Vimpár Gittegylet

Több
18 éve 4 hónapja #279253 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egy kicsit több lelkesedést, ha lehetne... ;)
mmint azoktól, akik nem jeleztek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279079 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
akkor én pattogok, hogy "én!én!"

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279067 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
itt is :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279041 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gillz: E-mailban vagy ittis jó?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279007 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff!

Nos, úgy tűnik, Drizzt zseniális felajánlása révén lehet helyünk és időpontunk a livera :twisted:
Ajkán, dec. 30.án éjszaka.

Ehhez kellene egy gyors jelentkezés, h tudjuk, ki tudna jönni, immár véglegesen lehetőleg.

Aki már jelentkezett, az is erősítse meg lécci (klán+másik klán, szükség esetére).

thx.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277959 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
v. friss fél-hulla ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277815 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: ...bizonyos körökben Vimpárként engem ismernek, már csak a blogom révén is... Ha beszélsz valamelyik szerkesztővel (nem tudom, mennyire vagy benne a munkában), készülhet egy ilyen riport is :D :D


Boo!

Höhö, majd közbenjárok érdekedben, vagy esetleg bevállallak én magam
:tongue: ha már én vok itten a friss hús :D =

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277599 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sajna nem vagyok benne a dologban, de szerintem kihagyhatatlan ziccer lenne :twisted:
[size=9:1nzl4elu]Majd mekkérdem Pandát, ő menő a témában :wink: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277598 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Köszöntjük az újszülöttet köreinkben :)
Idhren: bizonyos körökben Vimpárként engem ismernek, már csak a blogom révén is... Ha beszélsz valamelyik szerkesztővel (nem tudom, mennyire vagy benne a munkában), készülhet egy ilyen riport is :D :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277594 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:3adtru3l]Bocsesz, hogy bepofátlankodok, csak ez jutott eszembe:

Interjú Gumipókkal
Interjú Brisával
Interjú a Vimpárral... :mrgreen:

Mégeccer bocs... :oops: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277589 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
November havának 19-ik napján új vimpárt alkottam, vagyi beÖleltem Timonát!!!!! :) Tanúk: Minerva, Ulmo, Fanni, Alcar(?)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276923 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Éljenek a koporsólakó törkök és a vérivó tüncök!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276754 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv Véreim!

Elméletileg minden bőrszínű emberből lehet vámpírt ölelni, ahogyan bármilyen állatból is lehet ghoul szolgát varázsolni. Szerintem a fantasy humanoidok többsége is alkalmas ilyesmire, bár ez bizarr ötlet.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276324 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ő még mindig csak félvér. Szóval van egy olyan fél vámpírunk, aki jól rejtőzködik az a sötét pajtában de eldől. Már csak a másik fele hiányzik.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276029 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Van fekete bőrű is - Penge :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275895 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remzy írta: ha már rizs .... látott már valaki kinai ávmpirt ? :roll:


Nos..A White Wolf adott ki ilyen szerepjátékot..
e szerint azok igazándibol nem vámpirok, hanem a körforgásból kiszakadt lelkek, akiknek az a célja, hogy visszakerüljenek a körforgásba. Sajnos megölni őket eléggé bajos, és ha mégis sikerül, örökre elkárhoznak.
A Buddhizmusra építő, eléggé eltalált hangulatú játék. Sajnos itthon szinte beszerezhetetlen, de azért működik. Gyanítom, hogy főleg a keleti vásárlópiacot célozták meg vele..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275798 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta:

Remzy írta: ha már rizs .... látott már valaki kinai ávmpirt ? :roll:


Láttam egyszer egy hülye vígjátékot, abban volt kínai vámpír.
Páros lábon ugrált.


A Kínai irodalomban bizony előfordulnak vámpíros történetek, és farkasemberes is... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275791 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remzy írta: ha már rizs .... látott már valaki kinai ávmpirt ? :roll:


Láttam egyszer egy hülye vígjátékot, abban volt kínai vámpír.
Páros lábon ugrált.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275789 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ha már rizs .... látott már valaki kinai ávmpirt ? :roll:

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275483 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már Rizs Anna: megjelent október 6-án a Memnoch a sátán...

www.dain.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274947 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Ezt értse meg valaki, mert én már elhasználtam a mai tevékenységpontjaim erre fordítható részét (avagy levelezős szjátékok rulz)

www.msnbc.msn.com/id/9785289/site/newsweek/


Nos, a lényeg: A mi Rízs Annánk bezárkózott, és nem publikál már semmit két éve. Szobabiciklizik, és emilezik a rajongókkal. Néha látják lemenni az emeletről enni..
Ugyebár meghalta férje agytumor miatt, és lehet, emiatt a zárkózottság. Ja, és visszatért a római katolikus hithez.
Pedig csak dolgozik, s a köv. munkájának fedőneve: Christ the Lord: Out of Egypt..
Érdekesss..
A cikk többi része eme művét taglalja.. Ahoz már nekem sincs erőm. Meg nem is érdekel.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274899 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

nodlee írta:

Remzy írta: eh ... Az életben se mész oda egy vámpírhoz hogy "Öreg Gangi ölelj má be!"


Hát azt tényleg ritkán :D


jó mármint érted hogy hogy gondolom na :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274856 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezt értse meg valaki, mert én már elhasználtam a mai tevékenységpontjaim erre fordítható részét (avagy levelezős szjátékok rulz)

www.msnbc.msn.com/id/9785289/site/newsweek/

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274814 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Hát igen, ez nem az a pillanat, amikor a topicgazdának be kell szólnia. Nem is teszi. Inkább csupán részvétet nyilvánít, és csakis azért nem csöndeset, hogy akiket érint, tudják: osztozik a gyászban.
:gyertyátgyújt: :fejethajt:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274759 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!
Igen, rég jártam erre, most írok, de sajnos sokatoknak rosszul hangzó hírrekkel érkeztem. Magam még igazából fel sem fogtam, félek annál rosszabb, lesz, mikor igazából tudatosul bennem, mit is jelent mindez. Sajnálom, hogy akit ez fájón érintett és még nem tudott róla, annak tőlem kell értesülni e fájdalmas eseményről.

nightwish.dsgnet.hu/nightwish.php?page=news

Egy biztos. Én nem megyek holnap suliba.
És fáj. Annyira fáj...
Akinek közös sírhatnékja van, de nincs kivel, az megtalál.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274705 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hú de régen nem fórumoztam :D

nah nekem van több hírem is....

először is, hogy lett egy új gyermekem: Adelard :dance: (aki egyébként karaokezás közben lett beölelve :D ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

másodszor pedig, hogy nagyon szeretjük azokat az embereket, akik kedveskedtek egy kis halloweeni meglepetéssel a vámpírrajongók számára ^-^ sign in....és máris lehet hivatalosan ingyenesen letölteni az angol nyelvű szabálykönyvet vampirehez :) )))))))))))

www.drivethrurpg.com/catalog/pro ... e_id=41405

boldog halloweent!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274569 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remzy írta: eh ... Az életben se mész oda egy vámpírhoz hogy "Öreg Gangi ölelj má be!"


Hát azt tényleg ritkán :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274128 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
eh ... Az életben se mész oda egy vámpírhoz hogy "Öreg Gangi ölelj má be!"

ha valaki be akar ölelni majd megteszi. a forumra vimpátlét nélkül is lehet járni (én nem tom hogy mi volt a táborban) de ha Nagyapa mondja : )=

amugy cska annyi hogy ide kellene felrakni ahol a szevazások szoktak lenni egy linket a vimpar.uw.hu -ra.

Boo : )=

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273746 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tudom, hogy antiszoc vagyok, és ezt szégyellem... épp ezért szeretnék szocializálódni... Magam is helyeslem a próbaidőt. Majd, jövő évi táborban, monnyuk.
(A táborban spec épp a legrosszabbkor "gyengélkedtem", ami nem tesz jót az ember lánya tűrőképességének... azért megkövetek mindenkit :oops: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 16 éve 4 hónapja #273744 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Honlapunk van, itten ni.
Viszont én most felvállalom a konfliktust (szokásom), és szeretném megkérni minden vértestvéremet, hogy Noredhel beÖlelését egyelőre ne hajtsa végre. Jól sejtitek, alapvetően személyes jellegű fenntartások állnak a dolog mögött; nem tagadom és nem is szégyellem. Sajnos azt kell mondjam, Noredhel, a nagytáborban tapasztalt viselkedésed alapján egyelőre nem szeretnélek Gittegyletünk soraiban látni.
Hangsúlyoznám: egyelőre. Tudom, a táborban még Niéla volt ott; ha a névváltoztatás mellett a viselkedésedben és személyiségedben is olyan változást fogok tapasztalni, ami ellensúlyozza a táboros negatív élményeimet, akkor áldásomat adom az Ölelésre, bárki által - ha ügyes vagy, és bizonyítasz, akár személyesen én is hajlandó leszek rá.
Hivatalos jogom, rendelkezési köröm nincs, amivel a fenti kérésemnek hangsúlyt adhatnék. Nem is mint topicgazda, hanem mint 3. generációs, több, mint két éves, a régi értékeket őrző és meglehetősen aktív vimpár kérem ezt minden testvéremtől.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.844 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére