Curufin - Beszélgetések

Több
19 éve 8 hónapja #212520 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Jó költözést Andris!!
majd írok én neki sms-t az aktuális eseményekről...
ja,amugy hazaértem,képeim hamarost a kep.tar.hu/arden címen nézuhetők lesznek..

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212480 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hááááát kedves Curufinc társak, végül eljött az a idő, amikor nekem is el kell búcsúznom. :closed: Csak a szokásos modulban. Ugyanis most értünk el a költözésben oda, hogy szét kell kapni a gépet... :evil: Szóval legyetek jók, és termékenyek hozzászólásokban! Valamint méltók a curufinci régi nagy hírnévhez! :wink: Azért majd megpróbálok még felnézegetni a netre a héten, de nem ígérek semmit.
Viszont vki lehetne majd oly kegyes hozzám szegényhez, hogy néhanapján mondjuk egy smsben tájékoztat az aktuális dolgokról. (Csoportgyüli, utótábor, sima tali, stb.) Előre is köszi!

Hát ennyi. Egy gombnyomás. És vége. :cry:

Maglor


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212364 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hello Nép! :D
Nah, hamarabb itt vagyok, mint 16-a - fellopóztam féltesóimtól a netre, hehe... :P
Szuperok az ötletek, Laczy vándoroltatásában bennevagyok!! Nem engedhetjük, h kicsi Laczykánk egész évben egy sötét pincében sinylődjön, depressziós lenne, az meg milyen dolog?! Amúgy Kapolcson méltán ő volt a legszebb, az MTT-s zászlók elbújhattak mellette... :twisted:
Szal vhogy megoldjuk, mindenképp!!!! 8)

Anglachel, büszle vagyok rád, egy Curufinchez méltó módon viselkedtél...!! :D :D :D

Akkor majd még jövök, amikor tudok, ti meg vigyázzatok magatokra!!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212235 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Salom!

Most jöttem haza Tunéziából... Egész nap a homokban kellett feküdnüm hűs koktélok mellett a tengerparton, és néha még usznom is kellett a tengerben. Söt még tevegelnem és sivatagi Dzsipptúráznom is. Ugye milyen rossz volt nekem...
Egypár hozzászólás:

aeglosnak kétségkívül jó a helyzetmeglátása...na de viccen kívül én a vándorzászlót pártolnám. lenne mindig valakinél egy hónapig vagy kettőig és utána nagy ceremónia közben átvinnénk egymáshoz és spontán találkozhatnánk is.

Jó ötlet...

Tényleg anyu; az addig OK, hogy megszerezzük a Laczyt. De utána hol fogjuk tárolni, vagyis kinél lesz? (Mert ugyebár Anglachellel ellentétben ő nem alhat az erdőben... )

Egyszóval, mit kezdünk vele, ha elcsórjuk?

Kapolcshoz egy pár szót... NEM aludtam az erdőben. Előd sátrában próbáltam, de aztán rájöttem hogy hideg van és kemény a föld polifoam, hálózsák vagy pokróc nélkül és bekommandóztam a házba. Mert ugye egy dicső nolda nem aludhat a FÖLDÖN??? Megnéztem van e még hely de rájöttem hogy 7en alszanak 3 ágyon és nem látnának ott szívesen... Felmentem egy másik szobába, hátha ott van hely de ott sem volt, ráadásul azt hitték rám hogy betörő vagy csöves vagyok, és mikor lementem utánnam jöttek. De aztán rendesek voltak mer adtak kaját meg vboros teát. Aztán ők is elmentek aludni én meg bealudtam az asztalnál könyökölve ahonnan a rendes néni - akié a ház volt - kizavart hajnali 5 körül és rám fogta hogy elloptam a vödrét vagy milyét. Szóval az erdő problema megoldva.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212182 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
hehe, ez jo 5let. Laszlosetaltatas (((: Mokas lenne (: meg lehetne kozosen vonulni vele. RulZ

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212177 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
aeglosnak kétségkívül jó a helyzetmeglátása...na de viccen kívül én a vándorzászlót pártolnám. lenne mindig valakinél egy hónapig vagy kettőig és utána nagy ceremónia közben átvinnénk egymáshoz és spontán találkozhatnánk is.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212149 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Tényleg anyu; az addig OK, hogy megszerezzük a Laczyt. De utána hol fogjuk tárolni, vagyis kinél lesz? (Mert ugyebár Anglachellel ellentétben ő nem alhat az erdőben... :wink: )

Egyszóval, mit kezdünk vele, ha elcsórjuk?


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212048 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Laurelen írta: egy olyan gondolat kezd erőt venni rajtam, hogy einstandolni kéne kedves lászlót batti irodájából...(vagy ahol van)


És utána hova tennénk?
Lesz Curufin székház is :?: 8)

Vagy Lau kiteszi magának otthon a falra? :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212046 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
:twisted:

Curufinckommandó? :wink: Benne vagyok!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212025 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
egy olyan gondolat kezd erőt venni rajtam, hogy einstandolni kéne kedves lászlót batti irodájából...(vagy ahol van)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #212018 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Boldog névnapot Zaci Laci! :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211958 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Boldog névnapot kedves Zászlónknak akarom mondani Lászlónknak!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211869 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szia Inczy! Mulass jól/jót!
A mielőbbi "viszontlátásra"!!!!!!!!!! :D

Nem tudom, nektek feltűnt-e, de holnap László névnap lesz... :wink: Szóval Laczy; Boldog névnaapot neked!!!!!!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211844 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Visszaadta? Hamisítottat? Egyáltalán hogy csináltátok?

Nu, drága Curufinceim, én most elutazom féltesóimhoz, legközelebb az NNT-n, Pécsen talizok azzal, aki jön. Már naon várom! :wink:
Netre pedig valsz legközelebb csak 16-án jövök. Addig is legyetek jók, és írkáljatok sokat! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211782 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
a szigethez csak annyit, hogy a rendőr önszántából adta vissza a hamisított heti-jegyünket...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211712 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Tökjó... :wink:
Hiányoztok ám! De sebaj, majd Pécsen... 8)
Aztán vigyázzatok magatokra, jók legyetek, és hirdessétek meg terejsszétek az MTT igéjét! :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211659 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hát itt épp harmadik nap dél van.
itt van Galadh,meg Nodlee,meg Eena,vmint tegnap itt volt Julcsi,Rogue,Aranymag és Ryana,első nap meg Daro,igazából eléggé jós a dolog,bár most épp egyedül vagyok,és unalmamban nem tudtam mit csinálni,szal benéztem netni.
pápá
ja,ma meg jön Julcsi,meg Lau,meg még nem tudom pontosan ki...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211566 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Na, szééép, ti ott bulájoztok, meg ilyesmi... :P :wink:
Na de ha már életjelet adtok, akkor meséljetek!! Milyen odakinn? Kik vannak? És egyáltalán, hogy MI van!! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211474 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hééé, szija Arden. Olyan rég láttalak (((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211472 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én meg épp a szigetről netezek az ingyen neteldéből :)
remélem mindenki jól van, és vigyáztok magatokra!
na,itt nagy a pörgés,meg jó a hangulat,azaz jól érzem magam ;)
pápá

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211340 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Héjhéj, Apus, TE fogod vinni a zászlót, kész, nem vitatkozom! :wink:

Sünee, ebben igazad van, ezért is mondtam, hogy álmodjátok meg ti a dolgot, mert én közel vagyok BPhez és aránylag ráérek. Szal akkor maradhatunk abban a verzióban, h a tábori tali napján lesz a csapat tali is? :?:
Ha megtudjuk pontosan mikor van a tábori tali, akkor elkezdünk foglalkozni a csapattalival is, jó? 8)

Amúgy mi van véletek? Merre fele nyaraltok? Avagy otthon punnyadtok? Mi történt veletek tábor óta? 8)
Nekem kellett vagy 5 nap, mire kialudtam a tábort, szal az tökéletes punynal telt, utána jött Kapocls ugyebár, ami nagyon jó volt, igaz, nem tudtam túl sokat ott lenni. Aztán ezt a hetet eddig szintén az egézéges pihenésnek szenteltem, bár most kezdenek beindulni a progijaim. Holnap Gyarmatra megyek, aztán megrohamozom a strandot is, mert félelmetes, mennyire meleg van, én ezt már csak a medencében bírom ki...! Aztán meg megyek féltesót látogatni, és már ott is van Pécs!
Remélem jó sokan jöttök! :wink:

És már annyira kiváncsi vagyok a tábori DVDre!!!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211317 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Üdv minden kedves Curufincnek! :D
Végre van egy kis időm írni.
Először is köszönöm mindenkinek a sok kedvességet, a beszélgetéseket, a vicceket és az együtt eltöltött 10 napot.
Finc! Szuper csapatvezető voltál! Mindig számíthattunk rád.
Még most is egyfolytában a táborra gondolok. Örülök, hogy néhány csapattárssal Kapolcson is találkoztam, hacsak egy rövid időre is. Nem hagytam volna ki!
A pécsi talira valószínűleg nem tudok menni, pedig nagyon szerettem volna. :( De a csapattalira és a tábori talira mindenképpen el akarok menni. Aug. vége nekem is jó lenne.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211112 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sztem azér nem ártana a táboros tali napjára rakni, mert egyszer még csak ki tudom könyizni, h elengedjenek, de 2x egymás után szinte tuti nem. És akkor az egyiket ki kéne hagynom, azt meg nagyon nem szeretném...
Ja, jó nyaralást kívánok szeeegggééény Anglachelnek! Viszont ajánlom, hogy Pécsre visszaérj! És gyertek minél többen! (Ez itt a reklám helye... :wink: )

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211056 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Háááááát, lehet kicsi fiam, hogy így jártatok, bár biztos vagyok benne, hogy bárki nagyon szívesen átveszi ezt a tisztet... Mondjuk Anglachel.


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211041 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
A program szuper!! Az időpontot pedig feltétlenül úgy választjuk ki, hogy a lehető legtöbb embernek jó legyen! Neked pl kedves apám mindneképp ott kell lenned, mivel te szoktad ide-oda hurcolászni Laczyt! :wink:

Indulót rátok bízom fiúk...

Sindarab, jajdejóó!! Maglor, hős vagy! :D Tökjótökjó!! Így legalább fennmarad az utókor számára, ez a fantasztikus alkotás... :wink:

Anglachel... Az egész csapat a részvétét fejezi ki... Bizonyosan kínszenvedés lesz neked ott a pálmafák alatt a tengerben. Fújderémes rágondolni is... :roll:

Lau, honnan jött a pihentető progi?! :D :D
Amúgy a számháborúval én is naon szimpizek, de mikor is lesz? Megyünk? Mindjárt utána nézek... Csak az a kérdés, h ki jön...!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211037 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ja, amúgy a felvetett program nekem OK! (Csak az időpont rossz kicsit...)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211036 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szeegény Anglachel... Tunéziába kell menjen... :wink: Szeeeeeegényke!
Rohadt kis mákos!!!!!

A gólyatáborom valahol Eger mellett lesz aug. 25-től 28-ig. Na erre varrjatok gombot!!! :evil:

Az indulónkról + csak annyit, hogy van/volt/lesz, szóval létezik, csak még x+1 darabban. (Ja, hogy lassacskán össze kellene ülni megírni? Van benne valami...) :wink: :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211008 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szerintem nem muszáj a csapattalit táborutáni tali napjára rakni.
Amugy jo lenne tudni kinek mikor jo. Maglor, mikor kezdödik a golyatáborod? Mert szntem 8 hogy pölö 27én vagy 25én legyen a tali.
Amugy az indulót valaki aki tuggya rakja már fel ide. (már ha van egyáltalán indulónk, mert ha ninc akkor kéne valakinek irni egyet.

De a margitsziget az ok helyszinnek? És a 10 ora idöpontnak? Mer szntem azt megbeszélhetjük. Ja és vonulás a moszkvátol a szigetig ok? Kb. fél óra. Utánna duma+gyilkosozás meg ilyesmi... Ok?

Ja amugy nem leszek sajnos egy hétig mer sajnos Tunéziába kell menjek.
De remélem pécsig visszaérek.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211005 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Cueddo valami számháborúféleséget szervezget a találkozások topicban...nem tudom hogyan játszott a csapat,de nem hangzik rosszul....

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211001 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
mindenképpen végig kellene vonulni Laczyval(Kapolcson egyértelműen a legszebb zászló vala) valami feltűnő és forgalmas helyen... :roll:

curufin a metáltünc igen rúlz :mrgreen:

Merre lesz a gólyatáborod Maglorkám?

ajánlott pihentető program, arra az esetre ha nagyon fáradtak vagytok: grasszálás nazgúlköpenyben a csopaki strandon

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.450 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére