Jelmezek

Több
20 éve 8 hónapja #136158 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sziasztok!

Volt jelmezes tali pénteken vagy maradt az eredeti, holnap esti 18.00-ás McDonalds-os meeting?

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #136070 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
McD: nem késziteni..csak a terveket egyenlore :)

Szereztem valakit aki gozerovel dolgozik a szabásmintákon. Ami készen van, az Arwennek a voros ruhája (trailerbol :) )

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 8 hónapja #135673 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jelmezek
Ezt nézzétek, ent jelmez 8O :
www.theonering.net/scrapbook/group/914

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135570 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Jelmezek
Hmmm:
www.alleycatscratch.com/lotr/

Mindenféle kosztüm :D a Gyűrűk Urából
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135563 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Jelmezek
Lecci irjatok be ide 4-ig hogy akkor varjunküe titeket a Margitszigeten es ha igen, kiket pontosan?

Ha nem jottok oda akkor nem cipelem feleslegesen a cuccost amit hoztam magammal nektek. Nem nagy valami, de hatha hasznat veszitek meg.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135522 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Jelmezek
Gyertek inkabb a Margitszigetre ti is.
Hoztam magammal valamit amire szuksegetek lehet, de nem tudok a Sizgeten is meg a Blahan is ott lenni egyszerre.
Meg a Margitszigeten nem gazos ha jelmezesdizunk, mig a Mekiben igencsak furcsa lenne.

Pliz, pliz pliz!!!

Ma 16.15-kor talalkozunk a szinmuvesekkel a Margitsziget elejenel a buszmegalloban, ahol a szigetre be- es kifordul a busz. A 4/6-os villamos megallojatol kb 45 masodpercnyire.

Pliz pliz pliz!!!

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135488 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jelmezek

Arnyelf írta: Hely maradt : Bléaha Lujza téri McDon ban :)


Mi az Arny, összekötöd a kellemest a hasznossal?? :) Mert sztem, egy Mekdonáldszban nagyon érdekes jelmezeket késziteni.. :) ... De ne vedd belepofázásnak.. :) Télleg!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135481 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Jelmezek
Hat ez b@zi nagy gaz.
Ugyanis a szinmuveseknek elmeletiileg holnap van proba 16.15-tol a Margitszigeten, ez holnap veglegesedik napkozben.

Megprobalok valamit kavarni de mar elore latom hogy megszivtam. Hagyjatok csak ki jo oreg Beleget. :cry: Majd csak kibirom valahogy :bawling:

:twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135471 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
MOST PENTEK DU 16.00 ???? Mit szoltok hozzá? Akinek jo, kuldjon ide egy SMS-t:

70/3145860

Remélem minél tobb embernek jo lesz, mert akik jelen lesznek, azokkal és azokra kezdunk el jelmezt csinálni :)

Hely maradt : Bléaha Lujza téri McDon ban :)

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135171 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Jelmezek
:arrow: nem tudnánk ezen a héten találkozni? jövő héttől nem vagyok itthon. :(
puszi, Lau 8)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135163 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Jelmezek
8O Ennyire késő este??? Korábban nem lehetne? (mondjuk ráérek, de jobb lenne korábban) [size=9:33n1dnfd]Ja, és megtisztelne, ha elküldenéd végre a válaszod a szerepjátékról[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135155 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Jelmezek
Lord Árnyelf: Rám is számíthatsz, ha pontosítod a dolgot (időpont, helyszín).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135126 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Jelmezek

Arnyelf írta: Egyetlen bogaraim..aki Pesten lesz és érdekli a dolog a jovo het szerdáján estefewlé, az jelezzen vissza..viszek egy tonna anyagot és meglátjuk ki mit és hogyan :)


OK!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #135031 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Jelmezek

Arnyelf írta: Egyetlen bogaraim..aki Pesten lesz és érdekli a dolog a jovo het szerdáján estefewlé, az jelezzen vissza..viszek egy tonna anyagot és meglátjuk ki mit és hogyan :)


Engem nagyon érdekel!
Ezúton felajánlom segítő kezem (igaz, hogy csak két bal van :wink: )
Egyébként hol lenne a jövő hét szerdai jelmez-tali?

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134996 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Egyetlen bogaraim..aki Pesten lesz és érdekli a dolog a jovo het szerdáján estefewlé, az jelezzen vissza..viszek egy tonna anyagot és meglátjuk ki mit és hogyan :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134672 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Jelmezek
a tánc topicban készülő tánc estre is kellenek majd jelmezek!!
tündéknek, hobbitoknak, stb.
ötleteket, terveket és megvalósítást is szívesen látunk! :)

érdekes címek: www.alleycatscratch.com/lotr/
www.dreamweaverbraiding.com/braids/legolas.htm
armsofvalour.com/miva/merchant.m ... ry_Code=A1

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134664 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Jelmezek
Nekem egy tünde köpeny kellene, ki varrja meg ;) ?
Ezen kívül tervezünk pólókat is csinálni - csináltatni, arany - ezüst festékkel, felirattal :)

Találtunk a web-en nagyon profi tünde jelmez készítő oldalakat, step by step jellegűeket, átböngészem a pár száz kedvencek linkemet, és berakom ide :) (Penn, emléxel hol? Én prímán elmondom, hogy mi volt a képeken ;) ) Nem JediElfQueené volt?

Ja, és azok a jelmezek papír alapból voltak megcsinálva.
www.moviecostumes.com/lordof_my_elven.htm
Itt is szépek vannak...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134662 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Finwe: ram szamithatsz!

Brisa: PVCbol egyszerubb...a filmben is abbol voltak a páncélok. Nem drága, ellenben tartós ha jol megcsinálod és pár pofont is kibir...

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134637 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jelmezek
Árnyelf, buta ötlet lenne a páncélokat papírmaséból készíteni? Az olcsó, és ha jól megcsináljuk, tartós is. És azt aztán lehet formázni, festeni stb. Csak jól ki kell szárítani őket.

Finwe, Lassi-s topik...

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134622 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Jelmezek
Árnyelf: érdekelne a nazgúl cucc, elküldenéd a szabásmintát?
Finwe: nagyon jó ötlet, támogatom! (de nem leszólni azt a paravánt!... :twisted: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134614 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Jelmezek
Éppen jókor nyílt ez a topik, mert most támadt egy ötletem, amit szeretnék mindenkivel megosztani:

Arra gondoltam tudni illik, mi lenne ha a képzőműveszeti szekció (és persze általában a kreatív szekció, de ez most nem ide tartozik)el kezdene kicsit szerveződni? Mire gondolok? Hát kezdő lépésnek pl. arra, hogy lehetne bizonyos rendszerességgel szervezni találkozókat, amelyeken pl. (összefogva a színdarabosokkal) díszleteket, háttereket, jelmezeket stb. együtt készítenénk színdarabokhoz, vagy csak úgy gyakorlásképp, meg poénból. Ezentúl lehetne olyan talikat is szervezni, amelyen az emberkék összejönnének, és megmutatnák egymásnak (elsősorban persze tolkieni ihletesu) munkáikat, véleményt is nyilvanítanának egymás munkáiról és el mondhatná mindenki az elveit arról, hogyan is lehet ő szerinte Tolkien műveit illusztrálni, vizuálisan megragadni, stb. Sőt miután kialakult a dolog, létrejött egy jó csapat és látjuk hogyan is működik mindez, egy idő után tovább is léphetnénk és lehetne mondjuk megkérni szépséges mtt-s leányzókat hogy álljanak modellt, es közös rajzoláson lehetne tündéket, hobbitokat, egyebeket rajzolni.

Persze mindehhez, hogy működjön nem csak lelkesedés és munka kell, hanem az is hogy mindenki hozzá tegyen egy kicsit a dologhoz, pl alapanyagokat, ötleteket. A végső cél az lenne, hogy létre jöjjön egy igazán aktív, és tényleg közösségi szekció, amely a lelkes és tehetséges alkotókat is egybe gyűjtené, továbbá szervezhetne akár néha napján rajzpályázatot (amennyiben az MTT ezt támogatja), vagy kisebb kiálltásokat, beszélgetéseket és találkozókat képzőművészekkel akiket esetleg megihletett Tolkien világa. Továbbá lehetne azon is munkálkodni, hogy a Lassi még szebb legyen; pl lehetne az ott megjelent verseket, cikkeket illusztrálni. Ezt koordinálhatná is valaki, aki tudná milyen cikkek, versek lesznek benne az újságban és megkérne valakiket, hogy készítsenek hozzá rajzokat.

Akit érdekel a dolog az kérem jelentkezzen nálam ötletekkel vagy anélkül, esetleg segítség felajánlással. Kezdő lépésként pedig ajánlanám, hogy a Tokaji fesztiválra elkésztett paravánt csináljuk meg szebbre, jobbra, majd beszéljünk meg egyidőpontot és alkossunk egyet. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy akinek kedve van az rajzolja meg és a vázlatot tegye fel a képzőművészet topikba, mi meg eldöntjük melyiket csináljuk meg (aki nem tudná miről van szó: egy karikatúra kell a gyűrűszövetségről, amit megcsinálnánk nagyban paravánra).
Szóval ha van legalább 4-5 elszánt ember akkor visszajelzek és megbeszéljük, hogy ki mit tesz a dologhoz (papír, festék, stb)

De egyébként ha van jobb ötlet, akkor tessék szólni

Várom a visszajelzéseket!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134545 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Beleg: Nem baj, te is jo leszel nazgulnak :) Mas: elkuldom mindenkinek a nazgul cuccos szabasmintajat,akit erdekel.... a tobbit itt.

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134273 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Jelmezek
Arnyelf: én 168cm vagyok, de a tesóm 187, és ő lehetne próbababa. Hogy képzelted el? Milyen anyag kéne? adjál valami infót, és ha tesóm belemegy, én nekimennék esetleg.

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134268 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Isteni..ki kellene akkor nyomozni hogy mibe kerul ESETLEG hogy keszitenek-e mas dolgokat is... mert akkor sing halleluja! :)

Végképp mázli lenne :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134234 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Jelmezek

Arnyelf írta: :arrow: Amire szukseg lenne most: olyan ember aki muanyagmegmunkalasban tud segiteni,mert a pancelokat 1-es vagy 2-es mua lemezbol kellene elkesziteni.


Egy kicsit varjunk meg a muanyagmegmunkalassal.
En nemreg lattam a Kolibri Pinceben dekoraciokent egy nagyon erdekeset.
Valami konnyu fembol volt egy csomo falevel megcsinalva, es gyonyoru feher- es vorosrez hatasa volt.
Ma ugyis megyek arra es megkerdezem oket hogy honnan vettek es milyen anyag.
Ugy lattam szepen hajlithato, meg erezetet is tudtak bele vesni.
Szal megnezem ma meg megtapogatom es ha jo, utananezek hogy hol lehet kapni es mennyiert.
Nagyon szep pancelokat lehetne csinalni beloluk.

Arnyelf írta: :arrow: Varras. ... Plusz varrni kellene 3 db szakadt Nazgul cuccost. Ehhez kellene ember, persze nem 165cm alatt :)


Hat ez fajt :cry: en 163 centi vagyok :cry:

:mrgreen:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134196 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jelmezek
Én is segítek............. ha tudok, és lesz mit!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134184 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Jelmezek
Yippee..ezek szerint nem csak engem erdekelnek a dolgok... :P

:arrow: Ossze kellene mindenkinek gyujteni azokat a kepeket, amibol szerinte tudunk barmerre is indulni...
:arrow: Barkacsolasban tudok segiteni.. elsodlegesen most egz olcson de jol dolgozo kovacsot keresek (lehet hogy megvan, de meg puhitani kell kicsit..) a kardokhoz es a fem reszekhez.
:arrow: Amire szukseg lenne most: olyan ember aki muanyagmegmunkalasban tud segiteni,mert a pancelokat 1-es vagy 2-es mua lemezbol kellene elkesziteni.
:arrow: Varras. Egy Eowyn es egy Arwen jelmez kellene. Ehhez bele is kellene kezdeni a varrasba. Plusz varrni kellene 3 db szakadt Nazgul cuccost. Ehhez kellene ember, persze nem 165cm alatt :)
:arrow: Egyeb otletek?????

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134173 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Jelmezek
Csatlakozom Olostához. Én Nagykanizsán lakom, és még nyáron sem tudok felutazni. Ha beszkennelitek a szabásmintákat, és szivesen megnézegetem őket, meg segítek anyagot választani, és még a varrás is menne. Eowyn egyik rucijáról (a fehér) vannak jó képeim, meg tudnám csinálni a szabásmintát.

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #134168 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sziasztok!

Én is nagyon szívesen segédkezek, akár a jelmezek tervezésénél, akár a kivitelezésénél is. :D
Csak egy a bökkenő: gondolom Pesten van a "központ" (mint általában mindennek a központja), én viszont Félegyházán lakok és nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani a próbákat, meg egyebeket. Mondjuk nyáron még nincs probléma, de ősztől..... :roll:

Na, de ha vannak fejlemények szóljatok!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére