Ring*Con és más közönségtalálkozók

Több
20 éve 11 hónapja #115496 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Május 18-án lesz Sci-Fi és Fantasy Nap a Petőfi Csarnokban, melynek szerénytelen személyem a főszervezője.
Ha minden igaz, akkor az MTT is jelen lesz némi műsorral.

Arra gondoltam, hogy ott is lehetne némi promót csinálni a RingCon kapcsán, hátha többeket érdekel.

Régebben volt arról szó, hogy valaki megrendeli a tavalyi RingCon videót, esetleg abból is lehetne vetíteni részeket...

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #115181 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Gyémánt: milyen film?!
Amúgy gondolom tudsz róla, de a Csináljunk filmet! topicban is éppen csinálnak 1 filmet! :wink: :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #115034 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ave!

Május 22-től indulnak az olcsó gépek Ferihegyről Kölnbe. A Germanwings nevezetű repülőcég fogja szervezni ezeket a járatokat.
Bővebb infó hamarosan a www30.germanwings.com/ címen.

Az Index-en részletes cikk van a dologról, érdemes azt is elolvasni:
index.hu/gazdasag/magyar/fapad030407/

bye
Jun

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114982 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Üdv mindenkinek!

Én megyek a RingCon-ra, és ovlastam, hogy van egy olyan verseny: "Csináljd meg a magad filmjét!".
Én szeretnék rá nevezni, és embereket keresek hozzá, és kérdezem itt is, hogy ki venne benne részt?
Majd még néhány helyen elterjesztem a dolgot. Gondolkodok, hogy humoros legyen, avagy nem?
Várom a priviket! Vagy nem tudom, hogy itt meglehet beszélni? Végülis RingConhoz kapcsolódik.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114793 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Merras, köszi az infót, ez tényleg jó hír :itscool: Mégiscsak kényelmesebb - és gyorsabb - repülővel utazni, mint busszal vagy vonattal :D

Más: a Ring*Con 2003-nak végre elkészültek az angol nyelvű oldalai is:

www.ringcon.de/main/english/index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114693 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ave!

Az utóbbi időben nem nagyon tudtam idelátogatni, de most pótolnám egy hírrel:
Néhány napja az Index.hu -n olvastam egy cikket, mely szerint május elejétől a Ferihegyi reptérről fognak indulni "fapados" repülőgépjáratok, köztük egy német repülőtársaság fog indítani napi rendszerességgel egy járatot Kölnbe (ami gyakorlatilag egy fél köpésre van Bonntól, nincs messzebb, mint Bp-ről Szentendre HÉV-el). Ami a hír izgalmasabbik felét adja, hogy a tervek szerint talán már 20 euró környékén lehet majd jegyet venni, de tuti nem lesz drágább a jegy 70 eurónál. (Tehát kb. 5000 és 17500 Ft között lesz a jegy, ezt gondolom, meg kell szorozni kettővel, hisz vissza is kéne jönni valahogy :D )

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114558 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Köszi, Lara, épp most akartam berakni a linket :)

Mark Ferguson miatt már érdemes elmenni, de úgy hallottam, Bruce Hopkins is nagyon jó fej. De azért reménykedem, hogy Craig Parker is el tud jönni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114516 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Nem tudom láttátok -e már,de új meghívottak is vannak a listán: www.ringcon.de/main/stars.htm

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #113870 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Sziasztok,

én épp most írtam erről valamelyik másik "dobozba", de már látom, hogy nem kellett volna - szóval szeretnék kimenni a RingCon-ra, ha valaki szervezi, legyen olyan drága és írjon nekem:

melian@estmail.hu

Hannon le, Namarië


Melian
melian@estmail.hu
www.tolkien.lap.hu

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #113854 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ezen a címen keresd: www.ringconfilm.de
Főleg németül van, de elő lehet vadászni az angol verziót is. Nem csak promo video, hanem a 2002-es Ring*Con anyaga van rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #113849 Írta: Ionaelf
Ionaelf válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Szióka!

Valószínűleg megint én maradtam le valamiről :oops: , de ezek a videók milyen paraméterekkel rendelkeznek? Hány percesek és konkrétan miről szólnak? A ringcon.de-n Promo-videónak írják, de infót nem találtam róla.

Köszi: Iona

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #113334 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Akkor még egyszer, most tényleg rendezzük le a dolgot. Aki szeretné megrendelni a Ring*Con 2002 DVD-t vagy VHS-t, az írjon nekem egy privit jövő vasárnapig, hogy mit és mennyit kér. Emlékeztetőül:
DVD: 19, 99 EUR VHS-PAL: 14, 99 EUR + postaköltség.
Én vállalom azt, hogy megrendelem és kifizetem a cuccot, annyi kérésem van, hogy majd euróban fizessetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #109968 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Merras írta: megkérhetem a tisztelt társulatot, hogy hozzanak mindenféle infót a RingConról /tuti, hogy tele lesz ilyen reklámmal a környék/... esetleg arra is meg lehet őket kérni, hogy vegyék meg a helyszínen a jegyeket a RingConra - elővételben tuti olcsóbb, és rajtuk keresztül nem kell extra átutalási pénzeket fizetni.


Merras: az infóhozást előre is nagyon szépen köszönjük (bár nem tudom, hogy sokkal több info lesz-e itt, mint a websitejukon, amit sajnos nem igazán gyakran frissítenek :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #109550 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ki kell számolni a dolgot. Mi a FedCon kapcsán inkább a vonat mellett döntöttünk - az előzetes számítások szerint városnézéssel, szállással, minden nyavalyával együtt 90.000 HUF a buli, ehhez még ráadásul két idegenvezető is jár 8)
Most picit bizonytalan amúgy a dolog, abból a szempontból, hogy a fene se tudja, akkoriban mennyibe lesz az EURO/HUF átváltási arány...

Én még nem tudom, megyek-e a FedConra vagy RingConra - de ha nem is megyek FedConra, megkérhetem a tisztelt társulatot, hogy hozzanak mindenféle infót a RingConról /tuti, hogy tele lesz ilyen reklámmal a környék/... esetleg arra is meg lehet őket kérni, hogy vegyék meg a helyszínen a jegyeket a RingConra - elővételben tuti olcsóbb, és rajtuk keresztül nem kell extra átutalási pénzeket fizetni.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #108286 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Igen. +vannak az adatok, é sztem még elég olcsón ki is jönne... Csak az az 1 baj van, h vagy min. 8 órát kell pihenni az út alatt, vagy még 2 sofőrt kell "magunkkal vinni", ha jól tudom. :? Mind1! Ez elég bonyolult, de ha akarjátok, majd leírom.

Amúgy a busz maga sztem nagyon , és tiszta, és LEHET BENNE ALUDNI (- már ha fogtok/fogunk) :arrow: Én legalábbis tudtam aludni, nem úgy, mint a ****-os emeletes buszba... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #107392 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Buli lenne kisbusszal menni :) Mindenképpen megkönnyítené a dolgunkat. De ez abszolút létszámfüggő, és november még messze van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #107389 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Na, akkor ha ilyen szépen gyarapulgatunk, akkor esetleg el lehetne egy kisbuszon is gondolkozni ;) ? Aug írt nekem már erről privit... Kavarjunk komolyabban utána (vagy jó a vonat...?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #107322 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Engem nagyon érdekelne a dolog, de még elég labilis, hogy az itthoniak hogy döntenek. Mert nővéremmel, és az ő barátnőjével mennék, ha mennék. Namost, ők eléggé be vannak zsongva, szal elkalauzolom őket ebbe a topicba, hogy szépen végigolvassák. De akkoris, ha veszünk pár ereklyét, kerekítsük fel az árat, az fejenként egy százas, igaz? húzos... Sebaj, spórolunk!! :D

Szal, ha jövök, min 3 emberre számíthattok! :wink:
Igyekszem gyorsan rávenni a nővéremket! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105566 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Kár, hogy Átjáró Nap előtt nem jutott eszembe, de...
RPG.HU talira, Sci-Fi Napra, HungaroConra lehetne nyomtatni némi anyagot erről a taliról is, hátha azzal több érdeklődőt sikerül elcsábítani...

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104436 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Érezzétek majd nagyon nagyon jól magatokat és csináljatok sok sok sok fényképet!!!!!!
Én sajnos nem tudok veletek menni( :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104415 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
No, hát beírtam nem lett valami jó, de remélem sikerül felkelteni az érdeklődést!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103902 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Ring-bearer írta: Penngaladiel, szívesen segítek a híresztekésben! :wink:

Ring-bearer, ezt nagyon megköszönném :) Csak egy rövid leírás kellene, hogy mi is ez, és a Hírek rovatba betenni, sokkal több nem is kell szerintem. Csak hogy azért mégiscsak tudjanak róla a fórumlakók ;)

Arra pedig megkérnék mindenkit, hogy ezt a topikot csak a találkozóhoz szorosan kapcsolódó, szervezési és hasonló témákban használjátok, hogy áttekinthető maradjon a dolog. Novemberig még nagyon hosszú az idő, itt tényleg nem kellene csetelni, sem offolni, és ebben topikgazdaként szigorú leszek. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103472 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Gyémánt: ok!!! Előre stopizok néhányat... Főleg a Craigeseket!! :D Aztán kinagyíttatom, és kiragasztom az ágyam fölé... :roll: :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103435 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Garantálom, hogy ha megyek rengeteg képet fogok csinálni, éjel a digital és mindenki kaphat majd belőle. :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103257 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Nekem általában mindig uccsó pillanatban derül ki, hogy megyek-e. 8)
Én is csak akkor döntöm el, hogy akarok-e menni, ha lesznek nagy nevek. Egyelőre csak számomra noname emberkék vannak. Orlando Bloom miatt meg nem nagyon fogok sikoltozni :D :D :D :D :D

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103237 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Gondoltam... Kik azok, akik biztos, h mennek?
Te, Pennie, ...?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103186 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Augustíne írta: Mázlisták! Ha kimentek veszek nektek 10 tekercs filmet, és MINDENKIRŐL KÜLÖN KÉPEKET kell majd csinálnotok...!!! :wink: :D
Tényleg: fényképesni (esetleg videózni) lehet? :?


Úgy emléxem, hogy fényképezni igen, videózni nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103154 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Mázlisták! Ha kimentek veszek nektek 10 tekercs filmet, és MINDENKIRŐL KÜLÖN KÉPEKET kell majd csinálnotok...!!! :wink: :D
Tényleg: fényképesni (esetleg videózni) lehet? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103123 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ja, és nekem a vonat ingyen van szinte, anyúm MÁVos. De lehet, hogy érdekelne a hotel, nem mintha nagyzolnék, de megvan rá az okom!
De sem sikítós ok, sem pedig Orlando alsógatyájával nem kapcsolatos! :lol:

Mikor dől el, hogy ki jön?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103115 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Én már 100%, hogy jövök, hacsak el nem ütnek.
Viszont senkiért nem fogok síkoltozni!:)


Hé Penngaladiel és Svindler!

Írtam nektek mailt, remélem nem baj.

Minden jót!:)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére