MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 1 hete #250618 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

olorin.papa írta:

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:2o80uh7g]Említettem már olyasmit, hogy eső után köpönyeg?... :idea: [/size]


Még nem tettem le róla, hogy nálam legyen a Nagy tábor... (idén, vagy jövőre)
a héten adatokkal is szolgálok...


A tábor helye már el van döntve.
Ezt nagy biztonsággal merem állítani. Minden további spekuláció teljesen felesleges :!:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250615 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:3gtza9vv]Említettem már olyasmit, hogy eső után köpönyeg?... :idea: [/size]


Még nem tettem le róla, hogy nálam legyen a Nagy tábor... (idén, vagy jövőre)
a héten adatokkal is szolgálok...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250611 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
És adjuk hozzá az újakat, akik még valóban érdeklődnek Tolkien mitológiája iránt, olyannyira, hogy még ilyesféle "kényelmetlenségeket" is elviselnének érte ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250610 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:205jftbx]Említettem már olyasmit, hogy eső után köpönyeg?... :idea: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250608 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdvözletem!

A tábor meg igen kis létszámú... :roll:
Számoljátok össze, tavaly hányan voltak sátorral Velemben. Ehhez adjuk hozzá, aki nem sátorral volt, de lazább tábort szeretne, vonjuk le, aki csak takarékosságból/szükségből/etc. ment sátorral, felezzük el a kapott számot (realista vagyok) és legalább a társaság felét kapjuk, aki fogja magát, és azért megy a relaxbe, mert a nagytáborban nem lehet majd sátrazni.
Ergo sürgősen találjatok ki valamit...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250595 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hidd el, Gesztes nagyon jó hely lesz ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #250516 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nemá, hogy Várgesztesen lesz a tábor! Azér annyira nem jó hely! Az bőven jó a tavaszi taliknak, de bővülhetne már a helyszínkínálat!
+29 rugó azér elég húzós, ahhoz képest, h ilyen csíra hely. Sztem...
Bocs, ha bunkó voltam, de enyhén meglepődtem, mikor bejött a főoldal...

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249927 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Nóli írta:

Alyr Arkhon írta: Más részről lehet kiváltani nemzetközi diákot ingyen amivel jogosult vagy minden kedvezményre kivéve akkor ha sokat kéne fizetned (nekem Párizsban 2 éve kategorikusan nem fogadták el)

Már lehet, h tévedek, de tudtommal, a nemzetközi diák nem ingyenes...


Én is úgy tudtam, hogy az 4000 HUF kábé... :roll:

Toma: Igen.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249920 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nos a Reformáció továbbra is tartja a tarja egyház népbutítását és kéri a tarja hívőket hogy térjenek vissza az alapművekl tiszteletéhez, s nem ostoba tanokat halgatni a cosinus függvény és a sinus függvény magánéletéről erre nem vagyunk kíváncsiak.

Fellebbezek!


Tisztelettel:Toma gazda fő reformátor

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249883 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
törölve by Április Bolondja :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249783 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Alyr Arkhon írta: Más részről lehet kiváltani nemzetközi diákot ingyen amivel jogosult vagy minden kedvezményre kivéve akkor ha sokat kéne fizetned (nekem Párizsban 2 éve kategorikusan nem fogadták el)

Már lehet, h tévedek, de tudtommal, a nemzetközi diák nem ingyenes...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249615 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Figyelem!

Mindenki, aki szeretne mind a kettő nyári táborba jönni (Relax, Nagy) és nem segítő, és sehogy sem tud választani, nyugodtan adjon be jelentkezési lapot, csak írja az egyéb közlendők rovatba, hogy a másik táborba is jelentkezett.

Azért van lehetőség erre, mert 10% átfedés lehetségesa két tábor résztvevői között. Természetesen, ha elsősorban Relaxba jelentkezel, de beadod Nagy táborba is a jelentkezési lapot, mert szeretnél oda is jönni, a Relaxos jelentkesési lapba és a nagytáboriba is be kell írnod, hogy jelentkeztél másikba. Ha nem tudunk mégse mindkettőben helyet biztosítani, és nem mindegy, hogy hová kerülsz, jelöld meg, hogy melyikbe szeretnél elsőként bejutni!

Elbírálás a menete:
1, összegyűjtjük a jelentkezéseket
2, előre vesszük azt aki csak a nagytáborba, vagy elsőként a nagytáborba jelentkezett, és az ő jelentkezéseiket elbíráljuk
3, ha marad hely, akkor azok közül is jöhetnek, akik csak második helyen jelölték meg a nagytábort (ha kettőt jelöltek meg)
(a Relax tábor vezetőségével megbeszélve döntjük el, hogy a "második helyesek" közül ki mehet mindkettőbe)

Mivel elég kevés az ilyen hely, szeretném, ha a két helyre jelentkezés nem lenne tömeges jelenség. Különben... :twisted:


aeglos

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249455 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Más részről lehet kiváltani nemzetközi diákot ingyen amivel jogosult vagy minden kedvezményre kivéve akkor ha sokat kéne fizetned (nekem Párizsban 2 éve kategorikusan nem fogadták el)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249452 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rabyn írta: Ancalima: szerintem érvényes az itt is. ha jól emlékszem akkor amikor külföldön voltam jópár éve akkor elfogadták nekünk is a magyar diákot (némethonban)


Aha, meg gondolom ha EU tagállam ez is, akkor biztos érvényes...
Köszi...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249366 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ancalima: szerintem érvényes az itt is. ha jól emlékszem akkor amikor külföldön voltam jópár éve akkor elfogadták nekünk is a magyar diákot (némethonban)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249321 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ancalima Anarórë írta: És ha nem magyar diákom van (osztrák), de még tizenhat alatt vagyok, vagyis tanköteles, tehát százszázalékig diák vagyok, akkor mi van? :?:

csináltass nemzetközi diákot, azt valószínüleg elfogadják

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249270 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
És ha nem magyar diákom van (osztrák), de még tizenhat alatt vagyok, vagyis tanköteles, tehát százszázalékig diák vagyok, akkor mi van? :?:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249255 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Stara írta: Az lenne a kérdésem,hogy itt meddig számít valaki diáknak: amíg befejezi a vizsgaidőszakot,vagy diplomát nem kap, vagy míg a diákigazolványa érvényes?:roll: [size=9:1cg55xxv](Csak mert ötöd éves vagyok,ami nem jelenti azt,hogy feltétlenül nem diákot szeretnék fizetni,csak megkérdeztem. :D )[/size]


amíg érvényes a matrica a diákodon, tehát ha tavaszi féléves matricád még van akkor az asszem október 1ig érvényes

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #249250 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az lenne a kérdésem,hogy itt meddig számít valaki diáknak: amíg befejezi a vizsgaidőszakot,vagy diplomát nem kap, vagy míg a diákigazolványa érvényes?:roll: [size=9:r0m7n2ht](Csak mert ötöd éves vagyok,ami nem jelenti azt,hogy feltétlenül nem diákot szeretnék fizetni,csak megkérdeztem. :D )[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249236 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A hibák javítva.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249221 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

a Főoldalon lévő figyelemfelkeltés írta: A Magyar Tolkien Társaság 2005. július 22-31. között nyári tábort szervez Várgesztesen (Komárom-Esztergom megye). A táborba várjuk az MTT tagjait, a Tolkien.hu regisztrált felhasználóit illetve mindenki mást, aki érdeklődik a Tolkien által megalkotott világ iránt, és szeretne hasonló érdeklődésű emberek között eltölteni tíz felejthetetlen napot. A helyszín Magyarország egyik legszebb területén a Vértes hegység erdeiben megbúvó valódi középköri vár.


Ha már az elgépeléseknél tartunk ez aprócska hiba, de szvsz középkori ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249177 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Erda niire (Area) írta: uff... nem akarok itt izé lenni, de anyukámat nagyon megkavarta:

"Várgesztesre vonattal, autóbusszal, autóval egyénileg is könnyen el lehet jutni, de a javasolt forma egy közös utazás lenne, Budapest-Szombathely között csoportos kedvezményű vonatozással, illetve Szombathely-Velem között különbusszal. "

:roll: :roll: :roll: :roll: :oops:


Én írtam a kiírást, és emlékszem is a Bp-Tatabánya vonatra, hogy beleírtam. Hogy a végén hogy maradt ez (is) benne...? :oops: 8O

Mindenesetre jó, hogy szóltatok, de én nem tudom kijavítani, csak moderátor. Üzenetet hagytam, hogy minél előbb ki legyen javítva.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249145 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
No igen, amit Erda beírt én is kapásból kiszúrtam :D javítsátok pls :wink:

Panda írta: Van egy beleköthetek- pontatlanság a felhívásban: kedvezményes részvételi díjra jogosultak a egyszer a márc. 15- e, egyszer a márc. 30- a előtt belépett MTT- tagok.


Ha jól értettem, akkor a kedvezményes részvételi díjra jogosultaknak márc. 15-ig kell(ett) belépniük, viszont ha túljelentkezés van, akkor az élvez elsőbbséget, aki márc. 30-ig tag (ámde ettől még nem fizetheti az alacsonyabb díjat). (Megjegyzem mivel novemberben a KGy után 70 körüli volt az addig tagdíjhátralékkal nem rendelkező, tehát nem felföggesztett hanem tényleges tagok száma, nem valószínű szvsz hogy márc. 30-ig ez a szám 120-140-re nőne...)
Ha mégis véletlen hogy bár márc. 15. elmúlt de az a határ a kedvezményes tábordíjhoz (ami amúgy szvsz nem túl ildomos a márc. 30-ig belépőkkel szemben), akkor tévedtem... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249137 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Erda niire (Area) írta: uff... nem akarok itt izé lenni, de anyukámat nagyon megkavarta:

"Várgesztesre vonattal, autóbusszal, autóval egyénileg is könnyen el lehet jutni, de a javasolt forma egy közös utazás lenne, Budapest-Szombathely között csoportos kedvezményű vonatozással, illetve Szombathely-Velem között különbusszal. "

:roll: :roll: :roll: :roll: :oops:


Szvsz ez hiba, ugyanis ez a tavalyi utazásra volt javasolt, amikor Velemben volt a tábor, Vas megyében... uh szerintem ez ne kavarjon be, mert téves infó.

Bocsi a szervezőktől, ha beleszóltam :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249135 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
uff... nem akarok itt izé lenni, de anyukámat nagyon megkavarta:

"Várgesztesre vonattal, autóbusszal, autóval egyénileg is könnyen el lehet jutni, de a javasolt forma egy közös utazás lenne, Budapest-Szombathely között csoportos kedvezményű vonatozással, illetve Szombathely-Velem között különbusszal. "

:roll: :roll: :roll: :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249116 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Van egy beleköthetek- pontatlanság a felhívásban: kedvezményes részvételi díjra jogosultak a egyszer a márc. 15- e, egyszer a márc. 30- a előtt belépett MTT- tagok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249113 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 2c23bc258c

itt lehet mindent megtudni a táborról és a jelentkezési lapot letölteni

Ring: igen

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249095 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Gesztesen a várban leszünk?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249093 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Angwen írta: Emberek, én nem szeretnék senkit leugatni, de higyjétek el, hogy a felmerült lehetőségek közül messze Gesztes volt a legjobb. Akinek meg volt a zsebében egy olcsó, világtól elzárt, gyönyörű és minden szempontból megfelelő szálláshely, az miért nem szólt előbb?


:oops: :oops: :oops: Nagyon sajnálom, hogy nem ugrottam előbb, de már nincsen mit csinálni... majd elteszem ezt a lehetőséget jövőre, vagy tartaléknak az utolsó-utáni megoldásra... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #249087 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Emberek, én nem szeretnék senkit leugatni, de higyjétek el, hogy a felmerült lehetőségek közül messze Gesztes volt a legjobb. Akinek meg volt a zsebében egy olcsó, világtól elzárt, gyönyörű és minden szempontból megfelelő szálláshely, az miért nem szólt előbb?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére