy kik jönnek lehet kapni ? :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.808 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére