Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Több
19 éve 10 hónapja #194709 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Na azért :) :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194639 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Oké, mostmár ő is... ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194554 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
És Ulmo???? :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194514 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Neeem adook! :P A végén még ha látod a kédőjeleket magad után, mégse jössz, mert hát csak kérdőjeles vagy... Azt meg nem szeretném. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194512 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ry, kérek a nevem után 3 kérdőjelet... köszi 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #194506 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Najó Léli, a te kedvedért.
Az eddig jelentkezettek:

elodyke
Sil
Léli
Thaur
Silmeniel
Jacopo
Drizzt
mogy
mogy+1
mogy+még1
Minerva
Rabyn
Rabyn+1
Rayan
Rogue
Arden
Eia
Finwe
Morgana
Fiona
Sissee
Aeglos
Nodlee
Ankalimon
Vewy
Mau
Esgal
Ulmo

Amint látjátok, van még hely! ;) Szal tessék csak jelentkezni!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193644 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
És kik azok, akik eddig jelentkeztek? (egyszer úgyis össze kell gyűjtenetek :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193398 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Pécsi Nagy Nyári Találkozóra
pénzbefizetési lehetőség
[size=9:3e4lxuii](most a héten ezek, de lesz majd később is alkalom...)[/size]

május 11, kedd, délután 2-től a Dodie-által meghirdetett Margitszigeti találkozón. Én csak délután csatlakozom a társasághoz, aki fizetni akar addig maradjon.

május 12, szerda, 12-13 között, az ELTE-TTK lágymányosi "Északi" tömbjénél (Kint előtte egy padon, vagy ha esik akkor bent a portánál.)
(Térkép itt.)

Ha nem találnátok meg (06-30) 437-28-57.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193151 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
A fizetés-lehetőségekről majd Szürke ír.

Határidő meg... Ööö... Erről még beszélünk. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193124 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Meddig van a jelentkezési határidő? (én már jelentkeztem) Csak azér, hogy mikor tudjuk meg, hogy kik megyünk? :) És mikor tudunk neked/nektek fizetni?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #192533 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Nos, figyelem!

Elintéztem a szállást. Az árakat asszem már említettem, 1300 huf perfőperéj + 1x 300 huf az ágynemű . Ennek az 50%-át június 15-ig be kell fizetnem, tehát, legyetek szívesek minél előbb jelentkezni!! (Továbbra is ímélben!)
A befizetést Szürke intézi (szóval nála kell majd fizetni), erről majd ő ad bővebb infót.

Kérdés? :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191898 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Óóóh, Mogy, sziaaa!!! :D Jóhogy, olyan ritkán látlak!!!
Ryana, te is nagy túrórudis vagy? :D Nah, majd együtt fogunk túrórudizgatni... :wink: :lol:

Nah, lebeszéltem a dolgot itthon, szal megyeeeek!!! Jajadejóó!! :D :D :D Eenat is ráveszem, hogy jöjjön, meg mindenkit, és igyekszem mindjárt megírni a jelentkezést... Ööö, nem ígérem, hogy még ma, de igyekszem!! :roll:
Tökre szeretem Pécset, jóó kis hely! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191573 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Rana: hát mert tudomásul vettem meg minden. ;)
Egyébként ha vkinek hasonló problámája merülne fel: nyugodtan tessék ilyenkor addig nyaggatni (priviben), amíg nem válaszolok, csak mert mint lentebb említettem, lukacsos agyhely, kéremszépen... Meg a modem... Ezek együttes hatása elég gyakran vált ki ilyen problámákat. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191566 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Jajj, mogy, de drága vagy, h leírtad. ;) [size=9:gq55ht92]igenigen, persze. ;) [/size]

Eszembe jutott, h beteszek nektek egy kis ízelítőt Pécsből, h lássátok, milyen szép helyre jöttök :) :arrow:
ryana.freeweb.hu/p_kiskepek.html

Szállással kapcs: miénk a placcz! :bounce: (Mármint a cucchely, ahol volt a konfi, tudjátok... ;) ) Na és majd most megyek még letárgyalni, utána tudok nektek mondani izgalmast, ha minden igaz. :)

És tessék jelentkezni nyugodtan, mert van ám még hely bőven! ;)
Jaigen, jelkezéssel kapcsolatban: az egy dolog, h szóltok nekem, h jelentkeztek, de legyetek olyan jók, és email-t (is) írjatok, többek közt a saját érdeketekben, mert az én lukacsos agyhelyemben nem túl biztonságos helyen van az a jelentkezés. :P Szóval aki eddig csak szóban/priviben jelkezett vagy épp döglődött a fríméle, vagy bánomisén, az amint alkalma adódik, íron nekem ímélt!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191563 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Szürke írta:

Szürke írta: Jelentkezés Ryanánál csak emailben

Ranamarth írta: Ryana,hol vagy?Nem reagáltál a privimre!
Amúgy rám mindenhol számíthattok,ami pécsi buli. persze remélem ott leszek a táborban is!


Szal még mindig csak mailben:) ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191562 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ryana,hol vagy?Nem reagáltál a privimre! :evil:
Amúgy rám mindenhol számíthattok,ami pécsi buli. :wink: persze remélem ott leszek a táborban is! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #191483 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Léo: ez egy elég érdekes kérdés...nem nagyon tudtam hovaraktni, de azért megpróbálom...
Az itt (mármint a fórumon) meghirdetett talikra bárki jöhet, aki értesül róla, és szól, h jönni akar (momentán a limitált létszámú talikra célzok)
ha itt értesülsz róla, hogy itt és itt ez és ez lesz, akkor veheted meghívónak, mert ugye elég macerás lenne minden fórumosnak elküleni, hogy bakkr gyere má velünk
Ha a táborba nem adtad le a jalantkezési lapod, akkor bukta, ha igen, akor drukkolj, hogy beleférj a keretbe
Ha úgy gondolod, egy tábor elsőre túl nagy falat, lesz sok sok kicsi tali a n yáron (Találkozások topic), akkkor érdemes azokra is ellátogatni
Ha kicsit belerázódtál, akkor Nagy Nyári találkozó info pár oldallal előrébb.

Nem igazán értem mit értesz Tolkien talin, de az itteni taik többségére (mint már mondtam) bárki jöhet. ezek nem ált. nem annyira tudományos jellegűek, sokkal inkább egy laza hangulatú, kicsit kötetlen, ismerkedős-régi haver köszöntős találkozások.
És egyik sem zártkörű (megj: ha zártkörű tali van, és esetleg nem vagy meghívva, akkor a taliról úgysem fogsz tudni...).
Tehát ha ezek után úgy gondolod, van kedved jönni, írsz leveet Ryanának, vagy Szürkének....és akkor jössz
ennyi
nem olyan bonyolult, igaz?-)))

[size=9:2wlqmgjj]Ryana!! kiscicám!! ugye mind3 jelentkezés el lett fogadva??? -)))) pusszantlak szépségem-)))[/size]

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #190573 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Léofwine írta: Üdv Mindenkinek!
Csak egy kérdés!
Lesz nyáron Tolkien tali? Csak a tagoknak, vagy úgy össz.? :roll:

Olvass. Lefelé. Ha utána még mindig van kérdésed akkor várjuk.

Amúgy érdemes még a találkozások topicba is benézni!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #190526 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Léofwine írta: Üdv Mindenkinek!
Csak egy kérdés!
Lesz nyáron Tolkien tali? Csak a tagoknak, vagy úgy össz.? :roll:


Mikor nyáron?

Tábor lesz, oda elég sokmindenki megy majd ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #190524 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Üdv Mindenkinek!
Csak egy kérdés!
Lesz nyáron Tolkien tali? Csak a tagoknak, vagy úgy össz.? :roll:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189763 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Dín: ohpont ezt akartam kérdezni. :) Nagyonjóó.

Silmeniel, és mki, akit ez érint: ha szeretnétek visszajelzést kapni a jelentkezésről, írjátok oda a levélbe. (Silm, akkor itt válszalok: jelkezésed elfogadva. ;) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189732 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Ryana írta: Ha minden igaz, akkor módosul egy csöppet a dolog: ha összejön, akkor nem koleszban leszünk, hanem abban a jófej diákszállóban, amit a konferencia résztvevői már megismerhettek. Nekem személy szerint roppantul szimpi hely (meg ahogy kérdezgettem, nektek is ;) ), férőhelyre is pont annyi, mint terveztük, közel van a belvároshoz is, a Mecsekhez is. Perfőperéj 1300 huf, + 1x ágynemű 300 huf (ha jól emléxem).


Megkérdeztem a dolgot, és abban az időben tök üres a dolog. ;) Tehát nyugodtan lehet erre a megoldásra száítani, és még időben foglalni.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189705 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Csókolom, csókolom... ;)

Ryana-néni, csak annyit szeretnék kérni, tudom, hogy nagy meló, meg ilyenek, de vagy ide a topicba, vagy mailben lécci igazold már vissza vhogy a jelentkezést! Köfike! ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189658 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Áhá, topic-gazda lettem. :mrgreen: (haláljó dolog, van egy csomó bigyuszom, többek közt törlésgomb, hehe :twisted: no de viccet félretéve a topic tisztasága érdekében, nem mondom, h ne adjatok rá okot, h használjam, mert úgyis megteszem, amit meg kell tennem. :P )

Ennek örömén akkor gyorsan írok is ide.

Ha minden igaz, akkor módosul egy csöppet a dolog: ha összejön, akkor nem koleszban leszünk, hanem abban a jófej diákszállóban, amit a konferencia résztvevői már megismerhettek. Nekem személy szerint roppantul szimpi hely (meg ahogy kérdezgettem, nektek is ;) ), férőhelyre is pont annyi, mint terveztük, közel van a belvároshoz is, a Mecsekhez is. Perfőperéj 1300 huf, + 1x ágynemű 300 huf (ha jól emléxem).

Inczy: ne tessék ilyen speciális kérések elé állítani. :roll: [size=9:37bzgh33]max ha megvesztegecc egy-két Túró Rudival :) [/size] A jelentkezés egyelőre nincs határidőre szabva, de értelemszerűen minél előbb, annál jobb. ;)
És továbbra is nálam, emilben.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189635 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Szia Inczy, örülök, h látlak..már vagy ezer éve....
remélem lesz...mi spec hárman megyünk...bár a tábor elég hamar megtelet, sztem azért valamennyire nem árt sietni...jó lenne, ha jönnél, te is meg Eena is-)))
azért mert keveset taliztunk, azé még hiányolhatlak titeket, ugye?-))))

OFF:
ja, amúgy a Táborban én is ott leszek, csak szólok-)))
ON

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189624 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Humm, nagggyon jólhangzik... :D :D Szal sztem rám is számíthattok, de jelentkezéssel azért várok egy picit. Csak az a kérdés, meddig várhatok...? Milyen hamar fogtok betelni...? Mmint ha már csak pár hely van, ugye fújtok ide egy riadót? :oops: :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #189616 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Váááá,el sem merem hinni!Most volt a konfi. és ha nem jutok el táborba,akkor nyár végén még mindig találkozhatok veletek!!!!! :dance: :dance: :evil3: :hello: :hello:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #188404 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Szürke írta: Jelentkezés Ryanánál csak emailben


"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #188167 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Estel Adániel írta: :hello: Akkor is jelentkezzek, ha nem koleszozok? ;)

Igen, mert a vegen merg elhagyunk abban a nagy varosban ;)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #188104 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
:hello: Akkor is jelentkezzek, ha nem koleszozok? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.363 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére