Kvíz játék

Több
20 éve 7 hónapja #138500 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Az biztos, hogy "ban..."-nal kezdődött, és volt benne 'g' betű... :roll: Azt tudom, hogy elf=tünde, de ott volt a fél-tünde is válasznak... :roll: Ezért lett gyanús, hogy valami szerepjátékos dolog, de szerintem alig akad olyan, aki az összes szeepjátékot ismerné :arrow: ez nem ér... :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138499 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Kincső írta: "Mi a banagil?" vagy valami ilyesmi, és az egyik válasz: "fél-elf". 8O Ez mi akar lenni?

Banagil? 8O :? Ilyenre én nem emlékszem... Fél-elf = féltünde, ha azt kérdezed... :wink:
Azt hiszem, megnézem én magamnak ezeket az új kérdéseket mostmár... Holnap... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138491 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van egy ilyen kérdés, hogy "Ki Celeborn felesége?"
Nagyon gyorsan csináltam, csak addig néztem, hogy 3 nem "Ga-"-val kezdődik, 1 igen, de most vagy nagyon hülye vagyok, vagy oda kb. ez van írva: "Garandiel". 8O
Még volt valami, csak elf-elejtettem... :roll: Majd jövök, ha esezmbe jut. :roll: :wink:

Nem jutott eszembe, de egy másik: "Mi a banagil?" vagy valami ilyesmi, és az egyik válasz: "fél-elf". 8O Ez mi akar lenni? Ugye nem valami szerepjátékos kérdés, mert van egy csomóféle szerepjáték, én abból spec. egyet sem ismerek, na jó, a MERP-et egy nagyon kicsit, de ha igen, akkor ez így nem ér ám! :roll: :evil:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138471 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Megjegyzésem lenne a "hanyadik születésnapját ünnepelte volna Tolkien legutóbb?" kérdéshez: nem hiszem, hogy a jó választ évenként cserélnénk, át kéne írni évszámra! :idea:
[size=9:2x4qkool](Mellesleg a jelmeztervezőt az extrákból és a filmkönyvekből is lehet tudni, nekem 3 mp volt. Valaki kérdezte, hogy "és ha valaki nem látta a filmet?" :arrow: ez majdnem olyan volt, mint a LEP-es infopultos élménybeszmolókban: "miért, van belőle film?" Szerintem nagyon kevés olyan ember van, aki a könyvet olvasta, de a filmet nem látta... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138450 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Annak a jo aki mindkettőbe otthon van-)) amugy a kvizpartos kérdések soka nehezebbek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szvsz így jó, hogy ilyen kiegyensúlyozott... Aki a filmben van otthon, annak valószínűleg a Szilmarilokos kérdések lesznek nehezek, és fordítva. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138445 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Engem az olyan kérdések zavarnak amik se szilben se a gyuban se a tolkien életrajzban nicnsenek benne.. Találkoztam már Gyűrű kereséses kérdésselis... (AZOKBOL MEG AMIK NEM JELENTEK MEG MAGYARUL NE IS LEGYEN KÉRDÉS MERT AZ DISZKRIMINNÁCIO :twisted: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138437 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Gondolin 7 nevére vonatkozott volna, ha lenne ilyen kategória... De nyugi, ennyire nem durvulok... :wink: )


Jaj, az mar 1x nagyon rosszul esett....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138436 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: És igen, ezzel az erővel lehetne azt is mondani, hogy ne legyenek mondjuk kérdések a Szilmarilokból, mert azt nem mindenki olvasta... :roll:

Támogatnám az ötletet!Illetve az lenne a legjobb ha témákra lenne osztva,mert én is mindig megszívom ezeknél a kérdéseknél!Persze tudom,hogy ez nem lehetséges mert ahoz több kérdés kéne.... :arrow: kár...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138430 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Azért a jelmeztervező kapott Oscart, tudomásom szerint... :wink:
És igen, ezzel az erővel lehetne azt is mondani, hogy ne legyenek mondjuk kérdések a Szilmarilokból, mert azt nem mindenki olvasta... :roll: (Mondom ezt én, aki már a falra mászott az olyan kérdésektől, hogy hogy hívják Bombadil póniját, és az egyetlen értelmes kérdés, ami eddig eszembe jutott, az Gondolin 7 nevére vonatkozott volna, ha lenne ilyen kategória... De nyugi, ennyire nem durvulok... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138426 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Zlomb Legolas írta: Más: ,,Ki volt a jelmezkészítő''... Kit érdekel??? Szerintem nem túl sokakat.
Az ilyen jellegű kérdéseknek esetleg lehetne csinálni egy olyan kategóriát, hogy ,,Film kvíz''!! :?


Van benne vmi, de ennyi erovel azt is mondhatnank, h ne legyen benne olyan kerdes, amihez nem eleg a Babo/GyU/Szil/Gy.keresese, mert csak ezeket lehet konnyen megszerezni...
[size=9:6kye789u](amugy en is az ilyeneknel szivom meg)[/size]

A ki-a-foszereplo-temahoz: "folytatodnak Legolas, Frodo es Aragorn kalandjai" 8O Igy, ebben a sorrendben. Samu es Gimli szvsz legalabb annyira foszereplok, mint Legolas, de legalabb Arwen nincs ott. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138217 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Wow!
egyre jobb a kvíz!!!
csak így tovább, hajrá svin!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138214 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
télleg van olyan hogy a válasz végét nem látom-. (asszem a PJ gyerekei hol szerepelnek a filmben nél)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138212 Írta: GondoljRámVirág
GondoljRámVirág válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nagyon jó a kvíz ! Egy-két kérdés ismerős a kvízpartról, de az nem baj.

Egy technikai apróság : a válaszok egy része néha lelóg a képernyőről, az idő részben a scroll huzogatásával megy el ... nem lehetne a táblázatot (jó és rossz válaszok száma) kisebbre venni ?

Gratulálok Silnek az eredményhez ! :)

Simbelmyne

"Nyugi! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül ..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138203 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nekem csak a gondolkodási idővel van bajom. A gépemnek néha kevés a 15 mp hogy felfogja, mit akarok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138187 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Miert raknak bele olyan kérdéseket hogy ki kit játszott a filmben? És ha valaki nem látta a filmet? Nekem mind a 4 hibám ebből lett :evil:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138164 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A kerdesek szama mar kb 350-nel tart :)
Koszi mindenkinek aki toltott fel! Csak igy tovabb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137931 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ringbearer írta: én arra is tippeltem, hogy nincs sehol.


Én is... de nem fogadta el, ugyebár...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137929 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kvíz játék
igen, viszont nincs ott olyan lehetőség ami a könyvből volna,
tehát a filmről lehet csak szó.Bár én arra is tippeltem, hogy nincs sehol.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137928 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Thaurwathiwen írta:

Galadh írta: És a filmeben hol látható Zsizsik? Mert szerintem sehol...

a FOTR-ban ő igazítja útba a nazgult ;)


A filmben??????

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137908 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Galadh, olvasd el:

Ulmo írta: az oszlopos kérdés valószínűleg Númenor hegyére, a Meneltarmára vonatkozott (Meneltarma= a Mennybolt Oszlopa). Ennek x gyökere (nyúlványa) van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137895 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Galadh írta: És a filmeben hol látható Zsizsik? Mert szerintem sehol...

a FOTR-ban ő igazítja útba a nazgult ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137881 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
....

Tolkien nem 111éves lett volna legutobb??? nem fogadta el ezt a választ!

Svin nem lehet megoldani, hogy kiirja melyik témakörből van a kérdés? csakmert amikor ilyet kérdez, hogy ki vitte Frodot Völgyzugolyba akkro ott van arwen meg glorfindelis..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137849 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Rabyn:

Én elhiszem, hogy Te nem tartod Arwent főszereplőnek. Én sem kedvelem különösebben Liv alakítását... Ám ő a stáblistában a főszereplők között szerepel, és minden plakáton is a főszereplőknek fentartott helyen van a neve, arról nem is beszélve, hogy minden második plakáton a képe is ott virít... Röhej, de most "A két torony" DVD plakátokon is ott szerepel (Frodó, Aragorn és Gollam társaságában) pedig itt aztán tényleg alig jelenik meg...

Nincs olyan hollywoodi definíció, amely alapján ne kellene főszereplőnek tekinteni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137844 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mi az, hogy hány gyökere van az oszlopnak?????
Nem is tudom értelmezni!

És a filmeben hol látható Zsizsik? Mert szerintem sehol...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137744 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
enézsét hogy még mindig ezzel jövök, de mevan a válaszom ancalimon a liv tyler mért nem föszereplő ! mert nem viszi előre a történetet. haldír azzal, hogy lviszi caras galadhonba frodoékat előre viszi a sztorit. (nélküle nem jutottak volna od) ok tudom erre jöhet az,hogy de arwen meg elvitte frodot v.zugolyba.. (egen ám de glorfindel helyettt.) az első filmben még oké de a másodikba n éowyn rovására tul sok az arwen szal ezé nem főszeeplő (abbol kül9nben is csak egy van föbb szereplökböl va ntöbb)
boccs a helyesirási hibáért de egy ujjal gépelek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137678 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nekem is mintha előfordult volna hogy nem fogadta el a tuti jó választ, bár már álmos voltam lehet hogy csak ennyi történt.
Viszont sajnos van egy két kérdés amire olyan hosszú a válasz hogy mire végigolvasom letellik az időm, ráadásul nagyon kicsik is a betük.
Lehet hogy ez csak az én bénázásom, de szerintem ezek nehezítik a dolgot és nem elsősorban a kérdés nehézsége miatt

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137644 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hm-hm... Három törp halt meg a Hobbit végére, nem?? És én már próbáltam hárommal, néggyel, KETTŐVEL is, de egyik sem volt jó neki. Ne már, hogy egy törp halt volna meg! Vagy Kíli és Fíli csak ,,féltörpök'' (gondolom ilyen nem is létezik) voltak? :roll:

Más: ,,Ki volt a jelmezkészítő''... Kit érdekel??? Szerintem nem túl sokakat.
Az ilyen jellegű kérdéseknek esetleg lehetne csinálni egy olyan kategóriát, hogy ,,Film kvíz''!! :?

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #137615 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van több nagyon hasonló kérdés (pl. Ringbearer első két kérdése, meg hogy hogy hívják Bombadil póniját), de volt olyan is, amikor tényleg teljesen ugyanaz a kérdés volt kétszer... De én olyannal nem találkoztam, hogy egyszer elfogadta volna a jó választ, máskor meg nem...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #137613 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ez többször ugyanúgy feltett kérdések:
Samu mit felejt Völgyzugolyban?
Mi Gollam eredeti neve?
Kicsoda Ulmo?
Mit küld Arwen Aragornnak?
És hogy Tolkien legutóbb a 110. életévét töltötte
volna be! :hein:
azt hiszem egyszer jó a Vilya, mint lég gyűrűje, másszor nem.
Arwen kit kér segítségül ezekkel a szavakkal:"...."nem fért ki a kérdés.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.579 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére