Farsang 2004.

Több
20 éve 1 hónapja #180274 Írta: Picihobbit
Picihobbit válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Sziasztok!Új vagyok.Nagyon tetszett a farsang,gratulálunk a barátnőmmel a szervezőknek.Mindenki nagyon szimpi volt,Kár hogy nem maradhattunk éjfél után. :oops:

Egy utcát keresek, ahol délután van mindig
Egy utcát keresek, ahol álmok nőnek az égig
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179724 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Nólindir írta: Patiszon: köszönjük a dícséretet, és mint az egyik "viselő", elárulom, hogy a kívánságunk az volt, hogy kriszana Nightwish pulcsiban heavy metal stílusban énekeljen nekünk valamit.


Ezúton is külön köszönet a hátsó hajrázó szekciónak, akik önkéntesen színesítették a produkciót... :biggrin2:


:)
Biztos jól nézhetett ki szegény :lol:
(bocsi, Kriszana :wink: )

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179347 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Léli írta: Üdv!

Az én képeim a kep.tar.hu/leli alatt lesznek láthatóak. Már elkezdtek felkerülni, de még nincs fenn mind. Talán a jövőhéten. Ami biztos: amint mindegyiknek lesz neve, már az összes fennt lesz :D Addig türelmeteket kérem...

Léli


Jelentem, végre felkerültek a képek! :D

Nos, meglepő módon némelyiknek kis ikonképe is lett (nem tudom, hogyan), de van olyan, amelyik meg úgy tűnik az ikonképeknél, mintha rossz lenne. Az sem rossz, nyugodtan rá lehet kattintani, meg fogja jeleníteni a képet. Ha mégis van olyan, amelyik nem ön le, szóljatok nekem.

Léli

Ui.: hamarosan neveik is lesznek....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178596 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Mogy, akkor te egyike voltál azon jópár emberkének, akinek visszajött a levele. Talán tele volt a postaládád, talán rossz mailcímet adtál meg Battinak, vagy rosszul lett leírva. Vagy valami ilyemi.

Ezeknek amúgy érdemes lenne utánajárni. (Pl. a közgyűlésen vagy a fogadóóráján megkérni Battit, hagy ellenőrizhesd az adataidat a gépén. Én is átirattam vele az e-mal címemet, meg Svin levelezőcímét. A változásokat is érdemes megírni Battinak.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178582 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Brisa: nem panaszképpen mondom....deee én miért nem kaptam se meghívót, se ilyen izé levelet? opedig MTT tag vagyok, aktív fórumos, meg minden....és még hátrelékom sincs bibibiii-)))
szal most valamit nagyon nem értek...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178577 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ulmo írta: - Gandalf-díj (Gratula AnKalimon!) Most már szeretném tudni, hogyan tudtátok ezt ennyire titokban tartani :hein:


Erre már régóta akartam válaszolni, csak mindig elmaradt. De most már nem. :D

Szóval Ulmo az úgy volt, hogy Battitól elkunyeráltam az MTT-névsort (amiben mail címek is voltak) olyan ürüggyel, hogy el kell küldeni a meghívókat (amit mellesleg meg is tettünk :wink: ). Aztán a mailcím listát figyelmesen átböngésztük többször is, hogy még véletlenül se maradjon benne egy kósza-vezetőségi tag sem. Miután ezt megtettük, egy édes kis levélkét fogalmaztunk, amibe felsoroltuk a neveteket és felszólítottuk a népet, hogy szavazzanak. Mellesleg igen erőteljesen figyelmeztetttük őket a titoktartásra, a nagyon-nagyon közeli hozzátartozókat pedig megfenyegettük. :evil3: Mivel kellően meglepődött képet vágtatok mindnyájan, a megtorló-büntető akció elmaradt. :mrgreen:

Hát szóval így történt a dolog... :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178196 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Kedvesek!

Részemről úgy emlékszem, hogy elég sokszor felhívtuk itt-ott (szóban, talikon, chaten) a kedves tagság figyelmét a lehetőségre.
A vezetőség sem káptalan, valóban jobban meg kellett volna szervezni és egy héten legalább egyszer elárasztani a felhívással a topicokat, de úgy gondoltuk, aki komolyan veszi a kérést, annak elég egyszer is szólni.


A folymamatról:

Csak hogy tévedés ne essék. A díjat azon keretek között hoztuk létre és hírdettük meg, hogy az MTT tagság jelöli azokat a személyeket, akiket érdemesnek talál a díjra. Érkeztek is ilyen jelölések időben.
Ezek közül a vezetőség vitatta, majd szavazta meg a végeredményt.

Minden jót!

puszik

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178193 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Üdv!

Az én képeim a kep.tar.hu/leli alatt lesznek láthatóak. Már elkezdtek felkerülni, de még nincs fenn mind. Talán a jövőhéten. Ami biztos: amint mindegyiknek lesz neve, már az összes fennt lesz :D Addig türelmeteket kérem...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178191 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Hú, köszönjük a képeket! :D
Brisa, még soha nem készültek ilyen jó közeli fényképek se a Tünci Táncról, se a Boszorkánytáncról... A kollektív tünc-hála életed végéig üldözni fog! 8)

N.

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178137 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Az én képeim is felkerültek végre a netre:

www.tolkien.hu/galeria.php?mnunum=134&from=0

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178095 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Na embörök, íme a siss által készített képek:

kep.tar.hu/fionareszlege/

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178091 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Jaja, egyetértek Kincsővel. Maga a Mathom-díj tök jó ötlet volt, de én pl nem is tudtam, hogy mi az, meg hol lehet szavazni, mert akkoriban nemigazán jutottam netre. Szóval jövőre több reklám kéne neki :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177945 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Egyetlen megjegyzésem lenne, hogy a Mathom-díjnak jövőre sokkal nagyobb propagandát kellene csinálni. Ugyanis ha jól emlékszem, csak 1x volt berakva, bár akkor egy csomó topicba, de az még januárban volt. Én például akkor még nem döntöttem, kire szavazzak, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy feb. 22. van... :roll: :oops: :? Szvsz legalább hetente kéne ismételgetni legalább 1 topicban, ahova elég sokan járnak. :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177935 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
A Cserjelányos szoknyát ? :) :P Nehogymár nincs meg...azonnal jelentkezzen, aki látta ;) ...nademost komolyan.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177933 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Valaki nem talált egy fehér lenszoknyát, amiben egséz este voltam?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177104 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
hoyg kiegészítselek :wink:

"-Fölemeli a hegyeket és alattuk járkál
-lesöpri a balrogot az Ardáról
-a kilőtt nyilat a fogával kapja el és megeszi
-egyetlen pillantásával megfagyasztja a vizet
-ERU..."

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177099 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Brisa írta: Egy kicsit mentegetőznék a szervezők nevében... :D


Brisa, ne tedd!!! Spagettis tündehajam emelem meg előtted és minden szervező, lebonyolító előtt!!!
Hogy is írta Gumipók a Lassiban??? (bocs, ha nem leszek szó szerinti)

"rendezvényszervező: felemeli a hegyeket és alatta járkál... fogával kapja el a kilőtt nyilat és megeszi..."

kell ennél többet mondani???

Alcar
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177092 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Brisa írta: A női öltözőben elég sok dolgot hagytatok ott, főleg harisnyákat meg sok szemetet... kidobtam mindet.

Öhm... bocsi, a harisnyákért mi vagyunk a felelősek Lauval. Mikor neylon-Gollamból visszavedlett emberi lénnyé, asszem kissé széjjelhagytunk mindent... :oops:

Brisa írta: Nólindír: nem lennék megesküdve rá, hogy hajgumi nem volt közöttük... :oops: :oops: :oops:

Hehe, a hajgumikeresést Laurelen írta be a topicba, de végülis mindegy. Már kezdünk hozzászokni, hogy néha (hm, soxor) összekevernek minket. :heu: :wink:

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177073 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Egy kicsit mentegetőznék a szervezők nevében... :D

Az öltöző:

Érdekes amúgy ez az öltözős probléma. Elvileg a konyha is öltözőnek lett kikiáltva. Ott kényelmesen elfértek volna a fiúk. A portás bácsi direkt felmosta a követ, mi meg becipeltünk egy csomó asztalt meg széket rakodó és ülőfelületnek.
Tanulság: jövőre feliratozni kell a szobákat: pl. "Fiú öltöző". :D


A hely:
Anyagi okokból ez volt az adott helyszín. Szerintem kicsi az esély arra, hogy találjunk egy nagyobbat ennyi pénzért... De ha igen, akkor érdemes lenne egy olyat, hol minimum három terem van: kajatopik, programos helység, és tánc-terem.

Tánc:
No, ez egy kényes kérdés, bár az idei bál megnyugtatott. Ugyanis mi egész végig attól féltünk, hogy csak néhány ember akar majd táncolni, és a többség elmozdulni sem lesz hajlandó a kajatopikból. Öröm volt látni, hogy nem így történt.
Elvileg a koronázás után csak kevés keringő lett volna, és a flamencot az egyéb társastáncok követték volna. Viszont csúszott az egész dolog, és a pangás jelei mutatkoztak. Ezért hát bedobtuk a vetélkedőt. Ami el is érte a célját, sok embert ébresztett fel. Utána a rocky jött, amit elvileg szintén követhetett volna a vegyes társas tánc, de hát a technika ördöge... vagy Ery, te voltál? :evil3:

Programok:
A műsort semmiféleképpen nem érdemes úgy széttördelni, ahogy javasoltad Léli. Nagyon szétszórná a bandát. Csak nagyon oda kell figyelni, hogy milyen hosszú a műsor, mennyi szünet kell, ill. hogy változatos legyen a produkció. Szerintem Kriszana mesterien állította össze a "menetrendet".
Dín, éjfél után is volt időterv, csak bizonytalanok voltunk, mert sok helyről hallottuk a szörnyülködést, hogy ilyen sok lesz a program. Jövőre tényleg érdemes az éjfél utáni programot is bátrabban megszervezni, és ha lehet, a táncolivágyóknak külön termet biztosítani.

Arwen és Elesszar:
Volt és van szerepük. Ugye a kerettörténet szerint ők adják a bált "Középfölde szabad népeinek". Hogy a farsang során mennyire hajlandóak ezt a szerepet megjeleníteni nekünk, az mindig az aktuális khirályi pártól függ. Ha Silm és Előd vállalják, akkor jövőre több feladatuk lehet. (Ugyanis nem szeretnénk ha bárki is rosszul érezné magát...)

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177018 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
A tollakat és a filceket a kanalas zacskóba pakoltam be. Asszem Petinél vannak.

A női öltözőben elég sok dolgot hagytatok ott, főleg harisnyákat meg sok szemetet... kidobtam mindet. Nólindír: nem lennék megesküdve rá, hogy hajgumi nem volt közöttük... :oops: :oops: :oops:

Cica, a képet elküldtem.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #177015 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ringbearer írta:

Laurelen tg. írta: talált tárgyak osztálya:
:arrow: egy pantene pro-v hajlakk


Az asszem Szofié! de nem biztos...


Öö... most hogy így mondod nekünk volt egy hajlakkunk, ami közhasználatra volt bocsátva, és mintha a végén már nem lett volna... :roll: :) Megkérdezem Rózsát, szvsz a miénk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176978 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Ok, ha már mindenki keres mindent....

!WANTED!
Azt az emberkét keresem, aki a Petiről (Aralataion) és rólam egy közös képet csinált digitális masinával még a műsorok előtt! Jelentkezzen nálam - privi, mail, izé-bizé, bármi -, csak legyen mega kép! (nekem fontos)

Köszi-puszi érte!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176973 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
én egy buszbérletszerűséget keresek aminek a hátán Lóczy Lajos Gimn. és SZKI -s menzakártya van
ja és Leitold Márton névre

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176966 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Szintén talált tárgyak:

egy fekete rövidszoknya, hátul cipzárral, elöl, jobb oldalon kis filsliccel

egy fekete, csillogós felső, garbós nyakkal, de ujjatlan kivágással

egymás mellett voltak, szal valszeg ugyanazé a lányé
(R/Arwen, nem rajtad volt ilyesmi???)

Aki rájuk ismer, írjon privit!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176929 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Laurelen tg. írta: talált tárgyak osztálya:
:arrow: egy pantene pro-v hajlakk


Az asszem Szofié! de nem biztos...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176893 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
talált tárgyak osztálya:
:arrow: egy pantene pro-v hajlakk

keres:
:arrow: egy vastagabb sok-kékszínű hajgumi (eszemei értéke van!)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176890 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Aiya!

Ugyanitt gazdajat keresi egy piros alkeszos filc, nem tul vastag, de nem is tuhegyu.
Sikitsatok, ha megvan!

Koszi

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176885 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
FIGYELEM!!! Maradt a bál után egy darab rúzs :oops: és egy barna vékonyabb fajta öv az öltözőszobában mikor kitakarítottuk. A tulajdonos írjon privit és visszajuttatom.
Fontosabb: Valahol otthagytam a négyszínű golyóstollamat (Négy színt lehet váltogatni benne...) Ha netán megtaláltátok azt is jelezzétek. Szerettem azt a tollat :(

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176778 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Nólindir tg. írta: Mathom díj: Brandir
Gandalf díj: Ankalimon
Királyi pár: Elodyke és Silmeniel

Ezúton (is) szeretnék gratulálni Nektek! Igazán megérdemlitek a díjakat/koronákat és az ovációt...!

Nólindir :cheers:


:oops: Köszi, édesek vagytok... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176756 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
kep.tar.hu/rabyn

képecskéim (szám szerint 140 ) itt találtahot

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.353 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére