Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #129356 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Jók voltatok! :)
Az egyetlen, ami számomra kicsit meglepő (engem nem zavar, ti bajotok, csak hát...), hogy immár a harmadik nagyobb természetben éjszakázós buli volt a 2003-as évadban (és ugyebár jópár korábbi tapasztalatotok is van), még mindig szép számmal vannak, akik úgy gondolják, éjszaka felmegy a hőmérséklet +30 C fölé és nem gondoskodnak a hideg elleni védelemről... Tehát Dodiee-t idézve az eszkimók tényleg itt voltak. :)
Illetve hogy a másik három negatív dolgot is felidézzem:
- Egy nagy csapat elindul a sötét erdőben, amelyet nem ismer, gondolván, hogy csak kilyukadnak valahol. Hááát... Szerencsére a Kósza Rescue Team mindig az Ön rendelkezésére áll, Asszonyom! :)
- Voltak, aki nem jöttek és hiányoztak (nekem legalábbis...)
- Az utolsó rossz dolog: az idő rövidsége. Hiába a délután háromtól reggel nyolcig tartó tali, ez nagyon nem elég belőletek, többekkel szerettem volna sokkal hosszabban, sokkal komolyabban beszélgetni, asszem ehhez az kellett volna, hogy reggel és a napsütétses délelőtt során tartunk egy nagy közös alvászatot és délutántól másnapig folytatjuk...
A többi viszont remek volt, Laurelen fantasztikus táncában 30-an (!!!) vettünk részt, csak azok nem jöttek (szám szerint öten, asszem), akik a cuccőrzés nemes feladatát vállalták magukra. Ekkora lelkesedést, ilyen részvételi arányt még nem pipáltam... Ezt a táncot még gyakoroljuk! :)
A tömeg, mint a diszkóban a DJ-pult előtt, úgy őrjöngött, amikor a tündérlakomára hozott étkeket kiosztottuk. Mindenki mindenkit kínálgatott és senki sem tudta, mi honnan származik, a "jaj de finom" felkiáltások tehát "ökumenikusak" lettek.
A társaság hajnali fél négykor, úgy tűnik, minden baromságra vevő, feltéve, ha nem kell megmozdulniuk. :)
Pár élmény:
:arrow: a Fehér Bohóc felfedezése az égen, egy felhő formájában (_Neo: "Follow the white clown!")
:arrow: Melian sajtkölteménye (köszi!)
:arrow: A sziklamászók (más társaság). Amikor a szikla tetjén ülő Morganának szóltam, hogy "le kellene jönni, kedveském" (merthogy megkezdődött a tánctanítás), a sziklamászó srác zavartan lenézett, majd mondta, hogy "rendben, már jövök is"...
:arrow: A gyülekezőnkkel egy időben egy másik haveri köröm is pont akkor, pont ott találkozott és a két banda tagjai között jópár átfedés volt. :D
:arrow: A két liba, akik félbeszakították a tánctanulást és Szofi, aki megigézve repült feléjük :D
:arrow: Nagyon gonosz voltam _Neoval (biztos féltékeny vagyok, vajon mit szólna ehhez Freud?) :D
Mivel a következő buli (Lughnasadh) idején a Szigeten leszünk, előtte hétvégén (július 26-27, Anna-nap!!!!) megtarthatjuk az összevont aratási ünnep - Anna-bál féle találkozónkat. :) Személyes elképzeléseim szerint valami tóparti kemping lenne az ideális, hogy méltóképpen megtorolhassam Galadh galádhságait. :)

És egy bocsi a végére: Dodiee, sajnálom az esést, de a tűz mellől viccesen hangzott... (legszebb öröm a káröröm, mert nem fűződik hozzá önérdek). Szóval bocsánat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129353 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Vewilyaiel írta: Bocsánat, ha esetleg off, de hol lehet megnézni ezeket a képeket az Interneten? Van valami közös képtár?
:)

Én majd felrakom a képeimet holnap a honlapomra. :wink:

Régebben volt itt közös képtár is, de most csak ennyit találtam:

www.tolkien.hu/images/talalkozo/ - A legelső talik képei...

www.tolkien.hu/images/tabor/ - I. tábor: Kőhegy, 2002. július
www.tolkien.hu/images/tabor/sil/ - Ugyanaz, az én képeim...

www.tolkien.hu/images/tabor2/ - II. tábor: Szeged, 2002. augusztus

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129342 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, miskolci tali: szuper volt!!! :lol: mondhatnám úgy is hogy érdekes :D
most csak egy rövid összefogalalóra van időm de azt muszáj :))))
Szal ami rúlz:
-Joci vonata :)
-fagyizáááás!!!!!! :lol:
-Amil haverjai :lol: :lol: ->"Rambó" és tsai... :mrgreen:
-"kicúrjuk a szemeckédet" :D :D
-eszmecsere az erdőben
-madár-út
-Joci mint 15 éves lány :lol:

És ami nem rúlz:
-Lili:nem akarok ismerőssel találkozni..(nem jött be)
-"Rambó" tréfái

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129314 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, én most keltem, ami nem is késő, mert mi(Mogy, Aralataion és Én) még margitszigeteztünk, ugyhogy délre értem haza.
Nagyon jól éreztem magam veletek ismét, de ezt már megszoktam:))
Engem mondjuk kocsival eldobtak a Kolosiig, ahol még csak Mogy és Peti gubbasztottak, majd megjelent Ulmo és Min is. Üldögéltünk, majd mikor beállat a busz, felszálltunk ré, és egységesen eloszoltunk. Jöttek még népek, akiknek képtelen vagyok a nevüket megjegyezni(so sorry), majd mikor már csak egy perc volt az indulásig, megelentek Laurelenék, és könnyed tempóban lépkedtek a busz felé. Hevesen integettünk nekik, hogy kapcsoljanak rá, így mégse késték le a járatot:) Felérkezés a végállomáshoz, népek mindenütt, majd indulás a táborhely felé, a szebbik, ám hosszabb úton. Kifejtettem Telcontarnak, hogy idestova 18 éve járok oda kirándulni(ami nem igaz, mert kb 6 éve nem voltam arra..), ugyhogy kedvesen közölte, hogy a "szurdokhoz" megyünk, amiből állítása szerint csak egy van. Mint később rájöttem, az a kőfejtő, ahol pöttöm koromban csigás kavicsokat gyűjtöttem, ugyhogy örvendett a szívem az ismerős hely láttán:) Na, akkor lecuccolás, á, szia te is itt vagy dejóhogy. Fagyűjtési akció, amiből mi Moggyal igen diszkréten vettük ki a részünket. Mégis lett elég fa:)Marha jó zenék szóltak a magnóból(_Neo, majd ezt a CD-s ügyet azzal a számmal megbeszéljük, kerítek én CD-t ha kell..) Mi még üldögéltünk a falon azthiszem, aztán mentünk táncikálni, amit nagyon élveztem(lehet hogy Onering kevésbé..ő volt a párom:) ), aztán a "fiúk előadása"(vagyis Peti, Brandir és _Neo) többször is:) vissza, tábortűz rakás, meg a tünciknek a kajakirakás, amit, mire kiraktuk, szedhettünk is le, mert ugye, nemcsak a tündérek, de mi is éhesek voltunk, sztem ma este Oberon és Titánia éhen maradt:) Fehér bohóc mesélése annak, aki még nem hallotta, és egyéb poénok. Megint üldögélés a falon, valamint éneklés, ami tök jó volt:))Elemntem Raynnal mécsesért, és komolyan nagyon megijedtem a fura, zörgő zajoktól... de csak a mieink motoztak a susnyásban. Aztán az ötlet Moggyal, menjünk csillagokat nézni, pokróc hálózsák felmarkolása, és irány a rét. lecuccolunk, csillag alig, ellenben felhő temérdek. Sophie megjelente, majd maradása:) Később egyéb tömegek csatlakoztak hozzánk, végül az eredetileg két főre tervezett kis "táborhelyen" egy tucat ember szorongott, volt ugyan, aki hozott magával pokrócot, de szép számmal voltak ingyenélők is:) Megfogalmaztuk a "kevesebb eszkimó és több fóka" átírását, avagy: kevesebb ember, de több pokróc:) el is mentem a pokrócomért, meg Darkynak nyers virsliért, ennek eredménye egy helyes kis pofára esés volt, aminek lila következményei még mindíg díszítik a karom:) Ki kinek a fenekét melegíti dilemmája, és hülyülés mindenek felett:) valamim mindíg kilógott a pokróc alól, szóval fagytuk alaposan, de azért jó volt:) nagy harcok a helyekért, és lesben állás a pisilni menők helyének megszerzéséért:) Majd csak 7-en maradtunk(Loth, Míriel, Mogy, Angie, Peti, Darky és Én), a többiek feladták:) reggel merev tagokkal, átfagyva és bágyadtan ébredtünk a napfelkeltére indulók zajos danajozására. nem tudom, a többiek hogy voltak vele, de én úgy gonoltam, a nap akkor is felkel, ha nem mászom ki a meleg hálózsák alól(amit egyébként 4en osztottunk meg, Mogy/a TESCO-s hálózsák tulaja/, Peti, Míriel és Én), és nincs az a pénz, amiért felmászom a tetőre.. Olyan fél öt, háromnegyed öt magasságában kikászálódtunk a melegből, és indultunk vissza a táborhelyre, ahol még égett a tűz, ennek nagyon örültem. Különböző ehetőnek titulált tárgyak kerültek a tűzbe, úgymint kukorica(eredetileg Brandiré, de Darky hamar zsákmányul ejtette) krumpli(egy elfgyott/általam/, de kettő még mindig a hamuban pihen, és egykor fanyelű kés. Álmos arcok mindenütt, és reggeli fáradt poénkodás, és a maradékok elfogyasztása után elindulhattunk végre, gyalogosan, a betonúton(lustáák, bizony lusták voltunk..). Nyuszietetés és ivászat a végállomáson, majd fel a buszra, irány a végállomás, majd párunk esetében a Nagyi palacsintázója. Ott dekkoltunk sokáig, sztem vagy fél 11ig, de nem néztem az órát. Míriel, Loth és Sophie még maradtak, _Neo és Brandir hazament, mi meg még kimentünk a Margit szigetre. aztán haza. Most álmos vagyok, ugyhogy biztos sok részletet kihagytam, ha még eszembe jut valami, közlöm:)
pápá: Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129286 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó reggelt!

Akkor most megírom első élménybeszámolómat: 8)
Szóval, Líthas, megérkeztünk egy fantasztikus helyre (a második turnus kb. este 7kor ): egy nagy, füves tisztás és egy rejtett, szélvédett tűzrakóhely egy sziklafal tövében. Először rőzsegyűjtés, majd következett számomra egy kisebbfajta kihívás, életem első 30 fős táncórája… :look: :oops: de én nagyon élveztem a tanítást :D (ilyen jó tanítványokkal ez ugye érthető) és úgy éreztem, hogy nektek is tetszett. J
Lenyugodott a nap, eljött a tűzgyújtás ideje! Igen szép nagy máglyát sikerült felállítani, én személy szerint rettegtem, hogy a tűzrakó fölé tornyosuló fa is esetleg meg talál gyulladni…
Persze mindezeket előtt ki kellett készíteni a tündéreknek az ennivalót, amit végül nagy kegyesen meghagytak nekünk. Áldom mindenki nevét, aki málnát hozott :hello: …A szintén a tündérek számára gyújtott gyertyák pedig egészen napfelkeltéig égtek, olyan volt, mintha sejtelmes lidércfények vettek volna minket körül a sötétben. Különösen ilyen volt a kis házi oltár, ahol csak nem akartak kialudni a gyertyák.
A tüzünkön egész éjjel folyt sütés-főzés ( többek között áldozatul esett egy kés is, szegény Sophie :cry: ) és éjfél után már egyre többen gyűltek a tűz köré, mert a levegő kezdett kritikusan hideg lenni…később néhány hihetetlenül bátor ember ( ill. egyéb faj) úgy döntött, hogy a lenti tisztáson töltik az éjszakát, reggelre meg is fagytak…persze mi is nagyon fáztunk, legalábbis én, ha már csak egy fél méterrel is távolabb voltam a tűztől. Egész hajnalig folyt a beszélgetés, de kb. 2kor átkapcsoltam zombi-üzemmódba :o h: és képtelen voltam aktívan részt venni a társasági életben (persze most, hogy felébredtem hihetetlen beszélgethetnékem támadt…)
Ha hajnalodik ugye akkor fel fog kelni a nap is – legalábbis mi naivan azt hittük…. Tehát, hajnali 5kor irány a szikla teteje, hogy nehogy lekéssük a napfelkeltét. És vártunk, és vártunk…mintha rózsaszínűbb lenne az ég alja, de újra elsötétült, persze az egész látóhatárt szépen belepték a sötét fellegek…végül- minimum fél óra késéssel felkelt az a lusta nap! Előtört néhány napsugár és bearanyozta a felhők alját (hmm…ez talán egy kicsit költői 8) ).
Szóval, így nézett ki életem első napfelkeltéje. Meg az első Líthas ünnepe is, mindenkinek nagyon köszönöm , aki ott volt, és persze aki megszervezte :) . Bár még mindig nem tudtam sokatokkal annyit beszélgetni, amennyit szerettem volna, szép lassan egyre jobban megismerlek titeket és boldogan és nagy lelkesedéssel várom a következő találkozót, bárkivel, bármikor.
Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #129285 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csókolom!

Kezdeném a hálás köszönetekkel, ábécésorrendben 8) :

:arrow: Fiónak, mert rábeszélt...
:arrow: Kriszanának, te tudod, miért :wink:
:arrow: Oisinnek, amiért elvitt a Keletiig
:arrow: Telcontarnak, amiért megszervezte


Ééés... mégiscsak összehozom azt a szépprózát 8) [size=9:3p6trmwe]Jelenlegi alvási szokásaim miatt sajnos elég kómás állapotban éltem végig ezt a kirándulást, sajnos ennek megfelelően viselkedtem is és lehet, hogy a beszámoló is necces lesz egy kicsit... kérek szépen bocsánatot érte :oops: [/size]

Az nagy nap nekünk egy kis (többé-kevésbé) kellemetlenséggel kezdődött, ugyanis Galadh elfelejtett szólni, hogy a Battyhány térről induló HÉVről a harmadik megállónál le kell szállni, úgyhogy mentünk tovább egy kicsit, és beiktattunk egy kulturális kirándulást az óbudai amfiteátrumba 8) Némi ücsörgés után felszálltunk a visszafelé menő Hévre, ami elbattyogott velünk a Kolosy térig. Ott már elég sokan vártak, míg végre-valahára befutott _Neo is elmaradhatatlan Nightwish-uniformisában. Előbb a megállóban, de a buszon is, Galadh előszedte a vízipisztolyát és bőszen lövöldözni kezdett vele, a szünetekben pedig ő és Fio bőszen dédelgették Telcontar Eddie névre hallgató, igen rendhagyó módon ennivaló kispárnáját. Miután leszálltunk a buszról, egy kis erdei séta után elértünk a célhelyre, egy kőfejtő szurdokába. Fio és Galadh rögtön elhatározták, ha törik, ha szakad, ők szétzúzzák magukat a sziklákon, de szerencsére nem volt elég mély az e céljukra kiszemelt üreg 8) A mezőn beszélgettünk egy kicsit Kriszanával, Rayannal, Morganával, _Neoval és Szofival (azaz ők beszéltek, én hallgattam), aztán lementünk a második csoportért a buszmegállóba, mely túra vége Galadh és Telcontar számára kisebbfajta fürdő lett. (Illetve Galadh számára inkább nagyobbfajta.) Laurelen ír tánca szvsz fantasztikus volt, akármennyire két bal lábbal csináltam... Remélem, senkinek nem léptem a lábára, akiknek volt balszerencséjük engem kifogni párnak :evil3: :oops: Amúgy meg éljenek a fiúk (Ari, Brandír és _Neo), szuperek voltatok :D Minervával, Rayannal, Fióval és az újonnan csatlakozott Kriszanával együtt beálltunk makarénázni, felelevenítve a tavalyi, Kő-hegyi élményeket... Ezután lecsaptunk a tündéreknek kikészített étkekre, és tettünk róla, hogy nekik ne maradjon semmi :pimp:
A fehér bohócot már megint nem hallottam, viszont a Nightwish-féle Phantom of the Operáról továbbra is az a véleményem, hogy iszonyú :quasi: További nagy élmények: tábortűz, ücsörgés a tábortűz mellett, avagy elöl sülthús, hátul mirelit hús-effektus, Telcontar esti meséi, _Neo bősz "Legolas igenis homokos" című eszmefuttatásai, illetőleg az e nyomán felmerült kérdés, avagy mit szólna ehhez Freud? Mindenki, akikkel beszélgettem, és remélem, ki tudtam nyögni legalább kettő értelmes mondatot... Illetőleg kéretlen idegeskedés, ugyanis Galadh és Fio lekísérték Kincsőt és Oneringet a buszhoz, és természetesen a földúton indultak vissza, el is tévedtek a szentjeim... No meg persze a napkelte, aminek nem várt természeti akadályai voltak :biggrin2: Szóval, szuper buli volt, köszönöm mindenkinek!

[size=9:3p6trmwe]Egy apró kifakadás a végére: nagyon-nagyon szeretlek Titeket![/size] :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #129280 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szeretnék elsőre gratulálni, hogy megint egy NAGYON JÓ talit sikerült összehozni........
Szeretném megköszönni, Oisinnek hogy elvitt minket a Keletihez. Igaz egy órát punnyadtunk de mindegy. :)
És szeretnék bocsánatot kérni Telcotol [size=9:2091w62e](alias fatter)[/size], ogy összekoszoltuk a sátrát. :cry: Bocsíííííí
A rulzok:
:arrow: Kirándulás az anfiteátrumnál, mivel a HÉVvel továbbmentünk Galaadhdal és sissel. :itscool:
:arrow: Megismerkedés egy wicca hölgyel. :)
:arrow: Megismerkedés családunk büszkeségével: EDDIEVEL!!!!! :dance:
:arrow: Szűkös ötös a négyes ülésben.
:arrow: már az első pillanattol kezdődik a locsipocsi.
:arrow: Kemény tura, Eddiet visszük sétálni.
:arrow: kötélhuzás :) [size=9:2091w62e]játékosok: Telco (fatter), Galadh áldozat: én[/size]
:arrow: Lett egy Fatterom!!! :itscool: [size=9:2091w62e](legalábis megengedte hogy igy szólitsam. :) )[/size]
:arrow: Második csoportért való lemenetel.
:arrow: Tánctanitás. :bounce: Mondanom sem kell, hogy végig röhögtük az én szeretetre méltó páromal, de sikerült összehozni.Akikkel tánciztam: Galadh, Sisse, Kriszana. Fáj ugye a lábatok?? :D
:arrow: Macarenat bedobjuk :evil3: ..... nem figyel senki :crying: ....de mi élveztük. :twisted:
:arrow: koszálás a sötét erdőben.
:arrow: Telco sátorában aludni, ami annyira hideg volt hogy még Galadh is fázott. :)
:arrow: Kupaktanács a sátorkupakja alatt Galadhdal és egy ideig Krisztivel.
:arrow: Hallgatni Telco meséit, avagy minden 5. ember kinai?? :eek4: :wink:
:arrow: Galadh letelepszik a tűz mellé, hálózsákban.
:arrow: Mindig öszekevertek Sissel. :shake: :D
:arrow: izlett mindenkinek a sütink.
:arrow: kaptam nyakláncot Galadhtol
:arrow: homokkal teli cserépedény :arrow: kis k*cs*g :wink:
:arrow: Oisin takaroja
:arrow: rendezkedés a sátorban, szépen, halkan. :)
:arrow: leánykérés (ez sajnos nem sikerült, ugye Galadh?? :) )
:arrow: mocsárjáték (abszolut nyerők vagyunk) :)
:arrow: fehér bohoc és egyéb jó viccek

Nem rulzok:
:arrow: felzaklattam Sissset. :crying:
:arrow: Olyan rövid volt.
:arrow: Izomlázam van. :)
:arrow: olyan a hangom mint egy repedt fazéknak.
:arrow: Koszt csináltunk
Egyszóval: RÚÚÚÚLZZZZ!!!!!!!!!!!!! :cheers: :hello: :up: :bounce: :pimp: :sungl: :itscool:


*=ö

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128912 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!!

HÁt, tényleg mindent leírtatok már...fantasztikus volt, és remélem, h az többi szülinap még fantasztikusabb lesz, ez a hétvége Veletek..sose fogom elfeélejteni....a vizipisztolyt, az asztalcsapkodást, Morgana-féle zion-táncot :wink: , a ping-pongozást Finwével, Rayannal, és persze Pókkal, beszélgetést Peredhillel, és Míriellel( majd sikerül eccer nem közhelyekről is beszélnünk :D 8) , a Pörköltet, Rayan megérkezését (sok puszi Neked), a helyet, a köszöntést, Léli és Eia beszéde( nagyon emlékezetes volt), a tortákat, a "hogyan kell ezt a szar tollaslabda-hálót összerakni????" c. arckifejezést..., végre Battíval is váltottam pár szót :wink: .... és minden ( vmit biztos kihagytam..)
Viszont nem ettétek meg a cseresznyét, amit vittem :( , _Neo folyamatosan leszólja a TATUt..grrrr... :evil: nem baj, ezért még kapsz!
Most hirtelen nemm tudok többet írni, de imádlak Titeket, és már alig várom, hogy újra Khirályréten lehessünk :D

Pápá, és puszi Mindenkinek!
Iru. :wink:
U.i: Battit látni takarítani egy élmény! :D :lol:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128573 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Peredhil írta: Oh, My Jezus!!!

Mi mindenről lemaradtam! :cry:
Egyébként bocs hogy egy párunknak korán le kellett lécelnünk, de hát, szólitott a kötelesség. Amúgy végül kiderült hogy hiába mentem haza, mert nem volt semmi, szóval maradhattam volna. :rmad2:
Ja, és köszönöm Mrgana azt a felajánlást. Kedves volt tőled.
Ja, és még valami.
_Neo ne szíd mások zenéjét. Nem csak Nightwish van a világon.


Aiya!

Nem szivom masok zenejet, tenlyeg letezik mas is a Nightwishen kivul, mint pl Enya, Blind Guardian, Loreena McKennitt, Cross Borns, stb.
Csak az olyan muanyagokat nem szeressem, mint a Britnispricc, meg a Tatu, s az ehhez hasonlok... Persze, izlesek es pofonvaglak.... ß)

A 7vegerol tomoren: KHIRALY volt, a tobbiek nagyjabol ertekeltek a bulit, nem koptatom a billentyuzetet es a forumot ß)

Szal, mikor is lesz legkozelebb MTT szulinap? ß))))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128391 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
aral: az én képeim jövö héten készen lesznek!! ahogy tudom felrakom őket a netre. (majd a gyzyke.fw.hu -n) lehet látni őket!! (csak tanuljak meg addig scannelni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128352 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgyis scanelnem kell. Úgyhoigy ha valaki megjelenik itt egy halom fényképpel akkor mind a scannelést mind a internetes tárhelyet bevállalom ::::)))

Amúgy nagyon köszönöm mindenkinek ezt az emlékezetesen szép hétvégét. Az ajándéktól és a tortától teljesen meghatódtam. Nagyon jó volt érezni a szeretetet ami mindíg körülvesz amikor veletek vagyok. Én is nagyon szeretlek benneteket és megigérem, hogy rajtam nem fog múlni, hogy még sok-sok éven át élvezhessük egymás társaságát, az ilyen és hasonló találkozások alkalmával.

Mégegyszer köszönöm.
(bocsi, hogy rövid voltam, dehát a részvénytársaságomat építgetem) ::::))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128204 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Oh, My Jezus!!!

Mi mindenről lemaradtam! :cry:
Egyébként bocs hogy egy párunknak korán le kellett lécelnünk, de hát, szólitott a kötelesség. Amúgy végül kiderült hogy hiába mentem haza, mert nem volt semmi, szóval maradhattam volna. :rmad2:
Ja, és köszönöm Mrgana azt a felajánlást. Kedves volt tőled.
Ja, és még valami.
_Neo ne szíd mások zenéjét. Nem csak Nightwish van a világon.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128108 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is nagyon köszönöm az előadást... Nagyon megható és nagyon jól megszerkesztett volt...

[size=9:hhg8exsk]Egyetlen apró helyreigazítás: az a bizonyos Skarlát James is én voltam... :twisted: Hát igen, a nickváltás szépségei... :D [/size]
Üdv és még egyszer köszi:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #128069 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én már tegnap elkezdtem írni a beszámolót, de nem jutottam a végére... :? (Pont tegnap köll a familiának gépöt szerelni?! :evil: )
Szóval... Sajna kevesen voltunk, naon hiányoltam az alapító tagokat.... és nem is volt meg az a szegedi hangulat (bár szerintem sose lesz meg újra), sőt! néha volt olyan, hogy éppen semmit se csináltunk, csak ültük és néztük egymást (bár bizonyos szempontból az is jó ;) )... Én még mindig emléxem arra, amikor tavaly pénteken felutaztam Rayhoz, és emléxem, hogy mien meglepett pofát vágtam, amikor Ray mondta, hogy csak du lesz koli 8O, mostmegmár az se jut az esezmbe, hogy mien volt a győri állomáson várakozni kb. 2 órát...

És akkor egy kissé nagyon kusza beszámoló... a felét úgyis kihagyom...
Éljen a Péntek 13-a, a tortasütés, a 7szer kirabolt posta és a győri bombariadó. (de legalább ellógtam a fél évzárót. "Napos köszöntőnek készült, de ti árnyékot hoztatok az életünkbe" - by I. Péter cár, a Révai igazgatója) Hm... megérkezés, fórumozás, jégkocka, macik... - mivel ezt Anyám drágán kívül senki nem érti, ezért inkább megyek tovább szombatra...
Felkelés(egy idő után), pakolás; elindulás; víz fagyasztóba felejtése; vonat; "keressük meg a többieket" - kissé merész vállalkozás; átszállás egyik ajtóból a másikba(Icus ugrálós tortája) rohadtsok cuccal; Arwenke befonott haja bugyirózsaszín gumival; Bogár Arwenke (olyan aranyos volt :D ); előadásolvasás(igen, azt olvastam, mostmár tudjátok); 8 diák és egy nyugdíjas; kinek nincs semmi a kezében? avagy kire sózzuk a tortákat; gyalogtúra a Fáradt Vándor Büfé előtt elhaladva; megérkezés; lecuccolás; asztalállíttás; Pók, anyám drága és a gitár; alakulat megjövetele; Morganaval beszélgetés(Morgana szeret Börzsöny, lepkefogás, hogy nem lehet a természetet szeretni?); anyám drága csatlakozik hozzánk (bocs, hogy eltűntem :oops: ); pisztolypárbaj Galadh(dh-val)-al; gyilkosozás; séta(mindig és mindenhol); próbaljunk előadás szerk., csak mindig megzavarnak :arrow: különszoba rúlz; lemaradás Batti beszédéről :cry: ; "valami leesett" - lepkefogás2.; anyám drága előadása, amin senki nem aludt el (bár Ancalimonnak majdnem sikerült), Pókvíz és Battikéz, Miért van kék toll az MTT logojában? (Gumipók egy kakaóért ezt is megmondja 8) ); segítsünk főzni vagy ne? (Inkább sétáljunk... :D ); Rabyn és a mócsingok; Míriel és az őrölt bors; éneklés a konyhában; nincs kaja tábla; ÜNNEPLÉS, Batti nem lát, nem hal(l), tortaelfújás.. izé.. gyertyaelfújás, finom epörtorta, beszélgetés Finwével, Batti sztárfotója, távozás :cry: , mikor együnk?; törjünk borsot egymás orra alá! - _Neonak ez a pohárral is sikerült; éneklés (ugye alszotok?); hajnali 3, nekünk is aludnunk kőne, de hol van Ica?; fél 8.. elvileg felkeltünk; Finwe és Arwenke eltáv :cry: ; menjünk főzni; kinyílik a szoba ajtaja, kijön _Neo és első mondatában Legolas hajlamára tesz megjegyzést; MTTsek hajlama; Tesco gazdaságos _Neo; reggeli mozi (olyan szép a szobánk); Ray moziműsora; _Neo és a Tesco gazdaságos ágy; beszélgetés a szobában; fagyasztott víz; Batti megjelenése; Batti megpróbál leülni és továbbra se lát, se hal(l); Esőőőőőő; főhadiszállásváltás; beszélgetés a Dűnétől kezdve Batti álmáig mindenről miközben a Vízöntők dala megy lenn (Éljenek a vízöntők! Éljünk! Éljek 8) ); megvan a kaja!, együnk; Tesco gazdaságos szőlő; Tesco gaz... ja, nem. Aláírt bor; pakolás (miért jöttél el velem?); Mi lesz 20 év múlva?; Batti, Morpheus II.; elindulás :cry: ; víz fagyasztóban felejtése; Aragorn's és Középfölde song rúlz; pápá Anyám drága :cry:

[size=9:2u535dq0](a beszélgetésnél és az ebédnél amit műveltem, bocsássatok meg, de fáradt vagyok/voltam (bár már egy éve), meg akkor még az volt, hogy egyedül megyek el... és olyan keveset lehetek együtt anyám drágával, meg úgy egyébként minden nap szoktam sírni; különben is.. van még 13 év pótolnivalóm...)[/size]
Örülök, hogy Veletek tölthettem ezt a két napot, és annak ellenére, hogy ilyen kevesen voltunk, jó volt. (nem Tesco gazdaságos - bár az alapítótagok nagy része ki volt spórolva belőle :cry: )

Akitől kértünk visszaemlékezést, és nem jött meg.. örülnék neki, ha így is elküldenétek, mert öröm olvasni :D Egyébként az előadás teljes egészében Anyám drága érdeme, én csak kérdeztem (egyeseknek nagyon elegük lehetett belőlem :evil3: )...
BSZ MTT! (előre is... kb du 2 tájban alakultunk, nem?) és BSz, Icus akárhányadszor is :D ... bár ez már csak utólagosan..

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128068 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Léli, Eia, köszönet a nagyszerű előadásért!! Kár hogy nem hallhattam élőben, de nagyon jól esett, hogy gondoltatok ránk, és körbeküldtétek. :wink: Olyan jó volt olvasni - ráadásul pont ma, 16.-án. :mrgreen: Ezer köszi Nektek!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128060 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sajnos nem tudtam megoldani, hogy elmenjek,
mert ballgtam, meg bankettre mentem....stb.
De örülök, hogy jól éreztétek magatokat, remélem
köv ilyen bulin én is ott leszek! :wink:
Köszi Léli és Eia tök rendik vagytok! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128049 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Az előző üzenet elszállt, mert lefagyott a gép, úgyhogy megpróbálom rekonstruálni.

Miután pénteken egész nap a tortával foglalkoztam, és csak este

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128042 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos...,

mivel eddig nagyjából mindenki leírta már minden fontosat, következzék egy naaaagyon szubjektív élménybeszámoló!
Öveket bekapcsolni...

A tegnapi reggel története szerdán kezdődött, mikor kaptam egy privit Oisintól, hogy ők lebeszélték Gumipókkal, hogy a nála hagyott Pók-gitárt áthozza nekem (szomszédok vagyunk), s majd én elviszem nyolclábú barátunknak szombaton. Hmm...
Végül úgy esett, hogy Oisin is eljött szombaton ünnepelni ( :D ) és így egy laza mozdulattal (3-4 gomb a telefonon 8) ) visszapasszoltam a gitár-fuvart. Csütörtök lett és péntek és szombat, a hatodik nap... :P
Megérkezett Míriel és várni kezdtünk... És vártunk... Közben persze teltek az értékes percek, csomag félig bepakolva és még vásárolni kellett... Mikor befutott Oisin, leadtuk a gitárt és spuri a boltba! Nehéz a kocsi, nagyon nehéz, főleg, ha több mint húsz kg cucc van benne. Erre mi is hamar rájöttünk, mikor átpakoltunk a szatyrokba és emelni kezdtük őket. Kínos vigyorgás közepette szűnt meg bennünk annak a ténynek a naivitása, hogy ezt a két kezünkben visszük haza. De egy boszorkány mindig feltalálja magát! Így hát bűbájos mosollyal fordultunk ez egyik munkáját végző hölgyhöz, adnák nekünk kölcsön a kocsit addig, míg áttoljuk a tér másik oldalára, nem messze, csak ide a Hunyadi utcába, mert ha nem, hát beleszakadunk.
Miután már a személyinket ajánlgattuk készségesen cserébe ("csak 10 perc!..."), megjelent a főnökasszony és a becsületünkra bízva elengedett minket. Ez volt az a pillanat, mikor el kellett volna indulnunk a Nyugatihoz... A gyorsabb hazajutás reményében átszambáztunk néhány autó közt az úton, beakadt kocsikereket szereltünk a villamossínek között és visszafelé mindezekért önkényesen kineveztük magunkat az MTT lovagjaivá! :wink:
A koleszban ismét hamar kiderült, hogy mi időre biztos nem érünk a Nyugatihoz, főleg nem ennyi holmival... Mit tegyünk?! Kétségbeesett telefonunkra máris ott termett Batti és kihúzott minket a csávából (ő hozta a bevásárolt javakat), mi pedig időt kapván végre elindultunk.

Ancalimont volt oly jó és vitte Vewit, Mírielt, _Neot és jómagamat. Míg a fiúk az informatika rejtelmeibe mélyedtek, mi a nyelvtörténet szépségeit ecseteltük egymásnak.

*Megérkezés. Nagyon örülünk a többieknek. Ők is nekünk..., ugye?... Szobafoglalás először. Szobafoglalás másodszor.*
Ekkor felvettem a pénteken beszerzett új ruhámat és a még péntekibb és mégújabb, évek-óta-hőn-áhított bokaláncomat! :mrgreen: Egész este abban csiregtem-csörögtem... :tongue: (Tanács: ne ping-pongozzatotok hosszú ruhában... Nem jön be...)
A jeles esemény - hiszen ezért jöttünk - egészen meghatott...
Léli, Eia, nagyon-nagyon szép volt az a beszéd! Csak csatlakozni tudok Elanorhoz és Battihoz, átéltem az egészet, teljesen meghatódtam, olyan emlékek bukkantak fel, amikre ki tudja mikor gondoltam utoljára! Csodálatos volt!!! És közben elnézni az arcokat. Régieket - újakat. Barátokat. Szokták néha mondogatni itt-ott, de talán most ide is illik: nemcsak a csodálatos olvasmány-élményt és világot köszönöm Tolkiennak, hanem Titeket is... :roll:

*time*
Hagymapucolás. Batti megtanította a boszikat, hogyan kell ügyesen hagymát szelni (hiába, a seprűnyélhez kiválóan, a hagymához kevésbé értettünk - eddig!!! :twisted: ), Ancalimon jóvoltából pedig rájöttem, hogy tényleg jó dolog a hagymás kenyér (bár vajunk nem volt). Bár ez utóbbit _Neo kevésbé tolerálta. (Másnapig, mikor is ő követett el hasonlót... :tongue: )
Mikor aztán felvittem a tálat, látom ám, hogy _Neo és Léli ezerrel verik egy kés nyelének végével a bögrét... Őőőő...
Kiderült, hogy _nem_ őrölt borsot vettünk a "vacsihoz"...

*time*
Köszöntünk. MTT-t, Pókot. Iru kérésére átmentem fotósba, Léli kedvéért, mint elnökségi tag, vágtam tortát. (Imádom a reprezentatív feladatokat!!!... :oops: :oops: :oops: )
Nem tudom, ki csinálta az epreset, de üzenem neki, hogy eszméletlen finom volt!!!
És itt ragadom meg az alkalmat, hogy nagyon köszönjem mindazoknak, akik sütöttek tortát, hogy fáradtak a kedvünkért!!! Finomak, szépek voltak! És nagyon hangulatosak... :wink:

Este sajna néhány embernek haza kellett mennie... :( De nagyon köszönjük, hogy eljöttettek!!!

Átöltözés. Sétára indulás. Lelepleződtem, hogy mennyire gyáva vagyok a sötét erdőkben, mikor láthatatlan lények rázzák a bokrokat az orrunk előtt és egyesek a Farkasok Szövetségéről mesélnek *még nem láttam*. Büszkeségem foszlányait csak az tartja össze, hogy fenti reakciómmal nem voltam egyedül... :oops: :lol:

Este aztán beájultam az ágyba és pillanatok alatt elaludtam. (Bocs, Iru.) (Furfangos/becsapós ez a vizsgaidőszak, napok kellenek, hogy kialudjad Magad és addig a legelképzelhetlenebb pillanatokban tör Rád a *mindjárt-összeesem típusú fáradtág...)

Háát, ez a reggel és ébredés!!! Már ezért megérte eljönni!!! Máskor is így aludjunk!!! :lol: Mármint... Szóval vagy egy órán át szórakoztattuk egymást kis szobánkban a lehető legelképesztőbb álmokkal, ötletekkel, viccekkel, sztorikkal... :D
Rájöttünk, hogy _Neonak savanyú a szőlő, ha Legolasról esik szó... :biggrin2: Meg hogy nem tolerálja, hogyha a Nightwish pulcsijához (Tarjával az elején) Legolasos boxeralsót veszek fel... :sungl: :tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

:heu:

Aztán nagyokat beszélgettünk az "elnöki lakosztálynál", tánci-tánci ( [size=9:1prsbu7p]csakazértismegtanulomaztazionimutatványt[/size] :? :lol: ) és megebédeltünk.
Rayan egy szent!!! :itscool: :mrgreen:
Nagyon finomat főzött nekünk a segítőivel!

Sajnos, közben folyamatosan elfogytak az emberkék - ezt valamennyien bántuk. Jó lenne valami megfelelő megoldást találni, mert hiányoztak azok, akik nem voltak és azok is, akik nem tudtak végig maradni...

Búcsúzás. Ez rossz volt... Kit mikor látok legközelebb?
Köszönet Battinak, aki hazavitt minket Míriellel!

És köszönet valamennyiőtöknek, akik eljöttetek és bármiben hozzátettetek ahhoz, hogy szép legyen az évfordulónk.

Jók voltunk! Csodálatosak vagytok!
Viva MTT!
:itscool:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128038 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Százezer üdvözlet!

Nem ússzátok meg a részletes és kimerítő beszámolómat. Nos, talán a szombat reggellel kellene kezdenem.
Fölmarkoltam a hűtőtáskát, és elügettem Morganához, hogy megvesszük a pörköltnekvalót. Oisin késett, de azért eljött Gumipók hangszeréért, úgyhogy mehettünk vásárolni. Miután megvettünk 2 l bort, 6 l üdítőt, 10 kg marhahúst, 2 kg kenyeret, rájöttünk, hogy ezt haza is kell cipelnünk :? Úgyhogy elkértük a bevásárlókocsit, és azzal száguldoztunk Kispest szívében. Ezennel bejelentem, hogy Morgana és Míriel az MTT első lovagjai eme hősi tettükért.
Majd Batti jött, és elvitte a nehéz terheket, leszámítva persze minket, akiknek volt egy biztosított helyünk az elnökhelyettes autójában. Többszöri telefonálgatás a késésünk miatt, spuri a Nyugatihoz.
Természetesen Ancalimon késett, nem mi :evil: És persze akkor toppant be, amikor épp a tejszeletemet majszolgattam :cry:
Utazás Khirályréthre: a kocsiban ülő bölcsészboszik lesajnálása, elhallgattatása, és kedveszegése. Ancalimon beszólásainak listája sokasodik. És érik neki egy kisebbfajta lincselés :twisted:
Végre megérkezés, a ház megtalálása többszöri körbejárással. Loth, Sil, Doddie, és Rabyn befogadtak a szobájukba. Aztán rájöttünk, hogy nagyobb szoba kell nekünk, ahol Rayan is elférhet.
A már sokszor említett séta a tónál, Rabyn anekdotái lökött emberekről.
Mire visszaértünk, elmúlt négy óra. Lézengtünk egy darabig, de aztán Batti beszédet mondott, és Léli is Eia is kitettek magukért. Mivel nem voltam ott az alapításkor, a szöveg nagy részét nem nagyon értettem, de így is szórakoztató volt. Puszi érte!
Beszélgetés Battival a hátsó konyhában, hagymapucolás és fölvagdosás - és Rabyn és Doddie hősi tette, akik megkísérelték Ancit is belefőzni a pörköltbe, de amaz meglógott előlük :evil:
Sillel megpróbáltunk hastáncolni, de mire sikerült a fiúkat kitessékelni, addigra már bevonult egy sereg tortákkal és pezsgőkkel fölszerelkezve, és ünnepeltünk Pókot, MTT-t egyaránt.
Sétáltunk egy nagyot az erdőben - de sajnos vissza kellett fordulnunk az általános reszketés miatt :wink:
Fürdés, alvás, beszélgetés, Rayan, _Neo meg horkol - ennyi ködlik még az estéből. Ja, és Loth kedvéért viseltem egy csodapizsit :wink:
Másnap reggeli föltápászkodás, vita Legolas és az MTT nemi életéről. Kegyelemreggeli Rayan jóvoltából, pörköltfőzés - én inkább ismét Batti társaságát választottam :wink: Morgana tánca Zeonban - üvegestánc 8)
A középkori ebéd, ahol Batti ült az asztalfőn, és én voltam a pohárnok. Elmondhatatlanul sok kedves ember, akit most ismertem meg, és akit már régebben is futólag ismertem. Egy nyugodt, ám roppant kellemes hétvége, ami az elnök úr autójában ért véget fagyimeghívással. Köszönöm! Köszönöm Nektek! És abban reménykedem, hogy 111 év múlva majd azt mondják a Társaság szülinapján: A Professzorra és az Alapítókra!

Rulzok röviden:
:arrow: szupi beszélgetések Battival, Sillel, Rayannal, Morganával, _Neoval
:arrow: furcsa álmok az MTTről: a LEPen mindenki interneten keresztül rendelt kaját
:arrow: Mindenki megkínált sörrel
:arrow: A pörkölt készítése
:arrow: találat a kamillával

Nem-rulz:
:arrow: szakadós ágyak
:arrow: sok-sok ember, aki nem jött el, vagy korán lelépett
:arrow: a kék kólát sajnos szeretik egyesek
:arrow: Iruval még mindig nem tudtunk túlesni a közhelyeken

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128037 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ja, tényleg...

A mócsingos, illetve elszineződött húsdarabkák - megörökítve by Rabyn és Dodie (ha jól emlékszem)
Borstörés közben könnyen a saját kezére csaphat az ember... - márha vágódeszkával próbálkozik
"Szia légy. Tudom, hogy szereted a vizet, de ezt most én szerettem volna meginni..." by Dodie a pohara felé :D
A 'főzés' közben percenkét egy-egy (esetleg több) egyén megjelenése - "Mikor lesz kész?"
Rabyn ül az ablakban - a másfeledik emeleten elég veszélyes mutatvány
Az igazi főzéskor: Rayan átbattyog a másik konyhából. A pörkölt a tűzön rotyog, mi meg a szobában beszélgetünk. "Mi ott űzzük az ipart, ti meg itt beszélgettek?!"
Rabyn: a kedvedért megörökítettem a végeredményt (de csak az egyiket)

Valamint köszönjük Kenzának és Csillának, hogy elmosogattak! Örök hála lányok :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #128035 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdvözletem!

Örülök, hogy tetszett a kis megemlékezésünk. Bocsánatot kérek az "újaktól", akik nem értették, de... szóval ezt így kellett megcsinálni [size=9:1unvp63u](Azon Alapítótagok, akik nem voltak ott: aki ezt olvassa, és nem küldök neki elmilt, írjon nekem, mert ezt az előadást szeretném, ha ti is elolvasnátok)[/size].

Szóval...
Péntek 13.
Most nem részletezném, hogy mennyi szörnyűség történt, amíg az a bizonyos két torta elkészült (minden az asztalon landolt (kivéve egy tojást - az a földön)), csak megemlíteném, hogy Eia 1,5 órát késett amiatt, hogy Győrben bombariadó volt az állomáson...
Szombat.
Reggel túl korán keltünk, fórumoztunk, chateltünk... és majdnem lekéstük a vonatot. Sajnos tartalék filmet nem tudtam vinni a fényképezőgépbe, így csak 30 kockám volt... :( Dunakeszin szálltunk föl a vonatra, ergo meg kell keresni a többieket... (nemsemmi élmény volt ketten egy utazótáskával, egy hátitáskával, egy gitárral, három zacskóval és két tortával (amik tálcán voltak) végigegyensúlyozni a mozgó vonaton...). Arwenke nevő bogárka, ami nagyon szívesen ugrál le másokra... Arden egy tincsének befonása - bugyirózsaszín színű hajgumival megkötve. Felkészülés az előadásra. Leszállás. Merre van a kisvasút??? Hááááát... kövessük a tömeget... És meglett a kisvasút. Arden gáláns fiúként megvette a jegyeket (8 gyerek és egy nyugdíjas Silnek :twisted: (illetve felnőttet vett...)). Újabb probléma: hogyan tovább a kisvasút után? Szerencsére Kenzáék vártak minket az állomáson. Gyaloglás... Fáradt Vándor büfé :wink: . Megérkezés.
Gumipók és Finwe ööö.... nagy mukával próbálja összeszerelni a ping-pong asztalt (fénykép készült róla :D )
Lecuccolás.
Társasozás
Battiék érkezése - sör kíséretében
Gumipók kitiltása a konyhából - nehogy benézve a hűtőbe meglássa a tortáját
a természet felfedezése - mezitláb a folyó kövein, a szórús, kiszáradt terméseken és a csalánok kerülgetésével.
Ancalimonék ping-pongozása
gyilkosozás - Arden örökös kósza
Oisin vízipisztollyal támad a lányokra (az én vízipisztolyommal! :evil: )
az utolsó kisvasúttal nem jött senki, ellenben Batti fél órával 5 (a beszéde) előtt elment enni - azt hiszem, késett is egy picit.
Batti beszédéről lemaradtunk, mert senki sem szólt :cry:
az egy órás előadás - jól kiszáradt a szám (Vizipók Gumipisztolya, Batti asztalcsapkodása), miért kék toll van az MTT címerében? - Gumipók válasza [size=9:1unvp63u](akit érdekel, kérdezze meg tőle)[/size].
Kajakészítés... A boszorkányok és Batti hagymavágása, míg Finwe, Dodie és Rabyn a húst darabolják - kisebb-nagyobb méretű formákra... -, majd ebbe én is besegítettem
Rayan megérkezése :arrow: a főzés elkezdése
"Valaki mondja meg..." Batti kedvenc dala - volt, amíg el nem énekeltük :twisted:
az első adag hagyma kidobása, miután közbejött a tortázás
TORTÁZÁS, ÜNNEPLÉS - Batti nem lát és nem hall semmit (avagy ki 18 év alatt inni kíván olyat, amit nem volna szabad...), és képtelen elsőre elfújni egy gyertyát, valamint eléggé aránytalanul vágja fel a tortát... (de legalább úgy nézett ki, mint Szauron Szeme :wink: ), Kincső epertortája nagyon finom volt! (hadd büszkélkedjek: az MTT első születésnapi tortáját én csináltam (csokitorta volt) :D , sőt, még Gumipók gesztenyetortáját is (Boldog Szülinapot GumiPisztolyVíziPók!))
Batti sztárfotója, illetve áldása Gumipókra (a Lassi címlapfotója!)
Ancalimonék és Oisinék távozása :cry:
Vasárnap
Mikor legyen pörkölt? - hajnali ötkor, vagy délben? Elnökünk délben kívánt pörköltöt enni, úgyhogy nem folytattuk a főzést (csak borsot törtünk (egymás orra alá), mivel Míriel és Morgana egész borsot hoztak őrölt helyett; én személy szerint ezzel úgy 3 órán át elvoltam, de besegített _Neo (ezért egy bögre el is tört), meg Arden is, valamint Morgana és Eia; Ezalatt Gumipók és Rayan szolgáltatták a zenét (később Pók távozásával magunk énekeltünk)
hajnali 3 :arrow: irány aludni
fél 8 :arrow: felkelés, mivel 8-kor el kell kezdeni főzni.
Főzőverseny Rayannal - amelynek nem lett eredménye, mivel beleszóltunk (és kavartunk) egymás pörköltjébe :D
Elkezdenek szállingózni elfelé az emberek... :cry:
Batti betéved a lányok közé... :D ("olyan kívülállónak érzem magam"), de végül leereszkedett hozzánk, és leült az ágyra (Batti megint ne lát és nem hall semmit)
Batti katonatörténetei helyett filozófiája (könyvek, filmek, mítoszok, legedák ("Én vagyok a mítosz, én vagyok a legenda"), egyéb ("Ti nem léteztek. Én csak álmodlak titeket..."))
Elkészült a pörkölt! (csak fél órával a beígért dél után)
Ebéd 12 fő részére... a fele adag pörkölt elfogyott, a másik feléből maradt (és még minden hozzávalóból is maradt).
"Tesco gazdaságos..." (_Neo szőlőléjéből én még soha nem mertem inni)
Gumipók második felköszöntése
Pakolás... :cry:
Fizetés a szállásért.
Batti alias Morpheus!
Batti 20 év múlva császár lesz; Morgana méghatalmasabb erejű boszorkány, Gumipók pedig részvénytársaság :D
Indulás... :cry: (kettesben Eiával)
A vonaton Aragorn-, illetve Középfölde-song éneklése (megálló, csend "Hadd legyek végre a Király..." :D )
Metró - u.a. (tömeg, mozgólépcsőn felfelé "Ha már elpusztul a világ..." :D )
Keleti pu. elválás.

Örülök, hogy ezt a két napot Veletek tölthettem. Ugyanakkor sajnálom, hogy ilyen kevés alaptó tag lehetett jelen eme jeles eseményen.

Szóval, pontokba szedve:
:arrow: Tesco gazdaságos
:arrow: Batti nem lát és nem hall, csak beszél
:arrow: Gumipók Vízipisztolya, valamint Batti asztalcsapkodása örök téma marad
:arrow: Batti mégsem töltötte az éjszakát a szabad ég alatt - ha ez bekövetkezett volna, elázott volna...
:arrow: Gumipók szívószállal eszi a tortáját
:arrow: Boszorkányokat soha többé ne küldj vásárolni!
:arrow: Rayannél az "este" 22 óra körül kezdődik
:arrow: a társasággal lenni mindig jó :wink:

Léli

Ui.: ha kihagytam valamit, lesz folytatás :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128030 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szija evribádi!

Így elöljáróban annyit, hogy nagyon-nagyon kellemes volt, fantasztikus környezetben, szeretett emberkékkel, némi nosztalgiával a hátunk mögött, és temérdek poénnal, melyeket beteg agyam sajna rögzített, úgyhogy kezeket, lábakat behúzni... íme most egy kalandos ebéd STILIZÁLT története, avagy

Egy rég várt pörkölt
(telefonba')
Y: Te ix, MTT-szülinap meg minden. Kéne marhapörköltet csinálni. Benne vagy?
X: Naná. Úgyis királyvagyok mindállat.
Y: Hozzávalók?
X: 3 emberre 1 kg hús, 2 fej hagyma, 1,5 deci bor.
Y: Ööö... és harminc emberre?
X: Számold ki!!!

Y: És olaj kell?
X: Persze hogy. 
Y: És mennyi?!
X: Úgy egy flakon!!!
Y: Csá.
X: Csá.

(élőbe')
X: Bazzeg, ennyi vért!
Y: Nézzétek, ahogy trancsírozom. Király!
X: Várjatok, most mindenki kapjon föl egy darab húst!!!
(előszedi a fényképezőt)
X: Mondjátok, hogy csíííz!
*katt*

X: Ennyi hagyma elég lesz?
Y: JA, még sok is.
X: Borsunk van?
(előszedi a zacskót, feje belilul)
X: KI HOZOTT EGÉSZ BORSOT?! áááhhh
Y: Na, akkor törjük. (borsot kezd őrölni a kés végével)
X: Várj, próbáld ezzel! (hoz egy b*szott nagy serpenyőt)

X: (ping-pongozik)
Y: Húzás főzni! 
X: Nyugi van, csak egy picit pihenek, kikapcsolódok meg...
Y: Tűnjé', de rögtön!
X: Ja voll, elnök úr.

(este 11-kor)
X: Miko' lesz má' kész?
Y: Sohanapján, KISKEDDEN!
(később)
X: Van már kaja?
Y: NINCS!!!
(még később)
X: Pörköltszagot érzek?
Y: Takarodjál anyádba'!!!
*Y kirakja a NINCS KAJA táblát*

X: Ez gáz. Késő van. Nem lehetne inkább holnap ebédre?
Y: Nekem jó.
X: Nekem NEM. Éhes vagyok! ÉHES!
Y: Pofád befogod. Pöri holnap reggel.
X: Nekem nyóc...

(másnap)
X: Kejjé' ipszilon, főzni kell.
Y: A k**** életbe! Ezért kell engem fölkelteni?! ****** meg.

(ebédkor)
X: KÉSZ A KAJA!!!
maradék Y-ok: Hurrá. 
(később)
maradék Y-ok: Khirály lett!
X: Köszi. Belefőztük a szívünket.
Y: Akkor azé' van ilyen fura íze...

Amint láthattátok, a közösen megálmodott főztünk remekül sikerült :)
Persze e mellett még számtalan szép emlék akad, amit már a többiek is leírtak.

Talán számomra a legkedvesebbek maradnak: az érettségi és bankett és rétreutazás körüli cécó; pezsgő; hobbitok; hogy volt, aki szó szerint levette a vállamról a terhet; hogy együtt főztünk; hogy végre megint pinyongasztal mögé állhattam 1 éves kihagyás után...; hogy végig ugrattuk egymást; na és persze a hajnali éneklés, az apróbb beszélgetések és cinkos összekacsintások.

Nagyon köszönöm Nektek ezt a zseniális hétvégét :)
WE'LL MEET AGAIN -Szentivánéj vár!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128029 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Még valamit kihagytatok: a pingpongasztal-összerakást... :roll: Amikor Gumipók és Finwe órákig szerelte a pingpongasztalt, miközben mi, lányok, 4-5-en a lépcsőn ülve lelki támogatást nyújtottunk nekik, némi jótanácsokkal fűszerezve... :roll: :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127974 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó lassan írtam, ketten is megelőztek, de így közösen csak összerakjuk.
a pályaudvarról csak annyit,hogy végre egyszer időben érkeztem valahova,és máris azon gondolkozhattam, hogy jól emlékszem-e a helyre, mert 10-ig senki sem jött (háromnegyedre volt megbeszélve :? )

és amit kifelejtettem: most először játszottam a társasjátékkal...és Szauron megölt :( (de csak Mordorban)

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127970 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát két ilyen szép hosszú beszámolóhoz nem sokat tudok hozzátenni, de azért kihagytátok Léliék leejtett tortáját (szerencsére az esés az ízének nem ártott :D ), az új MTT logót ( Batti kezével és Gumipók vizipisztolyával), egyesek arckifelyezését, mikor gyanútlanul beleittak a Tesco gazdaságos szőlő lightba :evil3: , az elegáns és Legolasos pizsamákat, a vitát Legolas ...khm...magánéletéről :oops: , és az (el)reccsenő ágyakat...na meg biztos még sok mindent, amire most én sem emlékszem.

Azért kiváncsi vagyok, hogy akik maradtak még, meg bírják-e enni azt a rengeteg pörköltött :lol:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127966 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
És amit még kifelejtettél Dodiee: Volt az a szép kis kb. 1 órás beszámoló, és miután végelet annak a kis gyűlésnek mi is volt az utolsó mondtat?
Battitól: "Elfogyott a söröm!" :D
Ja, _Neo! Valamit még tisztáznunk kéne. :twisted:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #127962 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megbánod még Telcontar hogy azt mondtad amit:)) ha kell, nagyon tudok ám hosszan és részletesen mesélni...

Mint ahogy az a többiek hozzászólásaiból kiderült, a napom remekül indult, a 10 csapásból legalább 5-öt beszereztem, minkek hatására jól elkéstem, 3/4-ed 10 helyett 10:05-re értem a nyuigatiba, ahol egy szem Loth nem sok, de csak ő volt ott, egy halom táska bűvkörében. Elárulta nekem, a többiek jegyért mentek, így loholtam utánnuk, persze a pénztárcámat a táskában hagytam, mert miért is ne. Minekutána kikuncsorogtam hogy vegyék meg nekem Elanorék a jegyet, Rabyn írt egy sms-t, hogy ő még csak Aquincumnál van, azért várjam meg, siet. szörnyű sejtelem kúszott szívemre: rabyn azt hiszi, 10:30-kor van a tali... pedig akkor indul a sihuhu!! hát, akkor mégse vegyetek jegyet, mondom, majd visszamentünk Lothoz, aki közben Galadhdal és egyebekkel(bocs, rossz a név valamint arcmemóriám) gyarapodott. Könnyes búcsú közepette egyedül maradtam a Nyugatinál, ahol egy kedves nénike szórakoztatott anekdotáival, és megkért, hozzak neki egy fagyit, ekkor beállított Rabyn. Hoztam a néninek fagyit(csokoládé), majd elballagtunk a vágányunkhoz. Ott üldögéltünk cirka fél órát, talán többet, mikorsi felszálltunk a vonatra. Kismaroson leszállva döbbentünk rá, még Királyrétig csakcsak eljutunk, de fogalmunk sincs, merre tovább. Persze ott kinn, a világ végén nincs térerő(csak néhány ponton, pl: Bakacsinerdő), ugyhogy telefonálni se lehetett. Na, kiderült, a vonat, az már elment, ellenben mintegy másfél óra múlva megy a busz. nem szontyolodtunk el nagyon, hanem a közeli fagyisnál ettünk két kelyhet, aztán rajzfilmekről és ezeréves egyebekről beszélgettünk(Rabyn mellett mindenki öregnek érzi magát). Majd megjött a busz, és végre megérkeztünk(na nem azonnal) Khirályrétre, aholis a benszülött lakosság gyors kikérdezése nyomán megtudhattuk, "há' arra föl, a betonúton fölmennek, aztán ott lesz egy ház. pont az út közepin. Kocsival vannak? (nem)Na, akkor fölmennek a betonúton, és ottan lesz a zút közepin. ott rögtön. innen lentről is láthatják." eme kimerítő és részletes tájékoztatás után valóban meg is találtuk a házat a zút közepin(na nem egészen), amit édes kis kerítés vett körül, amin csak némi nehézség árán tudunk áthatolni(Rabynnak nehezen ment a retesz elhúzása.. :) ). Felblattyogtunk az emeletre, ahol megtaláltuk a boszorkányok és egyebek szobáját, és egy matrac betoldásával már el is fértünk ott. Ekkor agonizáltunk valamelyest, majd elindultunk megmutatni Lothnak és Mírielnek a tavat valamint a "vadasparkot", ami a közelben volt. Rabyn útmutatásait követve sikerült levágnunk az utat, át a susnyán, és majdnem teljes épségben megérkeztünk a tóhoz. ami körbe volt kerítve. le volt zárva!!!! és egész alacsony volt a vízállás!!! borzasztó, lelkünkig felzaklató látvány volt, hamar el is fordítottuk róla tekintetünket, nehogy ártatlan lelkünket a kelleténél jobban megtépázza a látvány. Ekkor vettük észre a boszorkánykört.. idézéshez nagyszerű!! Majd felfedeztük, módfelett hasonlít Elrond Tanácsának helyszínéhez is!!! Sőt, még fatuskó is van!! Miután Loth elhelyezte a tuskón a Gyűrűt, Míriel hátborzongató élethűséggel adta elő Gimli "namaj' én odacsapok aztat elpusztíccsam a Gyűrűtet" típusú fejszelóbálós mutatványát(a fejszét ezesetben egy vékonyka ág helyettesítette). Ezekután még üldögéltünk, majd elindultunk visszafele, de más úton, hogy megbámulhassunk holmi szabadságuktól megfosztott, és villanypásztorral körbevett kerítés mögé zárt állatkákat. gy.k.: nyulak, és két őz. Míriel persze összefogdosta őket:)) Aztán megtaláltuk a játszóteret, és birtokba vettük a hintát, pajzán történetekkel sikeresen kitúrva egy kislányt, aki így inkább a libikókát, és apja társaságát választotta. Ezt követően visszatértünk a szállásra, konstatálva, hogy 4 óra elmúlt, és nemde akkor van a köszöntő? nem. Mikor visszatértünk, mindenki ugyanabban a lézengő állapotban volt. Majd 5 órakor becsődültünk a valahová, és ott le is ültünk(naná!). Batti mintegy 40-50 mp-s beszédeét Léli jóval hosszabb megemlékezése követte(melynek során igen sokszor hangzott el a "Gumipók vizipisztolya" és a "Batti asztalcsapkodása" kifejezés), amiből személy szerint nem sokat értettem, mivel nem vettem részt az események nagy részén.. De a többiek könnyes szemmel és meghatódva emlékeztek ezekre a régi időkre. Aztán szétszéledtünk(megint), és felmerült, hogy netalántán nem kéne e elkezdeni a pörkűtet?? Rayan nélkül? Naná!! Ugyhogy nekiláttunk a sok halott marha vagdosásának(azaz: Finwe(ugye te voltál??), _Neo és Rabyn nekiláttak, én pedig igyekeztem az őrületbe kergetni őket), míg a boszik a hagyma halálát könnyezték valahol másutt. Mikor ezzel is kész lettünk, s a kockára vágott tehenek készen várták szörnyű sorsukat, és megszületett a zene és kaja, valamint konyhatopic, megszavaztuk, hogy majd reggel megcsináljuk a kaját(ekkor már Rayan is megjelent), most viszont ünnepeljünk!! a tömeg lecsődült , páran viszont maradtunk, a torták végett. Hármat az MTT-nek, egyet pedig Gumipóknak, aki most töltötte be a *píííííííp* évét, így dukált neki a kalória, és most végre megtudhatta, miért nem vehette ki ő a sörét a hűtőből. Mikor minden, de télleg minden összejött végre, ünnepélyes menet keretében bevonultunk a tortákkal a terembe. Ünnepélyes beszéd nem sok volt már itt, legalábbis nem nagyon emlékszem. Felköszöntöttük az MTT-t, valamint Pókot, és a nép nekiesett a tortáknak. Kiderült, hogy Batti nem lát túl jól, legalábbis azt nem, aki nem múlt el 18... :) Itt páran a távozás mezejére léptek, kár értük. Mindenféle táncos zenés mulatság, valamint egyéb ökörködések kezdődtek, és sok mindenre nem is emékszem biztosan, de volt éneklés a konyhában(gitár: Pók ének:Rayan, és néha más is), beszélgetések mindenütt, fotók tömkelege, éjszakai séta ismét a tóhoz, ahol többféle zörgő izékkel találkoztunk, valami nem messze előttünk beleesett a kukába, de Míriel előzőleg megnyugtatott minket, hogy ami elég nagy ahhoz hogy bántson, az bántani is fog, bármit is teszünk, ami meg nem elég nagy, az úgyis elmenekül.. A tónál újjabb germán és kelta regéket ismerhettünk meg, és nagyon megijedtünk minden apró zajtól.. Visszatértünk hát a házhoz, ahol elpilledve üldögéltünk, majd lassan mindenki megtalálta az ágyikóját, (esetemben matrac a földön) csak Rayan nem,mert ő "kiélvezte a fürdőszobát", és közben a lámpának verődő lepkéket néztem, és össze vissza magyaráztam az addigra már álomba szenderülő szobatársaknak(a csendet harmónikusan törte meg _Neo horkolása..), mikoron megjött Rayan, és végre alhattunk. Reggelre kelve megtudtunk sok érdekességet, például hogy nemcsak a Gy.U. könyvben valamint a filmben, de az MTT-ben is mindenki b*zi, de főleg Legolas, ő nagyon. Köszönjük _Neonak. Könnyű reggeli, valamint mindenféle, ami most nem jut eszembe, beszélgetés a másik szárnyban, az elit szék, és a "Tesco gazdaságos", ami már fogalommá vált. Szakadó eső, könnyes búcsú, irány a busz, ami ugyan már elindult, de azért megvárt minket. Nevetgélés és élményemésztés a vonatig, majd az immár csak szemerkélő esőben az állomás, fel a nagy zöldre, helyet keresni, bácsi mellettünk egész úton cöcögött, és elég furán nézett ránk.. Leszállás a nyugatinál, jaj, hát sziasztok, ki merre megy? te is? dejóóó, pápá, namarië, viszlát, szia. itthon, ebéd, le a géphez, és most itt a vége fuss el véle, ugye már meg is gondoltad magad Telcontar, inkább a rulzzok, na jó, azok is jönnek, van amit nem lehet hosszan, legyen már vége ennek a mondatnak.

Rulzzok(nem sorrendben):
:arrow: Királyrét úgy unblock
:arrow: Húscafatok..
:arrow: Rézf*szú bagyol már megiiint??
:arrow: "Pistike apukája aaaaalkoholista..." "NEEEEEEEEEEEEEEEE!!!"
:arrow: Olvadó tűzhely
:arrow: Az "új"MTT logó: Vizipisztoly és egy lecsapó tenyér.
:arrow: Párnacsata:))
:arrow: "Legolas buzi?" "De _Neo hátul is hülye"

És még sok minden, ami most nem ugrik be:))
Jó volt veletek, köszi mindent!!!

Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127941 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj, Rabynka, megelőztél... :) na, sebaj... öhm... Telcontar: biztos, h nem jobbak a rúlzok?? Ha mindenki ilyen kisregényt fog írni, azt művészet lesz végigolvasni :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127940 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, emberek, asszem én leszek az első, aki a szülinapról fog írni. Telcontar kérésére, megpróbálok nem "rejtjeles" (értsd: rúlzos) élménybeszámolót írni.

Nnna...
10re megérkeztünk Aranymaggal a Nyugatiba, ahol Ana és Loth várt minket (meg a felszólgáló lány a K@Vből, akinek nem emlékszem a nevére :oops: ). Nagy bánatomra utóbb kiderült, hogy ebből a három emberből csak Loth jön Khirályrétre. Később megérkezett Galadh, Sil, Mau, Arden és Dodiee. Dodiee, akinek - mint mondta - szörnyen indult a napj, amit csak betetőzött, h Rabyn nem érte el a 10:30as vonatot, és Dodiee megvárta vele a későbbit.
Az út, meglepetsére nem is volt hosszú. Közben gyakoroltunk a HungaroConra, vagyis felolvasgattuk a Gyűjjű Szövecsígít (ejjehújja, csihijjpujj, anyád mányuska, és társai :) ). Az utastársaink vlsz. furcsán néztek ránk, de őszintén szólva nem mertem rájuk nézni, h lemérjem a hatást ezek után :D
Volt egy óóóriási bogár a vonatfülkében, aminek hatására néha Loth, Aranymag és jómagam idegrohamot kapva pattantunk fel a helyünkről (ha felénk közeledett a bogárka), de Galadh és Mau persze felvették, a kezükre rakták, és idegeltek minket vele... :evil: 8)

Aztán kisvasút, aztán megérkezés. Az állomosán vártak minket Kincsőek. A szállás egy olyan 5-10 perces séta után már fel is tűnt. Amit egész nap csináltunk:
:arrow: séta az erdőben, jó sok :)
:arrow: kártyázás, még több
:arrow: gyilkosozás :twisted: hogy én mekkorákat röhögtem... :)
:arrow: ping-pong, jeeeee
:arrow: beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés :)
:arrow: vízipisztolyozás
:arrow: stb, stb, stb...
A nap fénypontja számomra gyértelműen Léli és Eia beszéde volt. Tudniillik, kb. egy órában felelevenítették a fórum első hozzászólásait, az első noszogatásokat személyes találkozásra, igényt a hivatalos szerveződésre, a közgyűlést (Gumipók vízipisztolyával... :twisted: ), a LEPet, stb.
Azt hiszem mindenki nevében megköszönhetem ezt a beszédet... igen, néhányan megijedtek, amikor meghallották, h egy órán keresztül fog beszélni Léli, de még Gumipók sem aludt be, és ez azért jelenthet valamit... :) voltak vicces emlékek, de volt olyan is, amitől elhomyálosodott a szemem, és megborzongtam.
Szóval köszönjük Léli és Eia, nagyon nagy élmény volt!

Éjszaka, hat merész vállalkozó (Aranymag, Galadh, Mau, Arden, Kincső és jómagam) nekivágott a sűrűnek... hangok mindenfelől, ág tördelés, szentjánosbogarak fel-fel villanó fénye...szóval az alaphangulat megvolt. Aztán egyszercsak egy óriási vaddisznó szaladt át előttünk kb. öt méterrel.... na, rögtön hátraarc... :lol: de azért KHirály volt :)

Két rossz dolgot emelnék ki:
nagggggyon kevesen voltunk....
mi előbb eljöttünk, és nem ehettünk abból a bizonyos nagyon várt pörköltből :)

Biztos, kihagytam egy csomó dolgot, de mindent úgyse tudnék felsorolni :)

Szóval jó volt, és VALIN NOSTARE MTT!!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127939 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na én írom megint az első beszámolót??

Akkor jöjjön egy "kis" esszé a MTT első születésnapjáról, s Gumipók nemtom hanyadik születésnapjárol (26?)


Én eleve lekéstem a vonatot :oops:
Ezek után Dodieval (aki megvárt és ezért ezermillio hálám!!) vártuk a buszt ami Khirályrétre visz. Odaérve egy kocsmában megkérdeztük, ugyan hol van az oktatóközpont? A bácsi igen érdekesen felelte, hogy "há ott femennek azt az ut közepin.." Dodie erre megszólal: "Az út közepée épitettek egy házat?" Na felértünk beköltöztünk Miriel, Loth, Sil, _Neo, Morgana szobájába, aztán rájöttünk, hogy nekönk nagyobb szoba kell!! Ekkor lehívtak minket Batti beszédére... Léli egy órás megemelékzeése után megmutattok Mirielnek és Lothnak a Bakacsin erdőt és a már kiszáradófélben lévő tavat.. Visszamentünk itt sokminden történt amikre nem emlákszem :cry:
Olyan fél10 felé elkezdtük felvagdalni a marhahúst.. (na erről tuti képek készültek!) Beérkezett Rayan!!! Ő is a mi szobánkban aludt. A hússzeletelés után egy tortával megünnepeltük az MTT alakulásának első évfordulóját!!!! Ja és Gumipók születésnapját. :twisted: :cheers:
Ezután fakultativan mindenki azt csinált amit akart. (volt vagy fél1) beszélgettünk és sétálutnk a sötétben.. Nagyon megijedtünk az erdőben valami mozgott. Olyan fél3 felé én bedobtam egy szunyát mert nagyon álmos voltam már.. Remélem most valamennyire kielégítő képe tudtam adni a szombat-vasárnap eseményeirtől.. Sajnos amikor elindultnk még nem votl készen a pörkölt... (DE NAGYON FINOM LEHETETT MERT ÉN MEGKÓSTOLTAM-) Hazafelé majdnem lekéstük a buszt de elértük és a vonat is gyorsan jött-)
Most itt ülök és megprbálok minél több dolgot leirni.. Nagyon jól éreztem magam de sajnos úgy néz ki nem tudok veletek jövöhétvégén menni. (Loth hidd el szeretnék de nem tudom tudok-e menni..) Gondoljatok bele már nemsoká tábor-) az mégjobb lesz!!
Egyébként erre a helyre is azt mondom, hogy visszamehetünk majd de előbb Várgesztesre!!! Ja és nagyon esett!! és kiszalkadt a nacim de majd ma anya megvarrja nekem!!! (szuper lesz!!!) Ja és mindenkinek kösz aki aláírta a táskámat!! (nekem volt olyan szép budmilltáskám-) És aki nem írta alá az majd legkzelebb!! És télleg nagon jó volt! És ilyet máskor is csinlájunk! (mondjuk egy év múlva-)))
És legköelebb ne fél9kor álljunk neki a vacsora elkészitésének!! Csókóltatok mindenkit inenn Aquincumrol!!



Jöjjenek végezetül a rullzok

:arrow: a hely!
:arrow: A főzés!
:arrow: A szobák!
:arrow: _Neo kajái! (ÉLJEN A TESCO!!!)
:arrow: a fehér bohóc ezuttal elmaradt! :up:
:arrow: képek nézegetése
:arrow: én lááátam az első lassit!!!
:arrow: beszédek, zenék!
:arrow: a félelemt izé az erdőben!!


Nemtudok most többet irni baromi fáradt vagyok!!
télleg pusz mindenkinek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére