Jelmezek

Több
20 éve 5 hónapja #144643 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Jelmezek
A Magyar Tolkien Társaság
iparművészeti pályázata



A Magyar Tolkien Társaság 2004. január 3-án J.R.R. Tolkien 112. születésnapján a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve nagyszabású rendezvényt szervez. Ez alkalomból iparművészeti pályázatot hirdetünk.
A pályázatokra olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya, jellege, kivitelezésének módja J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése"), "A Gyűrűk Ura" filmhez vagy általában a tolkieni mitológiához kapcsolódik, akár egy konkrét részlet, akár elvont koncepció, párhuzam formájában.
Kategóriák:
Az iparművészeti pályázatra az alábbi kategóriákban várjuk a pályaműveket:
- ruházat
- fegyverek
- ékszerek
- használati tárgyak

Feltételek:
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá sem eső műveket lehet benyújtani.
Minden pályázó kategóriánként maximum három alkotással pályázhat. Amennyiben egy pályázó egy kategóriában egynél több művel is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában illetve értékelésében részt vevő személyek!
A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket nem küldi vissza. Amennyiben egy pályázó a pályaművét vissza szeretné kapni, azt csak személyesen, a pályázatot követő kiállítás lezárulta után teheti meg, előzetesen egyeztetett időpontban.

A pályázatok formátuma:
Általános szabályok
Minden pályázati kategóriában lehetőség van hagyományos és digitalizált formában beadni a pályaműveket.
A beadott pályaműveken a szerző nevét, személyi adatait, vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalást nem szabad megadni, de jól olvashatóan (a mű esetleges kiállítási elhelyezését, vagy publikálását nem akadályozó helyen) fel kell tüntetni a mű azonosítását lehetővé tevő jeligét.
A postai úton beküldött pályaművek esetében egy A/6-os (képeslap) méretű lapon mellékelten kell megadni a következő adatokat: jelige, a pályázati kategória, az alkotó életkora, neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe. Az elektronikus úton benyújtott pályamunkákhoz egy külön, .txt kiterjesztésű (szabvány szöveg) fájlban kell mellékelni a fenti adatokat, és mind a pályaművet tartalmazó fájl, mind a kísérő fájl nevének meg kell egyezni a jeligével.

Az iparművészeti kategóriákban egyaránt lehetőség van az elkészített tárgyak (ruhák, ékszerek, fegyverek, használati tárgyak), illetve azok koncepció tervei, illetve makettjei beadására. Az értékelésnél minden esetben az alkotás koncepcióját fogjuk figyelembe venni, nem jelent hátrányt, ha az alkotók nem kivitelezték drága alapanyagok felhasználásával azt. (Noha egy kézbe fogható, valóságos funkcionális környezetében kipróbálható tárgy a koncepcionális és tervezési részletekrol is többet elárulhat.)
Az iparművészeti kategóriákban beadott pályaművek összecsomagolt állapotban nem haladhatják meg az 1,5 méteres kiterjedést, illetve 30 kg-nál nagyobb tömeget.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni, névtelenül, a jeligék alapján.
Az alkotások zsűrizésénél alegfontosabb szempontok: a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A rendezők és a szponzorok értékes díjakat ajánlottak fel, amelyeket kategóriánként és korosztályonként az első három helyezettnek ítél oda a zsűri.
A pályázat szponzorai emellett különbözo értékes különdíjakat is odaítélnek.
A zsűri által kiválasztott művekbol a Magyar Tolkien Társaság a "Tolkien Születésnap" rendezvény helyszínén kiállítást szervez, illetve valamennyi pályamű hozzáférhető lesz a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján virtuális kiállítás formájában. Az erre alkalmas művek helyet kaphatnak a Magyar Tolkien Társaság hivatalos 2004-es falinaptárjában is.
Az pályázatok legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A Magyar Tolkien Társaság a 2004. január 3-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja:
A hagyományos technikával készült alkotásodat erre a címre küldd be ajánlott küldeményként: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1149 Budapest Egressy út 110/a I/10. A borítékon kérjük feltüntetni, hogy 'Postán maradó küldemény'.
Kérjük, írd rá a borítékra azt is, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. Iparművészet/Használati tárgyak.
Az elektronikus formátumú műveket 2 MB méret alatt az palyazat@tolkien.hu e-mail címre (Kérjük a "Tárgy" mezőbe írd be, mely kategóriába tartozik az alkotásod), 2 MB méret felett pedig CD-n, vagy DVD-n rögzítve a fenti postacímre lehet elküldeni, ajánlott postai küldeményként. (A borítékon kérjük feltüntetni, hogy 'Postán maradó küldemény'.)

Beérkezési határidő: 2003.november 28. éjfél


A kiválasztottakat és díjazottakat 2003. december. 29-ig értesítjük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #144544 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Jelmezek
Ery,az attól is függ,hogy mennyi idő alatt kell elkészítenem,de 60-100ezer ft között van a rövid ujjú,meg attól is,hogy mekkora láncszemekből kell...(én nem kovácsolom össze a láncokat,ugy évekbe tellne és 1 nullával többe)

Szépmezőszárnya
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #143972 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Na, az eddigi vissza(nem)jelzések tekintetében nem tudom, kiket érdekel még, de azért szólok. Szombat, K@V, 13.00. Megpróbálok priviket&smsket küldeni az érintetteknek. Figyelem:nem lesz több lehetőség!
Üdv:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #143522 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jelmezek

Szépmezőszárnya írta: akit érdekel láncing,azt jomagam is készítek,de annak elég borsos ára van,mert min. 2hónapi munka,és a súlya az min.12kg...


Csak érdeklődés végett, mégis kb mennyi?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #143521 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Jelmezek
üdv!látom néhányotoknak felkeltette érdeklődését a kard.ismerek néhány kovácsot,akik készítenek kardokat,akár rajz alapján is, 30-80 ezer ft közötti áron.ezeket viszont használatra készíti,de ha nektek nem olyan kell,esetleg olcsóbban is megcsinálják...
akit érdekel láncing,azt jomagam is készítek,de annak elég borsos ára van,mert min. 2hónapi munka,és a súlya az min.12kg...

Szépmezőszárnya
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #143344 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Nagyon nem lesz ez így jó, emberek...aki nem tudná (és mért tudná, hisz csak én voltam ott), vasárnap lett volna egy jelmezes tali. Ezen csak én jelentem meg (egy röhej), és csak Nim tudott szólni nekem, hogy nem jön. Szóval, ha azt akarjuk, hogy a darabokat és a táncokat ne rongyokban, hanem profi jelmezekben adjuk elő, akkor jó lenne aktivizálni magunkat. Egyedül nem fogok tudni jelmezeket varrni, és azt sem szeretném, hogy én ülök, és osztom az eszem, elvégre ez a tali azért lett volna, hogy a vállalkozó szelleműek is mondják, ami ötletük van, nehogy az legyen a vége, hogy Esgal egyszemélyes ruhabemutatójává válik a dolog. Nekem az a dolgom itt, hogy koordináljam mindazok tevékenységét, akik az előadásokra jelmezt csinálnak, de nem igazán fog menni, ha nincs kit megszervezni. Én azt remélem, ezt a szpícset senki nem vette sértésnek vagy belepofázásnak. Nem annak van szánva.
Épp ezért most szombaton szintén szervezek valami hasonlót, helyet és időt egyeztetek, ez ne legyen probléma. Akikről tudom, vagy tudni vélem, hogy illetékesek a témában, kapnak privit és/vagy sms-t.
Namárië!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #143283 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jelmezek
Már alakul a kard, ráadásul "custom-made" lesz, ha elkészül, esküszöm megmutatom :)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #143253 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jelmezek
Vagy esetleg felvehetnétek a kapcsolatot Mithrillionnal az origós Gy.U.-topicból, ő ötvös, és nemrég mesélte, hogy épp egy láncingen dolgoznak... És ilyen kapcsolatai neki is vannak, gondolom...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #143249 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Jelmezek
ismerek néhány fegyverkovácsot,akik elképzelés,rajz alapján készítenek kardot(általában használatra)amik 30-80 ezer ft közt mozognak.ha nektek csak disznek kell,akkor lehet olcsóbban is megcsinéljak.
ha kell láncing,azt én is készitek,bár annak nagyon borsos az ára,no meg a súja..

Szépmezőszárnya
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 3 hete #142126 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Aiya!
Jelmezes talival kapcsolatban: egyelőre úgy tűnik nékem, hogy a talit megtarthatnánk 27-én, szombaton, a K@V-ban, 5 óra körül. Ha nem jön közbe semmi, én ott leszek, és várok minden vállalkozószellemű jelmezkészítőt. Csupán az az aprócska hiba adódott, hogy úgy láttam, kisebb fajta kavarások vannak színmű és táncügyben, úgyhogy most iszonyúan nem vagyok képben, mi lesz és mi nem lesz a LEP-en. Mivel azonban semmi új infot és utasítást nem kaptam a főszervezőktől, az eddigi terv alapján dolgozunk, mármint hogy az előadás a Feanor lesz. Azt gondoltam, hogy ez a mostani még csak egy ötletelős tali lenne, ahol mindenki előadhatná ötleteit az előforduló jelmezekkel kapcsolatban, meg megpróbálnám feltérképezni azt is, kire mennyi munkát bízhatunk majd rá. Alább közlöm azon szerepek listáját, akik az én értesüléseim szerint lesznek a darabban.
táncos szerepek:
közönséges tündék
Míriel
Finwe
Melkor
Ungoliant
Nerdanel
Feanor (?)
nem táncos, csak prózai szerepek:
Fingolfin
Manwe
Nienna
Varda
Galadriel
Finarfin
Mandos
Tulkas
Yavanna
Ulmo
Aule
+2 fa:
Telperion, Laurelin (ők csak állnak, meg eldőlnek :) )
Tehát, ha valakinek jelmeztervezői ambíciói vannak, ezekre a szerepekre lehet ruhát tervezni. Azután majd helyben döntünk, melyiket is csináljuk meg végül.(hajrá)
Annyi kikötés van, h a táncruhák a nőknél rövidek lesznek, úgy kb. combközépig érnek, de hátul lehet vmivel hosszabb. A pasiknak alulra megfelelő lesz egy fekete nadrág. Tehát így tessék alkotni.
A talira ha lehet, jöjjenek azok az egyének, akik nekem jeleztek: Nim, és (asszem) Nodlee, valamint látok itt egy Szépmezőszárnyát, továbbá Gyémánt Hajnal, számítok rád is (mint szakmabeli). De jöjjön mindenki más is, aki érdeklődik, mert szvsz ehhez a munkához nem lesz elég két-három ember.
Ha valaki nem tud jönni, de szeretne, szóljon nekem, és majd értesítem, vagy valamit kitalálunk.
Na megyek, mert már unhatjátok a fejemet.
Üdv!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141953 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Jelmezek

Szépmezőszárnya írta: sziasztok! akinek van különleges kívánsága ruhákkal vagy fegyverekkel-páncélokkal kapcsolatban,bátran forduljon hozzám!


Egészen biztos, hogy szinvonalas tünde/adán fegyverekre a Túrin előadásban is szűkség lesz.
Ez kb. nyárra várható.
A fegyverek meg vannak tervezve, csak kikovácsolni kéne őket.
[size=9:2a8oyqol]Bár most inkább hagyjuk meg a topicot a LEP.-re készülőknek :wink: [/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141921 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jelmezek

Szépmezőszárnya írta: sziasztok! akinek van különleges kívánsága ruhákkal vagy fegyverekkel-páncélokkal kapcsolatban,bátran forduljon hozzám!


Nekem van!

Tudnál nekem kovácsol(tat)ni HASZNÁLHATÓ tünde-kardot?

Vagy bárki!!!
Pénz (bizonyos szintig) nem akadály!!!

Navaer!
Felagund

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141883 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Jelmezek
sziasztok! akinek van különleges kívánsága ruhákkal vagy fegyverekkel-páncélokkal kapcsolatban,bátran forduljon hozzám!

Szépmezőszárnya
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141833 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Most tudtam csak felvánszorogni a netre... naszoval...

Örvendve vettem észre, hogy a jelmezes szekciot valahogy átvette Finwe es Esgal... :) plane hogy Ulmo és én voltunk vele megbizva állitolag.. :) de semmi baj, a tiétek! :)

:D

Alig van időm, most massal kell torodnom.. mindenesetre a ket nazgul jelmezt es a ket arwen jelmezt megcsinaljuk ha tetszik ha nem :) Igy jaras tipikus esete...

Csak ha legkozelebb valaki keresztbe szervez, please szoljatok elotte, mert eléggé érdekesen jott ki a lépés :)

Na ennyit belolem mara... a viszony latasra...

Örvendtem, meg ilyenek..

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141800 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Jelmezek
Nem tom ki linkelte be, de nagyon frankó a
tündehajfonás! Apukám megcsinálta! Marha jó!! :wink: :D

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #141697 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Jelmezek
Ha szüleim nem szerveznek keresztbe, akkor jövök. Ha van szabásminta, akkor bármit meg tudok varrni. Jelmeztervezéshez is volt már szerencsém. Sz'al akkor mondjátok hol és mikor, és jövök :-)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #140912 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sziasztok!

Nem lehetne a jelmezes tali szeptember 28-án, vasárnap?
A szombat 27. nagyon húzós nekem, mert már így is két helyen kellene lennem :cry:

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #140889 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Aiya!
Az általam látott végleges verzió szerint a LEP-en a Feanor-darab lesz feldolgozva (bővebbet színmű-topicban), és úgy tűnik, a humoros előadás a tábori törpés lesz. Akkor végülis ezekhez kell majd jelmez. Ezért
szeptember 27-én, szombaton
tali lesz jelmezügyben. Majd még pontosítok, mikor hol. A talira mindenki jöjjön, akinek bármiféle érdekeltsége is van a jelmezek ügyében, illetve aki tudná vállalni a segítséget a jelmezek elkészítésében. Aki nem jön vagy nem jelez, az nem lesz benne. Erre a talira várok jelmezterveket is a megjelentektől, már amennyiben van nekik olyan. Ha valaki tud hozni, jöhet szabásminta is, hátha tudjuk majd használni. A tervek szerint ezen a talin eldöntjük, milyen jelmezek lesznek, talán már az is eldől, melyiket(-keket) ki csinálja, és röviddel ezután szabásmintákat is tudni fogok folyósítani. Utána meg kezdődik a munka...
Nagyon megkérem a t. jelentkezőket, hogy csak az vállalkozzon a jelmezkészítésre, aki tényleg meg is tudja csinálni őket, mert a LEP-en nem lenne jó égni, és nem hiányzik, hogy az utólsó két napban kelljen dolgoznunk.
Üdv:
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139977 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Jelmezek
Udvozlet Szinmuveseknek, Kepzomuveszeknek, es Jelmezeseknek!

LEP 2004

Esgallal egyutt en vagyok a koordinatora a jelmez,- es diszletkeszitesnek, ugyhogy megkernek mindenkit aki szeretne reszt venni a munkalatokban (olyanokat akik tudnak pl varrni eloszeretettel varunk :D ), vagy viselne jelmezeket a vetelkedo soran, vagy barmilyen modon tud segiteni (pl anyagot szerezni, vagy varrni tudo embereket), hogy nalunk jelentkezzen priviben. MINDKETTONKNEL.

A szinmuveseket megkernem, hogy jelezzek nekunk, hogy milyen kulon diszletre, vagy jelmezre lenne szukseguk. Pentekre szervez Kriszana egy talalkozot, melyen ott lesznek elvileg a kreativ munka szervezoi. Ha van kesz forgatokonyvetek, akkor nagyon szivesen atfutnam (sot kifejezetten jo lenne, ha ezt megtehetnem), es szolgalhatnek otletekkel a diszletekre vonatkozolag, amit aztan persze meg is csinalnank.

Finwe
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139885 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sil, a hosszabb távon mit értesz? Órákat, napokat, heteket, éveket...? :roll: Egyébként ez nagyban függ a gumi tartásától is. Mindenesetre a viasz hosszú távon olvadékony... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139883 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jelmezek
Estel: A befőttesgumi hosszabb távon valószínűleg nem működik, mert elszorítja a vérkeringést. Az alleycatscratch-en vagy hol olvastam, hogy ez elég veszélyes is. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139882 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Aiya!
Biztosan sokakhoz eljutott a hír, miszerint a LEP-en eccsomó komoly és kevésbé vicces előadás lészen. Ezekhez jelmezeket kellene csinálni. A munkát ha igaz, Finwë és jómagam szervezzük. Ezúton kérek tehát minden mélyen tisztelt jelmeztervezőt és -készítőt, hogy jelezzen vissza nekem, ha ezt is volna kedve csinálni. Az MTT az anyagköltségbe beszáll, tkp. kifizeti, de a pénzt csak november magasságában tudja folyósítani, addig saját zsebből megy a dolog. A szereplőlistát még le kell kérni, hogy pontosan kik kerülnek színpadra, de ez meg lesz két héten belül. Eddig biztos, hogy lesznek:hobbitok, tucat-tüncik :) ,Beren, Lúthien, a történetükben szereplő fontosabb népek, valamint Elrond úr és nője+ 1 lány.( ha jól emléxem). A tervek készülési határideje okt.3. Még bőven előtte szeretnék egy talit, ahol összegyűlhetünk, és megbeszéljük, ki mit hogy csinál.
Namárië!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139827 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jelmezek
Elf-fülekre egy ötlet, ami - legalábbis Augustine esetében kipróbáltan - igen egyszerűen működik: Befőttesgumi a fülre, némi hajtinccsel takarva... ;)
[size=9:2czp6ysj]Illusztráció (sajna oldalnézetből nem készült fénykép, pedig úgy jobban látszana):[/size]
:D
Melléklet:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139812 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jelmezek
webhome.idirect.com/~tk421/blackriders.htm - Egy igen komoly nazgúljelmez, nyálcsorgatni...

webhome.idirect.com/~tk421/aragorn.htm - Karvédők, ezt is érdemes megnézni... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #139594 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Jelmezek
Elf-fülek: estleg viaszból...
(vagy zselatínból mint a filmben de az kicsit macerásabb)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138045 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Visszatértem (sokak nem tul nagy oromére! :)

Sikerult begyujteni 5 komplett tervrajzot/szabásmintát ezek az alábbiak:

Boromir (IMÁÁÁDOM)
Arwen@TTT Aragornnal..az az átlátszo vagy mi
Arwen@a "lovagoljunk gyorsan és praktikusan Frodoval" c. muremekben
Nazgul@Perwoll Blekkel mosva!
Ent !!! --> Nem kell rohogni, megvan, hogyan lehet entet csinálni!!!!!

Naszóval az elsodleges cél, hogy osszejojjon LEGKÉSOBB szeptember első hetéig egy olyan kis csapat akik:

:arrow: 1) van kedvuk jelmezeket csinálni
:arrow: 2) rá is érnek
:arrow: 3) vállalják a tomeges "égést" :)
:arrow: 4) van némi pénzuk, mert sajna saját zsebbol mindenki jelmezét én sem tudom finanszirozni.. :) ... én sajnálom a legjobban...

:arrow: Nos, az emailemet tudja mindenki, lehet jelentkezni ki mi akar lenni. Ja tundék is kellenek, de aki tunde akar lenni, eléggé "ződ" lesz, szoval max ha valakinek hosszu arany haja van... :)
:arrow: kellene legalább 4 hobbit is...kisebb termetu emberek elonyben..(nincs is szebb, mint a 185 cm-es hobbit :) )
:arrow: Fegyvereket sazerunk arra ne legyen gond...
:arrow: Nem tudom kiknek van kesz jelmezuk de szolni kellene...
:arrow: :arrow: :arrow:
:arrow: :arrow: :arrow:
:arrow: :arrow: :arrow: A jelemzek elkészulési határideje legkésobb december kozepe!!!!!!!! Majd rájhajrázunk..
:arrow: :arrow: :arrow:
:arrow: :arrow: :arrow:

:arrow: Ha valakinek van jo otlete az elf-fulekhez, az szoljon!!!!

:arrow: JA ÉS HAJRÁ HAJRÁ!!!!

:)

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138009 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Jelmezek
Én meg itt vagyok próba babának ha kell! :mrgreen:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #138004 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Jelmez tervezés és csinálás is érdekel (megfelelő helyekre, mint szinmű und tánc topik jeleztem), varrni is kezdek tanulni, menni fog, szal, ha lesz valami konkrétum, én is beszállnék.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #136368 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Jelmezek
Árny, én tudok egy boltot, ahol viszonylag jó áron lehet anyagokat vásárolni! Pont láttam egyet, ami remek lenne Éowyn ruhájának.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #136331 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jelmezek
Ez engem is érdekelne... És az is, hogy mire jutottatok.

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére