Vimpár Gittegylet

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #359618 Írta: Féanor Tasartir
Féanor Tasartir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vá a vimpárok
a nővérem alapító tag volt (deagol) emlékszem, még kitűzője is volt

Harold Black
Im gellui le govaded

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354197 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nóli i linantea írta: Mi -a vimpárok- Gusztávtól eredeztetjük magunkat. (vagy hogy is kell ezt mondani)


Ő az Ősatya! :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354188 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi -a vimpárok- Gusztávtól eredeztetjük magunkat. (vagy hogy is kell ezt mondani)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354187 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
NEM vámpír - vimpár

Methos írta: Hmm... Ez igen érdekes, csak azt nem érte, hogy milyen a történetetek... Mármint a vámpírság története...Ebben tudna valaki segíteni?

Snuffles írta: "A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354186 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm... Ez igen érdekes, csak azt nem érte, hogy milyen a történetetek... Mármint a vámpírság története...Ebben tudna valaki segíteni?

Snuffles írta: A mienk egy belterjes közösség, nem tartozunk senkihez, vimpárok vagyunk, gyakorlatilag egy félhivatalos csoport.
Úgy tudom, a nézetünk eléggé önálló ahhoz, hogy ne lehessen mással összehasonlítani.

"A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353899 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A mienk egy belterjes közösség, nem tartozunk senkihez, vimpárok vagyunk, gyakorlatilag egy félhivatalos csoport.
Úgy tudom, a nézetünk eléggé önálló ahhoz, hogy ne lehessen mással összehasonlítani.

"A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében."

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353897 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Adok egy címet, amit netán ismersz is...
tttweb.hu
itt találsz pár nézetet; a vallás szót nem szeretem...

Nóli i linantea írta: Milyen nézetek közül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353860 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Milyen nézetek közül?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353856 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ez eddig is tiszta volt, csak nem értem még mindig, hogy a vimpárság milyen nézettel ért a legikább egyett...

Ben írta:

Methos írta: Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Először is üdv itten, másodszor pedig nem vámpír, hanem <i>vimpár</i>, és nézz körül itt: vimpar.uw.hu (első nekifutásra Gusztáv atyánk üzenetét ajánlanám figyelmedbe) - ha valami ez után sem világos, kérdezz nyugodtan. :) = (Elnézést, ha udvariatlanságnak tűnik, hogy válasz helyett rögtön máshova irányítalak át, de ott elég jól össze van szedve a dolog asszem. :D = Btw, ha nem jeleníti meg rendesen a szöveget, tedd át a katakterkódolást Unicode-ra.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353810 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Methos írta: Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Először is üdv itten, másodszor pedig nem vámpír, hanem <i>vimpár</i>, és nézz körül itt: vimpar.uw.hu (első nekifutásra Gusztáv atyánk üzenetét ajánlanám figyelmedbe) - ha valami ez után sem világos, kérdezz nyugodtan. :) = (Elnézést, ha udvariatlanságnak tűnik, hogy válasz helyett rögtön máshova irányítalak át, de ott elég jól össze van szedve a dolog asszem. :D = Btw, ha nem jeleníti meg rendesen a szöveget, tedd át a katakterkódolást Unicode-ra.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353808 Írta: Methos
Methos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!
Bocsánat, ha tudatlan vagyopk, de mi ezen fórumnak a célja? A vámpírok összegyűjtése? Érdekelne, mit is csináltok Ti és milyren a tevékenységetek... Itt remélhetőleg társat találhatok oly hosszú idő után...

by Meiatheios

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353300 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Gusztáv öröktől és az időn kívül létezik egyszerre, születésnapja nincs :D =

icke


Ahm, értem. Akkor jövőre figyelmesebb leszek ;) =
JV!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353169 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Gusztáv öröktől és az időn kívül létezik egyszerre, születésnapja nincs :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353168 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta: És a születésnapja mikor van? A névnapokat annyira sem tudom fejben tartani, mint a szülinapokat... : D=

A névnap legalább a naptárban benne van garantáltan... ;P=

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353149 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megkésve, és pofám ég is miatta de azért énis:
Boldog nevenapot Gusztávnak! :) =

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353141 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldogot :)
És a születésnapja mikor van? A névnapokat annyira sem tudom fejben tartani, mint a szülinapokat... : D=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353004 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldog Gusztävot!
(Bär megkesve, de legaläbb.)
:) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352914 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Csak, hogy elöl járjak a jó példával: boldog névnapot mindannyiunk ŐsAtyjának, Gusztávnak!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351814 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem a tengerimalac akkor már aludt, de jó: elvileg ő is ott volt!
Szóval akkor 4 tanú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351790 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A tengerimalacot te is kihagytad, jóvan:)=

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351636 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezennel bejelentem, hogy ma hajnalban háromnegyed 2-kor a Tirion-lakban beÖleltem első Gyermekemet, Tiriont. Tanúk voltak icke és Iván és Zsömi macska. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350873 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Eladó egy teljes sorozat Vampire krónikák!!!

Mind a 13 kötet összesen 8000 forintba kerül.

Akit érdekel, írjon privit!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348222 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Orsie / Fraktál írta: hát tedd :P


Ahogy óhajtod!

Addig állj féllábon, míg belőlem szabad akaratomból vimpár lesz! :P

Off vége

akkor Neked nem ez a sorsod.. :D [na jó én is abbafejeztem.]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348187 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta: hát tedd :P


Ahogy óhajtod!

Addig állj féllábon, míg belőlem szabad akaratomból vimpár lesz! :P

Off vége

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348181 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Orsie / Fraktál írta:

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =


Ezzel vitatkoznék :P

hát tedd :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348178 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta:

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =


Ezzel vitatkoznék :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348174 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Snuffles írta: Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

sorsát senki el nem kerülheti :twisted: =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348169 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem gondoltam volna, hogy pont én, aki a legjobban tiltakozott valaha a vimpárság ellen, de így alakult. Muhaha? :) =

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348144 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hmm, szóval az úgy volt, hogy tegnap este beÖleltem második lányomat Snuffles személyében, a szobájában, a tanú Fox volt. :) =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346942 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dreamer_KF írta: No, akkor ideje lesz írtani egy kis vimpárságot..:csőretöltiafokhagymát:

Khömm.
Gyere csak ki egy percre, beszéljük ezt meg...
:twisted: :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.809 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére