Bëor - Tábori előkészületek

Több
19 éve 8 hónapja #209236 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Natalee írta: Hahó emberek! Ahhoz, h. a pólót barnára fessük, ugye nem kell mindenkinek magának megvenni a festéket :oops: Ja, és ugye a fehér póló megfelelő festegetéshez? :oops: :wink:


Olyan teljesen fehér pólót hozz, ami teljesen új, még egyszer sem volt kimosva, mert különben könnyen foltos lehet (nekem csak harmadszorra sikerült jól :roll: )

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #209074 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Van barna pólóm! Bocs, ez kicsit off volt!
Szóval, akinek még nincs pólója, az vegye irányba a Dunakeszi Auchan-t ([size=9:3n0mio7g]megközelíthető Káposztásmegyerről a 125-ös busszal)[/size]ahol férfi szabású barna(világos) póló kapható, 600 Ft-os egységáron, M-XXL méretben!!!
Lányok is nyugodtan felvehetik, én most vettem egyet!

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #209002 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Hahó emberek! Ahhoz, h. a pólót barnára fessük, ugye nem kell mindenkinek magának megvenni a festéket :oops: Ja, és ugye a fehér póló megfelelő festegetéshez? :oops: :wink:

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208900 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
hát, nem vagyok benne 100%, hogy M-es, de már sajna el is kelt. Tegnap már le is csaptak rá :cry:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208683 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Emberek segítség, h. szerezzek pólót?
Mírrand, mekkora az eladó pólód? Ha télleg M-es akkor megvenném, de tudnom kéne 1000%-ra h. mekkorra, mert ha kicsi, az meg gáz!

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208563 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Egy darab nőiszabású barna póló 600 forintos áron kapható tőlem!... Miután ma Ery-vel és Alyr-ral átnyálaztuk bp fél kínai-kéászletét, ennyit találtunk(, illetve ennyit tudtam hirtelen finanszírozni). Szóval kb M-es, égetett barna és egész használható minőség! Lányok előnyben! (Pusztán a szabás miatt!)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208557 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Új Fejlemény!

Telcontar tud egy helyet, ahol VAN barna póló 10 db-os csomagban egyenként 250.- Ft os áron.

Rendeltem 10 darabot mert többet sajnos nem tudok finanszirozni.
Mivel holnap 13.00-17.00 között a Margitszigeten próbálok kérem azokat, akiknek nincs pólójuk, hogy ott vegyék át tőlem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207980 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Figyelem!

Mindenkinek akinek nincs még barna pólója.

Figyelemmel kisérve a topicban folyó beszélgetéseket, a táborvezetővel teljes egyetértésben úgy döntöttünk, hogy pólóvásárló körutat hirdetünk. Éppen ezért, kérünk mindenkit, akinek nincs pólója, hogy 2004. július 13-án, 10.00-kor legyen a Nyugatinál a mozgólépcső tetejénél (nem a Westend felöli oldalon)
Jó lenne, ha az akció folyamán sikerülne az érintettekén kívül még pár pólót beszerezni azon társainknak, akik holnap nem tudnak jelen lenni. Éppen ezért szivesen fogadnánk, ha be tudnátok válalni 1-2 plusz pólót nélkülöző társaink számára (persze amennyiben ez lehetséges). Ha minden igaz, akkor kb. 400 Ft-os egységárral számolhatunk.

Előre is köszönjük.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207567 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Nem tudom, ki mennyire ismeri a LoTR-társasjátékot, de ha van rá kereslet, és tényleg folyna rajta játék, akkor el tudnám hozni (csak mert kicsit nagy a doboz és potyára nem akarom cipelni)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207428 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
[size=9:1l58gy79]"Sokéletnyi vándorlás után Beor vezette népét keletről át a Kék Hegyeken, s ők voltak az elsők fajukból, akik Beleriand földjére léptek; s azért daloltak és örvendeztek, mert azt hitték, immár elmenekültek minden veszély elől, s végül olyan országba értek, ahol nem kell félniük."

"Felagund közöttük maradt, és igaz bölcsességre tanította őket, s ők szerették, és elfogadták uruknak, s mindvégig hűek maradtak Finarfin nemzetségéhez."

"Így nevezték el az emberek Felagund királyt, akit az eldák közül elsőként ismertek meg, Nómnak, Bölcsnek a maguk nyelvén, s ezért nevezték a népét nómoknak, azaz bölcseknek."

"... Beor népének a beszéde számos szavában és fordulatában emlékeztetett a tünde nyelvre."

"Ám egy év múlva Felagund vissza kívánt menni a maga országába, Beor pedig kérte, hogy vele mehessen; s Nargothrond királyának a szolgálatában maradt, amíg csak élt. Így nyerte a Beor nevet - mivel a neve korábban Balan volt -, mert a Beor jelentése "hűbéres" annak a népnek a nyelvén. Népének kormányzását legidősebb fiára, Baranra bízta, és többé nem tért vissza Estoladba."

"S amikor Marach megtudta, hogy Beor népe zöldellő és termékeny vidéken él, végigvezette népét a törp úton, s Beor fia Baran népétől keletre és délre telepedtek le, s attól kezdve a két nép között nagy volt a barátság."

"Beor népe Dorthonionba ment (...)"

"Dorthonionban pedig és Ladros vidékén a Vén Beor unokája Boron fia Boromir lett az úr."

"...a házból való emberek haja sötét vagy barna, a szemük szürke volt; minden emberek közül ők voltak a leghasonlóbbak a noldákhoz, s azok legjobban őket kedvelték, mert elméjük nyitott volt, a kezük ügyes, a felfogásuk gyors, az emlékezetük hosszú, s gyakrabban támadt a szívükben szánalom, mint az ajkukon nevetés."

"Így menekült meg Felagund, s visszatért a Nargothrond erdős mélyére; ám esküt tett, hogy mindig barátként fogja segíteni Barahirt és minden nemzetségét, s esküje zálogául Barahirnak adta gyűrűjét. Jog szerint most Barahir volt a Beor-ház feje, és visszatért Dorthonionba (...)" (Dagor Bragollach) [/size]

Előzményekre úgyis szükségünk lesz :twisted:
Rám annyi igaz, hogy kedvelem Felagundot :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207322 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Naná, Apu!
Nosztredámusz hozzád képest pitlák csávó! :shake:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207296 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Üdvözletem!

Én... nem szeretem a tüncöket.
:twisted: :wink:
Ha ők szeretnek minket, az ő bajuk... :evil: :P

Én meg végigolvastam (újra) az egész Szilt, ergo én leszek a csapat jövendőmondója... :lol: :wink: :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207154 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Rayan írta: FONTOS!

Beteszem holnap, amit kigyűjtöttem a Szilből velünk kapcsolatban. A lényeg előre is: tüncbarátok vagyunk, Marach-ék nagy barátja, és mesterünkként tiszteljük Felagundot, és a noldák is imádnak minket... úgyhogy ebben a szellemben lázadjatok :twisted:


Attól hogy ők imádnak minket még fordítva nembiztos h igaz...

Énis elolvastam magunkat a Szilben, ami fontos, hogy késői utódunk lesz Barahir fia Beren aki azzal is megmutatta, mennyivel jobbak vagyunk a hegyesfülű népségnél, hogy elcsábította a doriathi főnök lányát, elcsaklizta Melkortól az egyik szilmarilt, meg egyéb olyan dolgokat is művelt egymaga amivel addig seregnyi tündék próbálkoztak hiába.
(Meg azután is)
Nyilvánvaló, hogy Beren nem egyedi eset, csak a többit nem írták föl a tündék lustaság vagy irigység okán...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207143 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
FONTOS!

Beteszem holnap, amit kigyűjtöttem a Szilből velünk kapcsolatban. A lényeg előre is: tüncbarátok vagyunk, Marach-ék nagy barátja, és mesterünkként tiszteljük Felagundot, és a noldák is imádnak minket... úgyhogy ebben a szellemben lázadjatok :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206876 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Ery írta: Egy újabb cím amit érdemes meglátogatni pólóügyben!

Nodlee az MTT Nyári Tábor 2004 topicban írta: Jelentem, hogy tegnap voltam a Soroksári Auchanban, és mindenféle színű-szagú póló van (: Akciós minden, a legolcsóbb kategória 300-400 ft.
Szal akinek még nincs pólója, az gyorsan támadjon meg egy Auchant ((:


Hol van itt Auchan?
Nem lehetne vmi olyan helyet találni amiről tudom, hol van?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206875 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Egy újabb cím amit érdemes meglátogatni pólóügyben!

Nodlee az MTT Nyári Tábor 2004 topicban írta: Jelentem, hogy tegnap voltam a Soroksári Auchanban, és mindenféle színű-szagú póló van (: Akciós minden, a legolcsóbb kategória 300-400 ft.
Szal akinek még nincs pólója, az gyorsan támadjon meg egy Auchant ((:


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206610 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Nyah, ide is eljutok végre.

SZIA MINDENKI!

Tök menő csapatunk van! Szóval üdv =)

Ha már a hierarchia: Ha Ery Áfi jobbkeze, én leszek a másik (csak sokkal kisebb), egyfajta összekötőszerepben a tábvezek-csapat között. Azért lényeges, hogy tudjátok, kit kell zaklatni, ha a csapvezt és a bölcset úgy kell majd összeszedegetni a padlóról =PPP

Cupp megint, további jó tervezgetést és még kettő:

Festegetésben odateszem magam szívesen, a tábori zászlóban is segítettem tavaly. Számíthattok rám =)
Másik: Gyertek a Hárfa Rendjébe =))))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206165 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Gumipók az MTT Nyári tábor topikban írta: A 14-es villamos ami a lehel térről indul megáll a frangepán utcánál és ha ott leszálsz akkor a villamos megállóval szemben van egy póló nagyker...na ott tuti fogsz kapni. Csak az ügyfeleimnek ne meséld el a helyet mert én is ott veszem a pólókat a megrendelésekhez::::))))


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205214 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Figyelem pestiek!

Szét kellene nézni néhány nagyobb bev. központban, hogy volna-e nagy tételben barna póló. Utána beruházni azok számára akiknek ez gondot jelent.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205125 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Üdv mindenkinek!
[size=9:14ihzkg8]
Lemaradtam kissé...[/size]

Szóval, két apró problémám lenne: Pécsen nem találtam barna pólót eddig (vagy csak mind elfutott előlem), másik hogy nem tudok tábor előtt talira menni (minden hétvégén dolgozok).
Nem lehetne drapp pólót venni? Hurrogjatok le nyugodtan, ha sz** ötlet, de az legalább kapható.

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204838 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Gyerekek, nem akarok beleszólni, de megkérhetnék mindenkit, hogy aki chatelni szeretne, az vonuljon át a BESZÉLGETÉSEK topicba? Azért hozták azt létre, itt meg tök rossz lesz 20 oldalt visszakeresgetni, ha vmi infot akarunk...

KÖSZI SZÉPEN!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204832 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Jelentem Győrben sincs barna póló :? ..csak mocsárszínű :quasi: de azmeg inkább zöld, meg nem is sima anyagból volt hanem bordásból :dead:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204830 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
igen Gyömrői... milyen rádio az és hol lehet hallani? (ugyértem frekvencia)

most akkor csak nekem problémám hogy nem létezik barna póló?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204649 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Arwena gyömrői vagy?
ott hallani a Gong rádiót! :D (bocs, ezt muszáj volt- én Kecskeméti vagyok)
Úgy néz ki kecskeméten is vannak barna póló, úgyhogy én is megvagyok... :itscool:
Rogue, eközött a kettő között ingázol? :?:

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204627 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Én tavaly batikoltam bana pólót a táborban...milyen kár :mrgreen:
na most dalolásszak vagy menjek Lamorakékhoz? Hmmmmmmmmmmm.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204560 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Ery írta:

Arwena írta: nem lehetne megoldani hogy olyan színű legyen amit egy csöppet könnyebb beszerezni?


Viszonylag korán szembesültem a problémával és jeleztem is, de úgytűnik nem elég erélyesen... de ha nekem sikerült szerezni?

Legfeljebb befestünk nehány fehér pólót...


jó neked sikerült... de én pl innen gyömrőről nem sivesen mázom fel pestre és utazom körbe azt egy átkozott pólóért... és akkor én a vidékiek közül is viszonylag közel lakok [size=9:123kih68](bocs a "hangnemér" de nagyon xar kedvem van és ez még pluszban idegesít)[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204549 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek

Arwena írta: nem lehetne megoldani hogy olyan színű legyen amit egy csöppet könnyebb beszerezni?


Viszonylag korán szembesültem a problémával és jeleztem is, de úgytűnik nem elég erélyesen... de ha nekem sikerült szerezni?

Legfeljebb befestünk nehány fehér pólót...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204547 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
Nehogymá ne tudjatok barna pólót venni vazze...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204535 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
nem lehetne megoldani hogy olyan színű legyen amit egy csöppet könnyebb beszerezni?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204511 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Tábori előkészületek
A kínaiak nekem is azt mondták, hogy nincs, de itt Kispesten a Kossuth térnél a Rossmann fölött volt. (igaz 1000,- pénzért)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére