Informatikai segítségnyújtás

Több
15 éve 6 hónapja #371016 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Sil írta:

Batti írta: Nem szükséges az uninstall, egyszerűen csak rá kell "tóni" mégegyszer.

Meg lehet vele próbálkozni, de a support fórumon próbálkoztak már nagyon sok mindennel, és ez csak ideiglenes megoldásnak bizonyult, egy idő után megint fellépett ez a hibajelenség. Ideiglenes megoldásnak meg jó lehet akár egy sima újraindítás is.


Ez nekem mindig működött. Majdnem (négy kilences) biztos, hogy akkor romlik el, amikor a firefox frissíti magát, vagy felhasználó a firefox-ot.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371015 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Adott egy wifi net meg egy wifi fütyi amit szürke installált nekem pár naja mert szar volt az illesztőprogramja, de most hogy hurrá installálva van most is ramaty a netem.
Hol csatakozik bekapcsoláskor, hol nem, ha csatlakozik akkor is 10-20 perc múlva elveszti a kapcsolatot, és onnantól kezdve nem talál több hálózatot, pedig amúgy több is van a közelében.
restart, fütyi kihúzása majd ismételt betétele nem segít.
Van valakinek egyéb ötlete mint hogy rúgjam szét a gépet?
Köszi!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371014 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Batti írta: Nem szükséges az uninstall, egyszerűen csak rá kell "tóni" mégegyszer.

Meg lehet vele próbálkozni, de a support fórumon próbálkoztak már nagyon sok mindennel, és ez csak ideiglenes megoldásnak bizonyult, egy idő után megint fellépett ez a hibajelenség. Ideiglenes megoldásnak meg jó lehet akár egy sima újraindítás is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371013 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nem szükséges az uninstall, egyszerűen csak rá kell "tóni" mégegyszer.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370983 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Csak látszólag OFF...

Bill Gates elhatározza, hogy megszerzi a Google keresőalgoritmusát. Elmegy Aquamanhoz, hátha segít neki. Aquaman csak hebeg-habog, végül kinyögi:
- Köszi, hogy rám gondoltál, Bill, de hát a Google a szárazföld egyik leghatalmasabb ura, én nem tehetek semmit. Próbálkozz Supermannel, ő mégiscsak erősebb a földön.
Bill megköszöni az ötletet, és elmegy a kérésével Supermanhez. Amikor meghallja a küldetést Superman, először csak hebeg-habog, végül kinyögi:
- Tudod, hiába vagyok szuperhős, nem tehetek semmit, a Google mindent tud rólam, szinte előbb tudják, mit teszek, mint én magam. Próbáld meg a Pókembert, ő mégiscsak jobban ért a hálóhoz.
Bill Gates kicsit ideges, hogy megint kikosarazták, de megköszöni az ötletet, és elmegy a kérésével Pókemberhez. Amikor Pókember meghallja a küldetést, elsápad.
- Ne haragudj Bill, de ez a feladat túl nehéz nekem…
Bill felcsattan:
- Nem hiszem el, hogy már a harmadik szuperhős kosaraz ki!! Rendben, elmegyek oda, ahová mondod, de ha az általad ajánlott hős sem hajlandó elvállalni a feladatot, ráduszítom a BSA-t!
- Semmi baj, Bill, biztos vagyok benne, hogy Flash Gordon elvállalja.
- De hiszen ő egy alig ismert szuperhős!
- Igen, de van egy olyan szuper képessége, ami miatt tökéletes a feladatra.
- ???
- Flasht nem látja a Google.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370969 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
"Nem igaz, hogy nem lehet végleg leszokni a dohányzásról. Nekem már hatszor sikerült!" ;) :D :)
Szóval amíg nem lesz nóóórmális Flash plugin, addig gyakorolhatod majd az uninstall-reinstall műveletsort - ha jól értelmezem Batti szavait.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370939 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nem kell nagyon elszaladni a dolog miatt. Elég ha újra telepíted a Flash plugint. Nekem már párszor bejött.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370930 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Alyr: az IE teljesen másfajta plugineket használ, mint a Firefox, ez még az első böngészőháborúra vezethető vissza. A Firefox a Netscape-hez valókat használja (ezért is kezdődik a fájlok neve np-vel, ha megnézed az about:plugins-ben), ezért kell külön telepíteni hozzá Java-t, Flash-t meg minden egyéb plugint.

Ez a probléma, amit írsz, ismert, de nehezen kezelhető, mivel valószínű, hogy a plugin hibája (és a Firefox fejlesztőinek erre nincs befolyásuk). Többen írták, hogy a jelenlegi legújabb Flash verzióval (9.0r124) is fennáll a hiba, viszont egy régebbi verzióra (pl r47) való visszaállás vagy a 10-es bétájára frissítés megoldotta. A régebbi verziót nem javaslom, mert abban ismert biztonsági rések vannak, akkor már inkább a 10-es.

A 10-es telepítése előtt el kell távolítanod a gépről az esetleges korábbi változatokat. Ha a Start menü / Vezérlőpult / Programok telepítése és törlése résznél látsz olyat, hogy Adobe Flash Player Plugin, akkor ott el tudod távolítani (van olyan bejegyzés is, hogy Adobe Flash Player ActiveX, az az IE-é). Ha nem látsz ilyet (a régi verzióknál nem volt), akkor töltsd le ezt a fájlt, és ezzel uninstalláld (más programok ne fussanak persze uninstall közben, főleg böngészők meg pl MSN se). Viszont ez leszedi az IE-hez tartozó plugint is. Utána innen tudod leszedni a 10-es telepítőjét.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370927 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Alyr: ez a Flash pluginre vall. A youtube (és egy csomó más videómegosztó) Flash movie formátumra konvertálja a feltöltött videókat, különféle okok miatt. Ennek lejátszásáért a Flash plugin a felelős, ami viszont elakad - megakad a kép, megakad a hang. Ha IE alatt sem menne, akkor még gyanakodhatnék a sávszélességre, memóriára, esetleg még a videókártyára is, de így biztosnak tűnik, hogy a FF Flash pluginjével van a baj.
Majd Sil segít, hogy hogyan lehet letiltani / kikapcsolni / újratelepíteni, én nem vagyok eléggé otthon a FF-ben, és ráadásul régebbi verziót használok, lehet, hogy az újban már máshogy van. De érdemes az Eszközök :arrow: Kiegészítők környékén keresgélned, ha jól emlékszem.

Sil: Chrome alatt is? Fura, pedig az nem is Gecko, hanem WebKit motoros. Igaz, erősen béta, szóval neki még elnézhető... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Sil: Gőzöm sincs hogy kell, se az uninstallt se a bővítményeket, lévén nem az én gépem, nem az én firefoxom, nekem nincs is olyan, én csak használom.
Amúgy nemtom mennyire flash probléma, betöltődik a videó, de amikor a lejátszásra nyomok kb öt másodperc haladás után megáll, és addig sincs hang.
IE6 alatt ugyanazon a gépen, ezzel egyidőben gond nélkül működik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370921 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Jelmagyarázat: RC:
a) Radio Controlled / Remote Controlled
b) Release Candidate
c) Rettentő Cseles

Jelen esetben a b) válasz a helyes, és a béta tesztváltozat utáni, véglegesítés előtti kiadást jelenti, amiben már csak kisebb hibák lehetnek (szerencsés esetben). (Ezért is "gáz", hogy a fórumunk még mindig az phpBB2 RC4 alapra épül - a phpBB 2.0.22 után megjelent már a 3 (most épp a 3.0.2 az aktuális verzió), és a 2-es változatból is van egy utolsó, megszüntetés előtti új változat, a 2.0.23. Azért van mégis ez a változat itt, mert annak idején igen jelentős módosításokon esett át, így nem olyan egyszerű a frissítése - szinte már másik program.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370896 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Alyr: ez egy elég nehezen reprodukálható probléma, de úgy tűnik, a Flash plugin bugja, nem a Firefoxé. (Mellesleg Chrome alatt is fellép.)
Próbáld meg uninstallálni a Flash plugint és felrakni a Flash 10 bétáját (illetve azt hiszem, már RC), az állítólag már nem csinálja ezt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370893 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Flash plugin update?

Esetleg a Tűzróka lecserélése Operára? :D (Tudjátok, újabban én vagyok az Operal-áz fantomja...) (Bocs, Angwen!)

Komolyabbra fordítva a szót: meg kellene próbálni valami rendszert találni abban, hogy mikor jelentkezik a probléma. És az is egy jó megközelítés (Rókakománál szok' segíteni), ha kikapcsolod a bővítményeket. Ha úgy jó, akkor egyesével, fokozatosan kapcsolod vissza őket, és teszteled, hogy melyik okozhatja a gondot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370889 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta: Na ezt fejtsétek meg:

Itt ülök Rabyn gépénél, legújabb tűzróka alól nem megy a jútúb (konkrétan a videók nem indulnak el, vagy ha de akkor nincs hang), IE6 alól simán.

Titkos összeesküvés? Bár akkor csak google chrome alól kéne mennie...


Nekem is csinál néha ilyet a munkahelyemen (nem csak a legújabb tűzrókánál, de régebbi változatánál is tapasztaltam már). Ideiglenes zavar, szvsz újraindítás után menni fog. Az okát én sem ismerem. :roll:


Nem először jelentkezik, azért kérdeztem.
Hátha csak vmi beállítás kérdése.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370888 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Alyr Arkhon írta: Na ezt fejtsétek meg:

Itt ülök Rabyn gépénél, legújabb tűzróka alól nem megy a jútúb (konkrétan a videók nem indulnak el, vagy ha de akkor nincs hang), IE6 alól simán.

Titkos összeesküvés? Bár akkor csak google chrome alól kéne mennie...


Nekem is csinál néha ilyet a munkahelyemen (nem csak a legújabb tűzrókánál, de régebbi változatánál is tapasztaltam már). Ideiglenes zavar, szvsz újraindítás után menni fog. Az okát én sem ismerem. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370887 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Na ezt fejtsétek meg:

Itt ülök Rabyn gépénél, legújabb tűzróka alól nem megy a jútúb (konkrétan a videók nem indulnak el, vagy ha de akkor nincs hang), IE6 alól simán.

Titkos összeesküvés? Bár akkor csak google chrome alól kéne mennie...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370744 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Hát nagykerben vettük januárban.
És nem értek az áramhoz, kvázi nem tudom belevezetni, max magamba :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370742 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Tünde írta: nekem van
úgy hívják, hogy WINFAST Wizard és számítógépes boltban lehet kapni
egy modem
20ezer volt

Nem úgy hívják, hogy modem, legfeljebb kicsit hasonlít rá. Az egy TV-tuner. A Winfast Wizard a típusa (a gyártója a Leadtek).
Most már sokkal olcsóbbak, ld. a linket, amit adtam. És eszedbe ne jusson 20 ezer voltot vezetni bele... :D

Alyr: hat-hétezer körül már vannak, ha jól néztem, szóval nagyságrendekkel occcsóbb a legkisebb tévénél is. Már a nem-hordozhatóknál. ;) Bár azok sem occcsók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370729 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
M1, M2 élőben megy, Hírtv megy 1 órával késleltetett adás, a többit archívból lehet nézni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370725 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Sötét Úr írta:

Ulmo írta: SÚ: a linken, amit megadtál, a egyik tuner csak a digitális adásokhoz jó. Azt meg vagy lehet fogni valahol, vagy nem. Nálam pl nem :)

Azért szerkesztettem hozzá, hogy érdemes körülnézni a hivatkozott oldalon a további kütyükért is. No meg azt sem tudhatom, hogy Alyrnál mi a helyzet a digitális adásokkal - bár az nem valószínű, hogy csak az lenne... :) Mindenesetre választék van, és nem is egetverőek az árak.


Nem csak digitális van, de a kábeltévén némelyik csatorna jön digitálisan ( a HBO pl csak úgy, az m1 így is úgy is) és azokhoz kaptunk egy dekódert amin kívül még jön vagy 50 csatorna analógon.
Viszont az a tévé amihez mindez fel volt applikálva most kilehelte a lelkét.
És nincs pénzünk újra egyelőre, ezért gondoltam hátha így meg lehet oldani olcsóbban.
Próbáltunk neten téávéadást kereni, de olyan nincs, csak régi műsorok visszanézése, ami azért nem ugyanaz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370723 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Alyr Arkhon írta: Lehetséges valahogy összekötni egy laptopot a tv-kábellel (meg digitális izé dekóderrel) hogy lehessen kvázi tévének használni?

Történt ugyanis hogy a tévénk amire kábel volt bekötve meg digitális dekóder meg egyebek, kb 15 éves élet után elhalálozott.
Újat most nincs izé kedvünk venni.


nekem van
úgy hívják, hogy WINFAST Wizard és számítógépes boltban lehet kapni
egy modem
20ezer volt
laptopon nézem a tv-t
egy hibája van, a maximális hangerő is halk :( de jó

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370717 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Ulmo írta: SÚ: a linken, amit megadtál, a egyik tuner csak a digitális adásokhoz jó. Azt meg vagy lehet fogni valahol, vagy nem. Nálam pl nem :)

Azért szerkesztettem hozzá, hogy érdemes körülnézni a hivatkozott oldalon a további kütyükért is. No meg azt sem tudhatom, hogy Alyrnál mi a helyzet a digitális adásokkal - bár az nem valószínű, hogy csak az lenne... :) Mindenesetre választék van, és nem is egetverőek az árak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370716 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Cerebrum: ez a Windows lelkivilága :)

SÚ: a linken, amit megadtál, a egyik tuner csak a digitális adásokhoz jó. Azt meg vagy lehet fogni valahol, vagy nem. Nálam pl nem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370711 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Na, végül sikerült, és a vicces az, hogy úgy, hogy most az ellenkezőjét csináltam, ti. egyszerűen visszakapcsoltam az "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni" opciót. Pedig előtte is mindvégig így volt, úgy látszik ennyi kellett neki, egy kis ki- és bekapcsolgatás. Fene se érti, de nem is érdekel. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370706 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Cerebrum írta: Á, a franc essen ebbe a nyomorult Windows-ba, megcsináltam, amit Batti írt, erre nem hogy nem indul el automatikusan, hanem még a fiókválasztó képernyő előtt felugrik egy hibaüzenet, hogy a "Windows nem tudta beléptetni bla-bla-bla...". :evil:

Rosszul írtad be a jelszót. Csináld meg újra, amit csináltál, és írd be a jelszót helyesen, akkor műxeni fog. (Ugyanígy jártam, hála a magyar billentyűzetnek, ami más kiosztású a bejelentkező képernyőn, mint egyébként... [Y-Z csere].)

Alyr: legjobb tudomásom szerint ez csak a másik irányba műx, de úgy nem, hogy a noti képernyőjén lehessen a tévét nézni. Viszont egy külső, USB-s tévé-tuner a notihoz még mindig olcsóbb, mint egy tévé... (katt ide!) Ha a dekóderről antennakábelen tudsz csatlakozni a tévéhez, akkor a tunerhez is tudsz. Ha SCART / AV /stb., akkor kétesélyes a dolog, pontosabban olyan tuner kell, ami tudja fogadni az ilyen jeleket is. (Nekem belső tunerem van, és azon vannak ilyenek [S-videó bemenet is], de nem tudom, hogy a külső egységeken mi a helyzet. És mennyiért.)

[Szerk] Nézz körül az ajánlott link többi részén is, egy csomó készülékük van, és már jócskán 10e alatt (6500, ha jól emlékszem - de elég sok mindennek néztem utána, úgyhogy lehet, hogy keverem.) [/Szerk]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370705 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Lehetséges valahogy összekötni egy laptopot a tv-kábellel (meg digitális izé dekóderrel) hogy lehessen kvázi tévének használni?

Történt ugyanis hogy a tévénk amire kábel volt bekötve meg digitális dekóder meg egyebek, kb 15 éves élet után elhalálozott.
Újat most nincs izé kedvünk venni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370694 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Á, a franc essen ebbe a nyomorult Windows-ba, megcsináltam, amit Batti írt, erre nem hogy nem indul el automatikusan, hanem még a fiókválasztó képernyő előtt felugrik egy hibaüzenet, hogy a "Windows nem tudta beléptetni bla-bla-bla...". :evil:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370689 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Én is még az 5-öst használom, és engem is állandóan az ilyen vágyaival nyaggat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370678 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Sötét Úr írta: WMP: Mintha még úgy kb. a 7-es verzió táján láttam volna ilyet benne, aztán azóta nem foglalkoztam vele. Jobban bízom a célszerszámokban. :)

Elméletileg a Soundblaster hangkártyákhoz gyárilag mellékelt Creative Media Converter is tud WMA -> MP3 konverziót, de nem tudtam kipróbálni, mert egyetlen szál WMA fájl sincs a gépemen... :)


Elvileg pl a Nero 5-höz (igen nekem még csak az van, azt adták ingyér a géphez anno, cédét írni ez is tud) járó Wave editor is tud ilyet, de nekem korlátozott számban csak. (kiírja h vegyem meg vagy mi)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370673 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
WMP: Mintha még úgy kb. a 7-es verzió táján láttam volna ilyet benne, aztán azóta nem foglalkoztam vele. Jobban bízom a célszerszámokban. :)

Elméletileg a Soundblaster hangkártyákhoz gyárilag mellékelt Creative Media Converter is tud WMA -> MP3 konverziót, de nem tudtam kipróbálni, mert egyetlen szál WMA fájl sincs a gépemen... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.534 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére