BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #325255 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Ben: Nem nicsak kibeszél hanem jótanács, olyat is tudok :P

Jóvanna, csak kötözködök. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325254 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én a magyart napokig nem mertem megnézni... aztán egyszer összeszedtem magam és utána vertem a fejem a falba... mondjuk tudtam is hogy elrontottam... Petőfi övön aluli volt... meg leginkább a genyó kérdések hozzá...

És igen, hiába lett ötös az emelt szintű érettségim, sehova nem vettek fel mert a százalék nem volt elég arra hogy magas szerzett pontszám jöjjön ki... pech :P ( na meg mondjuk nem kell rögtön pszichológia szakot bejelölni )

Ben: Nem nicsak kibeszél hanem jótanács, olyat is tudok :P

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325252 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Én nem izgulok ilyen miatt. Megnézem a javítókulcsot és úgy döntök, hogy egyiket se írtam bele.
Nem a jegy számít, hanem a százalék...


És a százalékkal a pontok.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325251 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: (nekem sikerült beleborítani a klaviatúrába a teámat amikor megláttam matek után hogy az egyik választható feladatban egy az egyben kihúztam a helyes választ mert úgy gondoltam hogy hülyeség és szépen átjavítottam a duplájára az értékeket... ha nem teszem ötös :P )

Akkor ez most amolyan nicsak ki beszél? vagy hogy? :D :P
Én sztem nemigen fogom bosszankodni, max. majd a törin, a magyar úgyérzem, jól sikerült (és persze vsz akkor szúrom el nagyon, Murphy...). Matekot meg vagy tudom, vagy nem... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325250 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem izgulok ilyen miatt. Megnézem a javítókulcsot és úgy döntök, hogy egyiket se írtam bele.
Nem a jegy számít, hanem a százalék...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325249 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huh sikerült végigolvasnom az esti diskurzust és őszintén szólva nehéz elhinni hogy éppen most értek :P (na mondjuk azt is hogy engem tavaly érettnek nyílvánítottak)

Utána már valóban kár bosszankodni rajta hogy mit nem írtál oda stb... akkor és ott úgyis mindent megtettél ez áll arra a pillanatra is amikor holnap megnézed a javítókulcsot és miután a fejedet csapkodod a falba majd földhöz vágod a monitort és rátaposol kétszer mondjuk mert kihúztad a jó választ vagy mert mégse írtál be valamit ami pedig egyértelmű lett volna :wink:
Szóval javítókulcsot csak nyugodtan tessék megnézni, semmi bossznakodás! (nekem sikerült beleborítani a klaviatúrába a teámat amikor megláttam matek után hogy az egyik választható feladatban egy az egyben kihúztam a helyes választ mert úgy gondoltam hogy hülyeség és szépen átjavítottam a duplájára az értékeket... ha nem teszem ötös :P )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325246 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: Jó lesz az, most meg már kár rajta izgulni.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325245 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kosztolányi-verssel kapcsolatos három oldalnyi kérdések, és Krúdy-novella elemzése volt nekünk. Aztán véleményformálás a történelmi szöveg versus szépirodalom témában, valamint egy olvasói rovatba való levél arról, hogy angol feliratok vannak a budapesti utcákon és ez gagyi, mert a 2002. febr.-i nyelvtörvény egyértelműen kimondja, hogy magyarul is fel kell tüntetni ezeket a cuccosokat.
Volt 4 versrészlet Kosztolányi-kortársaktól, háromhoz írtam nevet, az utolsó Kassák volt, az a kedvencem, de egyhez ötletem se volt... :/

Nem vagyok megelégedve a végeredménnyel teljesen, de szerintem jobbra nem tudtam volna megírni, ha belepusztulok se.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325244 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :D :D Ilyen kis piskóta irodalomdogát még nem is írtam!!! Zsííííír!!!

Ben: én is érvelgettem. 8) És nem a tartáLYhajókról fiam!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325240 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esszékérdés nem volt. :-) Volt az első részben szövegértelmezés, nem volt nehéz, a második részben pedig szokás szerint háromból lehetett választani: érvelő fogalmazás adott témában, műelemzés, összehasonlító verselemzés. A műelemzésnél egy Sánta Ferenc-novella volt, az összehasonlításnál pedig egy Ady- és Csokonai-vers. Én az érvelőt írtam, a téma leegyszerűsítve az elektronikus adathordozók versus hagyományos könyvek volt, (tök jó, főleg az ilyen bibliofil állatnak, mint én). :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325239 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Picit többet is írhatnál. Mi volt az esszékérdés?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325238 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, hogy ne a Jókívánságokat OFFoljuk tovább:

Feanor Faelivrin írta: én csak annyit vettem észre hogy nem vagyok suliban :oops:

:mrgreen:

Na, magyar letudva, úgy érzem egész tisztességesen sikerült. :-) Többiek? :look:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325218 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izé, Ben, nem kéne aludni menni? Fáradt leszel holnap! ;-) egyébként meg *jajhogytimindmilyennagyonhülyékvagytok*! :P köszönet érte, naon szép perceket szereztetek most így nékem! ;-) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325206 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inkább reggel korábban felkelek, h kijöjjön minden, aminek ki kell jönnie, lehetőleg még érettségi előtt. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325205 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Ben írta: Egyelőre csak a vécét látogatom félóránként... :P :roll:

csak annyit mondok: szén :P


vagy pedig lassan kortyolgass jó hideg vizet! Nyugjtatja a gyomrot! :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325200 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ifjú Alkotók Kiállítása

Mint azt sokan tudjátok, ötvös - aranyművesnek tanulok már lassan egy éve. És mint egy olyannak, néha el jön az életében az a lehetőség, hogy versenyen indítsa, vagy kiállításra küldje művét. Nálam ez most jött el. Illetve ezek. Sokan érdeklődtetek már, miket is tudok már alkotni, miken dolgozunk, illetve mi a kénköves margarétának járok be minden reggel 7re a város egy patinás utcájába - a Práterbe.
Nos, itt a lehetőség, hogy megtekintsétek szerény személyem alkotását, illetve többi szaktársam munkásságát, mellette a fényképészek, szobrászok, festők és már tudom is én mik darabjait.

Cím: Bp. I. ker. Budai Vár, Szentháromság tér 6. (ahol a Budavár Shop van, tudjátok, ahol mindenki veszi a LoTR ékszereket)
Belépő:
Diákbarát = nincs
Nyitvatartás: Május 10-18, - abszurd módon - hétköznaponként 10:00-tól 18:00-ig.

Ajánlanám a 11-ikei, pénteki napot, amikor is délután 1 órától zárásig - azaz este 6-ig - jó magam is kint lesz, mint ügyeletes. Ismerősőknek tárlat vezetést vállalok :)
Gyertek el, hozzatok mást is ajáljátok! Örülnék neki, ha véleményt is mondanátok. Szóval GYERTEK!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325195 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Egyébként tudományosan bizonyított tény, hogy az MTT-ben senki sem normális :deal:

Statisztikát kérnénk szépen, ha lehet. :D :D

Jaja, cset rulzott. :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325194 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: uramisten, ennyi idióta embert :roll:


Régi szép chates idők :D Egyébként tudományosan bizonyított tény, hogy az MTT-ben senki sem normális :deal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325187 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: csak annyit mondok: szén :P

Jó, majd érettségire viszek kokszot, az egyik felét majszolom, a másikkal meg írok... :D :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325185 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Egyelőre csak a vécét látogatom félóránként... :P :roll:

csak annyit mondok: szén :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325184 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Te csak menj érni, aztán foglalkozhatsz ilyenekkel :wink:

Egyelőre csak a vécét látogatom félóránként... :P :roll:

Snuff: Ez itt az emtété - mégis mit vársz? :D DDD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325181 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: uramisten, ennyi idióta embert :roll:


Mióta idiótaság, ha látenesn bár, de kellemetes dolgokról beszélünk? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325176 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
uramisten, ennyi idióta embert :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325172 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Phaedra/Namarie írta: hajaj, kezd forró lenni a hangulat... :P asszem szépeket fogunk itt álmodni. :P

Hát még reggelre kelni... :lol: khm... :D DD


Te csak menj érni, aztán foglalkozhatsz ilyenekkel :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325170 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: hajaj, kezd forró lenni a hangulat... :P asszem szépeket fogunk itt álmodni. :P

Hát még reggelre kelni... :lol: khm... :D DD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325169 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajaj, kezd forró lenni a hangulat... :P asszem szépeket fogunk itt álmodni. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325167 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Missy írta: "De ha _Neo leszakad, akkor fölötted/alattad kell lennie, khm..."

Hopp, ott a pont! :) Nade Ben! Nem szabad ilyen aljasul leleplezni a hölgyeket!


meg _Neot sem.... :P


nade emberek..... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325166 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: "De ha _Neo leszakad, akkor fölötted/alattad kell lennie, khm..."

Hopp, ott a pont! :) Nade Ben! Nem szabad ilyen aljasul leleplezni a hölgyeket!


meg _Neot sem.... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325165 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Phaedra/Namarie írta: Pl. engem? szegény Melyanna... :P

Hát, ÍJ... :lol: :twisted:

Csudát...
Kard, balta, kasza, kalapács, repülő üllő... satöbbi...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325164 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: még jó hogy _Neo nem jár erre :lol:

Jah, bár ki tudja... :D Egyébként _Neo-t idézve, meg a témánál maradva "a Salgó soha nem volt Tarján". :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.473 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére