Ring*Con és más közönségtalálkozók

Több
15 éve 4 hónapja #373437 Írta: Adlaine Boldania Abelhia

Sil írta:

Adlaine Boldania Abelhia írta: Valaki meg tudja mondani nekem h mikor lesz a következő RingCon?

2009. október 2-4.


köszönöm szépen! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Adlaine Boldania Abelhia írta: Valaki meg tudja mondani nekem h mikor lesz a következő RingCon?

2009. október 2-4.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373025 Írta: Adlaine Boldania Abelhia
Valaki meg tudja mondani nekem h mikor lesz a következő RingCon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359185 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ejj.... most szégyellem magamat :S amiért nem néztem be ide :( (nyugodtan kövezzetek meg).
Olosta: a RingConra az emberek miatt érdemes menni. Rengeteg barátot ismertem meg ott :D No meg a "feeling". Olyan, mint Középfölde :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348273 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Supersonica írta: Gyémánt Hajnal volt.

Beszámolója: www.sfportal.hu/content/view/2693/314/


Örülök neki, én végül nem mentem el, mert egyedül nem lett volna olyan jó. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348269 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Supersonica írta: Gyémánt Hajnal volt.

Beszámolója: www.sfportal.hu/content/view/2693/314/

És nem akarnál a Tolkien.HU-ra is feltölteni véletlenül? :szépennéz:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348268 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Gyémánt Hajnal volt.

Beszámolója: www.sfportal.hu/content/view/2693/314/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346040 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346038 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hol redezik meg a a Ring*con-t?:oops: Még nem volt részem benne, hgoy hallottam volna, hogy valaki megy rá mivel csak dec végén léptem be :oops: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346002 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ez sajna most kimarad az életemből... :( Pedig kíváncsi lennék, hogy milyen! Mindenképp várom az élménybeszámolót!;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345983 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Halihó!

Idén megy valaki a Ring*Con-ra???
Tudom, marhára jókor kérdezem itt 2 nappal a rendezvény előtt, de mivel jelenleg a közelben tartózkodom, gondoltam, hogy ellátogatok rá az egyik nap (pontosabban vasárnap, mert csak akkor érek rá), és ha valaki jönne Magyarországról, akkor akár össze is futhatnánk. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305222 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Sziasztok! Megjöttem Ring*Con-ról! Állati volt, életem eddigi legjobb RingConja, DVD van, képek lesznek.
Mark, Craig és a többiek köszönik, jól vannak ;)

Üdv, Gyémi

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303346 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Tavasszal Angliában is lesz Ring*Con, a honlapja csak nemrég került fel:
www.ringconuk.co.uk/main.php?lang=en

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302632 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Nohát, de rég nem írtunk ide.

Lassan pedig itt a RingCon2006. Nem tudom, valaki eljut-e oda, de annak nagyon jó szórakozást kívánok!

Ha hozna nekünk DVD-t az előző RingConról (legalábbis a 2004-esről ;) ), azt nagyon megköszönnénk... Ha van valaki, aki megy, dobjon meg egy püvel vayg egy maillel. Köszi előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283087 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Február 11 & 12-én Manchesterben Collectormania GMEX lesz, John-Rhys Davies, Andy Serkis, Shane Rangi, Sala Baker, Kiran Shah lesz itt a Gyűrűk Ura stábjából, illetve több Harry Potter és Star Trek szereplő.

collectormaniagmex.co.uk/

RingCon: tavaly is az utolsó pillanatban mondta le két nagyobb sztár a részvételt, így Elijah is akkor biztos, hogy ott lesz, ha már lezajlott az esemény.

Nekünk szerencsétlen, hogy átrakták Bonnból (ami a Germanwings-szel ócsóért meg volt közelíthető) Fuldába a rendezvényt (ami bármely reptértől még órás út vonattal - szinte még egyszer annyiért, mint a repjegy...).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #277379 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A következő Ring*Con egyik vendége ELIJAH WOOD lesz!!! Eddig csak az ő, és a Ceremóniamester, Marc B. Lee neve van fönt de idővel úgyis bővűlni fog a lista :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276973 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Én is boldogan mennék, még sose voltam, de tényleg jó lenne, ha együtt lehetne menni. Talán ha erőreljesen hirdetnénk, akkor összejönnének néhányan.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271782 Írta: Lindórié-tore-leona
Én mennék nagyon szívesen! Voltam tavaly is és tavalyelőtt is, de idén sajnos nagyon rossz helyen lesz megrendezve ... :( Túl sokat kell utazni, és már szállást sem lehet találni. Szerintem. :crazy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270829 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Természetesen a lelkesedés nálam sem hiányzik, de a pénz az sajnos nagyon :(
Sok sikert...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270821 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A lelkesedéssel semmi gond, talán a pénz is előkerülne valahonnan, de egyedül nem vágnék bele. Nincs itt valaki, aki tényleg el is jönne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270718 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Infó: www.ringcon.de

Ugyan nem nyilatkozhatok az MTT nevében, de kétlem, hogy mennének... De ha neked megvan rá a pénzed és a lelkesedésed, akkor hajrá! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270715 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A némethoni Ring*con-ról van valamilyen bővebb infó valahol?
Esetleg nem megy aki rá az MTT, amihez csatlakozni lehetne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269917 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251856 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Az idei nagyobb találkozók eddigi meghívott vendégei:

Collectormania 7
Nagy-Britannia, Milton Keynes, thecentre:mk, 2005.04.29.-05.02.
www.collectormania.com/

SEAN ASTIN - Samu
JOHN RHYS DAVIES - Gimli
LAWRENCE MAKOARE - Lurtz / Gothmog / Boszorkányúr
KIRAN SHAH - Frodó méretdublőre

... és még sokan mások sci-fi és fantasy filmekből, sorozatokból (Star Trek, Star Wars, Csillagkapu, stb.) ;)

****

The Fellowship Festival 2005
Nagy-Britannia, London, Wembley, 2005.09.27-29
www.aaaevents.co.uk/

Craig Parker (Haldír) & Mark Ferguson (Gil-Galad) lesznek a műsorvezetők, a többi vendég:

Thomas Robins - Déagol
Jed Brophy - Snaga / Sharkú / Gyűrűlidérc
Sandro Kopp - Gildor

Daniel Falconer - Weta Workshop

****

Ring*Con 2005
Németország, Fulda, Esperanto Hotel - 2005.10.07-09.
www.ringcon.de/

John Noble - Denethor
Craig Parker - Haldír
Mark Ferguson - Gil-Galad
Peter Tait - Shagrat
Stephen Ure - Grisnák, Gorbag
Thomas Robins - Déagol
Jonathan Harding - Erestor/Dinendal
Sandro Kopp - Gildor


Aki bármelyikre el tud menni, az számoljon be legyen szíves :) Köszi! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #247745 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Május 8. Millenáris Park Sci-fi & Fantasy Nap

Vendég: Jeremy Bulloch (Boba Fett - Star Wars)

Host: jómagam :oops:

LOTR színész lehetséges most sem lesz, de még semmi sem dőlt el.

Várunk mindenkit szeretettel :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #242475 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Büszkén jelentem, hogy a tavaly októberi RingCon rendezvényről megjelent a cikkünk a MoziNet (országos mozimagazin) január - februári összevont számában, képekkel. Elkövetői: jómagam, fotók: Penngaladiel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239910 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Az ORC (The One Ring Celebration) Conról már vannak képek itt-ott, jelen volt mind a négy hobbit, Royd Tolkien, John Rhys-Davies és sokan mások :)

[size=9:gwh49s25]Az oldalak készítőinek kérését is tolmácsolom, amikor arra kérlek Titeket, hogy a képekre ne linkeljetek közvetlenül. Köszi :) [/size]

- Bruce Hopkins (Gamling) hivatalos oldala:
www.bruce-hopkins.com/photos/orccon.html

- A Craig Parker Fans fórum idevonatkozó oldalai:
p070.ezboard.com/fcraigparkerfansfrm31.s...pic&start=21&stop=40
p070.ezboard.com/fcraigparkerfansfrm31.s...pic&start=41&stop=52

- Egy rajongó képei:
www.geocities.com/zoocrew7273/ORC.html

- És végül, de nem utolsó sorban, a TheOneRing.net linkgyűjteménye:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1106419461

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234753 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Egyéb közönségtalálkozók, ha valaki véletlen erre járna:
2005. január 14-16. között Pasadena (California, USA)
www.oneringcelebration.com/

Vendégek (a teljesség igénye nélkül...)
Elijah Wood, Sean Astin, Dominic Monaghan, Billy Boyd, Bruce Hopkins, John Rhys-Davies... és még sokan mások

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234389 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Találtam pár remek galériát egy francia Tolkien site-on:

Ring*Con 2004

Paris Comics Expo 2004

Fellowship Festival 2004

A király visszatér premierje

És még sokminden más:
www.go-to-sleep.net/galerie/list ... ype=sortie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228913 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Mostantól létezik de természetesen még fordítás és fejlesztés alatt áll, a Ring*Con Lexikon de már olvasható!

Bővebben itt, magyar közreműködéssel (jómagam):

http://www.ringcon.derherrderringe-onli ... .php?sp=en

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére