BESZÉLGETŐS topic

Több
12 éve 8 hónapja #403219 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Nyüssz... Megint lett hangja a Velem II. tábori videónak :shock: :nosztalgiázik: :


egy csomót megnéztem - de jó is :) :):)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403205 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüssz... Megint lett hangja a Velem II. tábori videónak :shock: :nosztalgiázik: :

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403201 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel ithildin írta: ATYAERU! Snufi, ez borzalmas... :D :lájk:

löl! :mrgreen: Igyekeztem :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403191 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LOL :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403177 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez nagyon... húúú... betegre röhögtem magam rajta. :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403173 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403172 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ATYAERU! Snufi, ez borzalmas... :D :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403169 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vicces disney-s/gyűrűk urás képregényrajz nektek :D (Nem, a Képek topikba nem merem berakni.)
d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/ph ... 2_700b.jpg

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #403152 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: megujulas.startlap.hu/?p=8972

Kattintsatok és szavazzatok, hogy legyen sok új "Tolkien pihenő" az országban :D



megtörtént

Nosztalgia remélem ismerős mindenkinek :)
... re=related

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403094 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megujulas.startlap.hu/?p=8972

Kattintsatok és szavazzatok, hogy legyen sok új "Tolkien pihenő" az országban :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401840 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halljátok, komolyan kezdtem megijedni. A kettővel mellettem ülő jóember ugyanis magában morgott, sziszegett, káromkodott,stb. A könyvtároshölgy világosított fel, miután a pasas elment, hogy mindezt azért, mert alulöltözött hölgyeket nézegetett. A tetszést oly hangosan fejezte ki, hogy egy másik kedves olvasó össze is veszett vele, erről szerencsére lemaradtam.

Mintha nem is könyvtárban lennénk. Sebaj, legalább a gondolataimat nem zavarta millió felé, és még arra is maradt erőm, hogy hazamenvén írogassak nektek egy kicsit. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401361 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fészbúkos beszélgetésre írtam egy rövid, de önállóan is megálló választ:
Gwaih i Tolkínionnath | Fács-e?

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400839 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Leguanember írta: Sziasztok!

Valószínűleg július elsején pénteken lesz Gomuncs

Tudtommal a valószínűsége 99% körüli...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400429 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Valószínűleg július elsején pénteken lesz Gomuncs (a topikban hamarosan), és mindenképpen lesz szó erről is, meg általában a kommunikációs csatornáinkról, hogy mink van, hogy mi kéne, hogy mit lépjünk.

Lesz még Gomuncs is majd többször is. Addig is írjatok sok-sok reflexiót meg véleményt az MTT-ről :-9
Itt a fórumon több topik is van erre (ez itt éppen aktuálisan, Gomuncs, Vezetőképzés, Hogyan tovább, MTT?, Egyesület stb.), aztán Mau MTT-blogján tolkinionnath.tumblr.com/ , aztán magánblogokon, élőben akárhol.

Itt az ideje újra meghatározni magunkat - ez így ránk jön kétévente.

Még akartam vmit írni, de elvesztettem a fonalat...Legközelebb.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400399 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A találkozószervezésnél nagyon praktikus a fészbuk, legalábbis szerintem, de semmiképp sem úgy, hogy ide, a fórumba nem kerülnek be az információk. Pedig én bizonyítottan többet járok fészbukra, mint a fórumra, tehát előbb kapom meg az információkat ott, de nem tartom szerencsésnek.
A nickneves regisztrációra én is gondoltam, mert szintén ódzkodom az adatok megosztásától, még ha csak a nevemről is van szó, de a fészbukkal kapcsolatban még nem volt rossz tapasztalatom, pedig jó pár éve fent vagyok.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400387 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Adatok nélkül nem lehet regisztrálni. És nem az ellopásáról van szó (bár volt olyan is, és az adatbányászatot sem szeretem, pl mi köze egy oldalnak ahhoz, hogy máshol mit nézek meg), hanem hogy pl felhasználók megadnak olyan dolgokat, amiket csak a barátaik láthatnak elvileg, és volt, hogy ezeket a Facebook egy változtatással nyilvánossá tette, vagy pl kereshetővé harmadik fél által...

Ezért regisztrálnak sokan nem a rendes nevükön, ami persze nem szabályos, de senkit nem zavar. Pl. Ille és Mau is nicknéven van fenn.

Sil írta: Persze, nem is azért mondom. De azok a galériák azért vannak, hogy meg lehessen osztani a képeket másokkal, alapból nem kell bejelentkezni arra a bizonyos oldalra, hogy lásd őket. Facebook-nál alapból nem nyilvánosak a galériák, ami helyes is, ha magánjellegű képek kerülnek fel, de az MTT-s képeknek nem ott a helye.

A facebooknál is van lehetőség nyilvános galériára, csak ezt az emberek bejelölésével egyszerre alkalmazni a legtöbben nem kedvelik. De pl. TolkienCon képeit vmiért csak fb-re raktam fel (fura szempontok szerint ingadozom fb és picasa között), és kértek is, hogy adjam meg a nyilvános linket, hogy azok is láthassák, akik nincsenek regisztrálva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400371 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Az adatvédelemről meg csak annyit, hogy csak annyi adatot "lophatnak el", amennyit megadsz ;)

Adatok nélkül nem lehet regisztrálni. És nem az ellopásáról van szó (bár volt olyan is, és az adatbányászatot sem szeretem, pl mi köze egy oldalnak ahhoz, hogy máshol mit nézek meg), hanem hogy pl felhasználók megadnak olyan dolgokat, amiket csak a barátaik láthatnak elvileg, és volt, hogy ezeket a Facebook egy változtatással nyilvánossá tette, vagy pl kereshetővé harmadik fél által...

Aeglos írta: Viszont az MTT-s rendezvényekkel kapcsolatban én mindig mindent megtaláltam a fórumon is. Talán csak pár kósza-kommandó volt, amiről lemaradtam.

Ez csak mostanában kezdődik, hogy egyszerűen elfelejtik átmásolni, mert nem fontos, és külön kell kérni. Persze először a kisebb taliknál fordul elő, de könnyen leszoknak róla.

Gandalf írta: Mondjuk speciel pont a képek sosem a tolkien.hu-ra lettek feltöltve, hanem a létező legkülönbözőbb tárhelyekre (tar.hu-tól kezdve a picasawebig). A képek máshol tárolása - lévén magángalériákról van szó - jobb is, hogy nem az MTT hivatalos oldalán történik.

Persze, nem is azért mondom. De azok a galériák azért vannak, hogy meg lehessen osztani a képeket másokkal, alapból nem kell bejelentkezni arra a bizonyos oldalra, hogy lásd őket. Facebook-nál alapból nem nyilvánosak a galériák, ami helyes is, ha magánjellegű képek kerülnek fel, de az MTT-s képeknek nem ott a helye.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400340 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondjuk speciel pont a képek sosem a tolkien.hu-ra lettek feltöltve, hanem a létező legkülönbözőbb tárhelyekre (tar.hu-tól kezdve a picasawebig). A képek máshol tárolása - lévén magángalériákról van szó - jobb is, hogy nem az MTT hivatalos oldalán történik.
(Más kérdés, hogy lehetne a tolkien.hu-n hivatalos galériát csinálni válogatott fotókból.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400338 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: És nagyon nem tetszik az, amikor olyan dolgokra használják, amire _nem_ alkalmasabb a fórumnál. Hogy a képek is már csak oda kerülnek fel...


Ezzel én is egyetértek. :|
Viszont az MTT-s rendezvényekkel kapcsolatban én mindig mindent megtaláltam a fórumon is. Talán csak pár kósza-kommandó volt, amiről lemaradtam.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400334 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha nem akarod megosztani, nem osztod meg. Ha valaki overshare-el, letiltod... Ennyi... ;)
Az adatvédelemről meg csak annyit, hogy csak annyi adatot "lophatnak el", amennyit megadsz ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400332 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Sil, amúgy érdekelne, te - mint régi nagy netszörfös, aki mindenről tudja, hogy hol találja - miért nem vagy Facebookon. Én sem vagyok, de az egy másik történet... :)

Egyrészt komoly fenntartásaim vannak az adatvédelemhez való hozzáállásukkal szemben, másrészt nem érzem szükségét annak, hogy megosszam az ismerőseimmel, hogy éppen mit csinálok vagy mi tetszik (a kollégáimmal meg pláne). Blogom sincs pl, és az iwiw-et is csak akkor használom, ha kell valakinek az elérhetősége. És nagyon nem tetszik az, amikor olyan dolgokra használják, amire _nem_ alkalmasabb a fórumnál. Hogy a képek is már csak oda kerülnek fel, és újabban már az MTT-s rendezvényekről az alapvető információk is késve vagy egyáltalán nem kerülnek fel ide. (Lásd pl MTT-szülinap... :roll: ) Úgyhogy lassan egyszerűen muszáj lesz regisztrálnom, de ez azért nagyon kiábrándító. :/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400325 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, amúgy érdekelne, te - mint régi nagy netszörfös, aki mindenről tudja, hogy hol találja - miért nem vagy Facebookon. Én sem vagyok, de az egy másik történet... :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400096 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: Most már csak a tolkien.hu szerver lassúságán múlik, hogy mikor érnek oda a levelek. ;) :mrgreen:

Ajjaj, ugye, nem lesz 100 levélnél több egyszerre? :lol:


Nyilván több volt, ha egyszer 27-29 fősek a csapatok ;) (és ugye a címzettek számát nézi sajna, szal hiába volt darabra 4)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400075 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Grondir: hol találtatok szállást végül? Csak érdekességképpen kérdezem, mert itt tanulok :)


Hát pontosan nem tudom, de ofő mondta, hogy már van szállás! :)

Athramien írta: most sírjak, vagy nevessek?:)


Hát ezt én sem tudom! ;)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400052 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a tél hamarabb érkezett, mint hittem. most sírjak, vagy nevessek?:)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400050 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Most már csak a tolkien.hu szerver lassúságán múlik, hogy mikor érnek oda a levelek. ;) :mrgreen:

Ajjaj, ugye, nem lesz 100 levélnél több egyszerre? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400044 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most már csak a tolkien.hu szerver lassúságán múlik, hogy mikor érnek oda a levelek. ;) :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400041 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Snuffles írta: Ne! Csak a csigákat ne :(

CSAK a csigákat ne? Bármi mást véreztethetünk? Még a gombokat is?! :D


A gombokat ne, azok gumicukorból vannak! :( :( :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400031 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az rettentő izgalmas dolog... hajrá! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400030 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, értettem, csak nem tudom mivel elütni az időt. :mrgreen: Növényrendszertant kéne tanulnom jövő keddre, meg szutykos moszatok életciklusait, szóval érthető a dolog... :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.406 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére