MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 8 hónapja #267595 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Sirgon Esgalnor írta:

Rayan írta: Sirgon, ezekkel tökre egyetértek =) Mondjuk az még jár, hogy Andustaréknál láttam a legszebb zászlót =)

Hála Nodleenak. Minden alkalommal megnéztem amint festi, ahányszor elhaladtam a háta mögött. No meg a Hyarnustarosok szarvasos, indás zászlóját is nézegettem eleget, csak az nem készült el teljesen.


ne csináljátok, mert mindjárt elpirulok ((: köszi szépen. és örülök, hogy ennyire tetszik. ez volt a cél (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267571 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rion írta: Bakker annyira jó volt ez e tábor! Ilyen jól még soha se éreztem megem. Na jó, az azért túlzás, de akkor is marha jó volt. Ankalimon, hol vettétek az ijakat? Mert én is szeretnék venni. 8)


Oktogonnál van a Tüzes íjász bolt. Ha az Oktogontól elindulsz a Blaha Lujza tér felé, a jobb oldalt kb a 2. kapualjban van. Íjak, nyilak, hegyek, íjhúrok, tartozékok minden méretben, színben, minőségben. Azok a vesszők, amiket a táborban használtunk, gyerek vesszők voltak, darabja 500 forint. Az íjaink nomád íjak. Ott is lehet kapni olyat.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267549 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rayan írta: Sirgon, ezekkel tökre egyetértek =) Mondjuk az még jár, hogy Andustaréknál láttam a legszebb zászlót =)

Hála Nodleenak. Minden alkalommal megnéztem amint festi, ahányszor elhaladtam a háta mögött. No meg a Hyarnustarosok szarvasos, indás zászlóját is nézegettem eleget, csak az nem készült el teljesen.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267541 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sirgon, ezekkel tökre egyetértek =) Mondjuk az még jár, hogy Andustaréknál láttam a legszebb zászlót =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267536 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Bakker annyira jó volt ez e tábor! Ilyen jól még soha se éreztem megem. Na jó, az azért túlzás, de akkor is marha jó volt. Ankalimon, hol vettétek az ijakat? Mert én is szeretnék venni. 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #267534 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Akkor néhány leg. /szerintem/
Az első két helyezett csapat előadások szerint: (A sajátunkat természetes kivettem, azt értékelje más külső szemlélő) Orrostar igazi filmelőzetese, és Dekameron stílusú árnyjátéka a söntés kerettel. Andustar komoly és humoros előadása.

Az első két pohárnokság: Hyarnustar vadonja a helyes felszolgáló állatokkal, valamint Orrostar matrózkocsmája.

Keret történet: Tündék keresése, valamint Aldarion siratása és a dúnföldiek támadása.
Ünnepi tiszteletadások /laitale/ általában, kivéve hogy a harc ünnepének rossz volt a megvilágítása. Nem előröl hárommal, hanem hátulról sokkal több fáklyával kellett volna, hogy lássuk is mi történik.

Egyéb: E-projekt koncert by Lam & Jacopo, Mupet Show birka koncert (zseniálisak voltatok)
Valamint: Tábortűz Leguán magához tér gitárral a kezében; Alyr mint gombaszakértő, kókuszevés a kiránduláson; dinnyézés by Forostar; holdudvar kávézások

Most jönnének az apró élmények, egyes személyek külön, de azt juszt se. Megtartom magamnak.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267515 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Panda írta:

Ankalimon írta: dúnföldi hordák félelmetes megjelenését.

Ezt se vágom... :roll: Most keletlakók vagy dúnföldiek támadtak állandóan? Vagy a kettő ugyanaz?...


A hivatalos verzió a dúnföldi hordák. A keletlakók egy korábbi verzióban szerepeltek. Egyébként akár mindkét verzió is igaz lehet, ami "egy igen érdekes probléma", és hosszabb kifejtést, illetve tanulmányozást igényelne mint ami itt most lehetséges...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267465 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok! DVD tok és lemez nagy tételben (100 darab) legolcsóbban a pecsában lévő vásárban kapható hétvégenként. Ha jól emlékszem 100 ft/darab. Ha ez a legolcsóbb ajánlat utánajárok pontosan.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267464 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Aki bármilyen segítséget tud nyújtani a tábori DVD készítésével kapcsolatban, szóljon.

Már van:
:arrow: DVD felírónk, és sokszorosítónk: Ulmo, Orsie.
:arrow: Video digitalizálónk: Kincső
:arrow: Képgyűjtőnk: kriszana

Keresünk:
:arrow: képválogatót, selejtezőt
:arrow: kép megcímezőt
:arrow: DVD-hez kell egy menürendszer is
:arrow: beszerző: DVD tokot, lemezt ki tud a legolcsóbban szerezni?
:arrow: színes nyomtatás: DVD borító
:arrow: montázs: DVD borító megszerkesztése

nos ennyi
jelentkezni bármelyik feladatra az aeglos@easymail.hu címen lehet továbbra is.

Valamint írjon mindenki, aki szeretne magának DVD-t. Lehet jelezni nekem ímélen, messengeren, telefonon, csak szóljatok, különben nincs DVD... 8O

[size=9:1dsj7i4v]ui.: Remzy tök jó az aláírásod[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267462 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ugy lett Lau meg Ladis meg Rogue meg Estel meg Noodle a túszunk hogy kijöttek :P azaz Noodle kijött a többiek meg már kinn voltak :P mi meg gonosz keletlakókhoz hűen hát izé ... túszokat ejtettünk :P

aztán persze az öszes túszt beeengették ... mi meg kuksolhattunk a vár mögött -.-

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267440 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Panda: én csak azt tudom (hallomásból), hogy Aeg meg Julcs meg lettek kötözve, és Niéla meghalt. De, hogy azon kívül még mi is történt, az engem is érdekelne, mivel az utóvéddel jöttem vissza...

Dodie írta: u.i.: Mondjátok h legalább 1(!!! csak egy szem!!!) ember megijedt tőlünk... ha már annyit ordibáltunk, ennyi jár;)


igen, voltak, sőt, szépen megkavartátok a sereget :) legalábbis nekem onnan lentről, a (többé-kevésbé) rendezetten hátráló utóvédből néha fel-felpillantva kellően kaotikusnak tűnt a dolog. és milyen hangulata volt! :D

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267415 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

gilloth írta: Toma, teged egyszer mar nem kivegeztetett a kiraly is? 8O

Az nem Toma volt, hanem egy félőrült, aki elfedte az arcát. :wink:
Valaki mesélje már el, mi történt a várban, amíg az őrség a keletlakók elől hátrált!
Meg hogy hogy lett Lau a túszuk, és az őrség lemaradó része hogy kapta el Sisst! Mer én ezekről lemaradtam a nagy forgatagban.

Ankalimon írta: dúnföldi hordák félelmetes megjelenését.

Ezt se vágom... :roll: Most keletlakók vagy dúnföldiek támadtak állandóan? Vagy a kettő ugyanaz?...
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 8 hónapja #267403 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Toma, teged egyszer mar nem kivegeztetett a kiraly is? 8O
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267400 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
mit ne mondjak a várból is lehetett hallani amikor ugye kinyírtam az őröket és a tábvezeket kikötöztem, és hát megjöttek a haverok :D

jee :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 8 hónapja #267393 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ja, csak annyit sztnek mondani az orsegnek: en voltam a feher folt a ret szelen a siratas alatt, mert kesobb mentem le es ott ultem le. Mikor feluvoltottek a keletlakok es megindult az orseg is, es en kozottuk voltam, megallt bennem az uto....... 8O :o
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267389 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ave!

Épp most értem haza Frankfurtból, ahová sajnos a tábor vége előtt el kellett mennem. Ez a fenti sajnos össze is foglalja a táborról a véleményemet. Voltak fények és árnyak, amiket már jól kiveséztetek itt, de jobban éreztem magam, mint vártam. (Mivel nem vagyok túl közösségi ember, ezért féltem, hogy súlyos beilleszkedési gondjaim lesznek.)
Hozzátennék viszont valamit egy korábban felmerült mellékszálhoz.

Casaubon írta:

továbbá azt sem értem, hogy miért nem lehet dohányozni egy olyan helyen, ahol a szobákat leszámítva szinte mindenhol hamutartók jelzik ennek lehetőségét.


Éljenek a szervezők! Azonnal minusz 50% jött volna számomra a tábor minősítéséhez, ha megengedik, hogy bárhol a várban, ahol nekem esetleg át kell mennem, és akár másodpercekig is elviselnem, dohányozni lehessen.

Hja, és keletlakók: Nagyon jók voltatok! Az adrenalin igencsak felment bennem, ahogy hátrálva vonultunk vissza. (Én legalábbis háttal mentem fel a köves úton, mivel az utolsó sor hátrált.)
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 8 hónapja #267376 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
me egy Tdugot hagyott a buli szobaban. De megleszek nelkule csak remelem inkabb ti vittetek el minthogy a varban maradt.
Ami az elmenybeszamolot illeti sok ujat mar nem tudnek mondani. Nekem azonban leginkabb a sajat belso harcaimat kellet megvivnom es ezert talan antiszoc es inkativ voltam. Mindenkinek koszonom aki segitett hogy elorebb jussak. Mosollyal, beszelgetessel, biztatatassal..... KOSZONOM!! :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267369 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Valóban nálam van.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267354 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda írta: hmm kinél van megőrzésen az Andustaros szürke kendőm, csakmert tudni szeretném jókezekben van é.


Én találtam egyet, amit odaadtam Ankalimonnak, hogy az Andustar talin hátha gazdára talál...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267343 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hmm kinél van megőrzésen az Andustaros szürke kendőm, csakmert tudni szeretném jókezekben van é.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267339 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
előszöris nagy-nagy köszönet a tábor vezetőinek, hogy ott lehettem mint keletlakó, és hogy maradhattam a végéig :)

a vitához csak pár szót, mert azt hiszem, nem érdemes többet...

az alkohol-tilalom. gondolom nem kell emlékeztetnem senkit kismarosra... talán még emlékszünk páran a visszhangjára... ha a társaságban mindenki képes lenne rá, hogy ne éljen vissza egy olyan engedménnyel, mint az alkohol-fogyasztás, akkor alighanem nem lenne szükség a megszorításokra. én nem azt tartom szomorú dolognak, hogy nem lehet meginni egy sört csak úgy a táborban, hanem hogy mi ennek az oka. nem mellesleg kismaroson, és a táborban sem lett volna szabad inni, ennek ellenére ugye...

ehhez kapcsolódik az is, hogy persze lehet beszólni a szervezőkre, de ezt nem úgy kéne, mintha szánt szándékkal akartak volna kitolni a táborozókkal... és engem személy szerint a szombat éjszakai "műsor" jobban zavart, mint az, hogy nem engedtek be csütörtök este azonnal a várba... mert a szombati dolog nem nevezhető bakinak... [size=9:1p5j9dq8](most nem írom le, mi volt, akik esetleg tudják, és be akarnak szólni, azok plz priviben tegyék ;) )[/size]

amúgy pedig köszönet mindenkinek, akivel beszéltem, és bocsánat, hogy nem köszöntem el szinte senkitől :(
lehet, hogy ez nem látszott rajtam, de élveztem, hogy köztetek lehetek, még ha csak kis időre is...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267314 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Nodlee: ha jól emlékszem, Patiszonnak hiányzott egy macskás póló.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267312 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
off, de azért fontos!

Talált anyum itthon egy zöldeskék macskás pólót. van rá esély, hogy véletlen lenyúltam valakitől. akinek hiányzik a cucc, az szóljon!!

(hugom már nagyon feni rá a fogát, úgyhogy gyorsan)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267308 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

nos,

végigolvastam mindent, igen, Jacopót is & Ankalimont is, és köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradságot, és hozzászólt. egyetértek Nimával, sztem sokkal inkább meg kéne becsülnünk egymás Társaságát, minthogy így beszéljünk egymással.
(az egy dolog, hogy én a kellemetlenebb hangvételű kritikában is rögtön a jószándékot keresem, és kiszűröm belőle az építő javaslatokat, a többin meg nem kapom fel a vizet.)

én is írtam hasonló cuccost még 31-én este, mikor hazaértem, de már szinte minden témát érintettetek, nem szeretném tovább borzolni az idegeket, nehogy flém legyen belőle megint.

ami feltűnő, az az, hogy szinte teljes vízválasztót látok két szemléletmód között.

szóval, minden építő hozzászólást letöltöttem, elolvastam, és a táborértékelésen fel is fogom vetni a javaslatokat. ezt a topicot mostantól kezdve hagyjuk meg az élménybeszámolóknak :)

aki el szeretné mondani a véleményét - akármilyen formában :twisted: - az írjon nekem a cueddo@yahoo.co.uk címre!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267301 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ja Szürke utána kérdeztem itthon: a gánica nagy valószínűséggel Tolna megyéből származik. Ismertebb neve egyébként dödöle. ( Azt hiszem grízes tészta evés közben kérdezted)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267298 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nem fogok sokat írni.

Csak annyit akarok mondani, hogy én jól éreztem magam. Talán azért, mert rosszabbat vártam. Szóval tábvezek: köszönöm, hogy nem volt rosszabb, és bocsánat hogy nem bíztam bennetek eléggé. Természetesen voltak hibák, de én túl tudtam tenni magam rajtuk. Nekem jó volt. QED, Ámen, ahogy J mondaná.

[size=9:290p18yd]u.i. A kaja majdnem mindig elég volt, csak több tányérből kellett összeszedni. Mindig rengeteg maradt. Én például a kiváló Nuldleeból vagy négy-öt tányérnyit ettem, mert mások otthagyták. Tudom, mások igényesebbek és nem esznek olyant amit más elkezdett. Én igénytelen és éhes voltam, és sokszor jóllaktam.
u.u.i. Nekem még a keretjáték is nagyrészt tetszett.[/size]

Dodie írta: u.i.: Mondjátok h legalább 1(!!! csak egy szem!!!) ember megijedt tőlünk... ha már annyit ordibáltunk, ennyi jár;)

Sajnos láttuk, hogy négyszeres túlerőben vagyunk, sőt meglehetősen jól felfegyverezve (nálunk volt Glamdring, ütőfa, icke). De a tisztás másik szélén a kempingezők szerintem furcsán nézhettek...
u.i.: Én eleinte nem is tudtam, hogy ti vagytok azok. ;]

(A tábor végi cucuje pedig legálisan történt, előre megfontolt szándékkal. A vezetőség helyben engedélyezte, ha jól emlékszem 2 igen, 1 nem, 2 tartózkodás mellett.)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267270 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nna. A tábor óta nem igazán néztem netet.

Most azt hiszem, nem írom le, mi van a fejemben. Ankalimon hozzászólása maximálisan kifejezi ezt - jóval átgondoltabb és higgadtabb stílusban, mint amire én képes lennék most. Köszönöm.

Egy dologgal azonban még tartozom:
Bár már a helyszínen személyesen bocsánatot kértem a legtöbbetektől, azt hiszem, ezt illik megtenni a nyilvános fórumon is. Igen, elnézést kérek minden keletlakótól, akik alapvetően miattam kerültek nagyon kellemetlen helyzetbe. Elnézést a késlekedésért, a szállásért, a költségért. Többet soha nem fordulhat elő.

Nektek, táborozóknak pedig köszönöm, hogy egy élmény volt. Néha ilyen, néha olyan, de mégis: egy közösség lettünk, sokatok jól érezte magát.

Nektek - talán tudjátok, kiknek - pedig köszönöm, hogy nyilvánosan leköptétek, sárba tapostátok és megaláztátok fél évünk munkáját. Ilyen is kell. Hálás dolog a jóakarat.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267254 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
TÁBORI TALÁLKOZÓ INFOK

Sziasztok!

A tábori találkozó előreláthatóan augusztus 28-án vasárnap lesz. Azért nem szeptemberben, mert akkor már elkezdődik a suli, a tábvezek elutaznak, nem lesz már nyár, stb fontos indokok miatt.

A találkozó idén rendhagyóan egy kertiparti féleség lenne. Koradélután, úgy 3 óra körül kezdődne és 9-10 óráig tartana (vagy ameddig jólesik, de csak sötétedés után tudunk vetíteni).

A helyszín a mi telkünk lenne ha sikerül elintézni. Mivel ez a környék estefelé elég elhagyatott, úgy kéne megszervezni, hogy csapatosan menjetek haza, a fiatalabbakért jó, ha a szülők jönnek.

Néhány szó a programról: Mivel az eddigi találkozók főleg képnézegetésből és vetítésből valamint egyhelybenülésből álltak, úgy gondolom, hogy most ne nézzük meg az összes képet és videót, hanem legyen délelőtt kézműveskedés, játék-sport, evészet, ivászat, beszélgetések, spontán csapatgyűlések, amitakartok. (A telek közvetlenül az erdő mellett van).

Utána 8 óra körül felállítanánk egy paravánt, meg vásznat, amin lehetne vetíteni. Amit levetítenénk, azok a legjobban sikerült videók, valamint egy válogatás a legjobb képekből, zenés diavetítéssel. Utána is lehetnek további képnézegetések egyéni igény szerint.

Az ételről-italról az egybegyűlteknek kell majd gondoskodni, csapatonként lesz kiosztva, hogy kinek milyen sütit, illetve italt kell majd hoznia!

Az összes képi és hang anyagot amit a táborban termeltetek, meg lehet majd venni DVD-n aminek az ára valószínüleg 1000 forint körül mozog majd. Ehhez az kell, hogy tényleg mindenki juttassa el kriszanának egy CD-re kiírva a képeit amiket fotózott/videózott (a rövidfilmeket is!).

Előzetes információk kellenének, hogy kb hány darab DVD-t írjunk meg előre. Ezért kérek mindenkit, aki szeretne DVD-t, hogy írjon nekem ímélt az aeglos@easymail.hu címre. Annyi DVD-t írunk, ahány érdeklődő van, úgyhogy ne késlekedjetek szólni.
Aki szeretne segíteni a DVD elkészítésében, vagy a diavetítés összeállításában, az is ímélben jelentkezhet nálam, a fenti címen.

(Az itt leírtak a találkozóval kapcsolatban még szigorúan nem hivatalos információk, mivel még nincs helyszín arra az esetre, ha rossz idő, vagy eső lenne, nincsen lefixálva az időpont. Ezek az adatok arra szolgálnak, hogy tudjatok előre tervezni. Ha bárki közületek tud olyan helyszínt biztosítani, ahol 100 ember elfér, van víz és villany, és zárt, szóljon!!!)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267248 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
az eső jó, az eső a barátunk. inkább legyen vizes a hajam, mint száradjon fel róla az artézi kút tartalma 10 perc alatt,mint a táborban :D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #267247 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
OFF

szürke mesterem tanította anno hogy lehetséges ellenszer lehet a süss fel nap éneklése én lejátszása.
OFF

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére