BESZÉLGETŐS topic

Több
10 éve 4 hónapja #411052 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Tünde írta: viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)

Ha az "idézet" gombot használod a válaszadáshoz, akkor látszik, hogy mire írta, mmint beidézheted a vonatkozó előzményt ugyanúgy, mint régen.
Arra még nem jöttem rá, hogy a postnál használt "válasz" gomb különbözik-e bármiben egy post-független "válasz" gombtól, tartok tőle, hogy nem.


Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de nem tudok rájönni, hogy hogyan tudok új hozzászólást írni anélkül, hogy valamire válaszolnék.

Más: épp most szembesültem az emberi hülyeség egy díszpéldányával. A könyvtár mellett, ahol dolgozom, építettek egy jégpályát. Ez nem is lenne baj, de mobilvécéket is raktak be, méghozzá az ablakaink alá. :pinch:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411014 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)

Ha az "idézet" gombot használod a válaszadáshoz, akkor látszik, hogy mire írta, mmint beidézheted a vonatkozó előzményt ugyanúgy, mint régen.
Arra még nem jöttem rá, hogy a postnál használt "válasz" gomb különbözik-e bármiben egy post-független "válasz" gombtól, tartok tőle, hogy nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411010 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jééé, itten beszélgetnek is :))))))))))))))

viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)
gyógyítás kellene erre is

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410941 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A főoldal tetszik, a fórum viszont szvsz csúnya és nehezen átlátható. Hova lettek a privik?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410935 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kissé "zagyva"hoz csatlakoznék én is. B)
Majd csak megszokjuk :silly:

Legyen ez az elsö hozzászólásom az új fórumon.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410927 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon szép lett a főoldal, csodaszépek a színek, átlátható, bár a fórum kicsit bumfordi nekem, nem tudom, hogy ez mindenkinél ilyen-e, vagy csak nálam (Firefox akárhányadik verzió, openSUSE 12.3) .
Tetszik, hogy látom, hogy hány új hozzászólás van topikonként, viszont kissé még töri a magyart. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410926 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jelöli, ahol új hozzászólás van, és a Frissnél utolsó hozzászólás szerint rendezi a fórumokat B)
Ettől eltekintve elég sok minden furcsa ezzel a fórummal még... a főoldal szép, de a fórum határozottan torz és zagyva néhol :dry:
(Elsősorban talán nyelvileg... 1 hónapja 4 hete óta...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410925 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új tolkien.hu, új fórum!!! Szupi :) Csak az olvasatlan témákat hiányolom.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410696 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamarosan újra indul a Magyar Tolkien Társaság minden hónapban jelentkező rendezvénye, a Tolkien Klub, társasjátékokkal, szerepjátékkal, kerekasztal beszélgetésekkel, és ehhez keresünk lelkes segítőket, akik:
- Értenek valamilyen kézműves dologhoz (a zsugorka készítéstől, gyöngyfűzéstől a horgoláson át a tornacipőfestésig - csak hogy a tavalyiból szemezgessek) és szívesen megtanítanák ezt 2-6 jelentkezőnek

- Tartanának kerekasztal beszélgetést bármely Tolkienhoz kapcsolódó témában

- Szívesen besegítenének szerepjáték-mesélésben (akár teljesen kezdő leendő mesélőknek is jó lehet, hiszen ezek rövid kalandok, egy-egy alkalomra írva)

- Besegítenének bármi másban - például a büfében, hogy a büfések is felszabaduljanak kicsit és beülhessenek társasjátékot játszani

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410695 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Csak nem arra gondolsz, hogy Tamásnak a...? :P

Mi másra? :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410689 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta: Érdemes elolvasni a júniusi elnökségi ülés jegyzőkönyvét (a vége felé), mik ki nem derülnek... :)


Csak nem arra gondolsz, hogy Tamásnak a...? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410685 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdemes elolvasni a júniusi elnökségi ülés jegyzőkönyvét (a vége felé), mik ki nem derülnek... :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410361 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tolkien Tribute Band-nek ajánlva, mintegy ihletforrásként a repertoár-bővítéshez. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410097 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: És akkor ennek milyen címet adnál? Strider? :D

Longshanks. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410096 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ellenben nonprofit, ingyenesen hozzáférhető rajongói filmek bármikor bármiből készülhetnek, lásd Hunt for Gollum, Born of Hope, Ranger. ;)


És akkor ennek milyen címet adnál? Strider? :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410088 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ellenben nonprofit, ingyenesen hozzáférhető rajongói filmek bármikor bármiből készülhetnek, lásd Hunt for Gollum, Born of Hope, Ranger. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410083 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, valszeg. Meg akkor már forgathatnák MO-n is, ahol a statisztagárda javarészt az MTTböl állna.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410071 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egynél több rész valószínűleg nem is lenne, mivel legkésőbb ezután a Tolkien Estate szénné perelné a producereket :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410066 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?

Ha lenne ilyen, az első részét tuti megnézném. Ha jól csinálják meg, akkor a további részeket is :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410020 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Onering.Net írta, gondoltam itt is felteszem a kérdést:

Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?
(Én szvsz akkor nézném ha tuti Viggo játszaná)


Ööööö.... Mint érdekes történet tuti jól meglehetne csinálni. De pont ez a lényege, hogy jól is kéne megcsinálni. Mint pl. a Sherlock c. sorozatot. Azon látszik, hogy minden része igényes.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410019 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Komolyan kéne valami fórumos szerepjáték topic, amiben mondjuk Alyr mesél, helyettesítve a chatet. Akkor legalább mindenki látná ki mit ír, nem maradna le semmiről és bármikor becsatlakozhat. Persze szigorúan csak tolkini történetben :D

:lájk:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410013 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Onering.Net írta, gondoltam itt is felteszem a kérdést:

Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?
(Én szvsz akkor nézném ha tuti Viggo játszaná)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409944 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na emberek, csakhogy en panaszkodjatok a tábori kaja miatt.

Ma reggel abban a táborban, ahol táboroztatjuk a gyerekeket, tejbegríz volt szalámis kenyérrel. No comment. :shock:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409816 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Feltételezem, hogy repülőgépen szeretnéd utaztatni az íjad.
Ezeket találtam: "Repülõgépre felvinni csak nyílvessző nélkül engedélyezett."
Nem minősül fegyvernek, hanem sportszernek.
Máshol azt olvasom, hogy nyilak is szállíthatók, feladott poggyászban. A legegyszerűbb, ha megkérdezed a légitársaságot :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409764 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! :) A nyár folyamán el kéne utaztatnom külföldre az íjamat és azt hiszem, nektek van az ismerőseim közül a legnagyobb jártasságotok ilyesmiben: szabad, nem szabad, hogy szabad? Ideg, íj és vesszők külön elcsomagolva poggyászként? Köszi a segítséget :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja #409530 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha még nem jelentkeztetek táborba, tegyétek meg mielőbb! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 9 hónapja #409466 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Komolyan kéne valami fórumos szerepjáték topic, amiben mondjuk Alyr mesél, helyettesítve a chatet. Akkor legalább mindenki látná ki mit ír, nem maradna le semmiről és bármikor becsatlakozhat. Persze szigorúan csak tolkini történetben :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó dehogynem használnánk. :) ))

A messzi földről hazatért kósza lány letette az íját és megállt a tűz mellett, mert még nem tudta, melyik asztaltársasághoz ülhetne le.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409408 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Thereon írta: Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Ez nem elég? :lájk:



Mindenki elkezdene egy emotikonnal rendelkezö hozzászólást írni, teljesen bespannolna a fórum.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.432 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére