Megye - Hobbitok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33187 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Frodó kicsit fiatal a kelleténél a filmben. <br> Bilbó szerintem jól sikerült, hobbitként amúgy sem lehetne szakálla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33186 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A hobbitok sikerültek talán a legjobban!!Frodót kicsit fiatalabb,és kék szeműbb a többi hobbithoz képest de végülis nem baj...Erről nem ír a könyv de Bilbónak szakált képzeltem el..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33185 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
az orkok, témleg furik, kicsit olyanok, mintha bőrzacskót húztak volna a fejükre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33184 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Igen, az orkokat én is egészen máshogy képzeltem el<br> szerintem túl emberszerűek lettek, de majd kiderül a filmből, hogy igazam van-e!<br> <br> De az uruk-hai -i orkok elég jók szerintem.<br> Legalábbis az az egy, amit láttam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33183 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
:) Az orkok jól sikerültek. Tudjátok ki lett a legjobb? Galadriel. Pontosan így képzeltem el, de tényleg :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33182 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Engem sokkal jobban aggasztanak az orkok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #33181 Írta: Anonymous
Megye - Hobbitok téma létrehozva Anonymous által
Szerintetek eléggé hobbitszerűek lettek a hobbitok? Mondjuk nekem jobban tetszenek így, mint néhány illusztráción a rövid karú és lábú, mindenütt szőrős ki gnómok. most a hobbitoknak nem csak a lába gyapjas? hán enm ezért gyaplábúak, nem gyap -láb és -kezűek. na mind1. Nem túl nagy a lábuk? ha látta már valaki... legalább 52-esnek néz ki mindegyik. az viszont jó, hogy olyan kicsik, az tetzik. na ennyi remélem lesz érdeklődés. dodie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére