Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Több
19 éve 6 hónapja #219035 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Na jó, egyezzünk meg, azt a másik verset mondjuk én írtam... ;) Ha nyerne, osztozunk... :D

[size=9:1g6yyn57]...szintén vicc, de nem bírtam kihagyni.[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #219006 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: [size=9:clkvv5se]És örülnék, ha az MTT-tagok példát mutatnának a "fair play"-ben...[/size]

Hogy Galadh-ot idézzem:
Én is téged, Brisa... :P

Csak vicceltem... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218947 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Köszönöm, fiúk! Szóljatok, ha még láttok valahol. :D
És a napilapokat is érdemes lehet figyelni.

Artemisz, gondolnunk kellett a zsűrire is... [size=9:2qza01rh]És örülnék, ha az MTT-tagok példát mutatnának a "fair play"-ben...[/size]

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218900 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: Minden pályázó kategóriánként (vers és novella) egyetlen alkotással pályázhat!

8O 8O 8O 8O 8O

:mad2: :evil: :x :x

Brisa (és mindenki, akinek ehhez köze van), Eru áldjon meg, nem lehetett volna legalább KETTŐ?!!!


[size=9:276csvj4]Jól van, felőlem.... Majd anyukám nevén fogom beküldeni a másik versemet... :roll: :? De végülis elég nagy a családom...[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218898 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Kiegészíteném a listát:

-Völgyzugoly

-Fantasya.hu

:wink:

Ja, s láttam a MoziNet.hu-n is!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218870 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: Az alábbi honlapokon lett (eddig) kitéve a kiírás:

Irodalmirádió

Premierpark (És a főoldalukon is kint van a linkje!)


... Meg az rpg.hu-ra is beküldtem hírnek, csak még nem került ki.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218738 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Az alábbi honlapokon lett (eddig) kitéve a kiírás:

Irodalmirádió

Premierpark (És a főoldalukon is kint van a linkje!)

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218525 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Sil írta:

Brisa írta: (Én úgy tudtam, nem megy a Kereső...)

Off: Mert nem is ment, amióta volt az a "malőr" egyszer a szerverrel. De most úgy tűnik, tényleg műxik újra, és még az ékezetes keresés is működik. :D


OFF: nekem megy és ment, de lehet hogy mindig csak jókor akratam keresgélni (elég sokszor teszem).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218524 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: (Én úgy tudtam, nem megy a Kereső...)

Off: Mert nem is ment, amióta volt az a "malőr" egyszer a szerverrel. De most úgy tűnik, tényleg műxik újra, és még az ékezetes keresés is működik. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218518 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Ezer köszi. Már intézem. (Én úgy tudtam, nem megy a Kereső...)

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218501 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: És ki az a valaki, Kincső?


Jókérdés... :D Talán Cicafül? Na várj, megpróbálok visszakeresni... :roll:

Eredmény:

Cicafül írta: Emellett megkerestem a 2Zsiráf c. diákújságot, felkérni médiatámogatónak. Szerintem könnyen megnyerhetők lehetnek, mivel a GYU-val külön foglalkoznak
www.2zsiraf.net/index.php?oldal=gyuruk
Beszéltem velük, ám így még nem tudtak mondani semmilyen konkrétumot. Szeretnék látni a sajtóanyagot. (amire jó lenne - ha csak erre a példányra - de rákerülne a nevem, mivel a főszerkesztő/tulajdonos ismer (sajnos most nem tudtam vele beszélni), és ez is kedvező körülmény lehetne)
Ha van már ilyen sajtóanyag tervezet azt jó lenne minél előbb elküldeni nekik a bea.baltavai@2zsiraf.hu email címre. Ha még nincs, abban szívesen segítek...


Amúgy összesen 6 hozzászólásban szerepel a '2Zsiráf' szó, Keresés/Keresés kulcsszóra és megtalálod. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218498 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
És ki az a valaki, Kincső?

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218489 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: Inczy, először is nagyon köszi! :D Másrészt az helyzet, hogy nekem nem sikerült felderítenem kapcsolatot, egyik újságban sem. Ha esetleg van javaslatod, ötleted, írj privit.

Persze ez nemcsak Inczyre, hanem mindenki másra is vonatkozik.

És megkérek mindenkit, hogy aki tud, az nyomtasson és egyetemeket, könyvtárakban, általános- és középiskolákban, ill. egyéb ingyenes hirdetőfelületen plakátoljon.

Az egyetemistákat külön kérném, hogy az egyetemükön rakjanak ki pályázati kiírásokat.


Újság: 2Zsiráf diákújság? Valakinek volt valami rokona/ismerőse is a szerkesztők között, még 1-2 éve... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218139 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
:cry:
kár, pedig már majdnem kész volt... azért köszi a felvilágosítást...

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218137 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Nem fér bele...

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218135 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Itt is akkor felteszem ezt a kérdést, hogy mikor Elwing a tengerbe ugrik a szilmarillal, az még belfér a háborúk Ardán témakörbe??? Ulmo azt mondta, hogy határeset.... én meg már nem tudom... ??????? :roll: :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218125 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Inczy, először is nagyon köszi! :D Másrészt az helyzet, hogy nekem nem sikerült felderítenem kapcsolatot, egyik újságban sem. Ha esetleg van javaslatod, ötleted, írj privit.

Persze ez nemcsak Inczyre, hanem mindenki másra is vonatkozik.

És megkérek mindenkit, hogy aki tud, az nyomtasson és egyetemeket, könyvtárakban, általános- és középiskolákban, ill. egyéb ingyenes hirdetőfelületen plakátoljon.

Az egyetemistákat külön kérném, hogy az egyetemükön rakjanak ki pályázati kiírásokat.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218124 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Nos, kiraktam suliban, könyvtárban, hangoztattam itt-ott, magyartanárok és rajztanárok kezébe nyomtam a pályázatot, szal Vácon remélhetőleg eléggé elterjesztettem... :wink:

Brisa, arra nincs lehetőség, h vmilyen újságban is megjelenjen a felhívás? Vagy már így sem fogjátok győzni az elbírálást a mennyiség miatt? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #218123 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Léli, örülj neki, hogy így szabadabban szárnyalhat a fantáziád. Az, hogy a feladatot hogyan oldod meg, a kreativitásodra van bízva. Tény, hogy kell lennie utalásnak a tolkieni világra, de onnantól kezdve tiéd a pálya. A negyedkorról valóban nem tudunk túl sokat (ld. GyU Függeléke), de pont ez a lényege. Az a kevés ugródeszkának éppen elég.
Finnel mi ezt az "különlegességet" választottuk és punktum. [size=9:1u1cq027](Ha a 'balrogok életét' választottuk volna, akkor úgy is azt kérdeznétek, hogy miért pont azt.... :roll: )[/size]

Ja, és ha a saját ötletedet szeretnéd látni a kiírásban, jövőre lehet pályázni a szervezésre. :wink:

És a méltatlankodásokat kéretik mellőzni ezentúl (még mielőtt elragad a harciideg). Nem hiszem, hogy a szervezőknek indokolniuk kellene a döntéseiket.

A tárgyilagos kérdéseket várjuk itt és a palyazat@tolkien.hu -n.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218093 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Brisa írta: A téma: valami izgalmasat és újat akartunk az idén...


De hisz arról nem tudunk szinte semmit.. ugye? Vagy csak én vagyok tudatlan? Mer így szvsz elég nehéz megfelelni annak az elvárásnak, h tolkieni legyen. És jó, persze, mindenkinek meglehet arról a korról a véleménye, de... (nem akarom kérdőre vonni a döntéseteket, csak csupán nem értem :) Jó kis különlegességek tehetők a többi korba is...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218049 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
A két oldal több szempontból:
- Lassiban közölhetőnek kell lenni
- a zsűrínek pedig győznie kell elolvasni a novellákat (tavaly amúgy egy oldal volt...)

A téma: valami izgalmasat és újat akartunk az idén...

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #218046 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Nekem csak két kérdésem lenne:

Miért éppen Negyedkor és miért csak két oldal??!! :cry:

[size=9:36wwxe96]Nos, ez volt az első reakcióm az irodalmi pályázattal kapcs. Azóta már lenyugodtam... :roll: [/size]

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #217461 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Köszi, Inczy! [size=9:1gk1n8jl](Jó, hogy szóltál. Majd elfelejtettem, hogy én is akartam a sulimba vinni.)[/size]

Könyvtárakba és egyéb nyilvános faliújságra is rakjátok ki lécci. Már aki tudja persze.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #217460 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Én már nyomtatom is, s Vácon reklámozom, ahol tudom... A sulimban mindenképp. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #217326 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
A Magyar Tolkien Társaság összművészeti pályázata


A Magyar Tolkien Társaság 2005. január 3-án a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve ismét nagyszabású rendezvényt szervez "Tolkien Születésnap 2005" címmel, J.R.R. Tolkien 113. születésnapján. Ez alkalomból képzőművészeti-, irodalmi- és iparművészeti pályázatot hirdetünk.

A versenyekre olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése") kapcsolódik az alább megjelölt témák mentén.

Kategóriák:

Az összművészeti pályázat az alábbi 5 kategóriában hirdetjük meg:
- Képzőművészet 1: Valák és maiák
- Képzőművészet 2: Háborúk Ardán
- Novella: Negyedkor
- Vers: Középfölde dalai (Középfölde népeinek versei, dalai.)
- Iparművészet: Az eldák népe (A tündék öltözékei, kiegészítői, ékszerei, fegyverei, használati tárgyai stb.)

A pályázaton minden kategóriába három korosztály elkülönülten verseng egymással: 8-13 évesek, 14-17 évesek és felnőttek (18 év felett).


Beérkezési határidő: 2004. november 14. éjfél

A kiválasztottakat és a díjazottakat 2004. dec. 29-éig értesítjük.


Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani.
Amennyiben egy pályázó egy kategóriában több művel (maximum három, kivéve az irodalmi kategóriáknál, ahol csak eggyel lehet pályázni) is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személye! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.

A pályázatok formátuma
Általános szabályok
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás.
A pályázó (neve, életkora, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe), valamint az alkotás(ok) (korcsoport, kategória, téma) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Képzőművészeti kategória
Két témában várjuk az alkotásokat: 1) Valák és maiák; 2) Háborúk Ardán.
Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat témánként. A pályamű lehet grafika (rajz), festmény, számítógépes grafika, egyéb képzőművészeti alkotás (szobor, dombormű, faragvány, üvegfestmény, szövés-minta stb.). A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, méretük képeslap nagyságtól az A3-as méretig terjedhet. Elfogadjuk az alkotás (jó minőségű, lehetőleg nagyobb - A5-ös, ill. A4-es - méretű) fényképét is.

Irodalmi kategóriák
A versek és novellák csak magyar nyelven adhatók be! Az irodalmi alkotás terjedelme legfeljebb 8700 karakter lehet (ez kb. 2 A4-es oldalnak felel meg szóközökkel együtt). A verseket és a novellákat gépelt, kinyomtatott formában fogadjuk csak el! A formátum mindkét kategória esetén a következő legyen: 12-es betűnagyság, szimpla sorköz, 2,5 cm-es margók.
Minden pályázó kategóriánként (vers és novella) egyetlen alkotással pályázhat!

Iparművészeti kategória
A kategória témája "Az eldák (tündék) népe". Olyan alkotásokat várunk, amelyek a tünde nép öltözékeit, kiegészítőit, ékszereit, fegyvereit, használati tárgyait stb. jelenítik meg.
Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat. Lehetőség van az elkészített tárgyak, ill. azok fényképei, koncepció tervei vagy akár makettjeik beadására is. Az értékelésnél minden esetben az alkotás koncepcióját fogjuk figyelembe venni, nem jelent hátrányt, ha az alkotók nem vitelezték ki drága alapanyagok felhasználásával azt. (Viszont egy kézbe fogható, valóságos funkcionális környezetében kipróbálható tárgy a koncepcionális és tervezési részletekről is többet elárulhat.)
A beadott pályaművek összecsomagolt állapotban nem haladhatják meg az 1,5 méteres kiterjedést, illetve a 30 kg-nál nagyobb tömeget.

Értékelés
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből, illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni. Az alkotások zsűrizésénél a legfontosabb szempontok a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A legjobbakat értékes nyereményekkel díjazzuk.
A zsűri által kiválasztott művekből az MTT az "Tolkien Születésnap 2005" helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás
A Magyar Tolkien Társaság a 2005. január 3-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79. Kérjük, írd rá a borítékra azt is, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. MTT pályázat/ Képzőművészet/ Valák és maiák.

Ne felejtsd megadni a nevedet, a korodat, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu .


Plakátok:
Amennyiben szeretnél segíteni a pályázatunk népszerűsítésében itt találhatod kinyomtatható plakátjainkat. Ha van rá módod, kérjük, nyomtasd ki, és helyezd el minél több helyen.
www.tolkien.hu/palyazat2004/plakat1.doc

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #216664 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004

Kincső írta: Lesz ugye irodalmi is?


Lesz, csak kötött témában. A kiírás kihirdetése szept. 12-13. környékére várható.

Addigis várjuk azok jelentkezését, akik szívesen segítenének a pályázatok körül. Fontos: aki szervező, az értelemszerűen nem pályázhat!

Várok olyan emberkét is, aki segítene megalkotni a pályázati kiírás plakátját is grafikailag. Ez nagyon sürgős! Csütörtökig várom a jeletkezőt, szombatra meg kell lennie a plakátnak.

Nálam jelentkezzetek priviben, mert Fin csak ritkán jut nethez.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #216650 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Lesz ugye irodalmi is?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #216649 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
A beérkezett pályázatok (1, azaz egy db) áttekintése után a vezetőség úgy döntött, hogy az MTT 2004 -es művészeti pályázatának szervezői Brisa és Fin lesznek.

Minden további kérdést vagy itt a topikban tegyetek fel (megbeszélésre), vagy személyesen (priviben, mailben, stb.) a szervezőknek (megválaszolásra).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #216291 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
Ma éjfélkor jár le a határidő...

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #215336 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Összművészeti Pályázat 2004
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2004. évi TOLKIEN MŰVÉSZETI PÁLYÁZAT megszervezésére és lebonyolítására. A rövid koncepciót és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2004 . szeptember 5. (vasárnap) éjfélig.


A keretek:
A pályázatot 2004 őszén kell lebonyolítani úgy, hogy a díjátadó és a legjobb pályaművekből készült kiállítás a 2005-ös Tolkien Születésnapi rendezvényen kivitelezhető legyen. Ebben az évben a művészeti pályázatnak részben specializáltnak kell lennie különböző kiemelt témákat megjelölve az egyes képzőművészeti kategóriákban (egységes portrék, esetleg portré sorozatok, pl.: Nolda hercegek, Númenori királyok, Valák és maiák, ork vezérek, illetve specifikus történetek: - Tom Bombadil, Earendil utazása, a valinori fák ünneplése, stb.), de emellett lehetnek az eddigiekhez hasonló általános témakörök is azokban a kategóriákban, ahol nem szokott olyan sok pályamű érkezni (pl. a mozgófilm, iparművészet). Ezúttal is többféle kategóriában és korosztályban kell kiírni a pályázatot.

A kijelölt főszervezőnek és csapatának kell előkészíteni a pályázat alapfeltételeit (kiírás, reklám), megszervezni a küldemények postai és elektronikus fogadását, tárolását és az alkotások védelmét, nekik kell az adatokat feldolgozniuk és a műveket a zsűri "keze alá dolgozni". Továbbá az ő feladatuk a zsűri kiválasztása és a zsűrizés lebonyolítása, valamint a kiállítás és a díjátadó megszervezése. A pályázat szervezőinek természetesen együtt kell működniük a Születésnapi rendezvény szervezőivel a díjátadó, a díjak és kiállítás kapcsán.

A pályázati kiírásban hangsúlyozottan szerepelnie kell, hogy alkotásokat semmilyen körülmények között nem adunk vissza, és felelősséget sem tudunk vállalni értük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére