Curufin - Bemutatkozások

Több
19 éve 8 hónapja #208640 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Vewy írta: OFF: Sünee, én már sok kifogást hallottam, hogy a zord szülők miért nem engednek állatot tartani ("lármázik, piszkot csinál, és egészségtelen!") :-) ) De még ilyet soha, hogy ELSZÖKIK :-) )))


Nekünk ezért nem lett mérges pókunk és óriáskígyónk, pedig az apukám szerette volna, csak anyukám félt, hogy kimászik... :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208445 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

tzimisce írta: Szijjasztok!
Talán utolsóként, de bemutatkoznék.

Egy 18 éves pesti srác vagyok,(különös dolgok nem történtek még velem,
így ezekről nem tudok írni)szeretem a természetet,(fotózni is)
leginkább black,dark és industrial muzsikát hallgatok(cof,dead can dance,...)
Üdv. mindenkinek!

és legjobb tudomásom szerint igen jól főzöl... :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #208444 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
ez egy véletlen hozzászólás és nem tudom kitörölni, sorry

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208404 Írta: tzimisce
tzimisce válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Szijjasztok!
Talán utolsóként, de bemutatkoznék.

Egy 18 éves pesti srác vagyok,(különös dolgok nem történtek még velem,
így ezekről nem tudok írni)szeretem a természetet,(fotózni is)
leginkább black,dark és industrial muzsikát hallgatok(cof,dead can dance,...)
Üdv. mindenkinek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207661 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
OFF: Sünee, én már sok kifogást hallottam, hogy a zord szülők miért nem engednek állatot tartani ("lármázik, piszkot csinál, és egészségtelen!") :-) ) De még ilyet soha, hogy ELSZÖKIK :-) )))
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207398 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Yyah, gyerekek jó vagyok, megtaláltam a topikot! Csak nekem nem jön be mindig? Na mindegy, akkor én is bemutatkozom ha már itt vagyok.

Sünee vagyok, egyébként Bakó Bea. 16 éves vagyok, Pécsen lakom; nagyon sajnálom, hogy ilyen messze Pesttől, mert csak nagyon ritkán vagyok elengedve rendezvényekre. Egy öccsel és egy hülye puncsos néma macskával büszkélkedhetek. Egyébként szeretem az állatokat, de mindig is kutyát akartam, de sajnos anyám nem engedi hogy tartsak, mert elszökik + az öcsém allergiás rá.
Imádok korizni, táncolni, írni + enni és aludni! (enyhén hobbit jellem vagyok. :wink: ) A Hárfa rendjébe szeretnék majd tartozni.
Nodlee, látom merítettél Várgesztesről. :wink:
- Akkor vagyok boldog, ha azt csinálhatom, amit szeretek (evés alvás stb) és úgy általában boldog vagyok, mert igyexem mindent a jó oldaláról megközelíteni.
- Akkor vagyok boldogtalan, mondhatni ideges, mikor hajnali 10kor arra ébredek, hogy az öcsém lökött haverjai veszettül nyomják a csengőt.

Na pussz mindenkinek, taláxunk a táborban!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207134 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Na, úgylátom lepunnyad a társalgás, úgyhogy kezembe veszem itt a dolgokat (remélem nem hiába) ((:
Téma:
-Mi az, ami boldoggá tesz titeket? Mitől/mikor vagytok igazán boldogok?
-Mi az, ami szomorúvá tesz?

Ha van jobb téma ötletetek, szóljatok... (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206758 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
nos, hamár így a kajatémánál vagyunk akkor bemutatkoznék:

Laurelen vagyok, 19 éves tüncgörény hivatásos útkereső és pályamódosító. szeretek kreatívkodni, zenélni és táncolni és érthetetlen módon vonzódom a pillangómintás hajcsatokhoz. szeretek ezenkívül enni-a kókuszon kívül mindent, bár most ideiglenesen vega vagyok. pillanatnyilag egyszerre olvasok 7 könyvet: A szilmarilok, Szabó Magda: a pillanat, Goerge Martin: Trónok harca, Joyce: Dubliners, Gerald Durell: családom és egyéb állatfajták, Robert Merle: állati elmék és a harry potter 5.
van egy alakváltó lidércem itthon, ami a szekrény tetején lakik egy dobozban és általában macska alakját ölti magára.
az elmúlt napokban Blackmoore's Nightot hallgattam a leggyakrabban, félig szórakozásból, félig muszájból. emellett nyitott vagyok mindenféle zenére a deep purple-től az operaház fantomján át a kelta hegedűnyikorgásig( :mrgreen: )
mindezeken kívül szeretek mindent ami tüncös. :)
Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206521 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Házi marcipán? NYAMI :!: :!: :!: :!: :!: :!: Fincsi a marcipán, én is szeretem! :D Viszont csokiból nem tudok túl sokat enni....

Kaja téren sajnos én nagyon(!!!!!!) válogatós vagyok :( A főzelékek alapból nem jöhetnek szóba nálam, meg azok az ételek se, amik alapvetően tökből, káposztából, vagy karfiolból készülnek...

A mobilomat én is mindig mindenhova magammal viszem, és egyik kedvenc elfoglaltságom, hogy mindenkit állandóan felhívok, amíg el nem fogy a kártyám ;) Szóval nagy dumás vagyok....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206459 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Tudok tök fini házi marcipánt csinálni, vigyek?! :wink: Csoki terén meg egyet se féljetek, amíg engem láttok: nálam mindig vannak dugitartalékok, szal én mindig benne vagyok a csokipartykban! 8)

Nah, azt hogy ki a "legkisebb" majd meglátjuk... Korra vagy termetre? Utóbbiban versenybe szállhatok én is... :P

Amúgy van vmi különleges dolog, ami jellemző rátok? Pl hogy nem bírjátok megenni a rizst, vagy hogy a csokitól kiütésesek lesztek vagy mittomén... Szal ilyen "furcsaságok", amik rátok jellemzőek, de nagyon... 8)
Pl én egyesek szerint mobilfüggő vagyok, mert nem vagyok hajlandó egy lépést sem tenni a telim nélkül, vmint zöld- és Napimádó vagyok... Jah, és vigyorgok mint a tejbetök. Egyébként meg nem bírom megenni a főzelékeket, iszonyodom tőlük, nemtom miért. Lehet, hogy egy gyermekkori trauma következménye... :P Jah, és a nővérem szerint olyanok a lábujjaim, mint egy békának, mert olyan iszonyatosan vékonyak, és hosszúak... JAh, amúgy imádom a nővéremet... :twisted: :wink:
Na és ti hogy vagytok az ilyesmikkel? :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205986 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Nodlee, akkor üdv a klubban! Aeglossal már komoly marcipánfüggőségi tüneteink vannak. :-) )))
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205941 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Húúú, a marcipánt én is nagyon imádom. A kedvenc édességem ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205335 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Aeglos írta: Sziasztok!

Annak örömére, hogy ma éjjeli kettőre végeztünk az elromlott gépünk teljes újratelepítésével, most írok nektek... magamról... :roll: 8)

Aeglos vagyok, jövőre fogok érettségizni a BC SZIG-ben. A terveim szerint tanulmányaimat az ELTE TTK-n folytatom mint biológus.
A táborban én leszek a könyv rendjének egyik vezetője, ebből kifolyólag sok dolgom lesz ezzel kapcsolatban.
Jó, hogy ebbe a csapatba kerültem, de nagyon szívesen kerültem volna a szürketündékhez is. Különösen örülök a csapatban Fincnek, mert tavaly is ő volt a csapatvezetőnk, és nagyon jó volt! Meg jó, hogy Lau és Vewy is velünk van, mert bolyhok :mrgreen: .
U.I.:Ha örömet akartok nekem szerezni, hozzatok a táborba számomra sok marcipánt, és csokit! 8) :D


Hát...izé... A csokit megpróbálhatom, de a marcipánt nem ígérem ;) :biggrin2:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205235 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Panni/Elwing írta: Pippin! Te csak a 2. legfiatalabb vagy? Hát az jó! :D Ez azt jelenti, hogy én csak a 3. legkisebb leszek ;)

Bocs, tévedtem! :oops:
Kincső most mondta hogy lesz két 6éves kislány (Csudi lánya Panni és az ő barátnője Petra). :) Rajtuk kívűl még tudok egy 12éves fiúról.
De lehet hogy van még valaki. :wink:
Szóval én leszek a 4., te meg az 5. :)
De ez nem biztos!

Pippin
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205223 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Sziasztok!

Annak örömére, hogy ma éjjeli kettőre végeztünk az elromlott gépünk teljes újratelepítésével, most írok nektek... magamról... :roll: 8)

Aeglos vagyok, jövőre fogok érettségizni a BC SZIG-ben. A terveim szerint tanulmányaimat az ELTE TTK-n folytatom mint biológus.
A táborban én leszek a könyv rendjének egyik vezetője, ebből kifolyólag sok dolgom lesz ezzel kapcsolatban.
Jó, hogy ebbe a csapatba kerültem, de nagyon szívesen kerültem volna a szürketündékhez is. Különösen örülök a csapatban Fincnek, mert tavaly is ő volt a csapatvezetőnk, és nagyon jó volt! Meg jó, hogy Lau és Vewy is velünk van, mert bolyhok :mrgreen: .
U.I.:Ha örömet akartok nekem szerezni, hozzatok a táborba számomra sok marcipánt, és csokit! 8) :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204992 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Pippin! Te csak a 2. legfiatalabb vagy? Hát az jó! :D Ez azt jelenti, hogy én csak a 3. legkisebb leszek ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204885 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Sziasztok!
Mivel Sil nagyon hiányolt már, én is megírom a hozzászólásomat.
13 éves Bp.-i lány vagyok (asszem a 2. legfiatalabb a táborban, Curufinok közül pedig tuti a legkisebb, de sebaj), igazi nevem Kiss Kinga, szólíthattok Pippinnnek meg Kingának is (úgyis sokan már Kingának ismernek, ugyanis Kincső hugaként váltem ismertté).
Már a regisztrációm előtt is részt vettem néhány talin (Kincső révén), aztán csak nehezen szántam rá magam, hogy regisztráljak.
Az MTT-nek meg még nem is vagyok tagja. (És nem is akarok egyelőre.)
Hobbik: versenyszerűen sakkozom (vasárnap megyünk az országos bajnokságra), sportolni nem nagyon szoktam, internetezni nagyon szeretek (nem feltétlenül itt), zenéből a rocknak minden fajtáját szeretem, kedvenceim Enya és Linkin Park. (Hát igen, elég eltérő a 2 stílus, attól függ milyen hangulatom van.) Táncot szeretem, de sokszor csak nézni van kedvem. Kézműveskedést is nagyon kedvelem, pont ma jöttem haza egy kézműves-táborból.
Más most nem jut eszembe hirtelen.
Na, sziasztok:
Pippin
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204767 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Sziasztok Curufincek!
Most én is írok egy bemutatkozást, bár e-mailben már küldtem, de nem vagyok benne biztos, hogy meg is kaptátok.
Szóval, Ille vagyok, teljes néven Illewen. A polgári nevem Óbert Anita. 29 éves vagyok, de mindenki kb. 17-nek néz, ami persze nem baj, és hát a tündéken amúgy se látszik, hogy hány évesek.
Angol-magyar szakon végeztem az egyetemen. Jelenleg angolt tanítok egy középsuliban és halasztok egy kommmunikáció szakot a főiskolán. (A kettőt együtt kezdőként elég nehéz lenne csinálni.)
Az MTT-nek csak nemrég óta vagyok tagja, de azért már elég sok emberrel találkoztam. A csapatból sajons még csak kevéssel.
A gyűrűk urát kb. 3 évvel ezelőtt olvastam, és Tolkien világa annyira megfogott, hogy azóta minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel.
Szabadidőmben legszívesebben moziba, színházba járok és olvasok. Különösen kedvelem a régi korokban játszódó, kicsit misztikus történeteket. Pár évig jártam színjátszókörbe és egy kicsit tanultam énekelni is. Szeretek még fotózni, kirándulni és gyönyörködni a természetben.
Örülök a csapatnak, és remélem nemsokára találkozunk.
Sziasztok,
Illewen (Ille)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204676 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Sziasztok Curufincik!
No akkor most én is bemutatkoznék, bár már e-mailben asszem összekaptam már valamit, de ezt most van időm remélhetőleg normálisan megírni. Próbálom rövidre fogni, mert Inczyhez hasonlóan nekem is nagyon nagy a szám, és rengeteget tudok rizsázni ;)

A polgári nevem Hajnal Anna, Dorogon lakom két bátyámmal és a szüleimmel. 14 és fél éves vagyok, ami „nagyon” passzol a 173 cm-es magasságomhoz, úgyhogy légyszi majd ne nézzetek 16 évesnek :oops: :D A fórumon a Panni nickkel regisztráltam, de mivel láttam, hogy két Panni is jelentkezett a táborba, ezért én átmenetileg váltottam a Panni/Elwingre. Egyébként a társaságban mindenki úgy hívhat, ahogy neki tetszik, de alapvetően a Pannira hallgatok. Voltam már Annácska, Annuska, Anna-panna, Telcontar, Elwing, Béla, Szőke nő stb. Ezt még tudnám egy darabig sorolni. Az utóbbi két nevet a tavalyi táborban kaptam, a Bélát DaroNight-tól, a Szőke nőt meg Celebrom-tól a világosbarna hajtincsem miatt ami a többihez képest szőkének tűnik…
Alapvetően egy vidám alkat vagyok, bár előfordulhat, hogy morcinak nézek ki :oops: . Szeretek nevetgélni, levelezni, jó sokat beszélni telefonon, imádom a kézművességet, a zenehallgatást minden stílusban, meg még elég sok mindent amit egy mai fiatal szokott. Na és persze énekelni is szeretek, de ezt sajnos nem tudok, úgyhogy inkább ezt kihagyom, mert ha én éneklek, akkor garantáltan az összes macska megdöglik a környéken, és én szeretem az állatokat is.
A vidámságomhoz hozzátartozik az is, hogy nagyon szeretek mások nyakába ugrálni, persze csak akkor, ha ezt az áldozatom se veti meg, Szóval ha valaki nem szereti ezt, akkor sem kell menekülnie előlem. Egyébként én alapvetően barátságos embernek tartom magam, szóval senkinek se fogom leharapni a fejét.
Már alig várom a tábort, és már nagyom szeretnék találkozni azokkal, akiket ismerek, szeretnék jobban megismerkedni azokkal, akiket csak látásról ismerek, és nagyon szeretném az újakat is megismerni. Sajnos már csak júli 9-ig tudom nyomonkövetni a fórumot, aztán a tanévkezdésig nem nagyon fogok nethez jutni :cry:
Hát, akkor minden jót mindenkinek, és a táborban találkozunk!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204634 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Sil írta:

Nodlee írta: ááh, végre valaki ismeri Terry Pratchett-et ((((:
Perme örül a fejének ((:

Többen ismerik itt, mint gondolnád, a Vallás topicban is volt szó pl a Mort-ról...


:lol:
Asszem ez én valék...

Nno...

Éngömet Felagundnak hívnak, de civilben a Dávid névre hallgatok. 20 éves vagyok, másodéves biológus hallgató az ELTE-n és immár 1,5 éve fórumos. Én leszek a Curufin népéhez beosztott "bölcs", ami azt jelenti, hogy valószínűleg egyéb elfoglaltságaim miatt nem fogok olyan sokat részt venni a csapat életében, mint szeretnék, de lehet, hogy ennek ti inkább örülni fogtok :lol:
Ezzel együtt, ha bármi kérdésetek van, forduljatok nyugodtan Finchez, vagy hozzám, nagyon igyexünk válaszolni. Finccel már összeszokott párost alkotunk, mert a tavalyi táborban ő volt a Tündebarátok vezetője, én meg a helyettese :lol: (most látom, hogy vannak itt a régi nagy csapatból :hello:)

No, röviden ennyi...

Cuio mae!
Felagund

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204581 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Nem ertem mi bajotok van vele, en szeretem a tunc-tunc zenet :wink:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204578 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Szia mindenki!
Végre nővérkém két napi munka után átadta a gépet egy kicsit, úgyhogy -gondoltam- megírom én is a bemutatkozásomat.

Szóval.

Sziasztok, Maglor vagyok, "polgári" nevemen Sándor András. 1985 július 5-én születtem Tatán. 1993-ban költöztünk Pannonhalmára, azóta itt lakom. (Mellesleg itt is jártam gimibe a bencéseknél.) A társasággal nővérkém (Morgana) révén kerültem kapcsolatba, bár egy ideig nem nagyon mozgatott ez az egész. Aztán jött egy kérdés, hogy köztüncöket keresnek egy "tolkinos" darabba, és nem lenne-e kedvem esetleg... Így kerültem bele a Feanor-os darabba köztüncnek, és őszintén bevallva, akkor, ott alaposan megfogott a társaság. Februárban léptem be a tagok közé, azóta amikor csak tudok, próbálok ott lenni a társaság rendezvényein. (Bár a távolság + a suli sokszor kicsit belekavartak... :evil: )
A nevemről csak annyit, hogy valahogy a véletlen folyamán nem magam választottam, hanem pont az "apám" adta nekem! :D (Ádám -Leguán- adta ezt a nevet nekem ->aki épp nem tudná, ő játszotta Feanort a darabban)

Amúgy nagyon örülök, hogy ebbe a csapatba kerültem, bár egy kicsit komikus is... Maglor Curufin csapatában.... :wink:

Ja, ami még kimaradt: érdeklődési kör. Nagyon szeretek olvasni, bár igazi kedvenceim nincsenek e téren. (Szépirodalomtól fantasyig mindenfélék) Ezen felül verseket írni és olvasni. (Az előbbit igaz csak amolyan kedvtelésből...) Zenei téren most jelenleg a keményebb műfaj dominál, bár ez nálam erősen hangulatfüggő. (Lehet azt mondani, hogy gyakorlatilag mindenevő vagyok, persze az öröktéma tuc-tuc és egyéb nyáladzmányok kivételével... :wink: )

Szeretem az állatokat (tekintve, hogy lépten-nyomon körül vagyok velük véve), ezért is megyek jövőre (feltéve, ha felvesznek) zoológia szakra. Mellesleg van két kutyusom (Sziszi + Bódog) és egy teknősöm (Benő - aki különben lányteknős).

Háááááááát, "röviden" ennyi lennék én. Néha kicsit sokat tudok én is karattyolni, de majd megpróbálok a táborban "csendben" maradni. :D

Maglor


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204340 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Hát, engem eddig elkerültek a Prachett fanok d:
Amúgy Adamset én is imádom. ((: Húúú, nekem ő az abszolút best (:
Mondhatnám, hogy Tolkien után, de nem. Talán mindkettőt egyformán szeretem, de máshogy (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204335 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Nodlee írta: ááh, végre valaki ismeri Terry Pratchett-et ((((:
Perme örül a fejének ((:

Többen ismerik itt, mint gondolnád, a Vallás topicban is volt szó pl a Mort-ról... És persze a Valinori vámvizsgálat is tartalmaz elég komoly Pratchett-utalásokat... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204325 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások

Sil írta: ...kedvenc íróim (persze Tolkienen kívül) Terry Pratchett és Douglas Adams.


ááh, végre valaki ismeri Terry Pratchett-et ((((:
Perme örül a fejének ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204320 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
No akkor most én...

Itt mindenki Cicának vagy Cicafülnek ismer, de van egy polgáribb nevem is: Csávás Viktória - bár a Vikit jobban preferálom.
21 éves múltam februárban, már a Halak jegyében, ehhez mérten vagyok álmodozó, naív, optimista! :) A Budapesti Műszaki Főiskolán tanulok, és ha végzek médiatechnológus leszek. Hogy mit takar ez a flancos nevű szak? Tul.képpen nyomdai előkészítés, amit tanulok, vagy inkább tanítanak - pusztán elméletileg.
Imádok táncolni - ír tünc-tánc! Ezen kívül, ami szintén a szívemnek nagyon kedves - és most nyáron újra visszataláltam hozzá - az a bringázás hegyen-völgyön, lényeg, hogy trükkös, technikás, köves, földes, szép legyen! Imádom a hegyeket...és nem vagyok egy vízimádó, tehát a napfény, hawaii annyira nem jön be...

A töbit majd a táborban megtapasztaljátok... :twisted:

nyau!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204178 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Na, akkor most olyasmi következik, amire utoljára több mint 2 évvel került sor, még a régi jó Bemutatkozások topicban... :wink: [size=9:1aikwzc9](Egy része sima másolás-beillesztés lesz, mivel perme továbbra is Lusta Kósza. :oops: )[/size]

Szóval, Sil vagyok, szeptemberben leszek 26 éves, továbbra is bajai lakos. Alkatomra nézve leginkább a hobbitokra hasonlítok, sajnos. :oops: A pécsi Közgázon végeztem, vállalati pénzügy - német szakfordító szakon. Azóta dolgoztam adminisztrátorként, nem sokkal ezelőttig pedig egy nagy biztosítónál, csak nem vált be pénzkereset szempontjából, úgyhogy felmondtam, és most épp munkát keresek. :roll:

A Gyűrűk Urát kb. 12 éves koromban olvastam először, amikor a könyvtárban felfedeztem az akkori új, sötétkék elejű kiadást. (Én voltam az első, aki kivette.) Még nem fejeztem be az első kötetet, amikor már tudtam, hogy végleg rabul ejtett a varázsa. [size=9:1aikwzc9](Meg is hozattam anyukámékkal Pestről, mert nálunk akkor nem lehetett kapni, és a második kötet már a saját példányom volt, amikor olvastam.) [/size]A nyolcadik elolvasás után már nem számolom, hogy hányadiknál tartok, főleg, mert gyakran előveszem csak úgy újraolvasgatni a kedvenc részeimet, meg ami éppen eszembe jut. Szinte minden Tolkien-könyv megvan a gyűjteményemben, ami megjelent Magyarországon, még a Fa és Levél is. Most épp a HoME sorozatot olvasgatom, de csak a gépen, angolul. A családomat sajnos nem sikerült megfertőznöm, ők túl földhözragadtak. A könyvben a kedvenc szereplőm Aragorn volt és Elrond, a filmben szintén, de időközben átvette a vezetést Elrond. Nagy rajongója vagyok Hugo Weavingnek, de ezzel sem mondtam újat, szvsz.

A fórumon moderátor vagyok, mint az gondolom, feltűnt már... szinte minden topicban előfordulok, és a chaten is megtaláltok. :wink: Az MTT-nek alapító tagja vagyok, és a Felügyelő Bizottságban is benne vagyok a kezdetek óta. Talikra ritkán járok a nagy távolság (200km) miatt, de ott voltam eddig gyakorlatilag minden táborban és póttáborban (pl a mára már a legendák homályába vesző Kőhegyen és Szegeden is), az első talim pedig a vöröskővári kószatali volt, több mint 2 éve.

A másik nagy szenvedélyem a Star Trek, abban is a részletesen kidolgozott világ ragadott meg először, mint Tolkiennél, és a morális rendszere. Régebben játszottam szerepjátékokat is, a nevem is onnan ered, hogy az AD&D-ben a karakterem neve Silmarien Silverleaf volt. (Amikor egyetemen elkezdtem netezni, a Star Trekes fórumokon a Silmarien nevet használtam, és amikor ide regisztráltam, akkor rövidítettem le Sil-re.) Gyűjtöm a fantasy (és a sci-fi) könyveket, már jóval több mint 100 kötetem van, kedvenc íróim (persze Tolkienen kívül) Terry Pratchett és Douglas Adams.

Szeretek nyelveket tanulni (pl quenya), és imádom a macskákat. A zenében elég sok mindent szeretek, főleg a Tolkienhez kötődő zenéket, a power metalt, az ír/kelta hangzású zenéket. Kedvenc együtteseim/előadóim a Blind Guardian, a Cross Borns, Nightwish, Enya, Loreena McKennitt, Hevia, Mike Oldfield, a Tolkien Ensemble, stb. Amit ki nem állhatok, az a tucc-tucc (techno és egyéb diszkózenék), rap, és persze a nu-metal meg a hasonló igénytelen, zenének nevezett valamik. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204146 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Kedves curufinek!

Luthinnak hívnak, egyébként Várkonyi Orsolyának.
Tavaly érettségiztem, de mivel akkor nem sikerült a felvételim, ezért idén is lelkesen próbálkozom a bölcsészkarok történelem szakára.
A társaságra a barátnőm, Esgal hívta fel a figyelmemet. Gyorsan fellátogattam az oldalra és regisztráltam magam. A többi jött magától. Bekerültem a tüncitáncosok közé, elkezdtem járni a LEP-es előkészületekre és magára a nagy eseményre is. Akkor láttam a társaságot együtt először. Emlékszem a próbákra, a fellépés előtti kavarodásra... végül, amikor hallgattam a kórus "Egyszer végetér a gyűrűháború " fantasztikus dalát, akkor büszkeség öntött el. Örültem, hogy én is köztetek lehettem akkor.
És már megint eltértem a tárgytól! A helyett, hogy bemutatkoznék normálisan, ömlengek egy sort! Bocsánat...Ez valószínűleg azért van, mert engem kevesen ismernek még, kevés emberkével beszélgettem, de csak tudatni akartam mindenkivel, hogy nem tüntem el, csak a felvételi miatt egy kicsit zűrös hónapokat éltem át!
Szóval, van egy húgom, aki nálam 16 hónappal fiatalabb és éppen ezért, néha az idegeimre megy, de alapjába véve normális. Én is macskagazda vagyok, aki immár... te jó ég...13 éves!
Szeretek olvasni és imádok moziba járni. Szeretek sokat álmodozni, fantáziálni.
Nem vagyok a társaság központja, sose voltam az, inkább egy csendes megfigyelő vagyok, egy nyugis barát.
Sokra tartom az igaz embereket és gyűlölöm a hazugságot.
Nagyon örültem a tábori beosztásomnak, mert sok emberkét ismerek, kit látásból, kit pedig már közelebbről is. Nekem mindegy volt, hogy kikhez kerülök be, de most, hogy Curufin népéhez tartozom, csak mégjobban örülök neki!
:D

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204063 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
itt: ;)

Finduilas vagyok, röviden Fin vagy Finc.
Polgári nevem Veréczi Gabriella, ősszel leszek 25 éves, most végeztem el a pszichológiát. A Magyar Tolkien Társaság alapítói közé
tartozom. A tavalyi táborban szintén csapatvezetőként tevékenykedtem. Páran az akkori csapatból, most is itt vannak. Ők tanúsíthatják, hogy jók voltunk ;) Nagyon szeretek táncolni (tünc-tánc :) ), korcsolyázni , kutyázni (kettő van), jó könyveket olvasni, jó zenéket hallgatni.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204062 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Bemutatkozások
Héé, Fin, a tied hol van?? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.207 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére