Thingol - Tábori előkészületek

Több
19 éve 9 hónapja #203243 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
A Rana tényleg békát jelent?!?! 8O
hehehehe.... :lol: :lol:
Jó, ez nem akart gonosz lenni!

Egyébként Rana, ne légy mérges, Artemisz csak arra gondolt, hogy esetleg nem örülsz annak, ha békának hívunk. :wink: De ha más a helyzet nincs gond!

[size=9:10wpjxt2] :lol: :lol: :lol: De nekem ez most akkor is annnyira teccik!![/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203225 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Hé!Mi van velem?Én ragaszkodom a nevemhez! :evil: Ha a Ranamarth nem tetszik hívj Rana-nak vagy Barbarának!DE szeretném,ha legalább a csoport nagy része ezen a néven szólítana. :!:
Erenya,ha nem tetszik a nevem,akkor hívj másként,de akkor csak is te!Ezt a nevet én alkottam-mint ahogy a profilomban is lehet olvasni-és nem szeretném ha homályba veszne. :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203130 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
ÉLJEN A PÉCSI SZEKCIÓ!!!! :hello: [size=9:1iret3ni](/me csak félig az, de szeretne egészen is az lenni.. köhömm... izé.... :oops: :oops: :oops: :oops: )[/size]

Hát, igen, Estel és Szürke mellett nem fogunk unatkozni! :P :lol:

De könyörgöm, RANAMARTH-nak találjunk ki vmi értelmesebb becenevet, mert helyette sérti a fülem, hogy BÉKÁnak hívjátok, ááá!! :evil:

(Rana=Béka).. hm.. mintha azt írtam volna, hogy nem vagyok annyira szakbarbár.. :twisted:

Mindegy, akkor is!

5leteket kérnék! :wink:


Hímzés nagynagy rúlz, és Kincső, azért nem jelentkeztem eddig, mert én még nem szereztem be azt a biz. "időgépet" amit Szürke! Huh, de mennyire hogy nem.. :roll: Grr...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203123 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Végre sikerült szereznem egy időgépet, ezért ráérek ide írkálni. Mielőtt a csapat fizikusa meghökkenne, az időgépemet úgy hívják hogy "utolsó vizsga".

Brisa írta: Hú emberek, izé... tündék, eszméletlen jó csapat leszünk, már látom.

Ezt én felbontanám: Jó csapat leszünk. Eszméletlenek leszünk. Pláne ti. Egy csapatba rakni Estelt és engem... vajon ki csinálta a csoportbeosztást? (*) Még egy apró kérdés így elöljáróban. Ugye Thingol népét Szürketündéknek is nevezik. Hmm. Szürke pólót kell hoznunk. Hmm. Vajon véletlenül kerültem pont ebbe a csapatba?

És akkor lássuk azt a bemutatkozást.

:arrow: Hogyan szólítsatok? Szürke, vagy Csaba, de ha valaki hangosan egy CS betűt mond akkor arra is fel szoktam kapni a fejem.
:arrow: Hány éves? Lássuk csak... nyolccal több mint kellene... 22 és fél. Attól fél hogy idén már több is lesz.
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen: Navajon. A helyes megfejtők között jutalmat stb stb.
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik? Budapest epszilon sugarú szegletében, ahol epszilon akár 200km. Vagyis elvileg pécsi vagyok (huhh, de jó sok pécsi van a csapatban!) de immár negyedik éve Bpesten tengetem az év nagyrészét. Hogy miért? Lásd alább.
:arrow: Mit tanul/dolgozik? ELTE informatikai karra járok, negyedéves programtervező matematikus. Ez elég vadul hangzik, és az is. Szóval én vagyok a kockafejű, ezért is szoktam ilyen [;-] smileyface-t használni.
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla. A nevem - mint az avatarból esetleg kitalálható vagy kik régebbről ismernek tudják: a Szürke Gandalf rövidített változata. Rossz az emlékezetem, a névmemóriánál csak az arcmemóriám rosszabb, ezért ne haragudjatok ha tucatszor is viszakérdezek. (A csapatban az általam ismert/még nem ismert zemélyek 15/11, ezért nehéz dolgom lesz.) Sőt rövidlátó vagyok, egy picit rosszul is hallok, meg egyáltalán minden érzékszervem alulfelett ezért nem kell csodálkozni ha valami lassan jut el az agyamig. Ha egyáltalán eljut.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?) GyU (még csak magyarul, mert a húgom visszakönyörögte az angolt pedig már vagy a 15. oldalnál jártam) Babó, Szilmarilok, Gyűrű kereséséből néhány rész (főleg az istarokra vonatkozó). Hogy ki volt Thingol? Várjunk csak... Valami király volt. Esetleg Khirály. Melian, a maia volt a nője, akinek volt valami öve. Biztos a férjétől kapta nászajándékba. Akkor az országa biztos híres a bőrdíszművességéről, ha ilyen ajándékot ad a király. Ezek szerint Thingol a bőrdíszművesek királya volt. ;]]]

Csele írta: ha úgy jobban megy, az ő királyságából származik Legsie :wink:

Jéééééééééézusom. Már értem miért ebben a csapatban vagyok. Akkor ennyi erővel rózsaszín pólót is hozhatnánk... ;]]]
:arrow: Hobbik? Matematika, realista filozofálgatás, programozás, sport (foci, bicikli, erdőjárás, amatőr-autós-tájékozódási-verseny), alvás (csak erre ritkán jut időm), olvasás. Énekelni is szeretek, de jobb ha azt más nem hallja.
:arrow: Egyéb? Mittudomén. Ja amúgy a húgom is jön a táborba, ő Ryana, asszem Bëor népéből. Ha mégvalami eszembe jut majd írok még.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203101 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Erenya (Artemisz) :D *ugyeakkormostimádnisuhit?* :P : Igggen, nagyon szívesen megyek majd az idegeidre!!!! :tongue: :sungl:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203098 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Artemisz végre itt! :D
Hímzés rulz! :)

Csele: nem, anyu/Rózsa Fingolfin népébe tartozik, Trythyn/Koppány és Pippin/ Kinga (a húgom) Curufincek. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203095 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Itt az én bemutatkozásom:

Helló, édesek!

Tatabányán lakom, ahol a Gerecse 50 indul és végetér. (ezzel kezdem, mert ez szvsz legkevésbé fontos :roll: A nevem Kirschner Viktória, de a Viki, Viktória megszólításokat, ha megkérhetem, hanyagoljuk... :?

Artemisz vagyok, vagy Celebthil, de az Erenyát is imádom, ami a regényembeli nevem, szóval ha vki úgy szólít, azt imádni fogom. ;)
Estellel, mint gondolom, legtöbben tudjátok, egy pár vagyunk.

20 éves vagyok, leendő biológus (ELTE, másodév, Felagund csoporttársa), de annyira azért nem szakbarbár, majd igyekszem magam visszafogni.

Rettentően imádok énekelni, verseket rögtönözni, furulyázni, szóval jelentkeznék a Nép Bárdja megtisztelő címért, ha szabad!
Kegyetlen sokat beszélek, főleg ha fel vagyok pörögve (mint Köztetek mindig.. ;) ), de majd ilyen hangulatomban megkeresem Suhit, és egymást fogjuk megőrjíteni, nem titeket! :mrgreen: Ugye, cicuka? :twisted:

Kedvenc színem a kék, a "Félhomály Tündéje" karakter igen közel áll hozzám, mert imádom a csillagos éjszakákat és szeretek a meghitt sötétben bolyongani..
Hímezni is nagyon szeretek, tudok is, szóval valószínűleg a hímzett tünde-címeremmel fogok bejelentkezni tábor kezdetén.
Szeretek ugrabugrálni, fán, földön, vízben vagy mások nyakába, főképp, de végülis tökmindegy.. :lol:

Olvastam a Babót, a GyU-t magyarul, angolul, a Szilmarillokat, a Gyűrű Kereséséből sajna csak a rohírokkal foglalkozó fejezeteket, viszont jó a memóriám, és oldalakat tudok idézni bármely olvasott műből, ha igény van rá.. ;) Ez KOMOLY! A tengwar íráshoz többé-kevésbé értek.

Doriath tündéi közel állnak hozzám, annak ellenére, hogy különösebben sose érdekeltek, az egy Celebornt kivéve (na, jó, meg talán Beleg..), de jó dolog tündének lenni, noldának talán nem lettem volna elég előkelő modorú.. :D
Thingolt sosem kedveltem, sajna, Berennel való bánásmódja, no meg a Nauglamíros affér miatt, de az alattvalóihoz méltányos volt, meg hát Estel állhatatosan győzköd, hogy nem is volt rossz fej, szóval kíváncsi vaok, változik-e a véleményem vele kapcsolatban...

Amit hozok:
furulya
gitár
hímzőkészlet (tű sajna csak korlátozott mennyiségben)
a GyU-témájú verseim összegyűjtve
GyU angolul
sinda nyelvtan és szószedet nyomtatva, ha igény van rá
napló
és SZŰNNI NEM AKARÓ VIDÁMSÁG, meg ének, meg egyebek!!

Naggyon szeretek mindenkit, irtó klassz csapat leszünk!

Csókpussz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203094 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Suhi: hát ők ajánlották :D
Aranna: megpróbálom röviden és érthetően elmondani. :wink: Eru Ilúvatar teremtette a valákat, akik a tolkieni mitológiában a föld, azaz Arda teremtői, amelynek egy része Középfölde. Egy Nagy Muzsikával teremtették meg a földet, de ebben a muzsikában Melkor, a gonosz vala fellázadt. Amikor Ilúvatar valóra váltotta a megénekelt világ alapjait, a valák odaköltöztek, hogy megvalósítsák amit megénekeltek, és Melkor is, aki megbánást mutatott, de ő mindig igyekezett elronatni a többiek munkáját. A valák a tengeren túl, nyugaton, Valinorban laktak. A tündék Ilúvatar Elsőszülött Gyermekei (az emberek a Másodszülöttek), de a Gyermekeket egyedül Ilúvatar gondolatai formálták, a valák nem tettek hozzá. A valák nem tudták pontosan, mikor ébrednek fel a tündék. Amikor Középfölde keleti részén fölébredtek, Melkor uralta Középföldét, és akkor még csak a csillagok világítottak (ezért szeretik a tündék a csillagfényt). Amikor a valák is rátaláltak a tündékre, nagyon örültek nekik, és elhívták őket Valinorba. Először hárman mentek el, Ingwe, Finwe és Elwe, utóbbi később a Thingol ("szürkeköpenyes") nevet kapta. Valinorban a Két Fa, Laurelin és Telperion világított. Amikor visszatértek, a tündék nem mind akartak elindulni a hosszú útra nyugatra, mert féltek Melkor sötétjétől (aki az elkóborló kisebb tündecsapatokat elkapta és elvitte a várába, ahol kínzással orkokká tette őket...). Akik nem indultak el, azok a sötét tündék. Ingwe népe szinte a legnagyobb egységben ment, de ez volt a legkisebb csoport ha jól emlékszem, Finwe népe már nem annyira, ők már többen voltak, és a legnagyobb és leglassabban haladó csoport Elwe Thingol népe volt. De ezek nagyrésze mind átkelt a Ködhegységen és a Kékhegységen Beleriandba (amit már a GyU térképen nem találsz mert elsüllyedt). Ingwe és Finwe népe eljutott Valinorba. De Elwe Thilgollal az történt, hogy betévedt egy erdőbe, ahol Meliannal, a maiával találkozott (a maiák a valákhoz hasonló, kisebb hatalmú lények). És szerelmes lett belé, és soksok éven át álltak néma bűvöletben, és a népe hiába kereste Thingolt, és letelepedtek a tenger mellett. Végül Olwe, Elwe Thingol fivére lett a vezetőjük, és a nép egy része elhajózott Nyugatra. Akik viszont itt maradtak, amikor végre Thingol előkerült, voltak a szürketündék, akik sohasem látták Valinor Fáinak fényét. Thingol megalapította Doriath királyságát, és született egy lányuk, Lúthien, aki a legszebb volt Ilúvatar minden gyermeke közül. Na első nekifutásra ennyi. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203086 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Én nem végig utazok veletek, csak Sárvártól. A másik topicba már írtam, hogy tessék kilógni az ablakon, s kiabálni, hogy "Tündék vagyunk!!!!!!", hogy tudjam, hova kell felszállni. Ha nektek sikerül valahogy egy csoportba verődnetek, hozzákiabálhatjátok:"Szürketündék vagyunk!!!!!", s akkor oda szállok fel. :wink:

Ti hol látjátok a többi csapat hozzászólásainak a számát?? Na jó Brisa, fekete, de a többiek?

Kincső bemutatkozását nem egészen értem. Addig megy, hogy Klári velünk van, de népes családod többi tagja is szürketünde lesz?

Amúgy perme nem tudja ki volt Thingol

Röveiden: Luthien apucija, a fél Szilmarilok-tündebagázs rokona (Galadriel, Celeborn), s Doriath királya. (ha úgy jobban megy, az ő királyságából származik Legsie :wink: ). A felesége egy maia volt, Melian, aki varázserejével védte Doriathot Morgroth-tól (ő meg Szauron főnőke volt, amíg ki nem vágták Ardáról). Sajna Thingol csúnya véget ért: megölték a törpök. Elég ellentétes figura volt. Én olyan "korai tündének" nevezném, akiben még nem ért meg annyira a bölcsesség....ha szépen akarok fogalmazni a királyunkról, mielőtt még elküld ékszert vadászni.
:lol:
Majd ha nem leszek ilyen fáradt bővebben is...
(lehet későbbi téma, ha ez a bemutatkozósdi lement, hogy összeszedjük minden okosságunkat Thingolról, s koráról, meg egyéb keretörténeti részeket, hogy ne csak bölcsünk legyen bölcs :) )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203082 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Na, jönnek még!! :D De jóóó!!

Kincső, hogy Te micsoda mázlista vagy, hogy egy csomó mindenkid szereti Tolkient!! 8O :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203081 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek

Brisa írta: No, akkor lássunk munkához.

Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?
:arrow: Egyéb?


:arrow: Aranna vagy Viola ahogy éppen teccik, teljesen szabadon választott :wink:
:arrow: 14
:arrow: lány egyed
:arrow: PÉcs nagkössssség
:arrow: Hát jelenleg erősen araszolok a Radnóti Gimnázium nulladik angolszakos évfolyama felé :D
:arrow: Mások mondják rólam (pl: Veanne) , hogy übernyitott személyiség vagyok, kellőképpen lökött :tongue: (néha átlagon felül is lökött :D ), erős hangú, magas ( kb. 180 cm ), barnan hajú és szemű lány vagyok, a többit meg ha megakartok ismerni, úgyis megtapasztaljátok :itscool:
:arrow: GyU 1-3 (bát most még a 2dik nál tartok, de reményeim szerint táborig kiolvasom! Mentségem: nem volt túl sok időm! :crap: Amúgy perme nem tudja ki volt Thingol :oops:
:arrow: Nagy százalékban ( 90%ban) szinkronkorcsolya (igen nyáron is!!!!! :D )amúyg lovaglás, írás, zenehallgatás, sarokban ülés (ugye Estel?)
:arrow: "egyebet nem tudok mondani...kérem kapcsolja ki! " (copyright by : Szalacsi Sándor :up:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203077 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Brisa: miért, 4 oldalt simán vissza lehet olvasni. :wink: Különben is, a Curufincek kezdték a vetélkedést, hogy ők jobb csapat. Egyébként meg megsúgom mindenkinek, hogy nem gondolom komolyan, azaz nem fogok késsel törni rájuk vagy utálkozni, nem vagyok én testvérgyilkos... :D

Na jó, hogy értelme is legyen ennek a hozzászólásnak, bemutatom a nagynéném:

Brisa írta: No, akkor lássunk munkához.

Megkérek mindenkit, hogy írja meg a következőket:
:arrow: Hogyan szólítsuk őt?
:arrow: Hány éves?
:arrow: Ha nem egyértelmű: fiú-é vagy lány? :mrgreen:
:arrow: Kis hazánk mely szegletében leldzik?
:arrow: Mit tanul/dolgozik?
:arrow: Valami, amit mindenképp tudnunk kell róla.
:arrow: Mely tolkieni műveket olvasta? (Tudja-e, ki volt Thingol?)
:arrow: Hobbik?
:arrow: Egyéb?



Vass Klárának hívják, nem tudom hogy szólítsátok, gondolom Klárinak, és nyugodtan tessék tegezni (ahogy anyu/Rózsát is, meg mindenkit :wink: ).
Neme nő, bár már nem nő :D
A kora nem tudom, h. publikus-e, 5 évvel fiatalabb anyunál (lehet tippelni mindkettőjükre, hogy hány éves :wink: ). Egyébként egy majdnem-18 éves lánya van, Luca, de ő sajna nem tud jönni táborba :( , meg Trythyn/Koppány a fia, ő kb. 16 éves. :wink:
Nem tudom pontosan, miket olvasott, de szvsz GyU-t, Babót, Szilmarilokat &Gyűrű keresését biztosan. :wink:
Szentdénesen lakik, ami Pécs és Szigetvár között félúton egy kis falu.
Mit dolgozik? Jelenleg kicseréli a tetőt a házukon... :D Ja vagy nem arra gondoltak? Nem tudom pontosan megmondani, elvileg magyarszakon végzett, de már mindenfélével foglalkozott, pl. volt könyvkiadónál címlaptervező, meg a szomszéd falu TeleHázában (ahol lehet netezni meg egyáltalán számítógépezni) dolgozott, stb. Imádja az állatokat. De többre aztán végképp nem tudok válaszolni helyette. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #203076 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Köszönöm Suhi! :wink:
Nos új témaként: :arrow: kinek drukkoltok a foci EB-n?-na jó,csak vicceltem :wink: :P :P -igaz szar poén volt...
:arrow: na komolyan,lesz valami színpeadi előadás,ha jól hallottam?Kit/mit lehet alakítani?
Ja és Brisa,mi szívesen megismernénk a többieket,de hát ha nem írnak? :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203074 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Kincső, én csak azt szeretném, hogy a többi csapattag is be tudjon mutatkozni. De ez a felkérés már jó messzire került...

Ja, és még valami: ezúttal a csapatok nem fognak versengeni egymással, tehát mi se tegyük. Igenis hagyhatjuk, hogy a "curufincek" többet beszéljenek nálunk. :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203073 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
[size=9:1plni2n7]Brisa, ugy értelmes témákról szabad beszélgetni (mármint kapcs. dolgokról?)[/size]

Szóval kérdem én, hogy ti is jöttök majd a hangszerrel, 600ezer cuccal felpakolva? Mert /me szándékozik gitárt is hozni, ill. mindenféle kreatív anyagot. Télleg, aki magánúton jön (esetleg Erda vagy Rana, bár nem tudom h honnan jöttök), az tudna vállalni ilyesféle cucc leszállítását?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203072 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Egyelőre a többi csapattag bemutatkozása értelmesebb témának tűnik - legalábbis számomra -, mint a konkurrens csapatok topikbeli hozzászólásainak darabszámbeli túllicitálása... :roll: [size=9:26xxpjwt]hogy én is gonoszkodjak picit [/size]:D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203071 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
[size=9:2kqaexod]Bocsi Brisa, csak még had nyugtassam meg Ranát... :oops: [/size]

Rana, mivel múltkor megadtad a telcsi számod, az első dolgom az lesz, ahogy megérkezünk a tábor területére, hogy rád csörgök!!

És most már télleg befejezem a nagy offolást, ennyi ízelítő elég is volt belőlem!!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203069 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Nos Milendoria én részemről nem leállítani foglak,hanem bíztatni. :wink:
Ja és én is külön kocsival megyek és újjonc vagyok,ja és magamtól nem csinálok semmit,szóval,ha esetleg nem találtok majd,akkor valahol a táborban fogok bojongani vagy kósza stílusomnak köszönhatően leülök egy fa alá és nézem a többieket. :oops: Szal én is szívesen lennék veletek újjonc társaim,de ennek az akadály az lesz,ha nem találjuk egymást :oops: 8O -hát ez tényleg vicces szitu lesz! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203065 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
No, tündécskéim, nagyon örülök, hogy ilyen lelkesek vagytok, és hogy így biztatjátok egymást, de a topik kezd teljesen átláthatatlanná válni.

Az ágyfoglalás tényleg stipi-stop alaján fog működni.

Csele, a táborban lesz egy-két pszichológiai alapú "módszer" alkalmazva. :wink: Kiselőadást inkább nem tartanék, de szívesen elbeszélgetek erről mindenkivel, akit érdekel.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203064 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Igen, várni fogunk, és Ranát is, mer ő se a csoporttal jön.
Én úgyis meg leszek ottan szeppenve és be fogok húzódni egy ismerős háta mögé! :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203062 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek

Erda niire (Area) írta: én magánúton megyek a táborba, úgyhogy az ajtóra kérek majd egy táblát, hogy Thingol hálókamra. :D Mondjuk megpróbálok elsőre odatalálni a táborhoz, és időben ott lenni...
Milendoria: szeretem a kihívásokat. :twisted:


Ha majd ott leszünk, kimegyünk eléd fogadóbizottságnak, jó? :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203060 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
én magánúton megyek a táborba, úgyhogy az ajtóra kérek majd egy táblát, hogy Thingol hálókamra. :D Mondjuk megpróbálok elsőre odatalálni a táborhoz, és időben ott lenni...
Milendoria: szeretem a kihívásokat. :twisted:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203058 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Szerintem sem lenne rossz, ha egy páran megbeszélnénk, h együtt leszünk, bár még ki tudja h hogy fog alakulni a dolog (még 3 hét és egy nap!)

Mellesleg nekem meg amolyan mély-repedtfazék hangom van, és ráadásul erős is, és ami a pláne, h IMÁDOK énekelni, szóval majd nyugodtan állítsatok le, ha túlzásba viszem ( :oops: :oops: :oops: )

Suhi, Szméagol, Erda: Szerintem nagyon jól elhülyülgetünk majd! Sajni néha tényleg beindulok, és ember legyen a talpán, aki ilyenkor nem mászik falra tőlem és le tud állítani! :D :lol: :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203057 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Na, én azt eljátszottam Kőhegyen, hogy névmegkérdezés luxus... :D két nap után tudtam is mind a 6 szobatársam nevét... Sz'al: szerintem nyugodtan kérdezzetek nevet huszadszor is! :wink: Én pl. nem haragszom meg érte, max. visszakérdezek. :D
Ja, és szerintem nem lesz ez olyan véres, hogy mindenki a saját tavalyi ágyában akar aludni (pl. én nem). :wink: És a vonat-/buszúton úgyis kialakulna egy társaság, akivel együtt vonultok be szobát foglalni. :wink:
Mindenesetre bár én nem vagyok újonc :D , de szívesen csatlakozom a Thingol-szekcióhoz. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203056 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek

Csele írta: Amugy emneg is érdekelne a szoba-kérdés. Eddig csak annyit halottam róla, hogy hová ne menjek, mert az a tavalyiaké.
Nem lenne rossz összeállni pár "újonccal", aki annyira ismer mindenkit, mint én, hogy legyünk már szobatársak.


Igenis!! Ezt felszólításnak veszem!! :mrgreen:

Tehát, a csapatból, ki az az újonc (és nem újonc), aki összeállna velünk (mer én má csatlakozom, Csele 8) ), hogy közösen megrohamozzunk egy ágy csoportot?
Majd jót startolunk!! Szóval?
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203054 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Csele, jelentkezem az újoncszobába!

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203052 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek

megszakíta Suhi és Csele hétköznapi társalgását



Amugy emneg is érdekelne a szoba-kérdés. Eddig csak annyit halottam róla, hogy hová ne menjek, mert az a tavalyiaké.
Nem lenne rossz összeállni pár "újonccal", aki annyira ismer mindenkit, mint én, hogy legyünk már szobatársak.

Elfelejtettem az Egyéb kategóriába beírni! Pedig fontos! Iszonyatatosan rossz arc és névmemóriám van! Értsétek úgy, hogy gyakran fél órát bájcsevegek valakivel az utcán, aki leszólít, s ismer, mire kezd derengeni, hogy ki a fene az.
Szóval senki ne sértődjön meg, ha végső kéltégeesésembe csak megbökködöm a vállát, izé, csak szólni akartam hogy...de a neved nem jut az eszembe...
:roll:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #203050 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
Nos, mivel a fél csapat eleve sátorban lesz, biztos nem, meg a tavalyi tapasztalatok alapján ott foglalsz ágyat magadnak, ahol akarsz (és találsz :D ). :wink:
Area: dehogynem! :wink: Mivel 20ágyasak a szobák, mindenképp kell legyen. :wink: De ne félj, nem lesz ebből semmi gond. Tavaly se volt. :wink: Max. kimész a mosdóba öltözni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203049 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek
hmm... a szállásra én is kíváncsi leszek. :? Fiú lány szoba azért gondolom lesz.... ugye?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203042 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Tábori előkészületek

Ranamarth írta: (megszakíta Suhi és Csele hétköznapi társalgását :wink:


Jó, értem, sok volt belőlem!! :P

Egyébként én úgy tudom, hogy belépsz a házba és első dolgod lesz lestoppolni egy ágyat, tehát asszem nincs meghatározva, hogy ki kivel...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére