Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #54299 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
húha, hát ien is van? 8O érdeklődnék a dolog iránt, mert a vámpírok naon érdekelnek engem, de Tolkien világában még nem hallottam ienről... :roll: sajnos még nem olvastam a Szilt (lévén sehol nem lehet kapni... :evil: ) valószínűleg ennek köszönhetem tudatlanságomat. és ahogy elnézem itt már vmiféle kialakult társaságról van szó, szóval nem naon ütném bele az orroom a dolgokba, de ez most télleg megmozgatta az én fantáziámat... :lol:
szóval bizonyára ti most fáradtan felsóhajtotok, de -ha nem udvariatlan- megkérhetném, hogy csak egy mondatban mondjátok el mik a Vimpárok Tolkien világában, és mi a szerepük csodás Középföldén (vagy máshol :) )! plíííz :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54294 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bocsánat a tudatlanságomért :roll: , de mik azok a vimpárok? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54277 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igeen!!! Hurrá! Éljen Svindler! Köszi! :D :D :D :D :D :D

Szia Estel! :D De rég láttalak! Azért remélem, összejön egyszer egy rendes (teljeslétszámú) vimpártali! Az ápr.6-ai, szegedin hárman voltunk (Deagol, Lestat meg én). Csináltunk fényképeket is, meg emlegettünk a jelne nem lévő 'maradékot' is :wink: és Lestat rajzolt címert, meg beszélgettünk a vámpírokról és a vimpárokról...

Szóval itt is van helyünk :D :D :D annyira örülök, most tele fogom vigyorogni ezt a topicot! Őszintén szólva nem bíztam benne, hogy megkapjuk a topicot, de végre egyszer kellemesen csalódtam! :) :D

A Szilmarilokból én csak arra emlékszem, hogy Lúthien denevérruhát öltött :) én meg vigyorogtam magam elé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54265 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönjük, Svin, minden vimpár nevében!
Egyébként, ha Középföldén nem is, de Beleriandban biztosan tudunk egy vámpírról: Maga Szauron távozott Beren és Lúthien történetében (a Szilmarilokban) az egykori Tol Sirionból Taur-nu-Furinba hatalmas vámpír alakjában, "akár a sötét felhő a Hold előtt, s vértől csöpögő torokkal"...
Tolkien gondolt ránk is... ; ) =

(Estel Adániel, tiszteletbeli Vimpár)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54255 Írta: svindler
Vimpár Gittegylet téma létrehozva svindler által
A Vimpárok fóruma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére