Curufin - Beszélgetések

Több
19 éve 7 hónapja #210957 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
No most aztán mindenki készüljön fel, mert itten vannak a színdarabjaink (első és második változat--- amit mi írtunk, és amit a CENZÚRA meghagyott belőle...) Szóval íme az alap változat, ahogy mi azt éjjel 1/2 3 és 1/2 4 között elképzeltük. :wink: :

1.
Celebrimbor ül a színpad szélén és kalapál. Mellette egy halom gyűrű.
CE: Áhh, ez nem az igazi... és ez se jó...
CU: (félre) Óh, már ilyen fiatalon mestere az üllőnek és a kalapácsnak.
(Odasétál CE-hez, nézelődik, meghökken)
CU: Mi az, hogy a gimbatult hosszú í-vel írtad?
CE: De apu, még csak 30 éves vagyok, ne várd el tőlem, hogy tökéletesen tudjam!
CU: Itt nincs helye mentegetőzésnek, te az én fiam vagy! Tökéletesnek kell lenned, akárcsak nekem! Most pedig indulás az ágyba! (CE elszontyolódva lefexik az ágyra)
CE: Jaj, nem is vagyok álmos! Legalább egy esti mesét mondj!
CU: Na jó, mesélek a szilmarilokról! (odaül az ágy szélére, elkezd mesélni - TV maci zene!)

2.
Réges régen Valinorban készültek el azok a dolgok, amelyeket később a tündék legnagyobb műveiként ismernek. Nagyapád, Feanor, akkoriban azon töprengett, hogyan őrizhetné meg a valák földjén ragyogó 2 fa fényét elpusztíthatatlanul. És összeszedte minden erejét, tudását és ügyességét, és elkészítette a szilmarilokat, melyek egész Amant csodálattal töltötték el. Még Melkor is megkívánta ezeket a varázslatos fényű ékköveket.

3. Fák pusztulása (zene:
Két fa bejön, jön Melkor, a fák összeesnek, ledobják a levelüket.

4. Manwe és Varda
M: A fák immár elpusztultak, fényük soha többé nem boldogítja Aman népét. Sötétséget láttam, amelyen még az én tekintetem sem tudott áthatolni. Akkor tudtam, hogy Melkor járt ott - először ontottak vért Aman földjén, mert ő megölte Finwét.
V: A fény csupán Feanor szilmariljaiban él, ám ő megtagadta Yavanna kérését és nem adta át az ékköveket. Így a fák már soha többé nem fognak életre kelni.
Feanor pedig kivezette a noldákat Valinorból, hogy visszatérjen Középföldére és bosszút álljon apjáért és a szilmarilokért.

CE: De miért kellett ekkora ügyet csinálni három kavicsból?
CU: Na de fiam! A szilmarilokról van szó. Ez családunk legféltettebb kincse volt. Akárhová utána mennénk... Szóval, vigyázz a szádra!!!!!
CE: Apuuuuuuuuuuuuuu, inkább folytasd a mesét.

Követ: Uram, Olwe ellenállt Feanor követeléseinek, és nem adta oda a hajóit az átkeléshez. Vérontás tört ki Alqualondéban, és testvérek gyilkolják egymást.

(hajóégetés zenével és sültkrumplival...és meteorral)

CE: Ja, ha ez ilyen bevett szokás a családban, akkor legközelebb fejbe lőhetem majd Galadrielt, ha nem enged fésülködni a tükre előtt?
CU: Ugyan már, ez teljesen más... A telerek nem érdemlik a rokon nevet.

Csata, eksön, - állókép
Reklám:metál - Arden :D Műsorajánló: Tágas égen andalog? -előtér REKLÁM TÁBLA!
Reklám után: Feanor halála: (VÉR + 5 ork)
F: Fiaim! Érzem, sebeim halálosak, és lelkem hamarosam Mandos csarnokába száll. Ne feledjétek az esküt, melyet Valinor földjén tettünk... Szerezzétek vissza a szilmarilokat. (páran köréállnak?) Morgoth, légy átkozott!

CU: És ez az eskü rád is vonatkozik, fiam! Mert családunk addig nem fog nyugodni, amíg meg nem találjuk a szilmarilkoat!
CE: (apjának bólogat) félre: Jajneeee... Már megint kezdi a szokásos szöveget... (ásít, megdörzsöli a szöveget)

Tüncitánc (CE bealszik)
Dragor Bragollach+sárkány tűz-meteor

CE hangosan horkol/vagy szopja az ujját
Celegorm gyün: Curufin! Itt van egy mitugrász halandó! Valami Beren, s úgy hírlik, a mi szilmarilunkra fáj a foga.
CU: ahhoz nekünk is lesz egy két szavunk! Gyerünk! (L)

CE magánszám: fölébred, zseblámpát gyújt, odalopódzik a gyűrűkupachoz, és újra nekiáll kalapálni...

Második menet. Ahogy a közönség látta... Cenzúra roulz! :wink: :twisted: (vagyis az a változat, ahogy ők képzelték kialudtan...)

Celebrimbor ül a színpad szélén és kalapál. Mellette egy halom gyűrű.
CE: Áhh, ez nem az igazi... és ez se jó...
CU: (félre) Óh Celebrimbor, már ilyen fiatalon mestere az üllőnek és a kalapácsnak.
(Odasétál CE-hez, nézelődik, meghökken)
CU: Mi az, hogy a gimbatult hosszú í-vel írtad?
CE: De apu, még csak 30 éves vagyok, ne várd el tőlem, hogy tökéletesen tudjam!
CU: Itt nincs helye mentegetőzésnek, te az én fiam vagy! Tökéletesnek kell lenned, akárcsak nekem! Most pedig indulás az ágyba! (CE elszontyolódva lefexik az ágyra)
CE: Jaj, nem is vagyok álmos! Legalább egy esti mesét mondj!
CU: Na jó, mesélek a szilmarilokról! (odaül az ágy szélére, elkezd mesélni)

(fák be)
Réges régen Valinorban készültek el azok a dolgok, amelyeket később a tündék legnagyobb műveiként ismernek. Nagyapád, Feanor, akkoriban azon töprengett, hogyan őrizhetné meg a valák földjén ragyogó 2 fa fényét elpusztíthatatlanul. És összeszedte minden erejét, tudását és ügyességét, és elkészítette a szilmarilokat, melyek egész Amant csodálattal töltötték el. Melkor azonban megirigyelte a fényt, és elpusztította a Két Fát.

(Manwe és Varda be)
M: (kifelé) A fák immár elpusztultak, fényük soha többé nem boldogítja Aman népét. Sötétséget láttam, amelyen még az én tekintetem sem tudott áthatolni. Akkor tudtam, hogy Melkor járt ott...
V: (szintén) A fény immár csupán Feanor szilmariljaiban él, ám ő megtagadta Yavanna kérését és nem adta át az ékköveket. Így a fák már soha többé nem fognak életre kelni.
M: Melkor pedig észak felé menekültében kifosztotta Formenost, és megölte Finve királyt.
V: Feanor pedig kivezette a noldákat Valinorból, hogy visszatérjen Középföldére és bosszút álljon apjáért és a szilmarilokért.

(itermezzo, M és V kimerevednek :D )
CE: De miért kellett ekkora ügyet csinálni három kavicsból?
CU: Na de fiam! A szilmarilokról van szó. Ez családunk legféltettebb kincse volt. Akárhová utána mennénk... Szóval, vigyázz a szádra!!!!!
CE: Jól van, rendben, inkább folytasd a mesét.

(Követ be)
Követ: Uram, Olwe ellenállt Feanor követeléseinek, és nem adta oda a hajóit az átkeléshez. Vérontás tört ki Alqualondéban, és testvérek gyilkolják egymást.

(hajóégetés zenével és tűzzel)

CE: Ja, ha ez ilyen bevett szokás a családban, akkor legközelebb eltörhetem Maglor hárfáját, ha nem akarja ideadni?
CU: Ugyan már, ez teljesen más... A telerek nem érdemlik a rokon nevet. De hadd mondjam tovább... Mikor Feanor partra szállt Középföldén, Melkor hatalmas ork sereget küldött ellene.

Csata
Feanor halála: (Feanor+2tünci+5ork)
F: Fiam! Érzem, sebeim halálosak, és lelkem hamarosam Mandos csarnokába száll. Ne feledjétek az esküt, melyet Valinor földjén tettünk... Szerezzétek vissza a szilmarilokat. Morgoth, légy átkozott!

CU: És ez az eskü rád is vonatkozik, fiam! Mert családunk addig nem fog nyugodni, amíg meg nem találjuk a szilmarilkoat!
CE: De hogy lehet visszaszerezni a szilmarilokat olyasvalakitől, aki elpusztította a Két Fát?
CU: Akárhogy is, de megesküdtünk rá. És épp ezért vontunk Angband köré ostromzárat, és 400 éven keresztül tartottuk Morgotht állandó őrizet alatt.

Tüncitánc (CE bealszik)
Dragor Bragollach+sárkány tűz-meteor

CE hangosan horkol/vagy szopja az ujját
(Celegorm be)
Celegorm: Curufin! Itt van egy mitugrász halandó! Valami Beren, s úgy hírlik, a mi szilmarilunkra fáj a foga.
CU: ahhoz nekünk is lesz egy két szavunk! Gyerünk! (együtt el)

(Celebrimbor fölébred, zseblámpát gyújt, odalopódzik a gyűrűkupachoz, és újra nekiáll kalapálni)

Hát, ennyi lenne. Bárkinek ellenvetése lenne, csak szóljon... Lehet, hogy csak én vagyok vak... :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #210872 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
/me naon szomorú most, mert nem jó neki a 27-e. (elvileg) Gólyatábor... :( :cry: :bawling: És ma már naon úgy tűnik, hogy Pécsre sem fogok lejutni.
(Drukkoljatok, hogy gyorsan menjen a költözés.)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210850 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Arden, ez a sors... :D :D

Sztem az aug 27.-ét gondolhatjuk tök komolyan, nem? :?:
Bár tény, hogy tudni kéne a tábori tali időpontját, és ahhoz igazítani. Mondjuk a tábori tali teszem azt kezdődne 3kor, mi meg már délelőtt 10kor taliznánk vhol, és az egész csapat vonulna aztán át a nagy talira, vagy vmi hasonló... Nu? 8) Bár én elég mobil vagyok, szal ne tőlem függjön a tali, döntsétek el ti!

Kapolcs naon jó volt, Curufincek simán jók, Laczyval pedig találkoztam, és én hajtogattam össze a két kezemmel. Szegénykémet megviselte a sok utazás, és rossz arra gondolni, hogy milyen állapotban látjuk viszont több mint egy hónap pincében eltöltött idő után... De azért legyünk bizakodók! :wink:

Jah, és gyertek Pécsre is sokan-sokan!!! :wink:
A képek is iszonyat jók amúgy a csapatról!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210783 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
akkor ezt az augusztus 27.,csapattali,komolyan gondoljuk???
ha igen,akkor pontosan mi is lenne a program,mert felvonulás(?) uán jó lenne még mást is csinálni.
ki jönne?
Arden
ui:meghaltm,ezt nézzétek... www.curufin.com

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210610 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Héééé!!!!!! Itt vagyok én is :D meg Vewy!

Szóval Curufinc túlsúly van keményen! 8)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210600 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
sziasztok!
itt vagyunk kapolcson,nagy a pörgés,cuccuje bejött itt is elég rendesen. ;)
itt vagyunk:Anglachel,Luthin,Inczy,Eena,Panni,egy barbár beoros (Ryana)+én
legyetek jók! :)
Anglachel még akar vmit írni... :)

hzrdh

köszönjük Anglachel,ez megér egy tapsot! :taps:
itt van Laci is,kicsit gyűrötten de büszkén :)
puszil mindenkit!
Anglachel az erdőben fog aludni,mert nincs se háza se sátra.
így járt :)
na mi most el,vissza a partiba,pápá :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210590 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Üdv mindenkinek, dicső népem! :D

Én is hazaértem, három napig torokgyulladásom volt (aki számháborúzott az tudja miért... :roll: ) de most már jól vagyok.
Erős véleményem, hogy a cucujjét a nemzet érdekében bizonyos keretek közé kéne szorítani (nem szakadtam ám a röhögéstől, mikor otthon bekapcsolom a TV-t és mindenhol árvíz van, ááá... :lol: )
Csapatgyűlés OK, de én aug 20-ig semmiképpen nem leszek Lérhető/ráérős. (Bár én hivatalosan nem voltam a csapat része)
Maglor: úgy beszéltük meg, hogy a Bécsi Munkásinduló dallamára írjuk, nem? :deal:

Egyáltalán: köszönöm minden egyes csapattagnak (akár beszéltem vele, akár nem), hogy olyan volt amilyen, nem is emelek ki senkit, mert akkor valami olyasmit kéne írnom, mint Finc, Bölcs Vhezérünk itt alant, úgyhogy így mégegyszer (és 72-essel és rózsaszínnel :lol: )

CÖSZÖNÖM, CURUFIN CEDVES NÉPE!!!

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210587 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én is inkább aug 27et támogatnám, bár nem biztos, hogy elengednek, de addig még jó sok idő van kikönyörögni.
Anglachel, a tervezett napi program rúúúlz!!! :D
Maglor: Nagyon vigyázz Lacira! :wink: Nem élném túl ha valami baja esne! Hogy volt szívetek megfosztani őt a rúdjától? Mire megy most szegény a férfias vonzereje nélkül?

Ja, jövő 7en én is Olaszba megyek táncikálni, de asszem addig még leszek neten. (ha minden jól +y)
Pussz mindenkinek, Pécsen taláxunk!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210562 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!

Úgy érzem, itt az ideje hogy én is hozzászóljak valamit a témához :wink:

Előszöris én is nagyon köszönök mindenkinek mindent, nagyon klassz volt ebben a csapatban lenni, és nagyon örülök hogy sok új embert ill. tündét megismertem! :D

Csapattali nagyon jó ötlet, és az aug. 27-et is támogatom, mert aug. első felében nem nagyon leszek itthon. :D Konkrétan Pécsett ill. Szentdénesen fogok nyaralni Koppányéknál. :D Aztán meg megyünk a Pécsi bulájra!! :D

Medál Lothnak szintén nagyon jó!! :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210559 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ha nagyon kell az induló, akkor a megfelelő időre meg is lesz. Csak az a porbléma, hogy eléggé el lett csomagolva az a cucc (CD) amin rajta lenne az alap. :arrow: Hajrá Felagund...

A sinda rabot + majd bepötyögöm. (Feltéve, ha meglelem itt ebben a nagy kupiban...)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210552 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Zaczy Laczy a zászlónk! :D :D Eena véletlenól Lászlóvivőt mondott Zászlóvivő helyett, és így lett a lobogó Laczy. 8)

Amúgy az aug 27 nekem most így tökéletesnek tűnik! ált ráérek, kivéve amikor nem vagyok itthon... :P Szal aug 7 előtt és aug 24 után sztem jó nekem! 8)

Az indulóval kapcs már nyaggatom Maglort... :wink:
A napi programot meg támogatom Anglachel! :lol: :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210548 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Amugy mi az a Laczy?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210546 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hát ez nem fog összejönni augusztus elején...
Na mind1. A szigetről meg tök megfeledkeztem. De mi lenne ha sziget után/előtt csinálnánk? Akkor úgyis csomoan itt lesztek pesten.
Egész napos program? Nemgond. Majdcsak csinálunk vm-t. Gyilkosozás, foci :dance: , felvonulás, este elmehetnénk bulizni :cheers: , stb. stb.
Ha nem jönne össze Aug. elején Aug. 27 péntek kinek jo/nemjo?
Mondjuk akkor lesz valamikor a tábor utáni tali is de kit zavar?

Ja és meg kéne írni az indulónkat is addigra nem? Ötletek :idea: ?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210542 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ott van Laczy?! Nálad?! Láttad?! Ha jólvan, akkor viszont megnyugodott a kicsi lelkem... Héjj, a rúdja nélkül nem az igazi... :evil:

Ok, szuper, rakd ide be!!! Az tökély! Aztán mjad népszerűsítjük máshol is!
Elméletileg éppen készítek egy honlapot... már vagy fél éve "dolgozom" rajta... :roll: Szal majd ha egyszer kész lesz, oda is felpakolhatjuk. 8)

És hogy van az átköltött induló? Azt te tudod Maglor, nem? Vagy Felagund?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210495 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ja, Laczyról + csak annyit, hogy köszöni szépen jól van. Csak a csábító rúdját vették el... (Csajok, így jártatok... :twisted: ) Viszont, ha tényleg lesz csoporttali, akkor majd jól meg is sétáltatjuk.

Laczy roulz!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210492 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ha kell, nekem megvan mind akét fajta szöveg... :D :wink: Csak azt nem tudom, hogy hova pakkerjam fel, csak mert weblapom az persze nincsen. Jó lesz, ha ide rakom be? :?:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210466 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sztem is augusztus végén legyen a csapattali, mert addig mindenki máshol van... Vagy ha más nincs, szeptemberben, csak legyen itthon mindenki!!

Vewy, jó utat, vigyázz magadra!!! Bizti jó lesz neked Olaszországban, nekem az az álmom, hogy beutazzam, szal... 8) Ja, és üdvözlöm az olasz pasikat... :wink: :D

Eena, scanneld be a képekeeeet, léccilécciléccci!!! :D Írtó kiváncsi vagyok mindre!!!

Tényleg hol van Laczy? Vigyáz rá vki? Megsimogatja néha? És kiviszi a friss levegőre, hoy lobogjon egy kicsit...? :roll: Szipp, hiányzik mindnekinek...

Tökjó, akkor sok-sok Curufinces jön Pécsre, ugye ugye? :D Úgy hallottam 3 ágyas szobák lesznek, ami iszonyat fura lesz a tábori tizensokágyasok után...

Apropó... Az indulónkat aztán a végén meg sem írtuk... A sindarabunk szövegét viszotn fel kéne pakolni a netre, nem? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210443 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel írta: Csak hülyeségnek írtam, de ha gondoljátok.
Nos el kell kérni a zászlókat meg a jelmezeket, végigsétálunk a köruton a villamossínen és közben felváltva énekeljük a lelkem mélyén lepke vagyokot és a csirkeblúzt. Na jo a járdán is mehetünk. Aztán felszállunk az 56-os villamosra a nagyrétig és közben "Egyszer véget ér a gyürüháborúúú"-t éneklünk. Szombat du? A nagyréten meg elmehetnénk focizni.


Wazz, miért nem vagyok én pesti??? :cry:
Mindenki naggyon hiányzik! (és Laczy is :wink: )
Szerintem is rúlzana a csapattali, de nem valószínű, hogy föl tudnék menni. Mindenképp a pécsi után legyen sztem, és akkor ott meg tudnánk beszélni - merhogy ide egész sokan jönnek :D
Köszi Fincnek, hogy vezette a csapatot, és köszi Lothnak a sok segítséget! Én is +szavazom neki!

Pussz minednkinek!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210428 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Augusztus végén meg úgyis lesz táboros tali. Bár attól még a csapat is csinálhat. 8)

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210411 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
na,most a csapattalival kapcsolatban kellene írjak vmit...
hát...
ööö...
cucc...
szóval ezen a héten Kapolcs,aztán meg Sziget,utána meg megyek szülőkkel el,szal igazából sajnos nem lenne ez mostanában jó nekem sajnos,max aug nagyon vége fele...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #210408 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Finc, mi is köszönünk mindent :) hogy még betegen is képes voltál összerángatni minket, és hogy fél 4kor még lelkesen írta dvelünk a színdarabszöveget...sose felejtem el, hú de nagyon fáradtak voltunk :)
Remélem kijutok pénteken vhogy Kapolcsra, már naon hiányoztok..
előhivattam a fényképeket, tiszta rúlzak lettek! a stoppolás a Kőszeg táblánál marha jóó, a sindarabos fotókról, meg az alvó Elődről+Gumipókról, meg a rózsaszín hajgumis Ardenről nem is beszélve :lol:

csapattali: ez egy khirály 5let, főleg a zászlós felvonulás, de sztem nagyon nehéz lesz jó időpontot találni...jövő héten sziget, most meg Kapolcs... szigetre is gyerteeeek!
meg kicsit necces pár óráért felmászni Pestre.. szóval akkor valami egész napos cucc kéne.

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210405 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem sajna nincs ilyen konkrét táblázatom, hogy mikor jó és mikor nem jó... :evil: Mondjatok egy időpontot, és mondom, hogy mi a helyzet. :roll: :oops:
Bocs.


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 7 hónapja #210403 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Figyelem!
Olyan időpontot kéne találni a csapattalálkozóra, ami Mindenkinek jó, úgyhogy szerintem Mindenki írja le, hogy Neki mikor jó (vagy mikor nem).

Nekem a jövő utáni hét nem jó!

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210336 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Üdv, nagyarcú banda! (Értsd: Üdv, Kedves Curufincek!)

VAN INTERNETEM!!!!!!!!! 3 napig nem volt, és most biztos kimaradtam az összes aftertábor chatpartiból, és úúgy sajnálom!!!

A csapatról:már a tábor előtt örültem, hogy ebbe a csapatba kerülök, bár akkor még nem ismertem mindenkit. Most, a tábor után is végiggondoltam a helyzetet, és arra jutottam, hogy TÉNYLEG ebben a csapatban éreztem volna/éreztem magamat a legjobban :-) ) Rúlzunk!!!

Ami viszont nemrúlz:
Pár napon belül elutazom Olaszországba, egy egész hónapra (ösztöndíj). Ami hát biztos jó lesz (naná), de így aztán kimaradok a Curufinces felvonulásból, a Pécsi taliból, és ha augusztusban lesz, akkor még a táboros utótaliból is :-( ( Szóval, azért ne felejtsetek el, ha tudnék, minden talin ott lennék, mert lelkem mélyén CURUFINC vagyok :-) )

U.i-k:

1, Loth egyértelműen tiszteletbeli Curufinc. Mégszép.

2, Arden képe nagyon jó, mindenki olyan helyes rajta! Csak én vagyok olyan, mint egy napok óta sötét pincében ülő junkie, aki már lemondott az életről, remélem élőlben vannak jobb pillanataim :-D D
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210334 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Csak hülyeségnek írtam, de ha gondoljátok.
Nos el kell kérni a zászlókat meg a jelmezeket, végigsétálunk a köruton a villamossínen és közben felváltva énekeljük a lelkem mélyén lepke vagyokot és a csirkeblúzt. Na jo a járdán is mehetünk. Aztán felszállunk az 56-os villamosra a nagyrétig és közben "Egyszer véget ér a gyürüháborúúú"-t éneklünk. Szombat du? A nagyréten meg elmehetnénk focizni.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210323 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
/me vállalja a felvonuláson a zászlóvitelt (Laczy roulz!) . :wink: :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210296 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Loth tényleg megérdemli! :wink:

Támogatom a felvonulást! :) De mikor lenne? Nekem a jövő hét nem jó.

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210286 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Llothé legyen szerintem is a metá,ööö akarommondani a medál.
Inczáj én megyek majd Ppécsre is,szal ott re leszek,meg Kapolcson is leszünk páran a Curufincek közül,ha jól láttam... :D

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210277 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Finc.... Most itt szipogok, és.... :crying:
Szal írtóra köszi ezt a 10 napot, szuperul vezettél minket!!! Amikor odafele mentünk a vonaton, már megkerestél minket, és tök kedvesen a szárnyaid alá vettél. És hála neked még a buszon is volt helyünk... :wink: Mindig is te leszel a kedvenc csapvezem! A medálok meg tényleg a legkevesebb volt, amit a csapatért megtehettem... :wink:

Kapolcsra úgy tűnik mégsem megyek.. max pénteken, de az is nagy csoda lenne... Viszont Pécsen ott leszek, ti? 8)
És tényeg kéne egy Curufinces felvonulás... :D

Az én szavazatomra is számíthattok, Loth megérdemli a tiszteletbeli Curufinc címet! :cool2:

Na és ti amúgy mit fogtok kezdeni magatokkal a tábor után? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #210251 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Az én szavazatomat biztosan megkapja!!!! :wink: :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére