Nyári fesztiválok 2004.

Több
19 éve 10 hónapja #196589 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Kérdés: Kapolcson, és a Szigeten akarunk-é árulni mondjuk csomozott karkötöket? mert akkor nekiállnék és elkezdnék csinálni párat, hogy legyen:) Persze ott is lehet majd cisnálni meg tanitani. Ez is egy progi:)
Nem kerül semmibe)) (csak fonatlba az meg 100 forint) és lehetne ajándékba is adni ha valaki jol csinál meg egy feladatot:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196511 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Ankalimon írta: [size=9:23ii0zqf]És a téma szakértője valami olyamis lesz, mint a Gyaloggaloppba az öreg professzor? És nekem is el fogják vágni a torkom?[/size]

Hümmm....
Nem is rossz 5let! :twisted: :P :roll:

Adod itt a tippeket a lányodnak... :twisted: [size=9:23ii0zqf]*vééééééééééééééér*[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #196510 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Léli írta: Nos, ezen felbuzdulva kapsz szerepet. Külön, csak neked be lesz/lett írva egy: "A Téma Szakértője" nevű szerep :D Amint Alyr megírja, fennt lesz a neten. Addig barátkozz meg a gondolattal, h szerepelni fogsz ;)


Hm. Ez elég félmetesen hangzik... Én valami "huszonkettedik ork", vagy 3. rohamozó gondori vitéz" jellegű dologra gondoltam...

[size=9:30ztr9lh]És a téma szakértője valami olyamis lesz, mint a Gyaloggaloppba az öreg professzor? És nekem is el fogják vágni a torkom?[/size]

Rayan írta: Mv. Füzessy Tamás? Bezzeg Pók darabja nem kapott ilyesfajta megtiszteltetést. Permí elegánsan bevágja a durcát.


Akkoriban volt némi egyéb elfoglaltságom... Most egy kicsit talán könnyebb lesz részt venni a felkészülésben.
(Egyébként ha ez ment valamit ezen a megbocsáthatatlan szituáción, akkor elárulom, hogy már akkor is sajnáltam, hogy kimaradtam.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196484 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Finwe írta: És mostan akkor Tokajra megyünk e vagy nem e?

Tokaj épp a tábor ideje alatt leszen...tehát nemnagyon megyünk...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196377 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Hátha nem olvasod a Humoros előadások topicot, ezért ide is beírom

Ankalimon írta: [size=9:1expsjfn]u.i.:
A darab annyira tetszik, hogy jómagam is szívesen szerepelnék benne egy kisebb epizód szerep erejéig, feltéve, hogy a meghallgatáson nem hullok ki a rostán... :) [/size]


Nos, ezen felbuzdulva kapsz szerepet. Külön, csak neked be lesz/lett írva egy: "A Téma Szakértője" nevű szerep :D Amint Alyr megírja, fennt lesz a neten. Addig barátkozz meg a gondolattal, h szerepelni fogsz ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196358 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Ankalimon írta: [size=9:a82vnyf3]u.i.:
A darab annyira tetszik, hogy jómagam is szívesen szerepelnék benne egy kisebb epizód szerep erejéig, feltéve, hogy a meghallgatáson nem hullok ki a rostán... :) [/size]


Mv. Füzessy Tamás? Bezzeg Pók darabja nem kapott ilyesfajta megtiszteltetést. Permí elegánsan bevágja a durcát.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196282 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
És mostan akkor Tokajra megyünk e vagy nem e?
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196206 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Alyr Arkhon írta: (tekintve hogy ez a darab kezdetektől fogva úgy indult hogy a "vezetőség" (pontosabban Ankalimon és Brandir) közölte hogy Kapolcsra nem visznek humoros előadást, nem hiszem hogy nagy kárt szenvednénk ha nem kerülne Kapolcsra. )


Nna, én ilyent tutti, hogy sosem mondtam. Elejétől kezdve azt képviseltem, hogy Kapolcsra mindenféle darabot elviszünk, és különösen jól jönnek a humoros darabok. Ebbéli véleményem azóta sem változott, elolvasva az igazán remek szövegkönyvedet, külön örülnék, ha ez az előadás megvalósulna, és ha azt Kapolcson is sikerülne előadni.

[size=9:5h6777cu](Viszont e helyen is szeretném elmondani, hogy szerintem a Sziget nem alkalmas ilyen jellegű darabok előadására. Az ilyen "iszom-hányok-belefekszem" jellegű rendezvényeken talán elsikkadna az MTT-s előadás finom mondanivalója :twisted: :twisted: :twisted:
De szerencsére ebben nem az én dolgom ítélkezni, ezt majd Áfiék eldöntik...)[/size]

Léli írta: Akkor mondd meg, mit kell tennünk ahhoz, h az ilyen-olyan szervezőbizottságok mindegyike (Kapolcs, Sziget) támogasson minket a darab elkészítésében. Tehát hogy ez ne csak egy olyan színdarab legyen, amit megcsinálunk magunknak, hanem amit elfogadnak a szervezők is, és esetleg képviselhetjük vele az MTT-t az előbb említett rendezvényeken. Ki rendezze? Ki szerepeljen benne? Mi legyen maga a darab? Vagy nem is ez lesz bemutatva Kapolcson, hanem másra készültök, csak mi nem tudunk róla? (Mert ha igen, akkor is szólj, mert akkor úgy válogatunk embereket, h aki csak Kapolcsra érne rá, megmondjuk, h bocs, csak a Szigeten lépünk föl.)


Ami a továbblépéshez kell: egy írott koncepció, ami tartalmazza:
- Az előadásért felelős szervező(k) nevét
- Az előadásban előreláthatólag érintett szereplők számát
- Az előadás várható időtartamát
- A speciális igényeket (jelmez, díszlet, stb..) ha lehet azok várható költségeivel együtt
Az előadás ilyen módon elkésztett koncepcióját Brandírnak küldjétek el.
A darab elkészítése azonban ettől függetlenül már támogatva van. Mivel ez a dolog nyilvánvalóan fontos (ha nem lefontosabb) programpont lesz a kapolcsi programban, pénz, paripa, fegyver rendelkezésre áll... (A lehetőségeinkhez mérten persze...)

Az előadással kapcsolatban ugyanaz az "elv", mint a LEP-en: a darabot a társaság önszervező módon rendezi meg, tanulja be és adja elő. Csak egy gyenge kiskaput tartunk fenn végszükség esetére: ha a végső próbákon kiderülne, hogy a darab nem üti meg azt a szintet, ami egy "MTT-s" előadástól elvárt, akkor Kapolcs helyett később, egy más rendezvényen kerül nyilvános bemutatásra. De erre - látva a mostani lelkesedést - biztosan nem fog sor kerülni.

[size=9:5h6777cu]u.i.:
A darab annyira tetszik, hogy jómagam is szívesen szerepelnék benne egy kisebb epizód szerep erejéig, feltéve, hogy a meghallgatáson nem hullok ki a rostán... :) [/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196031 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Léli írta:

Brandir írta: Színdarab: (egyik este)
= Ehhez lett kiírva a drámaírói felhívás: a cím már olvasható!
= A kései határidő miatt, már most gondolkozzon el minden később jelentkezni vágyó, hogy a feszített tempót (amit garantálhatok :twisted: ) bírja e majd. Természetesen a próbák kezdete június közepe (érettségi, évvége) után lesz.


Brandir szvsz erre célzott. Főleg, miután tapasztalta, h a TK utáni bulin páran ücsöörögtünk, és erről beszéltünk, és mondtuk, h igen, erre készülünk. Ery, Nam, Esgal, Ulmo meg én biztos tervezünk valamiket, kérdés, h mik fognak elkészülni :roll:


/me pedig írja a wootoni kovácsmestert, amit megígért. Majd felpakolom és lehet kritizálni. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196027 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Brandir írta: Színdarab: (egyik este)
= Ehhez lett kiírva a drámaírói felhívás: a cím már olvasható!
= A kései határidő miatt, már most gondolkozzon el minden később jelentkezni vágyó, hogy a feszített tempót (amit garantálhatok :twisted: ) bírja e majd. Természetesen a próbák kezdete június közepe (érettségi, évvége) után lesz.


Brandir szvsz erre célzott. Főleg, miután tapasztalta, h a TK utáni bulin páran ücsöörögtünk, és erről beszéltünk, és mondtuk, h igen, erre készülünk. Ery, Nam, Esgal, Ulmo meg én biztos tervezünk valamiket, kérdés, h mik fognak elkészülni :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196025 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Rabyn: szvsz a meghirdetett drámaíró pályázatra gondolt, aminek emlékeim szerint vmikor június elején van a határideje. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Brandir: Kik dolgoznak milyen színdarabon? és ahhoz mikor lesz válogatás? (mertugyelejjebírtad,hogy valakik dogozank valamidarabon)
Csakmert ha Kapolcs előtt egy honappal kezdetek válogatni akkor nem fog elkészülni az biztos.. (tapasztalat)

Egyébként Van valami új hír a nyári fesztiválokkal kapcsolatban?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #196001 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
/me mélyen meghajol, befogja pofáját, és hagyja a többieket alkotni.
Elnézést, most nincs időm a múltkor leírtakat megindokolni, sem magyarázkodni.
A „beszólásomat” visszavonom. Bocsánat, ha valaki most e miatt úgy érzi, hogy hülyét csinálok másokból ezzel, távol álljon tőlem.

Őszinte Tisztelettel: Brandir

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195997 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Brandir írta:

Léli írta: Te fogod rendezni a darabot?

NEM


Akkor tán engedd meg hogy a rendezők tartsanak szereplőválogatást.
Esetleg.
Amikor ők ráérnek.
Esetleg.
Amikor a többség ráér.
Esetleg.
Egyébként egyetértek Lélivel, sosem lesz olyan, hogy az egész társaság ráér, és ha ezt a darabot vinni akarjátok Kapolcsra, akkor mielőbb illene elkezdeni a készülést, ha meg nem akkor sem árt, mivel még meggondolhatjátok magatokat.
(tekintve hogy ez a darab kezdetektől fogva úgy indult hogy a "vezetőség" (pontosabban Ankalimon és Brandir) közölte hogy Kapolcsra nem visznek humoros előadást, nem hiszem hogy nagy kárt szenvednénk ha nem kerülne Kapolcsra. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195984 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Brandir írta:

Léli írta: Te fogod rendezni a darabot?

NEM


Akkor eszerint mi. Jó.
Akkor mondd meg, mit kell tennünk ahhoz, h az ilyen-olyan szervezőbizottságok mindegyike (Kapolcs, Sziget) támogasson minket a darab elkészítésében. Tehát hogy ez ne csak egy olyan színdarab legyen, amit megcsinálunk magunknak, hanem amit elfogadnak a szervezők is, és esetleg képviselhetjük vele az MTT-t az előbb említett rendezvényeken. Ki rendezze? Ki szerepeljen benne? Mi legyen maga a darab? Vagy nem is ez lesz bemutatva Kapolcson, hanem másra készültök, csak mi nem tudunk róla? (Mert ha igen, akkor is szólj, mert akkor úgy válogatunk embereket, h aki csak Kapolcsra érne rá, megmondjuk, h bocs, csak a Szigeten lépünk föl.)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195980 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Léli írta: Te fogod rendezni a darabot?

NEM

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195977 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Bizonytalan vagyok az ügyben, hogy a szóbelik és év végi dolgozatok, vizsgák előtt valaki nekiáll szerepet tanulni.


1. A LEP előtt a félévi vizsgák idején is megtették elég sokan, h szerepeket tanultak a színdarabokhoz (mindkettőhöz, van, aki 3-hoz). Most miért ne tennék meg?
2. Ez egy rövidebb darab, átlagban kevesebb szerepekkel, így kevesebbet kell mindenkinek tanulnia.
3. Van olyan, aki úgy jelentkezett, hogy ha kell, akkor júliustól beszáll, és megtanul egy kisebb szerepet. Tehát ezt is figyelembe vesszük.

a nem véglegesített darabhoz tartandó nem hivatalos szereplőválogatást követni fog egy az érettségik után, amikor már ráérnek az emberek.


Te fogod rendezni a darabot? Mert eddig erről nem hallottam (lehet, h csak én nem néztem eléggé körül). Ha igen, akkor szólj, és átadunk minden irányítást a kezedbe (de ha lehet, még kedd előtt mondd meg, mert akkor nem tartunk szereplőválogatást).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195954 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Brandir: talán beszólhatnál néha a humoros előadások topicba is (esetleg idejében ...), mert kb. egy hete szerveződik a válogatás...

azt meg erősen kétlem, h meg tudnánk várni minden vizsgát, h végre elkezdjünk próbálni. elvégre a vizsgaidőszak júliusig tart, tehát addig ugye az egyetimisták "nem tudnának szöveget tanulni". mintha a próba csak és kizárólag szöveggel lenne képzelhető el...

az igaz, h a népesség egy része felszabadul júniusban, tehát érdemesebb akkorra besűriteni a próbákat, viszont a népesség másik fele miatt nem lesz könnyebb mindenkinek megfelelő időpontot találni. ha lehet bármiféle nem csak szövegelés jellegű beleszólásom az ügybe, akkor javasolnám, h a méltóságos szervezőség vegye tekintetbe azt a lehetőséget, h nem mindenki fog ráérni arra az egy szentesített, igggazzzy bírák által megtekintett válogatásra.

mindenesetre tudomásul vettem, h a keddi próba időpazarlás, hacsak nem kivánunk az MTTn kivül csinálni egy eretnek előadást, tehát inkább tanulok vizsgára.

maradtam tiszteettel
gillz

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195623 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Léli a Humoros előadások topicban írta: ...lehet, lesz mégegy meghallgatás...

Nagyon lehet! Ugyanis a nem véglegesített darabhoz tartandó nem hivatalos szereplőválogatást követni fog egy az érettségik után, amikor már ráérnek az emberek. Bizonytalan vagyok az ügyben, hogy a szóbelik és év végi dolgozatok, vizsgák előtt valaki nekiáll szerepet tanulni. Júniusban viszont csak egy válogatás lesz, ami előtt idejében szólunk.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195613 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Brandir írta: Humoros előadás:
Egy jó, de nem véglegesített darabhoz jövő hét kedden (május 25.) érettségik és vizsgák előtt lesz egy nem hivatalos szereplőválogatás, önkéntes „gonosz tekintetű bírákkal”.


Ha már itt is szóba került, megjegyzem, a darab nagyon jó, és szeretettel várunk még minden jelentkezőt szereplőnek, mert szükség lenne még néhányra. Aki nem mer azonnal "nagy, szöveges" szerepet vállalni, azoknak mondom, hogy lehet harcoló tömegh is ;) Mert az ilyen szereplőkre is szükség van.
Mégvalami: A darab várhatóan a Szigeten is bemutatásra kerül, de nem feltétlenül ugyanazzal a szereplőgárdával. Tehát aki nem ér rá Kapolcson v. Szigeten, de az egyiken igen, az is jelentkezzen nyugodtan, csak szóljon nekünk erről.
A linket pedig mindjárt beteszem, hol érhető el a darab :) No, szóval ittvan Alyr újabb alkotása: gilgalad.fw.hu/humor.html

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #195600 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Infók Kapolcsról:

Immár hivatalossá vált, hogy az MTT ott lehet Kapolcson, hála Nólindir aktív közreműködésének

Pontos program a jövő hét folyamán várható, addig is néhány tudnivaló:
Kreatív szekció:
Finwe: Tündeportré készítés nagyon jó ötlet, számítunk rátok.

Színdarab:
Néhány alkotópáros aktívan dolgozik, várjuk az eredményt.

Tolkien egyveleg:
Az érintettek szintén gőzerővel dolgoznak (ugye? :wink: )

Vásári komédia:
Továbbra is várom az ötleteket, melyik tolkien történetet meséljük el? Lehetőleg rövid, de önmagában is érthető, és csak kis mértékben véres részeket mondjatok.

Humoros előadás:
Egy jó, de nem véglegesített darabhoz jövő hét kedden (május 25.) érettségik és vizsgák előtt lesz egy nem hivatalos szereplőválogatás, önkéntes „gonosz tekintetű bírákkal”.

Lehet örömködni és gondolkodni

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194954 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Esgal: Tulajdonképpen akármikor:) A szombat kivételével mert akkor nem vagyok itthon. De egyébként bármikor ráérek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194800 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Üdv mindenkinek!
Ne haragudjatok, kissé lemaradtam, most értem erre a részre :oops: . Valaki elmesélné nekem, hogy Kapolcson milyen merényleteket akartok elkövetni?
Mármint, ha Tolkienes program van Kapolcson, szívesen csatlakoznék a kreatív részleghez! :D
Ez a portrérajzolósdi tetszik, szerintem mostmár én is tudnék egy egész ügyes kis rajzot kreálni a népről.
Remélem nem szóltam túl későn, vagy ilyesmi, és tudok is segédkezni.
Égek a tettvágytól! Háh! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194616 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Szívesen! Mikor érsz rá úgy 3/4-ed órát ülni? (több időben azért nem gondolkodom, mert szvsz akkor nem fog senki vállalkozni arra, h három órát ücsörögjön, úh gyors munka kell)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194330 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Ez nagyon rulllzos ötletnek tűnik!
És lehetne olyant, csináni, hogy a népek tudják, h miről van szó, hogy pár portét előre megcsináltok: ) (én válallkozom modellnek:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194235 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Nyilván emberbarátibb megoldásokra gondoltam. Konkrétan, ha az illető személyesen nem ragaszkodik hozzá, nem lesz szörnypofa. Olyanokra gondoltam, h ha pl emberünk tündeszerű, variálhatunk hegyes fület. Vagy ha olyan, mint Gimli kétszer, kap sisakot, és ez roppant autentikus lesz. :) Természetesen vigyázva arra, hogy óvjuk az alany habfehér-tiszta-romlatlan lelkivilágát. :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194233 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Azér ezzel óvatosan... :) Orkok, Trollok meg ilyenek hátrányban legyenek:). FQleg ha a delikvens télleg hasonlít rájuk :) )
Lehetne esetleg jelmezsisakokat meg parókát használni, nem?
Na maj még gondolkodom
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #194231 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Vagy továbbfejlesztve: mondjuk ugye egy nagyorrú, szakállasból nem tudok Legolast csinálni, tehát: egyszerűen annyi, hogy belőjük, mely középföldei lényhezt hasonlít a delikvens, és papírra visszük. Nos?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193938 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Mehetne mindketto. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #193937 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Finwe, ezt a tündeportré dolgot hogyan gondoltad? Leültetjük a pácienst, aztán lerajzoljuk tünde-szerűen? Vagy előregyártunk párat, és eladjuk? Azért, mert ebben elég jó vagyok, többek szerint elfogadható portrékat készítek, szóval egy ilyen projektre jelenkeznék.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére