BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #347824 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Kapcsoljatok a Duna TV-re, most!


Pontosan miért?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347823 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, pont most sikerült, valaki letölti majd? :D D

Ez a bácsi mókás...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347822 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347819 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Azér nem mondanám, hogy kicsi. Legalábbis egy pici kislánynak.

Nem tudom, mennyibe kerül egy fagott, de ha jól tévedek, egy minőségi fuvola 100.000 nél kezdődik...

Nem próbáltam fagottozni. Persze, nem azt mondtam, hogy a fuvolától leszakad a karom olyan nehéz, de nekem egy idő után már fárasztó volt tartani (ilyen nyál vagyok :D ), de az meg csak azér volt, mert nem szoktam hozzá


A legolcsóbb fagottra amin játszottam (Amati, made in czehslovakia) mondta a tanárom hogy 100 000 körül van.

A nád meg 4-800 pénz. (kb 3 havonta félévente kell új, aszerint mennyire sokat használod.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347818 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azér nem mondanám, hogy kicsi. Legalábbis egy pici kislánynak.

Nem tudom, mennyibe kerül egy fagott, de ha jól tévedek, egy minőségi fuvola 100.000 nél kezdődik...

Nem próbáltam fagottozni. Persze, nem azt mondtam, hogy a fuvolától leszakad a karom olyan nehéz, de nekem egy idő után már fárasztó volt tartani (ilyen nyál vagyok :D ), de az meg csak azér volt, mert nem szoktam hozzá

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347817 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nesi: Nem teljesen igaz amit mondasz, mert:

Az anyuka aki a kicsi gyerek helyett a döntést meghozza végiggondolja, miket művelhet otthon a gyerek gyakorlás címén. Én pl oboázni akartam (aztán meg klarinétozni) de anyám közölte hogy márpedig fagottozni fogok, az olyan vicces, ugye szeretem. (gőzöm se volt mi a rák az a fagott de kérdése költői kérdés volt)
Mondtam a kívánságaimat, de két indokkal, miszerint az oboa visítozik és zeng tőle a ház, a klarinéton meg túl sokan vannak, elküldött fagottozni.

Nem mondom persze, hogy megbántam, de végül nem okozott nagy lelki törést abbahagyni 6 év után.

Továbbá: ahhoz, hogy egy hangszeren játsszál, nem kell megvenni. Egy kezdő fagott kb egyébként annyiba kerül mint egy jobb fuvola, de zeneiskolától ugyanolyan kevés pénzér lehet bérelni.

Encsi: próbáltál már fagottozni? A fuvola nem is olyan nehéz... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347816 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Ami a pici kislányok fuvolázását illeti: a pici kislányoknak nem lenne túl könnyű fuvolázni, mert elég nehéz tartani, belefújni, ilyenek... Nekem kifejezetten volt, amikor már leszakadni készült a bal kezem csuklója ... És azért nem voltam annyira pici kislány.


Én nem azt mondtam, hogy a pici kislányok könnyen fuvoláznak, hanem azt, hogy a pici kislányok mind a fuvolát választják, és azért abból túljelentkezés van. Sokszor gondolkodtam már, hogy mi az oka, amiért a pici kislányok fuvolázni szeretnének (meg a pici Achók ;) ). Gondoltam arra, hogy a mesékben azzal bűvölnek meg dolgokat. (Meg ugye a Varázsfuvola ;) ) De azért annyira nem jelentősen sok...
Aztán arra is gondoltam, hogy a fuvola kicsi. Meg hogy nem olyan drága, mint mondjuk egy fagott, és nem kell hozzá nádat is venni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347813 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ami a pici kislányok fuvolázását illeti: a pici kislányoknak nem lenne túl könnyű fuvolázni, mert elég nehéz tartani, belefújni, ilyenek... Nekem kifejezetten volt, amikor már leszakadni készült a bal kezem csuklója ... És azért nem voltam annyira pici kislány.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347810 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Nesi, köss belém... :D


Ha még fel is szólítasz rá... :twisted:

Most úgy képzeld el. A kisgyerektől megkérdezik, hogy találja ki, milyen hangszeren szeretne tanulni.
Kislány: (félve pislog, aztán halkan elrebegi) Fuvolázni...
Ha a kislány nem rebegi el, akkor anyuka mondja. (Ezért van olyan sok fuvolista, és ezért magas a színvonal. Az oboa, hogy csak egy példát mondjak, meg kiveszőben van...) Merthogy az milyen édes, ahogy a kicsi lányka fuvolázik majd. (és legalább nem tud énekelni közben :P )
A kisfiút nem tudom, mit sóhajt. :)

Annak idején, mikor nekem választani kellett, hogy milyen hangszeren akarok tanulni, kapásból a hegedűt mondtam. Miért? Mert a bátyám is hegedült :D (és hegedül most is). Akkor a Nesi nevű kislány hazaviszi azt a pici hegedűt, és otthon nekiáll nyúzni. Ez úgy néz ki, hogy a gyerek fogja a vonót, és elkezdi csépelni az üres húrokat. Nem húzza szépen, mert életében először fogja kezében, de azért próbálkozik. Először nyekereg az a hegedű, de melyik hangszer nem hangzik idiótán, ha a gyakorlatlan kéz először próbálkozik vele? Naugye. A hegedű nyekereg, a fuvola sikongat, a zongorától zeng a ház, mikor a kisgyerek rátenyerel... Aztán, pár hét múlva már nem nyekereg, sikongat, zeng, maximum hamisan szól...

Higgyétek el, mert tapasztalatból mondom: nem attól függ, hogy melyik hangszeren játszol, senki nem úgy születik, hogy rögtön csodás hangokat tudjon játszani - de egy kicsi lelkesedéssel, egy kicsi szorgalommal két hét alatt le tud játszani a kisgyerek egy rövid magyar népdalt, nyekergés és hamisság nélkül. És talán nem éri meg? Így, hat évvel a hátam mögött, mikor már abbahagyni tervezem, azt mondom, hogy bánnám, ha annak idején nem kezdtem volna el..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347800 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Megvárom míg a Cartoon Networkon leadják...


Nem olvastam a könyvet, de valahogy jó a megközelítés :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347781 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, ööö... :D ők tudják... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347779 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Alyr Arkhon írta: Ezt nemigen tudom máshova tenni.

A készülő Dragonlance ööö... film előzetese:

www.dragonlance-movie.com/news/s ... .asp?id=20

Szerintem borzasztó.


Gááááááááz!!! :evil:
Mi ez a gra-fika??? :?


Megvárom míg a Cartoon Networkon leadják...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347778 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ezt nemigen tudom máshova tenni.

A készülő Dragonlance ööö... film előzetese:

www.dragonlance-movie.com/news/s ... .asp?id=20

Szerintem borzasztó.


Gááááááááz!!! :evil:
Mi ez a gra-fika??? :?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347776 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ezt nemigen tudom máshova tenni.

A készülő Dragonlance ööö... film előzetese:

www.dragonlance-movie.com/news/s ... .asp?id=20

Szerintem borzasztó.


G.I. JOE!! :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347775 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nemigen tudom máshova tenni.

A készülő Dragonlance ööö... film előzetese:

www.dragonlance-movie.com/news/s ... .asp?id=20

Szerintem borzasztó.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347766 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ennyire kikészítettünk, hogy máris rehabilitációra kell menned? :D
Komolyra fodítva: várunk vissza! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347765 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyermekek!

pár napig nem lesz gépem, jók legyetek, ne halljak panaszt

Anyátok :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347763 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Stimmel... :) Örülök, hogy nem csak én látom így. Igazából, hacsak nem irdatlanul tehetséges valaki, az első négy évben nem túl jó hallgatni. Ez tapasztalat. Nesi, köss belém... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347761 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem szeretem a hegedűt. Az a legveszedelmesebb hangszer amíg nem profi a játékos... A dob után...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347753 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hegedű?
NEEEED

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347752 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meryl Streep nem szokott csúnyán beszélni, de a hegedűre azért kijelentette, hogy "Violin is fuck!ng hard!". És attól tartok igaza van... De te jó ég, a némber azért két hónap alatt állati jól megtanult hegedülni a Music of the Hearthoz... Piszok mázlista tehetséges nőszemély...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347750 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nesi: most má' szakaggyá' le a témáról, ok...? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347748 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Rabyn írta: Csak hangszerem nincsen hozzá:))


Harmónikát tudok kölcsönbe :)


Esetleg hegedűt. :P Eddig csak úgy egymilliószor kívántam a pokol tüzére, úgyhogy még jó állapotban van. (Megj.: Az előző hegedűm vonóját földhöz is vágtam, és eltört. Mert pont a kottatartó fém lábára zuhant.. De mivel otthon több 3/4-es vonónk is volt, így a zenesulinak fel se tűnt a csere :) )

Csak azt nem tudom, hogy Acho a fuvolatudásával hogy fog harmonikázni/hegedülni tanítani... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347734 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: "...és a negyedkorban, első Frodó gondori király uralmával elkezdődött a Béke, mely a Zsákosok uralkodása alatt mindvégig fenn is maradt. Ez volt a Hobbitok Kora..."


óóóhhh.... ez vonzón hangzik ^^ csak akkor ki tudósít minket Galadriel elutazásáról? és hogy az ő kalandos élete végre meglelte a békét? (bizonyos fokú bkéjét :P )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347729 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Csak hangszerem nincsen hozzá:))


Harmónikát tudok kölcsönbe :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347728 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak hangszerem nincsen hozzá:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347722 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, azért mi is olyanok vagyunk ám, de olyanok... eddig mindenki nyafogott, hogy de kéne a chat, most van, oszt szinte senki nincs fenn. Burrrárrrumm!!! :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347715 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati közlemény

Holnapi napon, október 31-én a METRO újságban meg fog jelenni az MTT kötelező tájékoztató-köszönetnyilvánító nyilatkozata az adó 1%-felajánlások felhasználásáról. Akit érdekel, szerezzen be holnap metrót, illetőleg valaki legyen olyan kedves, és juttasson el egy példányt a pénzügyi vezetőnek (alias Rózsa/Anyunak)! Köszi! :)

Szolgálati közlemény vége


Gloria altissimis in Deo et in terra pax in hominibus bonae voluntatis!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347711 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény

Holnapi napon, október 31-én a METRO újságban meg fog jelenni az MTT kötelező tájékoztató-köszönetnyilvánító nyilatkozata az adó 1%-felajánlások felhasználásáról. Akit érdekel, szerezzen be holnap metrót, illetőleg valaki legyen olyan kedves, és juttasson el egy példányt a pénzügyi vezetőnek (alias Rózsa/Anyunak)! Köszi! :)

Szolgálati közlemény vége

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347706 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kész vagyok, most olvastam ezt a viccet:


A pszichológus válaszol

Kedves Walter!
Szeretném, ha segítenél nekem.
Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami.
Hazasétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor haza értem nem hittem a szememnek. A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor így lebukott azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát,könnyekben tört ki és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom.
6 hónapja bocsátották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van. Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá. Kérlek, segíts!

Köszönettel: Shaila

Kedves Shaila!
Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.
Walter

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.395 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére