Vimpár Gittegylet

Több
16 éve 10 hónapja #329029 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
juhé:D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328945 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdv nép!

Live vampire lesz, ezúttal én mesélek. Időpont feltehetőleg a tábor előtti hétvége, 7.-e, szombat. A kompetensek kéretik karakterkoncepciójukat elküldeni nékem (klán, gen., előtörtánet!).

A meghívottak (első körben,aki szeretne még, az írjon nekem+küldjön koncepciót): Ratzhka, Ring, Szoffi, Icke, Lamy, Angwen, Lau, Loth, Gillz, és persze Tibi+csatolmány :)

[size=9:334kgidv]Névbe belejavítva by topicgazdi.[/size]

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325204 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ifjú Alkotók Kiállítása

Mint azt sokan tudjátok, ötvös - aranyművesnek tanulok már lassan egy éve. És mint egy olyannak, néha el jön az életében az a lehetőség, hogy versenyen indítsa, vagy kiállításra küldje művét. Nálam ez most jött el. Illetve ezek. Sokan érdeklődtetek már, miket is tudok már alkotni, miken dolgozunk, illetve mi a kénköves margarétának járok be minden reggel 7re a város egy patinás utcájába - a Práterbe.
Nos, itt a lehetőség, hogy megtekintsétek szerény személyem alkotását, illetve többi szaktársam munkásságát, mellette a fényképészek, szobrászok, festők és már tudom is én mik darabjait.

Cím: Bp. I. ker. Budai Vár, Szentháromság tér 6. (ahol a Budavár Shop van, tudjátok, ahol mindenki veszi a LoTR ékszereket)
Belépő:
Diákbarát = nincs
Nyitvatartás: Május 10-18, - abszurd módon - hétköznaponként 10:00-tól 18:00-ig.

Ajánlanám a 11-ikei, pénteki napot, amikor is délután 1 órától zárásig - azaz este 6-ig - jó magam is kint lesz, mint ügyeletes. Ismerősőknek tárlat vezetést vállalok :)
Gyertek el, hozzatok mást is ajáljátok! Örülnék neki, ha véleményt is mondanátok. Szóval GYERTEK!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324805 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Meglepődtem amíg csak az url címet láttam hogy "cukiság"

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324766 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323994 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Buuuuu :P = 100 évente de énis felnézek ide :) =

s1.bitefight.hu/c.php?uid=24663

gyertek és harcoljatok ti is a farkasfattyak ellen !!!!!

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322364 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Halihó!
Szeretném megkérdezni Tőletek, testVÉReim :) =
hogy hogyan álltok vimpárságotokkal? Mit jelent Nektek az, hogy vimpárok lehettek? Tudom, kicsit elgondolkodtató kérdés, de azért kérek válaszokat! ;) =
Pá: Pat

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316257 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm, ultrawebet szeretjük, szerverújítást úgyszintén... :roll: Nézzetek vimpároldal (gondoltam, szólok).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314960 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Bizony, boldog névnapot Ősatyánknak :)
Vimpárkodás jó ötlet. Még vagy három éve tavasszal valaki tervezett Vimpare Live-ot, de nem lett belőle semmi. Felújítjuk? :D

icke


shimán

esetlen Tatabányán egy barlangos csövelés jó sok borral meg málnaszörppel?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313305 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boldog Gusztáv-napot! :) =

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313261 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Bizony, boldog névnapot Ősatyánknak :)
Vimpárkodás jó ötlet. Még vagy három éve tavasszal valaki tervezett Vimpare Live-ot, de nem lett belőle semmi. Felújítjuk? :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313259 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
bu :) =

boldog gusztávnapot, az eksószált gyermek is néha viszatér még :) =

jaés grat az ujjab kölökhöz nagyapa :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313250 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Úgyse jár ide senki, de kötelességemnek érzem bejelenteni, hogy ötödik - és terveim szerint jó darabig utolsó - Gyermekemként december 22-én magunk közé Öleltem Casaubont. Tanúk voltak: Lamy és Zarándok.

icke


egészségetekre :D
és uff a családban.

és boldog gusztáv-napot.

és menjünk majd vimpárkodni már egyet valahova. mittomén, vörösbort/paradicsomlevet/málbnaszörpöt inni valahova.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313156 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ma van Gusztáv nap, úgyhogy boldog névnapot kedves ősatya!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #308971 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Drakula. :) =

(Amennyiben van vmi, akkor sztem járunk idefele. :D =))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #308966 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát ez gáz :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #308921 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Úgyse jár ide senki, de kötelességemnek érzem bejelenteni, hogy ötödik - és terveim szerint jó darabig utolsó - Gyermekemként december 22-én magunk közé Öleltem Casaubont. Tanúk voltak: Lamy és Zarándok.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306462 Írta: Tüdö/Daeadan
Tüdö/Daeadan válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nah soksok idö elteltével adok magamrol életjelet hála Ickével való találkozásomnak.Nah picit megváltozva,de még mindig itt:P Hjaj dejolesz újra 7ik generáciosnak lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304639 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Tivadar köszöni mind a három embernek, aki tegnap felköszöntötte, az egynek, aki ma (bár csak véletlenül), és Lamynak, hogy immár másodjára is megtalálta, miután kiesett az idióta gazdája zsebéből.
Ja, és azt kéri, hogy inkább Gusztáv-napon legyetek ilyen lelkesek :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304480 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Icke, boldog névnapot Tivadarnak!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303219 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Erenya) írta: MA VAGYOK ÉPP 3 ÉVES VIMPÁR!!!!!!! :hello: [/color]

Grat! :) =

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303203 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Avatárok frissítve. A távoli eléréssel dolgozó szkript nem működött, ergo egyesével végignéztem. 126-an vagyunk :D

icke


Köszönjük a frissítést! : )=

MA VAGYOK ÉPP 3 ÉVES VIMPÁR!!!!!!! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302675 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Avatárok frissítve. A távoli eléréssel dolgozó szkript nem működött, ergo egyesével végignéztem. 126-an vagyunk :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302636 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

sebcsaba írta: - Ben: vannak felrakható képeid?

Nem, sajnos nincsen, talikon ritkán fordulok elő. Csak gondoltam, hátha másnak van pl. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302608 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Danke Herr Schiller. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302605 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Emlékezetem szerint pedig már fent is van a családfán, de azért utánanézek :)
Update: bizony. Olyannyira, hogy a kedves édesanyja nevét is korrigáltam arrajárva :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302604 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mer hát. Mert engem is zavar a mérete.

De én a problémámat már közöltem, de azért emlékeztetőül: Timona a leányzóm. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302603 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Minerva: merem remélni :D
Mellesleg felkerült két kép, ennyivel tudtam szolgálni. Ha valaki úgy érzi, hogy van olyan képe, aminek ott a helye, küldje át, és meglátjuk :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302591 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:P

Jó, akkor nem kell rögtön leharapni a fejem :D (Kíváncsi vagyok, ezek után mer-e majd valaki írni egyáltalán :evil3:)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302583 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Minerva, ha én a plafonon vagyok, az nagyon másképp néz ki, ezt szerintem te is jól tudod :D Ha nem tűzdelek tele vigyorgó emotikonokkal egy mondatot, az nem jelenti rögtön azt, hogy ideges vagyok :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.947 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére