BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #325008 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én például azt sem tudom, hogy működik ez a fránya esőtánc, hogy kell kalimpálni meg mormogni a varázsszavakat :D egyébként a fórumban többször is előkerült az ominózus tábor óta, csak épp a legkülönbözőbb formákban: indián esőtánc, kenyai varázstánc, indiai tánc, afrikai esőidézőtánc, etc.
Tanulmányozás céljából érdekelne, hogy tulajdonképpen mi is ez és miért. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325003 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Rabyn írta: nálunk csak tegnap este óta esk, de ahogy elnéztem a földet kéne még neki...

Akkor úgy cucujézzunk, hogy máshova menjen az eső, mert máshol is kéne nem csak kishaznáknban. (olaszországban ivovíz korlázotást készülnek bevezetni)


Úgy látszik, nem egy nyelvet beszélünk. Akkor még egyszer, szépen, tagoltan:
AKI - CUCUJÉZNI - MER, AZT - KITAGADOM - A - FÓRUMRÓL.

Szakemberek szerint kb 150-200 mm víz hiányzik a földből. Most lesz legalább egy hete az időjárásnak, hoyg pótolja. Nem kell erre külön rásegíteni.


hajrá Ulmo :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324991 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cucujézni úgy nem lehet, hogy máshova menjen az eső. Nem úgy működik (lásd eddigi tapasztalatok). Oda megy, ahol végrehajtják + ahol a cucujézók laknak. Tehát ahhoz, hogy Olaszországba menjen, ahhoz Olaszországban kellene cucujézni, vagy olaszoknak. De azt sem hiszem, hogy az olaszok annyira fel akarnák cserélni a szárazságot árvizekkel...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324990 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: nálunk csak tegnap este óta esk, de ahogy elnéztem a földet kéne még neki...

Akkor úgy cucujézzunk, hogy máshova menjen az eső, mert máshol is kéne nem csak kishaznáknban. (olaszországban ivovíz korlázotást készülnek bevezetni)


Úgy látszik, nem egy nyelvet beszélünk. Akkor még egyszer, szépen, tagoltan:
AKI - CUCUJÉZNI - MER, AZT - KITAGADOM - A - FÓRUMRÓL.

Szakemberek szerint kb 150-200 mm víz hiányzik a földből. Most lesz legalább egy hete az időjárásnak, hoyg pótolja. Nem kell erre külön rásegíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324969 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: egész jövő hétre esőt mondtak
cucuje lefújva :P

Itt speciel vihar is van már, dörög meg villámlik... :roll: :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324966 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: egész jövő hétre esőt mondtak
cucuje lefújva :P


Lesz mit hallgatni jövő héten. Thereon ajánlata egy személyre. eső erőssége szerinti sorrendben:

- A Beautiful Mind: 01 A Kaleidoscope Of Mathematics
- Titanic: 15 Hymn to the Sea
- Adiemus: 13 Rain Dance (Edit)
- Das Boot: 01 Das Boot
- 13th Warrior: 15 Vahalla Viking Victory
- Master and Commander: 01 The Far Side of the World
- The Lord of the Rings: 10. The Pass of Caradhras
- The Matrix - Revolutions: 13 Don Davis - Neodaemmerun
- The Lord of the Rings: Requiem Orverture (Bonus)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324962 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk csak tegnap este óta esk, de ahogy elnéztem a földet kéne még neki...

Akkor úgy cucujézzunk, hogy máshova menjen az eső, mert máshol is kéne nem csak kishaznáknban. (olaszországban ivovíz korlázotást készülnek bevezetni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324959 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egész jövő hétre esőt mondtak
cucuje lefújva :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324958 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az meg a másik, hogy cucuje nélkül is napok óta záporos-esős idő van, nem kell még több eső. Állítólag ma Kecskeméten elég durva jégeső is volt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324957 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nehogy,itt Székesfehérváron már órák óta esik.Még egy kis cucuje kéne,aztán kirohadnak a barackfák.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324956 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: könyörgöm oldjuk fel a cucuje tilalmat mert nem lesz őszibarack...

Annak már úgyis mindegy, mert már lefagyott. Egyébként miért jobb, ha kirohad a fa, mert vízben áll, mint ha kiszáradna?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324954 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
könyörgöm oldjuk fel a cucuje tilalmat mert nem lesz őszibarack...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324953 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Liliom írta: És valami teljesen más.
9 Kyu, zöld öves lettem (Tai-Jutsu)
:D :D :D


Gratulálok! Ment a Kihon Kata? Viszgaanyag nehéz volt?


Köszönöm szépen.
Nálunk nincs vizsga, csak akkor kell bemutatnod ha akarsz. Igazából szerintem azért kaptam meg, mert letelt az aktív fél évem. :oops:
Meg hát bizonyítottam hogy vágom az alapokat, a mesterem is megmondta. Tudom, hogy ez nem jelent igazi nagy előrelépést, de ezzel már nem vagyok kezdő, ami mégis csak jó érzés. Jó volt látni az elismerést a társak szemében.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324951 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: És valami teljesen más.
9 Kyu, zöld öves lettem (Tai-Jutsu)
:D :D :D


Gratulálok! Ment a Kihon Kata? Viszgaanyag nehéz volt?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324943 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Játékmester nekem pl tökéletes munka lenne de nem vagyok pesti...
Pécsen kéne találnom valamit...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324937 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van olyan diákmeló nem rossz, szerintem. Amikor Animátorként működtem a játékmesternél akkor nagyon jó éreztem magam és még a fizu is jó volt. (570-600as órabér azért nem rossz szerintem, amikor a mekiben 400as van)
Jó dolgozni kellett nekünk is rendesen. Most is mennék csak nem tudok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324936 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó.
Mivel a topicjában ez lehet hogy off lenne, itt mondom el, hogy ma fogtam életemben először a kezemben a Húrin gyermekeit. Gyönyörű díszkiadás, azt azonban nem értem, hogy az egyik legnagyobb angol könyváruházlánc miért csak egyet rak ki belőle. Kicsit húzós az ára, 60 font. Brühüm, brühüm :(

A munkákról.
Elvek ide vagy oda, vannak sokan akiknek a teszkóban kell dolgozniuk, azért, mert nincs választási lehetőségük. Otthon én sem számíthatok jobbra, valószínű, hogy ott kell majd dolgoznom, suli mellett is. Szerintem az elvi kérdés, hogy egy bizonyos kor után az ember ne a szüleitől várja a pénzt.


És valami teljesen más.
9 Kyu, zöld öves lettem (Tai-Jutsu)
:D :D :D

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324930 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A diákmunka jellegéből adódik, hogy a munkáltató (ha eddig nem volt diákja) akkor kb 3 hét alatt rájön hogy kapott éhbérért egy rabszolgát és még csak nem is neki kell etetnie... (ha már volt diákja akkor fölvilágosít erről már felvételkor)
Aztán dolgoztat annyit amennyit nem szégyell és fizet annyit amennyit nagyon muszáj... ez van. Jelenleg kötelező szakmai gyakorlatom van amivel két évig szívhatok olyan fizetésért ami még alulról is nehezen üti meg a vicc kategóriát... viszont legalább nem fogom elfelejteni milyen érzés gürizni azért hogy valamit megvehessek magamnak...
Ami viszont dühít benne hogy amint rájönnek hogy tanuló vagyok kihasználják, és ott vernek át ahol tudnak... és jelenleg nem vagyok oylan helyzetben hogy ezt szóvá tehessem... no de jövőre ilyenkor már elválnak útjaink...

Bár én többféle területen dolgoztam már (voltam eladó most meg fotóriporter) és a mostani melóm legalább érdekes... mondhatni sok dolgot megtanultam közben ami nem tananyag :P

Én viszont azt kérdezném meg hogy olyan munkát tud-e valaki ami viszonylag jól fizető diákmunka mert szakmai gyakorlat után lesz pár hetem a nyárból...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324912 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Thereon: rossz tapasztalat? ;-) :-) eddig sem volt nálam teszkó tervbe véve, ezután meg pláne...! :-) de ha már itt tartunk, szerintetek milyen (ha létezik) az ideális dákmunka?


jól tetted fel a kérdést: nincs :D abban is fogsz hibát/hiányosságot felfedezni, amit jónak gondolsz, vagy jónak tartasz egy-két nap/hét után. :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324910 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Thereon: rossz tapasztalat? ;-) :-) eddig sem volt nálam teszkó tervbe véve, ezután meg pláne...! :-) de ha már itt tartunk, szerintetek milyen (ha létezik) az ideális dákmunka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324909 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hihi... tescoba már csak azért se megyek, mert ez nálam elvi kérdés... koszfészekbe rossz bejárási lehetőséggel, tüdőkiköpős üztemmódban kevés pénzért.... kell ennél jobb?.. :D meg amúgy is... nyári munka mnegoldva, van egy hatalmas ribizlkiföldünk ahol szüretelni kell :D és a legjobb ha éjszaka bemegyek a Nagybanira :D *repülők dögivel:D*

______________

elballagtak a hatodikosok!.. :( ... :cry: jövőre én fogok ballagni wááááá.... :roll: :cry: *az érettségiző egyéneknek sok sikert hétfőtől!*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324887 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ha nem muszáj közvélemény kutatónak se menjen senki. Csak ha nagyon ráér vagy rendesen megfizetik érte:)))

Akkor már inkább a megdönci... Bár ott még nem dolgoztam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324880 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm? :hein:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324879 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közkivánatra: Eső.
Azok számára akik már várták egész nap a spirituális tavaszi esőt, tele energiával. Igyekszem nem vihart csinálni.

Ezennel fogadják tanácsomat MTT fórumozói, jövendő tagjai és a többi, hogy soha, soha de soha, és ismétlem soha! ne merjenek, szándékozzanak, akarjanak, kényszerüljenek vagy egyéb megmozdulásokat tegyenek, tehát ne vállaljanak diákmelót Tescoba. Meg vagyon tiltva.

Esetleges kivételek:
- egy MTTsel együtt dolgozol,
- két LotR rajongóval dolgozol,
- egy igazi hobbittal dolgozol és te is hobbit vagy széltében, de változtatni akarsz rajta (rossz hobbi),
- olyan sürgős középföldei beruházásod van, hogy kell a pénz hamar,
- sikeresen le akarod magad amortizálni vagy öngyilkos szándékok gondolatait megszülni,
- le akarsz szokni a gépezésről, elég napközben suliban kiégetni a szemed, és megöl az unalom,
- nincs jobb ötleted mivel húzzad az időt, mikor tanulni kéne,
- van annyi etikád, hogy nem leszel inkább terrorista.

Oh és most a beígért vih... eső.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324864 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nálunk négy cica van, és az egyikkel együtt alszik vagy a fotelban, vagy a széken, vagy az ágyamban. :P

Szerintem a mienk nem nagyon tűrne el egy nyulat, a kutyával is inkább csak tessék-lássék barátságban van, hol így, hol úgy. Viszont az apja az előző kutyával nagyon jól megvolt, telente egymáshoz bújva aludtak, meg ilyesmik. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324862 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Bizony, a törpenyulak aranyosak. :-) Csak hát macska mellett nem tanácsos tartani.. :D


Nálunk négy cica van, és az egyikkel együtt alszik vagy a fotelban, vagy a széken, vagy az ágyamban. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324861 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bizony, a törpenyulak aranyosak. :-) Csak hát macska mellett nem tanácsos tartani.. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324860 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Egy kedves ajándék.


Ő a mi Szofink nyuszija??? Tündéri!!! :P :P :P /me nagy törpenyuszirajongó!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324845 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Egy kedves ajándék.


Először azt hittem félszemű, mire leesett, hogy mosakszik.....azért néz ki érdekesen... :roll: :oops: :roll: :biggrin2:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324843 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: senki sem mondta h azok vagyunk(vagy akár te is az lennél :D ) :D :D:D :lol: :lol: :lol:

Nem is állítottam soha ilyet, vsz nem is fogok, csupán így érettségi előtt kezdek a szokásosnál is jobban megzakkanni. :P :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.583 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére