Filmklub

Több
16 éve 2 hónapja #353768 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub
A Corpse bride-nak volt magyar szinkronja?? Tyű, nem semmi lehetett... :P Mi angolul néztük, úgy is szedtük le a netről a zenéjét, azóta is boldogan élünk a magyar verzió nélkül. :)
De egyébként meg ha le is fordítják, csak lehet találni egy mozit ahol eredeti nyelven vetítik.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353763 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmklub

Sil írta:

cortez71 írta:

Sil írta: Most néztem meg a Sweeney Todd-ot, és csak ajánlani tudom. Johnny Depp, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, és a rendező Tim Burton... Wow. Naggyon beteg. :twisted:

És szerencsére moziban is marad feliratos 8)

Mondjuk egy musicalt durva is lenne szinkronizálni. :wink:

Nem mintha ezt a sajnálatos hibát a magyar szinkronstúdiók nem követték volna már el néhányszor... :roll:
Ld. pl. - ha már a Depp - Bonham-Carter - Burton triónál tartunk - a Corpse Bride c. filmet, amit totálisan tönkretettek a magyarra "lefordított" énekek bárgyú szövegével...
Hála az égnek, hogy legalább a Karácsonyi Lidércnyomást nem tették tönkre... :?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353741 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub

cortez71 írta:

Sil írta: Most néztem meg a Sweeney Todd-ot, és csak ajánlani tudom. Johnny Depp, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, és a rendező Tim Burton... Wow. Naggyon beteg. :twisted:

És szerencsére moziban is marad feliratos 8)

Mondjuk egy musicalt durva is lenne szinkronizálni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353728 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Sil írta: Most néztem meg a Sweeney Todd-ot, és csak ajánlani tudom. Johnny Depp, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, és a rendező Tim Burton... Wow. Naggyon beteg. :twisted:

És szerencsére moziban is marad feliratos 8)

Amerikai gengszterhez volt már valakinek szerencséje? Aki kicsit is szereti Ridley Scottot, az nézze meg, mert a mester egy újabb filmes műfajt pipált ki a maga kis listáján, ráadásul tette mindezt egy nagyon jó filmmel. Denzel valóságos isten a filmben, Crowe kicsit alulteljesít, de ez még bőven benne van a tűréshatárban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 2 hónapja #353679 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Filmklub

Snuffles írta:

Snuffles írta:

Spuri007 írta: Nagyon jó a Macskafogó, egyik kedvencem. Sajnos a kettő szerintem nagyon rossz lett.

Most, hogy felfrissítettem az emlékezetem, és megnéztem újra, biztosan rosszabb élmény lesz a második rész. De azért megnézem, ha lehet, moziban.

Nem tudom, mennyire aktuális a téma, de szerintem jó volt. Annyira rosszra számítottam, hogy tulajdonképpen élveztem. Persze összehasonlítani nem érdemes az elsővel, de ha túlléptél a traumán, hogy készült folytatás, akkor szerintem egy egész pofás film lett belőle...


HIHI.Az angoltanárom azt mondta, hogy a barátnője szó szerint elaludt a Macsakfogó 2-n.Nekem az első nagyon tetszett, de ilyen kommentár után...El se megyek megnézni, az biztos.A legtöbb embernek nagyon nem tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353662 Írta: James
James válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e rendelni magyarul a Green Acres-t? 1965-71-as sorozat, amiben Eva Gabor is játszik. Előre is köszi:) (Bocsi ha nem itt kellett volna megkérdezni :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353633 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub
A magam részéről ezt a filmet várom:

(bár a sztori meglehetősen klisésnek ígérkezik, de egyébként sem ezért kell nézni...)


www.apple.com/trailers/lions_gat ... trailer1a/

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353551 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub
Most néztem meg a Sweeney Todd-ot, és csak ajánlani tudom. Johnny Depp, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, és a rendező Tim Burton... Wow. Naggyon beteg. :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353474 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta:

Raistlinre David Bowie???? Ööö...
Az az egy nem tetszett...
No meg Russel Crowe nem az a kétméteres hatalmas ember aki Caramon.


Crowe talán tényleg nem a legjobb választás, de..Bowie szerintem ign: lásd Fantasztikus Labirintusban, Morlockként a régi Időgép-ben..vagy akár a Hungerben.

Kiváló színész, ultrapozőr, és tud gonoszkodni.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353447 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub

Snuffles írta:

Spuri007 írta: Nagyon jó a Macskafogó, egyik kedvencem. Sajnos a kettő szerintem nagyon rossz lett.

Most, hogy felfrissítettem az emlékezetem, és megnéztem újra, biztosan rosszabb élmény lesz a második rész. De azért megnézem, ha lehet, moziban.

Nem tudom, mennyire aktuális a téma, de szerintem jó volt. Annyira rosszra számítottam, hogy tulajdonképpen élveztem. Persze összehasonlítani nem érdemes az elsővel, de ha túlléptél a traumán, hogy készült folytatás, akkor szerintem egy egész pofás film lett belőle...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353372 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Dreamer_KF írta: Én inkább Raistlin választásával vagyok NAGYONNAGYONNAGYON megelégedve.

(Talán Caramonnal nem annyira..nem a színésszel van bajom, hanem nem hasonlít a Raistlint alakító arcra)


Őt nem volt szerencsém látni más filmben (igen, baromi kevés filmet láttam, lehet kövezni).


Mármint kit?


"Raistlint".

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353366 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub

Kincső (Thilanna) írta:

Dreamer_KF írta: Én inkább Raistlin választásával vagyok NAGYONNAGYONNAGYON megelégedve.

(Talán Caramonnal nem annyira..nem a színésszel van bajom, hanem nem hasonlít a Raistlint alakító arcra)


Őt nem volt szerencsém látni más filmben (igen, baromi kevés filmet láttam, lehet kövezni).


Mármint kit?


Raistlinre David Bowie???? Ööö...
Az az egy nem tetszett...
No meg Russel Crowe nem az a kétméteres hatalmas ember aki Caramon.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353351 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Filmklub
Dreamer_KF írta:

Köszi...Akkor ezt a filmet hanyagolom... :)

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353278 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub
Dreamer: Wow. 8O :D Tényleg 10/10.

Láttam a rajzfilmet, hogy fent van torrenten, de mivel láttam az előzetest is, inkább le se töltöm, az nem ér annyit.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353276 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Filmklub

Dreamer_KF írta: Én inkább Raistlin választásával vagyok NAGYONNAGYONNAGYON megelégedve.

(Talán Caramonnal nem annyira..nem a színésszel van bajom, hanem nem hasonlít a Raistlint alakító arcra)


Őt nem volt szerencsém látni más filmben (igen, baromi kevés filmet láttam, lehet kövezni).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353274 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub
Én inkább Raistlin választásával vagyok NAGYONNAGYONNAGYON megelégedve.

(Talán Caramonnal nem annyira..nem a színésszel van bajom, hanem nem hasonlít a Raistlint alakító arcra)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353272 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Filmklub

Dreamer_KF írta: Mi lenne az ideális szereposztás egy Dragonlance filmhez?



Szuerintem minden tekintetben 10/10


Ez mekkora :D :D :D
Már a zene is jó és David Wenhamot Tanisnek, igeeen :D (avagy keresztezzük a két kedvenc szereplőmet :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353270 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub

Caladril írta: LÁtta valaki a legenda vagyok-ot?? Érdemes megnélzni?? :D


Egyszer, de nem moziban. Ígéretes kezdet után ellaposodik, majd el-"hálivúdosodik" a film.

Kár érte.

Más:

Minden bizonnyal tudjátok, hogy a Dragonlance-ból animációs film készült. Ami megbukott. Mert rossz, 20 éves technikával készült, a könyvek történetét harmadára zsugorította, követhetetlen, szemet gyilkoló. Ellenben találtam egy érdekes videót youtubon, hogy

Mi lenne az ideális szereposztás egy Dragonlance filmhez?



Szuerintem minden tekintetben 10/10

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #353096 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Filmklub
LÁtta valaki a legenda vagyok-ot?? Érdemes megnélzni?? :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351327 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub

Spuri007 írta: Nagyon jó a Macskafogó, egyik kedvencem. Sajnos a kettő szerintem nagyon rossz lett.

Most, hogy felfrissítettem az emlékezetem, és megnéztem újra, biztosan rosszabb élmény lesz a második rész. De azért megnézem, ha lehet, moziban.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351326 Írta: Spuri007
Spuri007 válaszolt a következő témában: Filmklub

Snuffles írta: Macskafogó a tévében! Most! :)

Nagyon jó a Macskafogó, egyik kedvencem. Sajnos a kettő szerintem negyon rossz lett.

Légysz nyomj rá: www.travian.hu/?uc=hu6_7650
s2.battleknight.hu/index.php?loc ... f=MjcwMzY=
Kössz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351323 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub
Macskafogó a tévében! Most! :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350550 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub

Orsie / Fraktál írta:

Sötét Úr írta:

Sötét Úr írta: Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...

Izé, ez egy meghívás akart lenni... :) (Bár a jegyeket nem tudom állni, sajnos...) Ja, és 2D, a 3D-re így karácsony előtt nincs keretem. :)

3D-ben nem csak az Aréna Plázában lehet mozizni? vagy mitől lesz 3D amúgy, attól, hogy adnak mellé szemüveget? nekem mondjuk van otthon egy valahol :) és mennyibe kerül a 3D élmény?
nekem ma sajna nem jó, meg amúgyse érnék oda melóból, de majd valamikor megnézem :)

A Westendben is van már 3D-s moziterem (Palace Westend 3-as terem asszem). Ez másik fajta (nem IMAX, de állítólag jobb megoldás), de szintén adnak szemüveget. 1750 Ft egy jegy.
www.sg.hu/cikkek/56457
www.sg.hu/cikkek/56629

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350546 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub

Orsie / Fraktál írta:

Sötét Úr írta:

Sötét Úr írta: Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...

Izé, ez egy meghívás akart lenni... :) (Bár a jegyeket nem tudom állni, sajnos...) Ja, és 2D, a 3D-re így karácsony előtt nincs keretem. :)

3D-ben nem csak az Aréna Plázában lehet mozizni? vagy mitől lesz 3D amúgy, attól, hogy adnak mellé szemüveget? nekem mondjuk van otthon egy valahol :) és mennyibe kerül a 3D élmény?
nekem ma sajna nem jó, meg amúgyse érnék oda melóból, de majd valamikor megnézem :)


Én 2D-be is folyton megilyedtem, nem hogy 3D-ben... :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350544 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Filmklub

Sötét Úr írta:

Sötét Úr írta: Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...

Izé, ez egy meghívás akart lenni... :) (Bár a jegyeket nem tudom állni, sajnos...) Ja, és 2D, a 3D-re így karácsony előtt nincs keretem. :)

3D-ben nem csak az Aréna Plázában lehet mozizni? vagy mitől lesz 3D amúgy, attól, hogy adnak mellé szemüveget? nekem mondjuk van otthon egy valahol :) és mennyibe kerül a 3D élmény?
nekem ma sajna nem jó, meg amúgyse érnék oda melóból, de majd valamikor megnézem :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350530 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Filmklub

Sötét Úr írta: Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...

Izé, ez egy meghívás akart lenni... :) (Bár a jegyeket nem tudom állni, sajnos...) Ja, és 2D, a 3D-re így karácsony előtt nincs keretem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350528 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmklub
Ha tehetitek, Beowulfot 3Dsben nézzétek meg. A történet és afilm nem olynanagy szám, de 3Dvel már igen élvezetes :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #350526 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmklub
SÚ: Engem érdekelne, de sajna ütközik a nyelvvizsgával. De remélem, majd beszámolsz... :) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350522 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub

Sötét Úr írta: Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...


Egész jó lett, érdekes.Már láttam sacc/kb2 hete.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350520 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem tudom, ide tartozik-e...
Holnap (kedden, 2007. december 11-én) 17:45-re a Westendbe egy Beowulf? Én ott leszek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.484 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére