Kvíz játék

Több
19 éve 4 hónapja #230949 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Majd alszunk a csövesekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230945 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szeretnék szólni, hogy úgy tűnik leszünk egy páran akik nem tudnak hazamenni a vetítés után ha az csúszik (márpedig csúszni fog)

Nem lehetne valami csoprtos programot beiktatni az első vonatig???


Vagy tud valaki szállsát adni egy szegény nekromantának?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230941 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Győzelem!!! A barátom rá tudta venni anyámat hogy elengedjen. Hogy hogyan azt nem tudom. Találkozunk Vasárnap!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230933 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Azért ért oda olyan soká, mert volt egy utósorsolás ;) Én is ezen a 2. húzáson nyertem jegyet!!! :D

Telefonon csak a nevet kérdezik :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230834 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lara írta: EMBEREK(és mások)én...én... én...NYERTEM ÉN IS JEGYET!!!!!!!Tegnap kaptam meg azt a bizonyos e-mailt!!!Én most annyira boldog vagyok :cry:
Regisztrálásnál mit kell bemondani?Név,cím,e-mail?

Jó sokára ért oda 8O Tőlem csak a nevet kérdezték :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230832 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kvíz játék
EMBEREK(és mások)én...én... én...NYERTEM ÉN IS JEGYET!!!!!!!Tegnap kaptam meg azt a bizonyos e-mailt!!!Én most annyira boldog vagyok :cry:
Regisztrálásnál mit kell bemondani?Név,cím,e-mail?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230814 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta:

Alyr Arkhon írta:

Sirgon Esgalnor írta: A rendőrök ellen _Neo megy a mátrixból.


Nem, ő az ügynökök ellen megy.


Rendeljek ki egy balrog különítményt?


Feltéve ha melléjük rendelsz egy azbesztruhás ork tűzoltó különítményt, a vetítővászon, gép, és a DVD nem sérülhetnek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230813 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta:

Sirgon Esgalnor írta: A rendőrök ellen _Neo megy a mátrixból.


Nem, ő az ügynökök ellen megy.


Rendeljek ki egy balrog különítményt?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230812 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Emberek, pihenjetek sokat szombaton, hogy bírjátok a 12 órás mozizást!!!!!
Találkozunk vasárnap!!!! :dance:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230651 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sirgon Esgalnor írta: A rendőrök ellen _Neo megy a mátrixból.


Nem, ő az ügynökök ellen megy.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230650 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A rendőrök ellen _Neo megy a mátrixból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230646 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Az első sor biztos a VIP vendégeknek van fenntartva.
Egyébként meg szvsz vagyunk annyian, hogy ha egy csoportba ülünk le akkor ne merjenek szembeszállni velünk...


Pláne, hogy az egész THK-szekció menni fog :D
Alyr, hozz bokkent! :lol:



Jó ötlet...
Már van tsuba a másodikhoz is, úgyh minden ok...

Hehehehehe....

:twisted:

:mrgreen:

De akkor előtte kérd meg a mestered hogy tanítsa meg a golyók elől kitérést mer különben ha kihívják az őrséget, mi húzzuk a rövidebbet. (szvsz a bokken 1-2 találat után eltörik, úgyh azzal lövedéket védeni gáz...)

:mrgreen:

[size=9:1ie9vhsf]UI: Ha ezt bárki komolyan veszi, lelke rajta[/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230622 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem azért emberek, de "kicsit" bosszantó ez a hozzáállás...... :roll:
Örüljetek neki, hogy ott lehettek, mert:
-ilyen alkalom csak egy van
-és nem mindenki nyert jegyet, aki szeretné látni
-különben is ingyé van.....és ajándék lónak ne nézd a fogát!
Én személy szerint qrvára örülök, hogy egyáltalán látni fogom, és nem érdekel honnan! Ha kell a lépcsőről is végignézem, mert ez ér annyit!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230611 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta: Az első sor biztos a VIP vendégeknek van fenntartva.
Egyébként meg szvsz vagyunk annyian, hogy ha egy csoportba ülünk le akkor ne merjenek szembeszállni velünk...


Pláne, hogy az egész THK-szekció menni fog :D
Alyr, hozz bokkent! :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230534 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Kvíz játék
pff... ez csak egy játék.. :)
nem kell elkeseredni :)
szerintem lehet h első az egyszeres szorzó, a második kétszeres, és így tovább.
és az idővel szorozzák be :)
és akinek a legkevesebb a végén az nyer..
lehet h más ilíen szempontból jobb volt.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230533 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Na akkor a VIP-esek baromi sokat fognak látni! :twisted:
Bár gondolom teltház lesz. Érdekes lenne a "Gyűrűk Ura Háborúja" a nézők között! :D Reméljük nem lesz balhé! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230527 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Lili írta: Khm...természetesen én sem nyertem,pedig a 4 játékból kettőn első voltam egyen 2. egyen pedig 3. És előzőleg kaptam egy e-mailt,hogy ennek nagyon fontos szerepe lesz....(mmint az időnek)
Aha persze,látom................. :evil: :evil: :evil: :x :cry:


Azt hiszem ezt hívják úgy hogy a "sors (csúnya) fintora" :twisted:

De azért jössz ugyi?

Igen,megyek..(honnan gondoltad?)
De amúgy nem a közgyűlés miatt.És most biztos mindenki utál,mert itt szenvedek közben pedig mégis ott leszek.De akkor sem érzem igazságosnak,hogy nem nyertem...Sőt nem is ezt,hanem azt hogy miért írták,hogy fontos az idő.Írtam is nekik mailt várom a választ.
Most pedig lelőttem magam,mert télleg közutálat tárgya leszek... :oops: :evil:

Estelio:neked pedig szurk hogy mégis el tudj jönni.A szülőket meg kell nevelni!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230525 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: A telefon lényege, hogy felírják, hogy számíthatnak rád. Az igazi küzdés még a jó helyekért megy majd, hiszen senki nem akar az 1. sorba ülni. :twisted:


Az első sor biztos a VIP vendégeknek van fenntartva.
Egyébként meg szvsz vagyunk annyian, hogy ha egy csoportba ülünk le akkor ne merjenek szembeszállni velünk...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230522 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A telefon lényege, hogy felírják, hogy számíthatnak rád. Az igazi küzdés még a jó helyekért megy majd, hiszen senki nem akar az 1. sorba ülni. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230478 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Én felhívtam a számot és az a Danubius rádió száma. És mivel nem írtam fel a nő nevét, és egy pasi vette fel attól kérdeztem meg, de sokkal több mindent nem mondott el mint ami le volt írva. Az a nő is ennyit mondott mert ha van már is akkor újra felhívnám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230432 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Léli te csak ne szabadkozz a szerencsés és gyors kezed miatt. Nekem két ilyen ismerősöm is van, akinek a nyerési valószínüség messze az átlag felett van. De én ezt nemes adottságnak tekintem és jól szórakozom rajta. Példul soha nem felejtem el, amikor Endre a szerencsés kockapókerezett Ocsival, és vesztes pofont kapba játszottak. Fetrengtünk a röhögéstől, mert fél órán keresztül arról szólt a dolog, hogy dobtak majd Ocsi kapott egy újabb pofont. Végül már olyan arcal állt fel, hogy komolyan aggódtunk hogy ha egyszer végre nyer, akkor agyonüti Endrét. Egyébként mint kiderült Endre is ezen aggódott, és már direkt igyekezett olyan fogadásokat kötni a dobásra, hogy kicsi legyen az esélye a nyerésre, de akkor is ő nyert vagy fél óráig. Amikor végre Ocsi nyert az józanította ki, hogy mi már a padlót püföltük az öklünkel nevettünkbe, és ez a közhangulat nem kedvezett a revansnak, de azért adott egy nagy maflást és sürgősen befejezték a játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230375 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta:

Léli írta: Kikérem magamnak, nem nyerek mindig.... pl. tavaly is, látod, Fela nyerte azt a szobrot meg a DVD-t :) Amúgy igen, én is nyertem... Elvihetlek idén is :D vagy nem akarsz hagyatkozni az én jegyemre, és kérsz Ulmótól? (Melkor Melkortól kér jegyet.... :mrgreen: És mindkettő a bátyám... :? )


Nono! És az a sok kütyü amit a jegy mellé nyertél? A csat, a póló, a játék? Hmmm?


Hééé, az más volt! Az utána egy másik kvíz volt... és ott télleg számított a gyorsaság, és épp aznap, amikor reggel kiküldték az emilt, otthon voltam betegen, és reggel 10 körül meg is csináltam.... nem én tehetek róla, hogy beteg voltam... és ott számított a gyorsaság.... (csak egyszer lehetett beküldeni, mer ilyen emiles izé volt). Nem én tehetek róla... :roll:
Amúgy jó, ha nem kell a jegy, odaadom másnak :P (nem akarsz megint tartozni nekem, mi? :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230374 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Kikérem magamnak, nem nyerek mindig.... pl. tavaly is, látod, Fela nyerte azt a szobrot meg a DVD-t :) Amúgy igen, én is nyertem... Elvihetlek idén is :D vagy nem akarsz hagyatkozni az én jegyemre, és kérsz Ulmótól? (Melkor Melkortól kér jegyet.... :mrgreen: És mindkettő a bátyám... :? )


Nono! És az a sok kütyü amit a jegy mellé nyertél? A csat, a póló, a játék? Hmmm?
Nos igen. Jelentkeztem Ulmónál a jegyemért. No igen, önmeghasonlás rúlz.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230373 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
öhöm..... hát izé..... sz@rd le a Zh-t.....
Nem szoktam ilyet mondani, de minden Zh-t meg lehet írni újra, LOTR maraton viszont csak egyszer van!!!!!!! :D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230372 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Jól van, én nem sajnálom tőled... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230370 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Léli írta: Kikérem magamnak, nem nyerek mindig.... pll. tavaly is, látod, Fela nyerte azt a szobrot meg a DVD-t :)


Excuse me...
DVD-t nem nyertem :shake: (nem is mentem volna vele semmire, mert nincs DVD-lejátszónk...

Ezek szerint mégis nyertél? :D


Oh, bocs, azt hittem, azt úgy együtt volt, izé, szóval érted..... :)

Igen, nyertem. Ez van, nem tehetek róla... :roll: (határozottan jót fog tenni a másnapi ZH-mnak, ez a filmezés, azt hiszem... :roll: :? )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230369 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Kikérem magamnak, nem nyerek mindig.... pll. tavaly is, látod, Fela nyerte azt a szobrot meg a DVD-t :)


Excuse me...
DVD-t nem nyertem :shake: (nem is mentem volna vele semmire, mert nincs DVD-lejátszónk...

Ezek szerint mégis nyertél? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230368 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta:

Lili írta: Khm...természetesen én sem nyertem,pedig a 4 játékból kettőn első voltam egyen 2. egyen pedig 3. És előzőleg kaptam egy e-mailt,hogy ennek nagyon fontos szerepe lesz....(mmint az időnek)
Aha persze,látom................. :evil: :evil: :evil: :x :cry:


Akkor lehet, hogy Léli se nyert? Áh nemlehet ő mindig nyer...


Kikérem magamnak, nem nyerek mindig.... pll. tavaly is, látod, Fela nyerte azt a szobrot meg a DVD-t :) Amúgy igen, én is nyertem... Elvihetlek idén is :D vagy nem akarsz hagyatkozni az én jegyemre, és kérsz Ulmótól? (Melkor Melkortól kér jegyet.... :mrgreen: És mindkettő a bátyám... :? )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230354 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lili írta: Khm...természetesen én sem nyertem,pedig a 4 játékból kettőn első voltam egyen 2. egyen pedig 3. És előzőleg kaptam egy e-mailt,hogy ennek nagyon fontos szerepe lesz....(mmint az időnek)
Aha persze,látom................. :evil: :evil: :evil: :x :cry:


Azt hiszem ezt hívják úgy hogy a "sors (csúnya) fintora" :twisted:

De azért jössz ugyi?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230331 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
hogy megelőzzem a további kérdezősködést, ide is beteszem:

Ulmo a Király vissaatér DVD bemutató topicban írta: Figyelem!

Gyűrűk Ura maraton december 5-én a Palace MOM Park moziban!

Mint már sokan tudjátok, a Danubius Rádió speciális Gy.U. maratont rendez, ahol levetítik mindhárom rész bővített változatát. Erre a vetítésre lehetett jegyeket nyerni a Danubius internetes kvízjátékán is.
A Magyar Tolkien Társaság is jelen lesz ezen a különleges eseményen, mint szervező, és mint vendég is :)
A szervezőmunkáért cserébe a rádió felajánlott nekünk 80 darab jegyet. Ezekre a következőképpen lehet jelentkezni:

- ha ott voltál a legutóbbi MTT közgyűlésen
- és volt szavazati jogod

írj egy privit vagy mailt (inkább az utóbbit) a rendes, polgári neveddel az ulmo@tolkien.hu címre. Mindenki csak egy jegyet kaphat! Az is írjon, aki beletartozik a fent kategóriába, de másnak szeretné átadni a jegyét!
Aki nyer jegyet a Danubius kvízjátékán (ők minden nyertesnek kettőt adnak), az lehetőleg a nyereményjegyét vegye igénybe, ne tőlem kérjen. Az MTT-s jegyeket a vetítés napján, december 5-én fél 10-től lehet majd átvenni, név szerint, tőlem. Az előzetes tervek szerint a rendezvény reggel 10-től kb este 11-ig tart majd.

Az MTT szervez némi programot a vetítés idejére a moziba. A tervek szerint lesz :

- jelmezes felvonulás, fényképezkedés a jelmezes szereplőkkel
- kiállítás a korábbi évek rajz és művészeti pályázatainak műveiből
- kiállítás a Gy.U. fegyvereiből
- kisebb ismeretterjesztő előadások
- a Középfölde atlasza c. könyv bemutatója
- esetleg egy kisebb kvízjáték

Emellett részben mi készítjük el a mozi előterének dekorációját is. (Pók, ugye ráérsz? ;) ) Várom a jelentkezőket , akik segítenének a munkákban, a lebonyolításban. A részvételt természetesen belépőjegyekkel honoráljuk. Ha valamilyen véletlen folytán még mindig marad jegy, azt egyfajta tudományos módszerrel fogjuk kiosztani :)

További információk, jelentkezés nálam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.515 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére