BESZÉLGETŐS topic
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
A Magyar Tolkien Társaság ezennel meghosszabbítja a Farsang pályázatot december 20-áig.
A pályázat feltételei a már ismertek (Mathom-Gandalf és Csavardíj díjazás és átadás bonyolítása, táncos-bálos rendezvény, Mtt-hozzájárulás, stb) mellett kiegészülnek azzal, hogy
Helyszínfoglalással egybekötve fogadjuk csak el.
Mindez az idő rövidsége miatt.
Fontos:
HA NEM PÁLYÁZTOK, NEM LESZ FARSANG!!!
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Snufi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- meow
Ááá, ma két zh-t írok, holnap hármat, tanulnom kéne és ILYEN poénokkal öldösöd az agysejtjeimet! :quasi:Sötét Úr írta:
Ne add oda neki, Nessa! Ne add oda neki!!!Endruu írta: mondomén!
nem bántani akarlak, a javadat akarom
![]()
![]()
![]()
"Well, I'm back."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sötét Úr
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- nn ms.j sAw
Ne add oda neki, Nessa! Ne add oda neki!!!Endruu írta:
Nessa írta:
na kösszEndruu írta:
Nessa írta: Én már lassan kezdek beleőrülni ebbe a játékba... :eek4: biztos nagyon béna vagyok, mert még mindig csak 114 pontig jutottam. és ez annyira tud idegesíteni, hogy nem bírom abbahagyni :dead:
íme a kezdődő szenvedélybetegségezt most megkaptam....
[size=9:788bv300]bár mondjuk van benne valamimár kezdtem mindent forogva látni 8O
[/size]
mondomén!nem bántani akarlak, a javadat akarom
![]()
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Endruu
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
Nessa írta:
na kösszEndruu írta:
Nessa írta: Én már lassan kezdek beleőrülni ebbe a játékba... :eek4: biztos nagyon béna vagyok, mert még mindig csak 114 pontig jutottam. és ez annyira tud idegesíteni, hogy nem bírom abbahagyni :dead:
íme a kezdődő szenvedélybetegségezt most megkaptam....
[size=9:205fp99p]bár mondjuk van benne valamimár kezdtem mindent forogva látni 8O
[/size]
mondomén!
"I am the Dark Lord's heir."
"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nessa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 598
- Köszönetek: 0
na kösszEndruu írta:
Nessa írta: Én már lassan kezdek beleőrülni ebbe a játékba... :eek4: biztos nagyon béna vagyok, mert még mindig csak 114 pontig jutottam. és ez annyira tud idegesíteni, hogy nem bírom abbahagyni :dead:
íme a kezdődő szenvedélybetegség
[size=9:266huu75]bár mondjuk van benne valami
*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Endruu
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
Nessa írta: Én már lassan kezdek beleőrülni ebbe a játékba... :eek4: biztos nagyon béna vagyok, mert még mindig csak 114 pontig jutottam. és ez annyira tud idegesíteni, hogy nem bírom abbahagyni :dead:
íme a kezdődő szenvedélybetegség
"I am the Dark Lord's heir."
"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nessa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 598
- Köszönetek: 0
*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tünde
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3921
- Köszönetek: 1
Fimbrethil írta: van aki leszedte az összes golyót?
6. pálya 6110 pont és még semmi, csak adja az új pályát
update: 9266nál meghaltam (9. pálya)
Tünde írta: ajándékra jelentkezőket várok
Ha szeretnél menni a Memento parkba (régi szobrok, stb, keress rá neten) és megírod PRIVIBEN a neved és a címed, kaphatsz 2 belépőt fejenként előbb-utóbb
töriszakosok, töri iránt érdeklődőknek főleg hasznos
pussz
"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nessa írta:
szerencséd...Attila írta:
Nessa írta:
Hát ez aranyosRyana írta: dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.*
amúgy tényleg
www.flashgame.hu/game_ugyessegi_tomaten.swf.html
(ha már játék. nekem ez a halálom)
Egyik ro..akarom mondani jobb mint a másik.![]()
(bocsiii gonosz vagyok![]()
)
Egyébként mindkettő játék aranyos
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Előzetes jelentkezés a 2009-es Táborba!
Fontos!
Ha
- biztosan tudod, hogy jössz jövőre táborba;
- szeretnél segíteni a szervezőknek;
- szeretnéd, hogy Szanticska még a mostaninál is jobban felszerelt legyen jövő nyáron;
- szeretnél olcsóbban jönni a táborba;
akkor itt a vissza nem térő lehetőség!
icke
Részletek az MTT fórumában, a Mornie Utúlie MTT nyári tábor 2009 topikban!
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Balázs
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 157
- Köszönetek: 0
A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nessa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 598
- Köszönetek: 0
szerencséd...Attila írta:
Nessa írta:
Hát ez aranyosRyana írta: dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.*
amúgy tényleg
www.flashgame.hu/game_ugyessegi_tomaten.swf.html
(ha már játék. nekem ez a halálom)
Egyik ro..akarom mondani jobb mint a másik.
(bocsiii gonosz vagyok
*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kisvakond
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 274
- Köszönetek: 0
Balázs írta: Ave!
Eddig nem sokszor kértem szúrkot de most kérnék mert holnap és holnapután színdarban szerepelek. És nagyon izgulok
:hello: :bounce: sok-sok és még több szurk!!! :bounce: :hello:
biztos menni fog, Sok sikert!!!
Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Balázs
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 157
- Köszönetek: 0
Eddig nem sokszor kértem szúrkot de most kérnék mert holnap és holnapután színdarban szerepelek. És nagyon izgulok
A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nessa írta:
Hát ez aranyosRyana írta: dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.*
amúgy tényleg
www.flashgame.hu/game_ugyessegi_tomaten.swf.html
(ha már játék. nekem ez a halálom)
Egyik ro..akarom mondani jobb mint a másik.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kisvakond
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 274
- Köszönetek: 0
Nessa írta:
Hát ez aranyosRyana írta: dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.*
amúgy tényleg
www.flashgame.hu/game_ugyessegi_tomaten.swf.html
(ha már játék. nekem ez a halálom)
Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nessa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 598
- Köszönetek: 0
Hát ez aranyosRyana írta: dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.*
www.flashgame.hu/game_ugyessegi_tomaten.swf.html
(ha már játék. nekem ez a halálom)
*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sötét Úr
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- nn ms.j sAw
Sötét Úr most írta: Lassiszámlálásra kérek segítséget, ha tud még jönni valaki!
Az időpontja: 2008. november 28. péntek, 16:30-tól. Helyszín az ADS - azaz a topik címében is szereplő MTT-helyiség.
(Ajtósi Dürer sor 19-21. A épület I. emelet százakármennyi, de ki van táblázva.)
Szeretettel várunk minden segítőkész embert!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Snufi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- meow
Ne is mondd, egy éve épp egy lövegtornyos játék miatt buktam meg a kedvenc tárgyaimbólRyana írta: (ez ilyen boldog karácsonyt - a vizsgáidnak annyi játék...)
"Well, I'm back."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ryana
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nóli i linantea írta: Nekem anno a nyuszis csengős játék volt teljesen addiktív amitől már sikítottam, meg a zenéjétől is meg minden, de nem bírtam abbahagyni. Bár még nincs karácsony de ez az: KATT
dehiszen a nyuszin LÁTSZIK h magasan az égben akar ugrálni, nem tehetem meg vele hogy nem segítek neki. *.* (ez ilyen boldog karácsonyt - a vizsgáidnak annyi játék...)
Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tünde
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3921
- Köszönetek: 1
Ha szeretnél menni a Memento parkba (régi szobrok, stb, keress rá neten) és megírod PRIVIBEN a neved és a címed, kaphatsz 2 belépőt fejenként előbb-utóbb
töriszakosok, töri iránt érdeklődőknek főleg hasznos
pussz
"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Trithyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 258
- Köszönetek: 0
Orsie írta:
jaj ez de édes és de jó a zenéje!Nóli i linantea írta: Nekem anno a nyuszis csengős játék volt teljesen addiktív amitől már sikítottam, meg a zenéjétől is meg minden, de nem bírtam abbahagyni. Bár még nincs karácsony de ez az: KATT
csatlakozom, ez tényleg nagyon aranyos(alig tudtam abbahagyni
a zenéjét szerintem John Williams szerezte...
"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Orsie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
jaj ez de édes és de jó a zenéje!Nóli i linantea írta: Nekem anno a nyuszis csengős játék volt teljesen addiktív amitől már sikítottam, meg a zenéjétől is meg minden, de nem bírtam abbahagyni. Bár még nincs karácsony de ez az: KATT
"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nessa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 598
- Köszönetek: 0
hát a hajtépéssel egyetértekSnuffles írta:
Nekem átlagban tízet sikerül leszednem, mert utána ordítva rohanom körbe a könyvtárat és tépem azt a kevés hajamat isFimbrethil írta: van aki leszedte az összes golyót?
*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tünde
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3921
- Köszönetek: 1
Sötét Úr írta: Beindultak a Madárvédő Golyókapkodók?
![]()
![]()
ó én ezektől függő vagyok
egyszer kipróbáltam játéktermi gépen, azóta függök
"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






