Kvíz játék

Több
11 éve 2 hónapja #408082 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Úgy nézem a lelkesedés nagy volt, de végül nem lett semmi. :roll:

Pedig én is szívesen játszanék ilyennel.Nem lehetne egyszer belefogni? :?:
(Bocs, hogy ilyen sokára felemlegetem a témát)

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389101 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Voronwe írta: Nem tudom felmerült-e már:



Nem lehetne egy Honfoglalóhoz hasonló játékot kreálni a kvízkérdésekre alapozva? Esetleg probléma lehet a szerzői jog kérdésével, ha van ilyen, de talán megoldható.



Így egymás ellen (egymással) játszhatnánk, "Középföldén".



Vélemény?


Van már ez a játék?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374939 Írta: Adlaine Boldania Abelhia
Adlaine Boldania Abelhia válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Az nagyon király lenne!!! :hello: :cheers: :cool2: :agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371248 Írta: besmisi
besmisi válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Kiráááááááály lenne. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P

Et Earello Endorenna utúlien.Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329387 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Isilrohir írta:

Voronwe írta: Nem tudom felmerült-e már:

Nem lehetne egy Honfoglalóhoz hasonló játékot kreálni a kvízkérdésekre alapozva? Esetleg probléma lehet a szerzői jog kérdésével, ha van ilyen, de talán megoldható.

Így egymás ellen (egymással) játszhatnánk, "Középföldén".

Vélemény?


Juhé!!!!! Csináld meg!!! Légyszi!!!!! :D :D :D :D



Engem is nagyon érdekelne, és ha valaki tényleg hajlandó lenne megcsinálni, szerintem nem csak én örülnék nagyon... Kérdezzük meg a Site Moderatorokat... :)

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324634 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Voronwe írta: Nem tudom felmerült-e már:

Nem lehetne egy Honfoglalóhoz hasonló játékot kreálni a kvízkérdésekre alapozva? Esetleg probléma lehet a szerzői jog kérdésével, ha van ilyen, de talán megoldható.

Így egymás ellen (egymással) játszhatnánk, "Középföldén".

Vélemény?


Juhé!!!!! Csináld meg!!! Légyszi!!!!! :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324629 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Tulkas írta: Átok jó ötlet, alig várom, hogy játszhassak vele!!! :D


énisénisénisénisénis :bounce:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324617 Írta: Tulkas
Tulkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Átok jó ötlet, alig várom, hogy játszhassak vele!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324575 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ez nekem is megfordult már a fejemben,ha kivitelezhető akkor támogatom.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324574 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Kvíz játék
az ötlet sztem zseniális! én tutira játszanék! :játsszunkmárjátsszunkmárjátsszunkmár: :-) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324573 Írta: Voronwe
Voronwe válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem tudom felmerült-e már:

Nem lehetne egy Honfoglalóhoz hasonló játékot kreálni a kvízkérdésekre alapozva? Esetleg probléma lehet a szerzői jog kérdésével, ha van ilyen, de talán megoldható.

Így egymás ellen (egymással) játszhatnánk, "Középföldén".

Vélemény?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323951 Írta: Nénhamnar
Nénhamnar válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Népében nem volt nála bölcsebb. Ezt én úgy értelmezem, hogy a maiák közt. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323743 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ejnye ez a nagy lustaság. :P

Lórien erdejében élt, s népében nem volt nála szépségesebb, sem bölcsebb, sem járatosabb a dalban meg a varázslásban


Szil. 64. oldala

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323740 Írta: Nénhamnar
Nénhamnar válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Melianról is az volt, hogy azon kívül, hogy a legszebben tudott énekelni, valamiben még leg volt, de nem tudom, hogy miben :oops: Most lusta vagyok átmenni a szomszéd szobába! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323739 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Én nem tudom, de a szilmarilok szerint igen. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323737 Írta: Nénhamnar
Nénhamnar válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Biztos hogy Olórin a LEGbölcsebb maia volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #318186 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Szméagol írta:

ZARÁNDOK írta: Most játszottam a kvízben, és kijött az a kérdés, hogy az alábbiak közül melyik maia? Bejelöltem a Gandalfot, és jó lett! Ennek ellenére nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez igaz... :roll:


Ha nem tévedek, Gandalf egyenlő Olórinnal, a maiák közül a legbölcsebbel. :wink: HA nem tévedek.

nem tévedsz.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #318178 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Kvíz játék

ZARÁNDOK írta: Most játszottam a kvízben, és kijött az a kérdés, hogy az alábbiak közül melyik maia? Bejelöltem a Gandalfot, és jó lett! Ennek ellenére nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez igaz... :roll:


Ha nem tévedek, Gandalf egyenlő Olórinnal, a maiák közül a legbölcsebbel. :wink: HA nem tévedek.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317603 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta:

Nessa írta: Hoppá, tényleg...hát énse vagyok magamnál... :oops: :P
(hol hallhattam én ezt a hülyeséget?)

Mondjuk a filmben, amikor Gandalf beszélget Elronddal Völgyzugolyban? :wink:

hát valószínűleg... csak elég rossz mostanában a memóriám :roll:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #317601 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Nessa írta: Hoppá, tényleg...hát énse vagyok magamnál... :oops: :P
(hol hallhattam én ezt a hülyeséget?)

Mondjuk a filmben, amikor Gandalf beszélget Elronddal Völgyzugolyban? :wink:
[size=9:s7k8ewrz]Fordítási hiba, eredetiben ez: "His treachery runs deeper than you know. By foul craft Saruman has crossed Orcs with goblin-men, he's breeding an army in the caverns of Isengard."[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317600 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hoppá, tényleg...hát énse vagyok magamnál... :oops: :P
(hol hallhattam én ezt a hülyeséget?)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317599 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Lidércekkel nem lehet semmit sem keresztezni, elég csak belegondolni a dologba! :lol:

Szarumán az orkokat az emberekkel keresztezte. A könyvben legalább is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317597 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van olyan kérdés is, hogy mikkel kereztezte Szarumán az orkokat. én azt hittem, hogy lidércekkel,de az rossz válasz. Akkor mikkel? :hein:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

ZARÁNDOK írta: Most játszottam a kvízben, és kijött az a kérdés, hogy az alábbiak közül melyik maia? Bejelöltem a Gandalfot, és jó lett! Ennek ellenére nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez igaz... :roll:

Minden istár maia, miért ne lenne jó?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317595 Írta: ZARÁNDOK
ZARÁNDOK válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Most játszottam a kvízben, és kijött az a kérdés, hogy az alábbiak közül melyik maia? Bejelöltem a Gandalfot, és jó lett! Ennek ellenére nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez igaz... :roll:

És most, hogy Boromir megindult a maga útján, nekünk is sietnünk kell, hogy a miénket megválasszuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313630 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Kvíz játék
nem lehet minden tökéletes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309771 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Az egész kvízt meg kéne reformálni. Nevetséges, hogy pl. "Maraton" kategóriában (igaz, akkor még nem is volt más kategória, ha jól emlékszem) anno elértem egy jó helyezést, mert sokkal kevesebb/könnyebb kérdés volt, és még mindig 22. vagyok, mert a jelenlegi baromi nehéz kérdésekből senki nem tud jobbat elérni. Én személy szerint 500. hely környékén végzek mostanában

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309233 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Egy megfelelő jogosultsággal bíró emberke (pl /me) megnézi a kvíz adminisztrációs oldalát, ellenőrzi a feltöltött kérdéseidet, és ha megfelelnek, jóháhagyja őket. Ennek kissé bizonytalan az átfutási ideje. Ha véget ért az ünnepi mizéria, megnézzük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309212 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Galadriel14 írta:

Alyr Arkhon írta:

Galadriel14 írta:

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...


Nem, nem volt annyi eszünk, hogy levegyük, lévén ez egy állandó funkciója volt a Tolkien.HUnak.
Valószínűleg a szervercsere utóhatásaként nem működik, és egyszercsak javítva lesz.


oh... azt hittem csak egy egyszeri, mivel igazán nem láttam semmit ami az ellenkezőjére utalt volna... bocs! ;) de akkor csatlakozom a minél hamarabbi újításhoz!! ;)


A kérdésekből, amiket feltöltünk, sok kerül bele a kvízbe? És ha igen, akkor mennyi idő után?

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #308607 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta:

Galadriel14 írta:

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...


Nem, nem volt annyi eszünk, hogy levegyük, lévén ez egy állandó funkciója volt a Tolkien.HUnak.
Valószínűleg a szervercsere utóhatásaként nem működik, és egyszercsak javítva lesz.


oh... azt hittem csak egy egyszeri, mivel igazán nem láttam semmit ami az ellenkezőjére utalt volna... bocs! ;) de akkor csatlakozom a minél hamarabbi újításhoz!! ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.721 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére