Hírek

Több
20 éve 1 hónapja #176505 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Hírek
Szombat????!!!!

Awww....
:cry:

Akkor nem érek rá... :cry:

Ez már rendszeres lesz? (mármint hogy szombaton lesz, vagy Lamorak csak most ért rá?)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176503 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Hírek
Kedvesek!!!

Íme, eljött a második alkalom:

Március 6-án, szombaton 14:30-tól, mindenkit szeretettel várunk a Zöld Macskában!

14:30: Beszélgetős sarok - Párhuzamok: Középfölde és más világok
MINDENKIT szeretettel vár Brisa és Fin
16:00: Quenya nyelvlecke - második alkalom Vardával

17:00: Tolkien irodalmi forrásai és alapjai - Nagy Gergely/Lamorak


Belépő továbbra is 300 Ft.

Gyertek minél többen!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173467 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Hírek
Kedves Mindenki

A mai naptól az MTT hivatalos levelezési címe a következő:

Magyar Tolkien Társaság
Budapest
Pf. 79
1701


Kéretik ezt minden módon továbbadni, terjeszteni.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172010 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hírek
A Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Karán Tolkien Moziest lesz február 13-án, pénteken 4 órától, mely során A Gyűrűk Ura: A két torony - Bővített változatát vetítik le a Díszteremben az intézmény high-tech házimozi-rendszerén, mely igazi mozis élményt nyújt! Minden érdeklődőt szeretettel várunk (a rendezvény ingyenes)!
Cím: 1088 Budapest, Reviczky u. 4/c (I. emelet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171753 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Hírek
TOLKIEN KLUB!

Az első alkalom FEBRUÁR 12-én 18.00-kor lesz.

Hely: Zöld Macska - Diákpince Üllői út 95.
Megközelítés: M3, Klinikáktól két perc.

Az első alkalom témái:

Quenya nyelvlecke 1. - Kaposi Angéla (Varda)
Peter Jackson és a Gyűrűk Ura - A mozgókép kalandja Középföldén - Sándor Anna (Morgana)

Ezek mellett pedig egy kötetlen foglalkozás érdeklődőknek: Melyik tetszett jobban, a könyv vagy a film? címmel.

Részleteket a honlap főoldalán olvashattok.

Mindenkit szeretettel várunk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171520 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Hírek
Én is hivatalosan bejelentem, h a tavaszi konferencia időpontja ki lett tűzve ápr. 23-25-re. A konferenciafelhívás kint van a tolkien.hu főoldalán: aki tudja terjeszteni, egyetemén-főiskoláján-munkahelyén-stb. kitenni, kérem, h tegye meg.

Sztárvendégünk Jane Chance, a houstoni Rice University angol tanszékének professzora, két Tolkienről szóló könyv és számtalan cikk szerzője, 3 tanulmánykötet szerkesztője, az immár negyedik évében lévő Tolkien in Kalamazoo főszervezője és motorja.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171513 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Hírek
A nagy sikerre való tekintettel, fogadó óra a Zöld Macskában . Viszont a Zöld Macska programja miatt szerdáról keddre áttettem a fogadó óra napját.

Ennek megfeleően (visszavonásig vagy más rendelkezésig), fogadó óra kedd este 18:00-tól 19:00-ig a Zöld Macskában (és tovább amíg érdemes).

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168169 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Hírek
Mivel a vezetőség döntött róla és az idő telik. Ezért: Hivatalosan bejelentem, hogy a Magyar Tolkien Társaság minden évben megjutalmaz valakit a "Nagy Mathom" díjjal. Azt, aki a legtöbbet tette a Társaságért vagy a legérdemesebb a díjra. A társaság minden tagja tehet javaslatot a díjazott személyére és a vezetőség fogja a jelöltekből kiválasztani a díjazottat. Jelölt bárki lehet a tagság nem feltétel. A díjat minden évben a Farsangi bálon fogjuk átadni. Ebben az évben február 28-án. A javaslatokat az indoklásokkal együtt február 21-ig küldjétek a vezetoseg@tolkien.hu címre.

Mint korábban írtam, lesz fogadó óra újra. Most úgy gondolom, hogy a Zöld Macska megfeleő hely lenne. Ennek megfeleően szerdán, azaz 28-án este hattól fogadó óra a Zöld Macskában. Ne gondoljon senki komoly dologra, csak mint korábban. Bárki jöhet bármivel. Legyen az fontos társasági ügy vagy csak beszélgetni akar. Egyetlen fix dolog lesz, az hogy én ott leszek. Márha el nem üt a varrógép.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168112 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Hírek
Nos, Kedveseim!

INDUL A TOLKIEN KLUB!
Az első alkalom FEBRUÁR 12-én 18.00-kor lesz a ZÖLD MACSKA nevű helyen, amit Ada szerzett nekünk - ezúton is nagyon köszönjük!

Hely: Zöld Macska - Diákpince Üllői út 95.
Megközelítés: M3, Klinikáktól két perc.

Az első alkalom témái:

Quenya nyelvlecke 1. - Kaposi Angéla (Varda)
Peter Jackson és a Gyűrűk Ura - A mozgókép kalandja Középföldén - Sándor Anna (Morgana)

Ezek mellett pedig egy foglalkozás gyerekeknek: Melyik tetszett jobban, a könyv vagy a film? címmel.

Részleteket nemsokára a honlap főoldalán olvashattok.

Mindenkit szeretettel várunk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166493 Írta: Adrianne
Adrianne válaszolt a következő témában: Hírek
Kedves Mindenki,

2004. Február 12-én 18.00 órától Tolkien Klub lesz.

Várnak mindenkit sok szeretettel!

Helyszín: Üllői út 95 - ZÖLD MACSKA - DIÁKPINCE nevű helyen
Megközelités: Klinikák állomástól két perc gyalog, a túloldalon :)

Ada

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166173 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Hírek
Svin felrakta az összes LEP-en készült képet a TolkienHUra: www.tolkien.hu/galeria.php?m=139&c=6 . Megpróbáltuk értelmesen kategorizálni őket, így az egy "témakörbe" tartozó képek együtt vannak. (Kivéve az első 66-ot.)

A feliratozásukhoz Svinnél lehet jelentkezni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162669 Írta: A Fehér Lovas
A Fehér Lovas válaszolt a következő témában: Hírek
Nagyon jó volt tegnap a Tolkien nap,örülök,hogy elmentem.Minden elismerésem a Magyar Tolkien Társaságé!

Aki tanul, de nem gondolkodik, elveszett ember. Aki gondolkodik, de nem tanul, nagy veszélyben van. (Konfucius)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #160961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hírek
MTT TAGOK!
INGYENESEN (AZ EGYIK PÉNZTÁRNÁL TAGSÁGI IGAZOLVÁNY FELVÉTELÉVEL) MEHET BE A LEPRE, AKINEK NINCS TAGDÍJHÁTRALÉKA.
JANUÁR 2-ÁN ESTE NÁLAM LEHET TAGDÍJAT BEFIZETNI.
FELTÉTEL: HOZNI AZ EDDIGI NYUGTÁKAT, BANKI IGAZOLÁSOKAT, STB., HOGY NE LEGYEN KAVARODÁS A TÁBLÁZATUNK ESETLEGES HIÁNYOSSÁGAI MIATT.
HA KORÁBBAN (PL. VALAMELYIK PRÓBÁN) TÖBBEN SZERETNÉNEK TAGDÍJAT FIZETNI, AKKOR KÉRÉSRE ODAMEGYEK.
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159146 Írta: Mithra
Mithra válaszolt a következő témában: Hírek
Itt van pontosan: A GYŰRŰK URA - A TÖRTÉNELEM TÜKRÉBEN
December 15-én, vasárnap este 10-kor
A szereplőit és eseményeit Tolkien Középföldéről szóló könyvéből kölcsönző film a világtörténelem nagy hőseivel és híres történelmi eseményeivel von párhuzamot. A történetben olyan részletekre is fény derül, melyek a történelem forgószínpadának egyes szereplőit - köztük Willam Wallace-t, I. Erzsébet királynőt és Theodore Rooseveltet - merőben új fényben tüntetik fel. A Gyűrűk ura trilógiában Gimli szerepét játszó John Rhys-Davies által vezetett műsorban az Amerikai Polgárháború és az agincourt-i csata legérdekesebb pillanatai is megelevenednek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158099 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Hírek
Dec 15. National Geographic channel 21:00

vmi Kozépfoldés hasonlitgatás John Rhys daviesszel

gondoltam szolok...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157930 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hírek
Pénteken Bővített változat - vetítés lesz a Károli BTK-n olyan 4 óra körül! Amint megtudtam részleteket, szólok! :!: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157409 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A netre ferkerült egy videó ami kilenc különbözö, kb 1-1 perces jelenetet tartalmaz a hamarosan bemutatásra kerülő A király visszatér filmből.
A minősége a videónak nem a legjobb, de nézhető (talán TV-ből vették fel). A mérete 85 MByte, es WMV fileformátumú (WindowsMediaPlayer kell hozzá).

Letölthető innen...

A jelenetek:
-Samu és Frodó vitája Gollamról
-Trufa és Pippin búcsúja - Pippin Gandalffal ellovagol Minas Tirithbe
-Arwen és Elrond beszélgetése Völgyzugolyban
-Éowyn és Aragorn útra készülődik
-Pippin esküt tesz Denethornak
-Gandalf és Pippin beszélgetése Minas Tirithben az eskütétel után
-Bevonulás Minas Thiritbe, Gandalf es Pippin találkozik Faramirral, megtudják, hogy él Frodó
-Théoden Aragornnal seregszemlét tart
-A Holtak Ösvényének bejáratánál Aragorn, Legolas és Gimli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #156148 Írta: BrambleRose
BrambleRose válaszolt a következő témában: Hírek
Üdvözök mindenkit! :D
Tudom, hogy nagyon későn szólok, de sajnos csak a napokban lett Net-em. :roll:
Azt szeretném megérdeklődni, JÖN-E V.KI DEC.11-én Londonba a ROTK-Premierre (NEM A FILMET NÉZZÜK+! hanem a SZINÉSZEKET, akik ott lesznek)
Ha van v.ki és szeretne társulni Primulához és jómagamhoz(BrambleRose) kérem írjon a köv. e-mail-re : buffysommers@freemail.hu
Higgyétek el jó buli lesz! :up:

"I'll take Legolas,& this experience in NZ,wherever I go."-Orli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #155771 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
Ismét egy esemény, amire el lehet kezdeni gyűjteni :wink:

The Fellowship Festival 2004 - EXCEL, London
2003 április 16-18

www.aaaevents.co.uk/home.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151908 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Hírek

svindler írta: Erdemes megnezni a fotok szarmazasi helyet ;)

:lol: :lol: :lol:
De ha olvasnák a fórumot is (legalább a 3. rész topicot), már múlt hét pénteken tudhatták volna, hogy azt a Szarumános jelenetet kivágják... :wink: Vagy legalább kicsit utánanéznének a theonering-en... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151899 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Az index.hu-n van egy cikk A kiraly visszater-rol.
index.hu/kultur/mozi/lordof8664/

Erdemes megnezni a fotok szarmazasi helyet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151670 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek

Szia!
Kicsit atalakitottam a nyito oldalt es a tobbit is. Bar csak a fooldalt sikerult eddig feltoltenem.
Nem nagy atalakitas, de igyekeztem a helyesirasi hibakat kijavitani es a kepek linkjeit mindenhol rendbe rakni.
A mostani resz ugy 5 mega lehet ossz-vissz.

Svindler


Ezt az e-mailt éppen 3 éve írtam JaMaN-nak.
Akkor indult el útján a www.tolkien.hu , kezdetben (talán vannak aki még emlékeznek rá): Mondd, jó barát, és lépj be címmel. Azóta kicsit meghíztunk, mert már 2.2 GByte-ot nyomunk :D .
Na de sok minden is történt. Már két részt is megnézhettünk a moziban A Gyűrűk Ura filmből, és hamarosan itt a harmadik is. A rajongó tábor is igencsak megnőtt.
A kezdetekhez képest lett vendégkönyvünk (ami azóta elveszett); aztán fórumunk; négyszer váltottunk designt (meg volt még kettő ami elvetélt ;) ; a látogatók száma is igencsak megugrott.
Na meg persze megszületett az MTT is idő közben. Jó mozgalmas 3 év volt.

Boldog Születésnapot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151669 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Megújult a Kvíz!

Többen kérték már korábban, hogy lehessen kategóriák, illetve nehézségi besorolás alapján játszani. Most ezek alapján módosult a kvíz.
Immár 8 különbözö módon mérhetitek össze a tudásotokat. Egyrész a négy nehézségi kategóriában (könnyű, átlagos, nehéz, nagyon nehéz), valamint négy téma szerint megbontott kategóriában.
Természetesen az eddigi játékfajta is megmaradt. Ennek a nagyon nehéz /maraton/ kategória felel meg. Itt már több mint 700 kérdés vár rátok!
A toplisták is kategóriánként kerülnek meghatározásra.
Reméljük így mindannyiótok számára érdekesebb és sikeresebb lesz a játék.
Természetesen továbbra is várunk új kérdéseket a játékhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151668 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Változások az oldalon

Gondolom többeknek feltűnt, hogy az oldal kisebb-nagyobb változásokon ment keresztül.

Ezek közül a legnagyobb az új kategória/menü szerkezet, ami a régi menü és a különböző alkategóriák összeolvasztásának eredménye. Mostantól elvileg minden kategóriához/menühöz tartozik hír, cikk, galéria, eseménynaptár, stb...
Ezek a kategóriák a bal oldali listában találhatóak. A jobb oldalra kerültek mindazon funkciók, amik ide nem fértek bele: fórum, kvíz, chat, stb...

Tartalmat jelenleg csak egy kategórián belül tudtok felvinni. Tehát eseményeket a nyitó lapról nem. Csak valamelyik kategóriába belépve fog megjelenni az új gomb a szokott helyen.

Új funkció még, hogy cikkeket/híreket/linkeket/stb... egymáshoz lehet kapcsolni . A kapcsolt tartalmak megjelennek a megtekintéskor a lap alján.

Bővebben minderről a napokban olvashattok majd egy GYIK formájában. Addig ha valami gond van keressetek meg a Fórumon (svindler).

Akiknek eddig volt moderátori joguk valamely kategóriában, vagy a galériában azoktól most visszavettem. De hamarosan újra megkapják, csak van még némi gond ez körül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151468 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Ma este nem lesz elérhető az oldal egy ideig. Reményeim szerint kb 1 ora hosszat.
A chat szerver menni fog közben, de persze a webes elérés nem fog működni, csak mirc vagy egyéb klienssel fogjátok tudni elérni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151421 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Hírek
Most érdemes SCI-FI, FANTASY és SZEREPJÁTÉK könyveket vásárolni!

November 10-14-ig a CHERUBION, DELTAVISION és a BEHOLDER Kiadók kínálják könyveiket a megszokottnál jóval szélesebb választékban az ARÉNA KÖNYV- és ZENESZALONBAN Kecskeméten a Hornyik J. krt. 2 szám alatt.

Ezen a héten a bolti kiemelt kínálaton felül a kiadók listáin szereplő könyvekből is lehet rendelni.
Aki a fenti időpontban vásárol a három kiadó könyveiből, és névvel, címmel ellátva a vásárlását igazoló blokkot bedobja a gyűjtőládába, sorsoláson vehet részt, november 14-én, pénteken.

Ezen a napon 15 órától kipróbálhatod a GUARDIANS (magyar nyelvű) és a HARRY POTTER (angol nyelvű) FANTASY KÁRTYAJÁTÉKOKAT.

A hét folyamán blokkját bedobók között a sorsolást november 14-én 16 órától tartjuk.
A nyeremény átvételének feltétele a sorsoláson való személyes részvétel.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151086 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
Nem hiszem el, hogy nincsenek bennetek kérdések az említett színészekhez a filmekkel kapcsolatban ;) Vagy akár más filmekkel kapcsolatban, John Rhys-Davies elég nagy név pl. Nos? Kedd éjfélig (na jó, szerda reggel 7-ig bezárólag) várjuk a kérdéseiteket!

Beleg Cúthalion írta: RingCon 2003 - Bonn - Interju a szineszekkel

Mint tudjatok nehanyan a Forumrol megyunk jovo heten a nemetorszagi RingCon-ra (reszletek a RingCon topicban), ahol egyuttal szeretnenk interjut kesziteni nehany szinesszel.

Sajnos meg nem jeleztek vissza a RingCon mediafelelosei hogy lesz-e lehetoseg az MTT-nek az interjukra.
Remeljuk vegul majd sikerul osszehozni - majd igyekszunk ugy helyezkedni :twisted: .

Ha van valami amit meg szeretnetek kerdezni toluk, akkor legyszi kuldjetek el nekem emailben, (masolatot kuldjetek belole Penngaladiel-nek es Supersonicanak) es attol fuggoen hany kerdes gyulik ossze, a legerdekesebb kerdeseket fel fogjuk tenni.
Ha nagyon sok kerdes jon ossze muszaj lesz valogatni mert csak 15 percet kaphatunk egy-egy interjura.

Az alabbi szineszekkel kertunk interjut, hozzajuk intezhettek kerdeseket:

1. Craig Parker (Haldir)
2. John Rhys-Davies (Gimli, Szilszakall)
3. Mark Ferguson (Gil-Galad)
4. Bruce Hopkins (Gamling)
5. Lawrence Makoare (Lurtz)

Kerem hogy a kerdeseket legkesobb November 11 (jovo kedd) ejfelig kuldjetek el nekem, mert utana mar veglegesre szerkesztjuk a listat es nem tudjuk beletenni a kesobb erkezo otleteket.

Koszi!

Beleg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150448 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Hírek
Gyűrűk ura érme bemutató [size=9:2fblocxi](scan a mai Metró újságból)[/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #149812 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Hírek
RingCon 2003 - Bonn - Interju a szineszekkel

Mint tudjatok nehanyan a Forumrol megyunk jovo heten a nemetorszagi RingCon-ra (reszletek a RingCon topicban), ahol egyuttal szeretnenk interjut kesziteni nehany szinesszel.

Sajnos meg nem jeleztek vissza a RingCon mediafelelosei hogy lesz-e lehetoseg az MTT-nek az interjukra.
Remeljuk vegul majd sikerul osszehozni - majd igyekszunk ugy helyezkedni :twisted: .

Ha van valami amit meg szeretnetek kerdezni toluk, akkor legyszi kuldjetek el nekem emailben, (masolatot kuldjetek belole Penngaladiel-nek es Supersonicanak) es attol fuggoen hany kerdes gyulik ossze, a legerdekesebb kerdeseket fel fogjuk tenni.
Ha nagyon sok kerdes jon ossze muszaj lesz valogatni mert csak 15 percet kaphatunk egy-egy interjura.

Az alabbi szineszekkel kertunk interjut, hozzajuk intezhettek kerdeseket:

1. Craig Parker (Haldir)
2. John Rhys-Davies (Gimli, Szilszakall)
3. Mark Ferguson (Gil-Galad)
4. Bruce Hopkins (Gamling)
5. Lawrence Makoare (Lurtz)

Kerem hogy a kerdeseket legkesobb November 11 (jovo kedd) ejfelig kuldjetek el nekem, mert utana mar veglegesre szerkesztjuk a listat es nem tudjuk beletenni a kesobb erkezo otleteket.

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148597 Írta: Arwen hercegnő
Arwen hercegnő válaszolt a következő témában: Hírek
Musicael készülA GyU- ból!!!
Elza eldanielle- től tudom.
www.sf.hu/story.php?s=3055

Namarie: Arwen :arwen1:

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan galad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére