MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 2 hete #184966 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az is négy ronggyal többet fizet,aki csak 2-vel lóg? lehet, hogy már kérdezte más, bocsi... Amúgy épp holnap egyenlítem júniusig a számlámat. Szóval ügyi vagyok :D Amúgy mikor kapunk visszajelzést arról, hogy megkaptátok-e a tábori jelentkezéseket? Puszi

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #184039 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!

Köszi Eia!
Én tényleg a tábori jelentkezésre gondoltam... az más, hogy megemlítettem azt is, hogy nem tudom biztosra, hogy tag vagyok-e... mind1.
Köszönök minden választ!

...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #183512 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Brisa írta: Gandalf, Calad nem a tábori jelentkezésről beszélt.

Szerintem pedig de. Cala már régebben kérdezte tőlem, h az MTTbe való jelentkezéskor kap-e visszajelzést. Valamint ez a tábori topic ;) és szerintrem a kérdése is a tábori jelentkezésre vonatkozott, h elküldte a lapot de nem kapott visszajelzést. a Közbenső megjegyzés pedig arra vonatkozott, h tagként jelentkezett a táborba, mikor csak márc 14-én jelentkezett MTT tagnak. (Ugye, Cala?) Ha helyesen értelmezem, akkor Galndalf már válaszolt rá: legkésőbb máj 15-ig kapsz visszajelzést

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #183418 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Caladwaloth írta: sziasztok

Már rég elküldtem a jelentkezési lapomat és még mindig nem kaptam visszajelentést (tagként jelentkeztem márc 14-én feladtam a tagságigénylő lapom)... Mit csináljak?
Mi van ha késik a jelentkezési lapom?
Segítsetek!


Az MTT-be való belépésedről nem kapsz visszajelzést. Ha bizonytalan a dolog, akkor írj Battinak ( batti@tolkien.hu ), és kérdezd meg, hogy be vagy-e már jegyezve, iil. 15-éig megérkezett-e a belépési nyilatkozatod.

És kérlek máskor a Magyar Tolkin Társaság nevezetű topikba tedd fel az MTT-vel kapcsolatos kérdéseidet. :wink:


Gandalf, Calad nem a tábori jelentkezésről beszélt.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #183382 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Caladwaloth írta: Már rég elküldtem a jelentkezési lapomat és még mindig nem kaptam visszajelentést (tagként jelentkeztem márc 14-én feladtam a tagságigénylő lapom)... Mit csináljak?
Mi van ha késik a jelentkezési lapom?
Segítsetek!

A jelentkezésedre adott visszajelzést legkésőbb május 15-ig megkapod! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #183365 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
sziasztok

Már rég elküldtem a jelentkezési lapomat és még mindig nem kaptam visszajelentést (tagként jelentkeztem márc 14-én feladtam a tagságigénylő lapom)... Mit csináljak?
Mi van ha késik a jelentkezési lapom?
Segítsetek!

...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #180675 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
FONTOS TUDNIVALÓK A TÁBORI JELENTKEZÉSI LAPPAL KAPCSOLATBAN:

:arrow: 1. Igen, küldünk mindenkinek visszajelzést, ha megérkezett a jelentkezési lapja. S ha valami hiányos, vagy nem stimmel, akkor is szólunk.

:arrow: 2. A 18 év alattiak esetében csak szülő által „hitelesített” (aláírt) jelentkezési lapot tudunk elfogadni postán (Magyar Tolkien Társaság, Bp. 1701 Pf. 79.) vagy személyesen az MTT Közgyűlésen (csak itt és ekkor vesszük át személyesen a jelentkezési lapokat. A szülő által aláírt jelentkezési lap egyben azt is jelenti, hogy elengednek a táborba, illetve vállalják a részvételi díj kifizetését. Nem kell külön szövegben is odaírni ezt.)

:arrow: 3. Azokra az MTT tagokra, akik tartozással rendelkeznek, csak akkor vonatkozik kedvezményes MTT tábor ár, ha június 30-ig kiegyenlítik tartozásukat. Amennyiben ezt nem teszik meg, úgy a tábor kezdetén, az utolsó befizetésnél 4000Ft-tal többet kell fizessenek.

:arrow: 4. A jelentkezés határideje 2004. április 30. éjfél.

:arrow: 5. A jelentkezések elbírálásánál nem szempont a beérkezés sorrendje. Figyelembe vesszük viszont az olvasottságot, a fórumos aktivitást (a hozzászólások számát, nem pedig a milyenségét/minőségét), és elsősorban – természetesen – az MTT tagságot.

:arrow: 6. MTT tagnak az számít, aki 2004. március 15-ig belépett (elküldte a jelentkezés lapját) és legalább az első havi tagdíjat be is fizette addig.

:arrow: 7. Csak azok küldjék el a jelentkezési lapjukat a táborba, akik 100%-ig biztosak benne, hogy ott tudnak lenni.

:arrow: 8. 18 év felettiek esetében, ha e-mailen érkezik a jelentkezési lap, akkor eltekintünk az aláírástól.

:arrow: 9. KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY AZ E-MAILBEN BEKÜLDÖTT JELENTKEZÉSI LAPOKAT, CSATOLT FILE-KÉNT (NEM PEDIG A LEVÉLBE BEILLESZTVE), WORD DOKUMENTUM FORMÁTUMBAN KÜLDJE.

A további kérdésekkel, problémákkal keressetek minket e-mailben ( mtttabor@tolkien.hu ), vagy írjatok a fórumra. S most - engedelmetekkel – kitörlöm az előző hozzászólásokat, hogy áttekinthető legyen a topic újra.


Üdvözlettel a tábor szervezői:

Morgana és Kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179690 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hm...azt hiszem egy igen magas frekvenciájú jajkiáltás készülődik nálam...
Nagyon szeretnék elmenni a táborba, de kb. egy éve nem fizetek tagdíjat, plusz belelóg egy fellépéses időszakba a tánccsoportommal, úgyhogy megy majd a fejmosás, ha megyek...
Most mit csináljak? EL AKAROK MENNI!!!
:twisted:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179255 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
HÁT ELJÖTT A NAGY PILLANAT... ÍME


MTT Nyári Tábor 2004

A Magyar Tolkien Társaság 2004. július 16-25. között nyári tábort szervez Velemben (Vas megye). A táborba várjuk az MTT tagjait, a Tolkien.hu regisztrált felhasználóit illetve mindenki mást, aki érdeklődik a Tolkien által megalkotott világ iránt, és szeretne hasonló érdeklődésű emberek között eltölteni tíz felejthetetlen napot.

A helyszín Magyarország egyik legszebb területe, kis hegyi falu a Kőszegi hegységben, az Alpok lábánál – sok-sok kirándulási lehetőséggel, gyönyörű természeti tájakkal. Velem község az „Irottkő Naturpark” része.
www.naturpark.hu/nevezet/velem/velem.html
www.koszeg.hu/a_varos/a_kornyek/velem.php
www.ace.hu/VELEM/

A tábor a velemi Gyermeküdülőben kerül megrendezésre, egy természetes környezetben fekvő kőházban, és a körülötte elterülő zárt parkban. Az elhelyezés 10-20 ágyas nagy szobákban, illetve sátrakban történik. A kőházban 70 személy elhelyezésére nyílik lehetőség, és ezen kívül mintegy 70 fő lakhat a ház körül sátrakban. A sátoros elhelyezés esetén a sátorról és egyéb szükséges felszerelésről (matrac, hálózsák, stb.) a résztvevőnek kell gondoskodnia.

Jelentkezni lehet az alábbi formanyomtatvány kitöltésével és visszaküldésével:
www.tolkien.hu/mtttabor2004/jele ... ap2004.doc

A tábori jelentkezéseket vagy kinyomtatva hagyományos postai levélként várjuk a 1701, Budapest, Pf. 79. címre (a borítékra írjátok rá: MTT Nyári Tábor), vagy word fájlként kitöltve e-mail-ben az mtttabor@tolkien.hu címre (a tárgy mezőbe írjátok bele: MTT Nyári Tábor jelentkezés). A jelentkezés határideje 2004. április 30.

A jelentkezések elbírálásakor túljelentkezés esetén figyelembe vesszük az MTT tagságot (március 15. előtti belépett, és tagdíjfizetési hátralékkal nem rendelkező tagok esetében), a Tolkien.hu fórumában való aktivitást, és lehetőségek szerint a tolkieni mitológiában való elmélyültséget is.
A jelentkezések elfogadásáról 2004. május 15-ig értesítünk mindenkit.

A tábor részvételi díja MTT tagoknak kőházas elhelyezés esetén 23 000 HUF, nem MTT tagoknak 27 000 HUF. Sátorozás esetén MTT tagoknak 19 500 HUF, nem MTT tagoknak 23 500 HUF.
A részvételi díj tartalmazza a szállás és a teljes ellátás (napi 3 étkezés) teljes díját, valamint a tábori szabadidős programokkal kapcsolatos valamennyi költséget, de nem tartalmazza az utazás költségét.

A részvételi díjat három részletben kell befizetni:
MTT tagoknak (március 15. előtti belépett, és tagdíjfizetési hátralékkal nem rendelkező tagok esetében):
I. részlet: május 31. – kőház: 9000 HUF/sátor: 5500 Ft (átutalás)
II. részlet: június 30. – 7000 HUF (átutalás)
III. részlet: július 16. – 7000 HUF (helyszíni befizetés a tábor kezdetén)

Nem tagok részére:
I. részlet: május 31. – kőház: 11000 HUF/sátor: 7500 Ft (átutalás)
II. részlet: június 30. – 9000 HUF (átutalás)
III. részlet: július 16. – 7000 HUF (helyszíni befizetés a tábor kezdetén)

Velembe vonattal, autóbusszal, autóval egyénileg is könnyen el lehet jutni, de a javasolt forma egy közös utazás lenne, Budapest-Szombathely között csoportos kedvezményű vonatozással, illetve Szombathely-Velem között különbusszal.

A tábor programját rövidesen részletesen ismertetni fogjuk, addig előzetesen a legfontosabb programpontok:

•ismerkedés a természettel
•kirándulások, túrák
•kézműves foglalkozások
•kreatív munka (rajzolás, festés, vers és novella írás)
•előadások
•csoportos játékok, társasjátékok, számháború
•előadások, beszélgetések Középföldéről
•Tünde nyelv és írás tanulás
•versmondás, közös éneklés
•Tábortűz és minden más, amit egy nyári táborozás kínálhat.

Az egész tábori program egy egységes keretjátékba fog beilleszkedni, amely az összes programpontnak sajátos, Középföldei hátteret fog biztosítani.
A tábor közelében strandolásra nincs lehetőség, viszont az Alpokalja speciális „szubalpin” klímája általában a nyári időszakban is kellemes, kánikulától mentes környezetet biztosít.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179181 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Akkor már hárman leszünk! Én is újonc leszek... :oops:
Félek, hogy nem tudok időben jelentkezni, mert a szüleim egy héten csak egyszer engednek netezni (elvileg - gakorlatilag engedékenyebbek; nem a hétfejű sárkány gyereke vagyok... :? )
Kábé mennyibe fog kerülni a tábor? :?:

<:3)~ <:3)~
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179140 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Biztos nem leszel egyedül újonc, mert én is menni szeretnék :wink: Bár én tag vagyok, csak az idei Szülinap óta, és még nem igazán rázódtam bele a dolgokba...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179107 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!
Beleolvastam a fórumba, mert idén ki akarom hisztizni, hogy elengedjenek ( :twisted: ), és gondoltam, bekukkantok... ha szabad, kicsit én is beleszólok a dolgokba:
- a névtáblás dolgot én mindenképp támogatom, mert még soha nem voltam egyetlen találkozószerüségen sem (ég is rendesen a pofám :oops: ) és én nagyon elveszve érezném magam.... :(
- a MTT tagsággal kapcs. ugye azért akkora túljelentkezés nem szokott lenni? Mert én a tábor miatt nem lépek be, mert tudom, hogy nagyon passzív tag lennék.... (messze lakok a fővárostól)
- ja és még valami.... ahgy így olvasom a dolgokat, nem sokat értek... ugye nem leszek egyedül újonc, és beavatnak egem is... :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #179042 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én se vagyok MTT tag, tavaly mégis voltam táborban! Ami meg az MTT-be való jelentkezést illeti: Nem rajtam múlik, hogy mikor lépek be az MTT-be, hanem elsősorban azon, hogy mikor kerülök folyamatos netközelbe, másrészt pedig a szüleimen....[/quote]

Na most már nem tudom eldönteni mit csináljak,elsősorban a tábor érdekel ezért lépnék be.
Viszont ugyanolyan helyzetben vagyok mint Panni a Forumon valo aktivitásom azon múlik mikor kerülök netközelbe.
Tehát csak azért lépjek be mert így talán bekerülnék a tábori csapatba nem érdemes???
Viszont nagyon érdekelnek a témák amiket fejtegettek és inkább olvasom ,és nem írok hátha valami hülyeséget mondok.
Még van gondolom egy kis időm eldönteni mit csináljak.
:crying: :crying:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178889 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A Magyar Tolkien Társaság elnöksége tavaly ősz óta általános alapelvként kezeli, hogy a társaság minden rendezvényén kézzelfogható előnyökben részesítjük a tagjainkat. Az MTT rendezvényeit az MTT tagsága szervezi, és a szponzori támogatások illetve a belépődíjak mellett mindig felhasználjuk a tagdíjbevételeinket is a finanszírozáshoz. Ebből következően teljesen természetesnek gondolom, hogy a tagdíjat rendszeresen fizető, és a magyar tolkien-közösség iránti elkötelezettségüket a tagság formájában is kifejező személyek számára meghatározó kedvezményt biztosítsunk a belépő/részvételi díjakból, illetve túljelentkezés esetén a belépés/részvétel elbírálásánál is előnyt élvezzenek.


Ne felejtsük el, hogy már tavalyi tábornál is ez a szisztéma működött, azonban más szempontokat is figyelembe vettünk:
- Fórum aktivitás
- Olvasottság
Természetesen ezzel együtt az MTT tagság meghatározó előnyt jelentett, és gondolom ez idén is így lesz. (Idén az is változás, hogy az MTT tagok számára érzékelhetően olcsóbb lesz a részvételi díj.) Ám ez semmiképpen sem jelenti a nem MTT tagok teljes körű és egyértelmű kizárását.

Oisin:
Azt senkinek sem ajánlom, hogy pusztán egy-egy MTT rendezvény kedvéért lépjen be a társaságba. Ám ha rendszeres résztvevője az általunk szervezett rendezvényeknek, illetve aktív tagja a Tolkien művek köré szerveződő magyar mozgalomnak, akkor már mind a pénzügyi megtakarítás miatt, mind a lelki/szellemi elkötelezettség kifejezésre juttatása okán érdemes taggá válnia.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #178752 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az idén is olyan formában lehet jelentkezni mint tavaly?
Tehát kapunk hivatalos jelentkezési lapot.
Mellesleg én is amellett vagyok h az MTT tagok elsőbbséget élveznek,mert nagyrészük sok munkát vállal a Tolkien népszerüsítését szorgalmazó tevékenységekben.Persze vannak olyanok is akik nem tagok és szintén ezt teszik.Én sem vagyok tag.Nehéz lesz majd a választás,és sokan csalódottak lesznek,de ha azt akarjuk h tényleg mások is megismerjék jobban e világot nyitnunk is kell kifelé.Ennyi a véleményem.Örülnék ha mehetnék ,de nem is neheztelnék senkire ha nem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176895 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaja, tiszta röhej volt, hogy a végén fényképek alapján azonosítottam be, hogy kik is kérték el a telszámomat :D Amúgy szerintem aki akar, az csináljon magának névtáblát... Nekem speciel volt egy tavaly, ami aztán a végén asszem Felagundnál kötött ki :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176605 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én abba is belenyugszom, ha nem lesz névtábla, bár szerintem nélküle mindenkinek nehezebb lesz (kivéve, akik szinte mindenkit ismernek). :?
Ja és egy jó hír: apám elengedett táborba! :!:

<:3)~ <:3)~
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #176293 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Névtábla:

Szerintem a gyilkosos játék szempontjából külön izgalmas volt, hogy ki kellett nyomozni, ki az áldozatod. Én egyik áldozatomat sem ismertem akkor még :-)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175921 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Apropó tavalyi tábor!
Kicsit off, de nem találkozott senki egy írott, azaz hamis Faithless cd-vel, aminek ERA volt a végén? A táborban ugyanis lába kélt... :cry:
Ha éppen valakinél időzne, az kérem szóljon!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175802 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kicsit időzzünk még a tavalyi tábornál. Végre be lett szkennelve az összes fénykép, amit Ankalimonnak adtatok. :dance: Nálam van jó néhány kupac, farsangon át lehet őket venni.

Kincső, Arden és Melian képei vannak nálam, meg egy album, amire sajnos nincs ráírva a gazdája. Ez egy virágos, kicsi album, tizenvalahány képpel. Lehet érte jelentkezni :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175789 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak hogy ne vitatkozzatok fölöslegesen: nem lesz névtábla :twisted:
mert akkor elveszne a játék izgalma, egymás megismerésének öröme. :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175761 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nem tök mindegy, van e névtábla vagy nincs??? tavaly is úgyis a fél tábor a másét hordta, nehogy elkapják a gyilkosok.. annak meg aztán tényleg semmi értelme, főleg az újaknak nehezíti meg a beazonosítást.
Amúgy meg Brendájörnek igaza van, ha nem akarom hordani(mert NEM akarom..) akkor max rámtetoválhatjátok(jaj, csak vigyázzatok azokkal az e-kkel..), másként nem vehettek rá h hordjam.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175755 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kompromisszumos megoldás sajnos nincs, mert ha valaki nem akarja hordani a dögcéduláját, akkor nincs mit tenni. Ilyenkor marad a régi jól bevált módszer, csak úgy messzirűl: Hé Te ott, abban a csíkos zokniban! Nem te, hanem Te! Neeem, TE! :bandit:

&#8222;Miért kell ezt az egészet a gyilkosos-játék felől megközelíteni?&#8221;

:evil3:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175730 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Léli: tőlem nyugodtan megkérdezheted, hogy hogy hívnak, ha nem jutna eszedbe -))))
amúgy a névtábla egy dolog, mert azt csak közelről tudnád elolvasni, szal mindenképp oda kell menned valakihez, hogy megnézd a nevét, és akkor ennyi erővel meg is kérdezheted-)))
ha nekem nem egyszerre 80 ember mutatkozik be, akkor meg tudom jegyezni a nevüket. egyébként...sztem midnent át lehet hidalni...pl megkérdezed a nevét, és nem csak azt jegyzed meg, hanem kérdezel egy személyes dolgot, ami csak rá jellemző. pl hogy mi a neve a cicájának....ami sztem még viccesebbé is teszi-))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #175583 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Miért kell ezt az egészet a gyilkosos-játék felől megközelíteni? Lehet, hogy most teljesen más szempontokat kéne figyelembe venni!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175497 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Telcontar Léli írta:

Ulmo írta: Talán egyezzünk meg abban, hogy első nap mindenki hordja a névtábláját. Ekkor még van idő memorizálni a neveket. Később, akik egy csapatban vannak, úgyis megismerik egymást.


Komolyna gondolod, hogy 1 nap alatt meg lehet jegyezni 100 nevet??? (és akkor én még jobb helyzetben vagyok, mert a 140-ből csak 100-at kell megtanulnom...)

Mért, tudod, h kik lesznek ott?...

Én valszeg elég sok embert ismerni fogok, jópárat nem, de ha érdekelnek, majd szépen megkérdezem a nevüket...
És ha keresel vkit, akit nem ismersz, a névtábla sem segít sokat, akkoris keresni kell...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175475 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta: Talán egyezzünk meg abban, hogy első nap mindenki hordja a névtábláját. Ekkor még van idő memorizálni a neveket. Később, akik egy csapatban vannak, úgyis megismerik egymást.


Komolyna gondolod, hogy 1 nap alatt meg lehet jegyezni 100 nevet??? (és akkor én még jobb helyzetben vagyok, mert a 140-ből csak 100-at kell megtanulnom...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175473 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sil írta: Egyébként Galadhnak elég könnyű dolga volt a gyilkosos játékban: rá senki se vadászott, mivel ő a listán még Verya Olórea néven szerepelt, és senki sem tudta, hogy az kicsoda... :wink: Ahogy kiderült, hogy ő az, Galadh fél órán belül halott volt... :twisted:


Én tudtam, de rőlem nem kérdezte senki... :roll: :)
Én is támogatom a névtáblát. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175459 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Talán egyezzünk meg abban, hogy első nap mindenki hordja a névtábláját. Ekkor még van idő memorizálni a neveket. Később, akik egy csapatban vannak, úgyis megismerik egymást.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175445 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Theala Vandron írta: Viszont leszünk ott százvalahányan és ennyi "ismerkedés öröme" szerintem sokakat kikészítene! :roll:


Igen, főleg ha egy személytől 3 napon belül már nyolcadszorra kérdezem meg, hogy 'hogy is hívnak?', az nem csak kellemetlen, de már zavaró is....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.550 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére