Informatikai segítségnyújtás

Több
15 éve 6 hónapja #370106 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Gandalf írta: A régi gépen egy 15 colos Belinea monitor van, kb. olyan bumszli csatlakozóval, mint amivel a konnektorba dugod... :lol:
De ebbe ne menjünk bele, mert bonyolult sztori, jelenleg 2 helyen lakom, és mindkét helyen több gép van, plusz most is a munkahelyemről netezek. :wink:

Viszont átcipelni a másik lakásból egy másik monitort csupán azért, hogy az új gépet leteszteljem vele, elég nagy meló lenne... a bolt, ahol tegnap vásároltam, közelebb van, de őket még nem akartam felhívni, hátha magam is meg tudom oldani a problémát.

A notebook Hannának a pici kis fehér Asus Eee-je volt, és azon volt D-sub, amibe bedughattam.

Jah, "fucking manualt" nem adtak az új monitorhoz, csupán egy papír volt benne, amelyre le volt rajzolva és írva, hogyan kell a monitorra az aljzatot felrakni.


OFF:
Hannának is EEEje van? Lol!!! :lol:
ON

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370092 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370086 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Maradjunk annál, hogy "funny manual", kiskorúak is járhatnak erre...

Kar'sa: a Hanns-G-ket nem kell átkapcsolni, maguktól választják a bemenetet (legalábbis Apámé igen, és a többiről meg azt mondták). Már csak azért is, mert a DVI-n is a VGA jelet fogják általában (bár ez árfüggő - nem néztem utána, hogy konkrétan ez a típus így tesz-e). (Kevesen szokták tudni, de a DVI analóg jelet is ad a monitor felé, ezért is lehet "konverterrel" használni. Azért az idézőjel, mert a "konverter" ebben az esetben jelet nem konvertál, csak a lábkiosztást "cseréli".)

Amúgy nekem nagyon kellemes meglepetés volt a Hanns. Apámé is 19"-os, és mit mondjak, akkora, hogy térkép kell hozzá :D :D :D És LCD-hez mérten a színei is egész jók, jobbak, mint a jóval magasabb árkategóriába tartozó (igaz, régebbi) AG-Neovom. Ami csak 17"-os... És ráadásul kölcsönbe van... (De sok bajom van a Neovoval... :) )

Gandalf: a Visegrádiban vetted? Nekem se adtak hozzá FM-t :( Sőt, eredeti garjegyet sem, azt igérték, postázzák, és azóta jön. Adtak egy sajátjukat, szóval nagyobb kár csak nem ér, legfeljebb némi macera...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370069 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
A régi gépen egy 15 colos Belinea monitor van, kb. olyan bumszli csatlakozóval, mint amivel a konnektorba dugod... :lol:
De ebbe ne menjünk bele, mert bonyolult sztori, jelenleg 2 helyen lakom, és mindkét helyen több gép van, plusz most is a munkahelyemről netezek. :wink:

Viszont átcipelni a másik lakásból egy másik monitort csupán azért, hogy az új gépet leteszteljem vele, elég nagy meló lenne... a bolt, ahol tegnap vásároltam, közelebb van, de őket még nem akartam felhívni, hátha magam is meg tudom oldani a problémát.

A notebook Hannának a pici kis fehér Asus Eee-je volt, és azon volt D-sub, amibe bedughattam.

Jah, "fucking manualt" nem adtak az új monitorhoz, csupán egy papír volt benne, amelyre le volt rajzolva és írva, hogyan kell a monitorra az aljzatot felrakni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370067 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Ulmo írta: Akkor az egyszerűség kedvéért: normál VGA-csatlakozó (D-SUB), vagy újfajta fehér, szélesebb (DVI)?

Történetesen az én DVI-m kék, mondjuk. :P

Más: Gandalf ha D-Sub akkor viszont nem értem, a régi monitor nem megy rá. Én nem bírom elhinni, hogy bármilyen monitoron, amit idáig használtál, ne D-Sub lenne. Hacsaknem a szó szoros értelmében évszázados... Ha más nem kölcsönmonitort tudsz szerezni?


És Kar'sának leesett a válasz: Gandalf, DVI bemeneten van szerintem a monitorod! Valahol a menüben át kell tudnod állítani.
Néztem neten, elvben van DVI port is rajta, szerintem RTFM. :)

Viszont ez meg nem válasz arra, hogy a laptopon megy, jut eszembe... Azért megpróbálnám...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370065 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nem jelzett, nem sípol egyáltalán, szép csendes, ahogy egy új géphez illik. És nem mozog a gép hátulján a csatlakozó sem, azt is néztem. Belülről nem ellenőriztem, nem akartam én szétszedni a gépet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370062 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Gandalf írta: Az új tuti D-sub.
És mint írtam, a notebook-kal működött rendesen.


Akkor az egyszerűség kedvéért: normál VGA-csatlakozó (D-SUB), vagy újfajta fehér, szélesebb (DVI)?

Ha ugyanaz a kábel és ugyanaz a monitor egy latopon megy, de a nagygépen nem, akkor a videokártya körül lehet a gubanc. Rendesen bent van a helyén? Nem sípol a gép segítségkérően, ha bekapcsolod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370061 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370058 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Gandalf írta: A régi gépen és a régi monitoron egészen más csatlakozók vannak az évszázados korkülönbség miatt, ezért nem tudom kipróbálni.

Az új monitor LCD, és ha jól látom a gugi-képeken, akkor D-Sub. A típusa egyébként TFT 19 col Hanns-G JC198DJ.

Uramisten! Ha D-Sub, akkor a régin milyen volt, ha az más? :eek2:

Segítség: en.wikipedia.org/wiki/VGA_connector
Ilyen? vagy ilyen?: en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370057 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
A régi gépen és a régi monitoron egészen más csatlakozók vannak az évszázados korkülönbség miatt, ezért nem tudom kipróbálni.

Az új monitor LCD, és ha jól látom a gugi-képeken, akkor D-Sub. A típusa egyébként TFT 19 col Hanns-G JC198DJ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #370055 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Gandalf írta: Vettem új gépet és új monitort, de amikor összeraktam és bekapcsoltam, a képernyőn a "No signal" felirat fogadott...
Kipróbáltam a monitort és a madzagot egy kis notebook-hoz kötve is, és az rendesen megjelenítődött a képernyőn.
Ebből azt a következtetést vontam le, hogy a monitor és a zsinór rendben van, másutt van a gond. Próbáltam erősebben, gyengébben, mozgatva berakni a gépbe a csatlakozót, de az sem hozott változást.

Tippek?

Régi monitor az új gépen megy?
És D-Sub vagy DVI portos?
[size=9:3vpv5c8y](még azt is megkérdem, LCD vagy CRT-e)[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370053 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Vettem új gépet és új monitort, de amikor összeraktam és bekapcsoltam, a képernyőn a "No signal" felirat fogadott...
Kipróbáltam a monitort és a madzagot egy kis notebook-hoz kötve is, és az rendesen megjelenítődött a képernyőn.
Ebből azt a következtetést vontam le, hogy a monitor és a zsinór rendben van, másutt van a gond. Próbáltam erősebben, gyengébben, mozgatva berakni a gépbe a csatlakozót, de az sem hozott változást.

Tippek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370045 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nekem is a munkahelyi NOD32 minden gond nélkül leszedte a tábori férget a pendrive-ról. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370038 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nemtom, nekem az AVG soha semmit nem talált, akkor sem amikor tudtam, hogy van a gépen vmi, igaz amikor én használtam akkor csak próbaverzió volt elérhető.

Orsie: Nekem amint bedugtam a pent a gépbe kiírta h a nod32 vmi férget talált, és úgy leszedte, hogy csak porzott.
Rabyn gépe ugyanezt csinálta még a táboron belül egy másik pennel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370034 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Ha már vírusirtók: tudom ajánlani az AVG-t, szerintem van olyan hatékony mint a NOD, de legalábbis egy kicsit legálisabb (egy otthoni gépre ingyenes). Jobban is frissíti magát. Hozzáteszem hogy nem vagyok az a mindent-letöltögetős fajta...

Orsie írta: okos informatikusok szerint (nekem Ulmo mondta konkrétan még régebben) a Windowst a registry pucolás és egyéb karbantartások sem mentik meg minden szeméttől és előbb-utóbb nem ússza meg az ember az újratelepítést, mert a windows sajnos túl sokat szemetel.

Nem maga a windows szemetel, hanem minden amit feltelepít rá az ember. Képernyővédő, skinpack, codec, utility, csak-egy-kis-program, egyszerhasználatos program, csak-egy-vírust-lepucoló-program, stb. Akkor is, ha uninstalláltad őket.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #370008 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Alyr: Fox megszívta a táborban azzal a pendrive-os féreggel, de ő nem tudta sokáig leszedni, hetekig szenvedett vele: hiába találta meg a spyware kereső, leszedte és a dög újratelepítette magát. (ha jól emlékszem, a vírusirtó nem találta és lefagyott, bár közben cserélt vírusirtót). aztán a neten talált vmi cuccost amivel ki tudta szedni a registryből vagy honnét, de nagyon nehéz volt, nekem legalábbis ezt mondta.

Oisin: nekem volt ilyen progim, és mikor lefuttattam a scant és mindent javítottam, akkor is másnap megint azt jelezte, hogy a gépem veszélyben van, instabil a rendszer, stb, és marhára lelassult a gépem, úgyhogy én kitöröltem a francba, mert mintha túl sok dolgot machinált volna meg ez a progi... (konkrétan nekem mintha többet ártott volna mint használt). okos informatikusok szerint (nekem Ulmo mondta konkrétan még régebben) a Windowst a registry pucolás és egyéb karbantartások sem mentik meg minden szeméttől és előbb-utóbb nem ússza meg az ember az újratelepítést, mert a windows sajnos túl sokat szemetel.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370005 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Sziasztok,

Én "ZoleAlarm with Antivirus"-t használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. De Esgal problémája nekem is inkább hardver problémának tűnik, vagy az is lehet h a Windows halódik és egy reinstall kéne neki. Ha valaki sok netről letöltött progit, codecet, satöbbit installálgat a gépére, a registry meg a config állományok hajlamosak nagyon összeszemetelődni, ami szintén okozhat fura dolgokat. A tünetek alapján én inkább erre gyanakodnék mint vírustevékenységre. A reinstallok elkerülésére nekem a "System Mechanic" nevű segédprogi nagyon jól bevált. Folyamatosan ellenőrzi és javítja a registry, config, hard disk és biztonsági problémákat, eltakarítja a szemetet meg a spyware-t, backup mentéseket csinál, stb. Sokkal stabilabbá teszi a gépet, és gyorsítja is elég rendesen. És nem is drága: 3 gépre 50 dolcsi a licenc. Ajánlom mindenkinek: www.iolo.com/system-mechanic/standard/

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370001 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Isilrohir írta: Gondoltam, ha bárki érdekel, megosztom veletek, hogyan lehet a különleges karaktereket előhozni szövegekbe:
Nyisd meg a Start menü/ Futtatást, és írd be, hogy "charmap". Kidobja az adott betütípus összes karakterét, amit bemásolhatsz a szövegekbe... Hasznos lehet azoknak, akik Tolkien világával vagy a nyelveivel foglalkoznak... :)

Történetesen ő, a Karaktertábla a Start menü/Programok/Kellékek/Rendszereszközök részben is megtalálható.
Nekem át van másolva gyorsindításba az ikonja.
(Mert ilyeneket, hogy

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369995 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
A nod32 nekem már törölt vírust (pl volt egy féreg ami a táborban szépen elterjedt pendrive-ról pendrive-ra, nemtom melyik gép lehetett a gazda) csak be kell állítani mit csináljon ha talál egyet.
Amúgy ha nem köveztek meg én ajánlanám a májkroszoft "Rosszindulatú szoftver eltávolító eszköz" nevű dolgát, nekem már mentette meg gépemet olyankor amikor semmilyen vírusirtó nem jelzett vírust és a gépem mégis haldoklott.
Az "eszköz" havonta frissül és úgy tudom azon kevés kivétel között van amit lehet nem eredeti vindózzal is használni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369994 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Gondoltam, ha bárki érdekel, megosztom veletek, hogyan lehet a különleges karaktereket előhozni szövegekbe:
Nyisd meg a Start menü/ Futtatást, és írd be, hogy "charmap". Kidobja az adott betütípus összes karakterét, amit bemásolhatsz a szövegekbe... Hasznos lehet azoknak, akik Tolkien világával vagy a nyelveivel foglalkoznak... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369979 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Orsie írta: Sil, igen, lehet, mert fogtam már így trójait. amúgy megtöbbször a temporary internet file-ok között találtam gonosz férgeket és ki is töröltem. de más vírusirtóval is hasonlóképp jártam. én pl a Nortonról hallottam csupa rosszat. Kaspersky is jó szvsz, csak lassítja a gépet nagyon.

A Nortonról nekem sincs túl jó véleményem az utóbbi években. Én NOD-ot használok, az még a régi PII-esemet sem fogta, és bevált.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369978 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Sil, igen, lehet, mert fogtam már így trójait. amúgy megtöbbször a temporary internet file-ok között találtam gonosz férgeket és ki is töröltem. de más vírusirtóval is hasonlóképp jártam. én pl a Nortonról hallottam csupa rosszat. Kaspersky is jó szvsz, csak lassítja a gépet nagyon.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369959 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
A NOD-dal nekem is az a tapasztalatom, hogy megfogni még csak megfog dolgokat, de irtani még sosem irtott semmit. Ráadásul beengedett olyasmit, amit a Norton simán lecsapott. Úgyhogy én minden erőforráspazarlása ellenére a Norton Antivírus (illetve a Norton Internet Security) híve vagyok, és akinek elég erős a vasa, azt ajánlom inkább.

Maga a probléma, amit Esgal leírt, elég érdekes lenne hardverhibának, de azért nem kizárható az ilyen véletlen egybeesés sem - ellenben hamarabb elvégezhető a próbája, mint egy teljes rendszerellenőrzés. Ennek ellenére inkább egy DoS-támadásnak tűnik (Denial of Service - szolgáltatás-megtagadás), ami elég sok vírus sajátja.

Esetleg érdemes lehet meglátogatni ezt a címet a weben, és lefuttatni (Symantec Security Check). (Ez még csak az EULA-ra vezet, Accept-jed ;) , és készíts be néhány jó filmet a DVD mellé, mert soká tart, amíg lefut.)

Ha a link esetleg nem működne (mintha session-ID lenne benne... ) akkor innen kezdd el keresgélni az online ellenőrzést: security.symantec.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369954 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Orsie írta: vírusirtó ügyben nekem NOD32 van, fogott már meg pár dolgot, bár az a tapasztalatom az eddigi összes vírusommal amit fogtam, hogy irtani egyik se irtott vírust hanem ki kellett törölni a file-t, vagy karanténba kellett rakni. nem tudom miért van így, de legalább ez műxik.

Talán mert olyan vírusok voltak, amik nem más fájlokat fertőznek meg, hanem maga a fájl a vírus (pl egy féreg vagy trójai).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369953 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
én nagyon javaslom a Spyware terminatort. magyar nyelven is elérhető, és rengeteg funkciója van, pluszban érdemes fetenni hozzá egy alapból nem telepített alkalmazást, a Crawler toolbart (mikor felteszed a Spyware terminatort, a beállítások menüben lehet ezt bekapcsolni és akkor feltelepíteni). ezt utána böngészőben ki lehet kapcsolni, hogy ne látszódjon, de ha fentvan a gépen, figyeli a böngészett oldalakat és figyelmeztet, ha káros kód vagy vírus, stb van az adott oldalon és le is tiltja a hozzáférést ha akarod.

vírusirtó ügyben nekem NOD32 van, fogott már meg pár dolgot, bár az a tapasztalatom az eddigi összes vírusommal amit fogtam, hogy irtani egyik se irtott vírust hanem ki kellett törölni a file-t, vagy karanténba kellett rakni. nem tudom miért van így, de legalább ez műxik.

általában ha nem is jelez a vírusirtó/spyware program, hetente ajánlott egy full system scan-t megejteni. eltart egy darabig, de nagyobb a biztonság.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369948 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Esgal: próbáltad már kicserélni az egeret és a billentyűzetet? Ha igen, és még mindig fennáll a probléma, akkor elég valószínű, hogy vírus. Ellenkező esetben elhasználódott a hardver.
Ahogy Panni mondta, alapos vírusellenőrzés kellene. Ha megvan a vírus, akkor irtani. A Zonealarm talán azért nem fogta meg, mert nem a hálózat felől érkezett (CD-n, DVD-n is lehetnek szeretetcsomagok). Az AVG-t annyira nem ismerem, de nem szokták a jobb irtók között emlegetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369946 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Az a Ctrl+Alt+Del-re nem reagálás elég gyanús. Szvsz futtass a víruskereső mellett egy spyware-irtót is (legalább egy Spybotot), és nézd meg, mire jutsz vele így első körben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369944 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Valószínűleg vírus, nekünk is ilyesmi volt két héttel ezelőtt... (az egérkattintásra még csak csak reagált, az enterre abszolút nem, az egyes oldalakon a bejelentkezés helyett új ablakot nyitott, az egéren a görgetésre nem reagált, stb. ) Nem tudom, hogy öcsém pontosan hogy állította helyre a dolgot, de kezdetnek mindenképpen futtass végig egy víruskeresőt / vírusirtót ha el tudod indítani. Ha idő közben senki nem reagál konkrétabban, este megpróbálom öcsit elérni és kifaggatom, hogy mit lehet tenni.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369937 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Kezdem én :)

Van-e olyan vírus, ami a klaviatúra és az egér kattintásaira történő reakciókat eszi meg? Konkrétabban: az egér a bal gomb kattintására egyik napról a másikra nem csinált semmit, továbbá majdnem ugyanazon idő óta a billentyűkön az ó, valamint a ctrl+alt+del kombináció sem üzemel. Eddig ilyen természetű baj egyikkel se volt, most meg tudtommal semmi nem lett pl. leöntve. Az nehezen hihető, hogy egyszerre megy tönkre minden... mit tudtok mondani, lehet vírus? És ha igen, akkor mire tartom a zonealarmot és az avgt?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #369928 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
köszönet előre is mindenkinek, aki tudatlan fejünket kiokosítja :mrgreen:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.524 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére