MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 4 hónapja #233925 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Leguanember írta: majd egymásról szedegetnénk a böglyöket -nagyon elitista idötöltés :D


Melkor meg röhögve nézi, mi? :P

Más: tényleg nem ártana, ha lenne olyan víz, amiben mosdani lehet... én, ha tiszta, akár jeges vízben is megfürdöm...

Laurelen: ha nem fürdenél, egy idő után egész autentikus tündegörény lennél.. :twisted:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233899 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta: no, nem kéne mán szétoffolni a topicot...de tünc nem büdös, tünc jószagú!

Csakaz Uristen a joszagu, mint tudjuk ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233889 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
no, nem kéne mán szétoffolni a topicot...de tünc nem büdös, tünc jószagú!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233887 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
majd egymásról szedegetnénk a böglyöket -nagyon elitista idötöltés :D

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233885 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Laurelen írta: minek vitázni itt a fürdésrQl, ne fürödjünk... no fürdés no para, no water no cry :mrgreen:

arra azert kivancsi lennek, draga Laurelen, h mit fog szolna majd a parod egy het no paras no furdes utan, mikor atolelne, de a sok legy mar zavarja... Meg en is szoktam furdeni, pedig igenytelen kollegista vagyok...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233880 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
minek vitázni itt a fürdésrQl, ne fürödjünk... no fürdés no para, no water no cry :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233866 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Timona írta: OFF
Jajj ne nyafogjatok má' annyit, legalább volt folyóvizetek, én ha túrázom alapból patak és forrásvizben szoktam tisztálkodni, már amikor van miben..., az meg sose nem lesz langyos ;)

Puhányok!!! :tongue:

ON

10 eves korom ota nem patakfurdozom, de Tim draga, az 5let nem rossz ß)

Szervezunk egy Naturistak Csoportjat es a zuhanyzoban valo tisztalkodas helyett testuletileg levonulunk egy kellemes patakocskahoz enekelni es/vagy furodni... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233865 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Wazz... meghogy a tabvezek!!! A nyavalya kelt fel azert hajnalban... mellesleg, aki nem emlekezne ra a Blind Guardian: Eldar c. szama remekul eloadhato hideg zuhi alatt!!!
1) beszappanozod, tusfurdozod magad (nekem kek volt olyan piros pottyokel, amin Brandir szanaszet rohogte magat meg Pecsen, mondvan, h egy fiunak mennyire gaz mar az ilyen, de hat "for men" ez volt rairva)
2) kozben enekled a dalt.
3) na a harmadik vsz-nal van egy olyan resz, hogy "High's the fee..." ahol is az enekes lazan kivagja a magas cét... no, akkor kell beugrani a hideg viz ala, Te is kivagod (en is kivagtam)

Szal: no para!!!

[size=9:xvk28n0m](utalom a hideg vizet amugy... de ezt mint csapvez nem mondhatom el csak ugy!!!)[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233853 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
OFF
Jajj ne nyafogjatok má' annyit, legalább volt folyóvizetek, én ha túrázom alapból patak és forrásvizben szoktam tisztálkodni, már amikor van miben..., az meg sose nem lesz langyos ;)

Puhányok!!! :tongue:

ON

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233851 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda/Vöröspuli írta:

Adelard írta:

Leguanember írta: :P Velemben is van melegvíz, de a Nap állása mutatja meg, hogy mikor. Csak jól kell idözíteni...



persze, hajnali háromkor kell kelni :D ([size=9:3uss4dan]én akkor mindig tudtam melegvízben zuhanyozni[/size] ;) :lol: :P )


Hallottam olyan pletykákat hogy a Tábvezek használják el a melegvizet meg ilyesmik. tény reggel 5 kor még-már nem volt melegvíz


Kikerjuk magunknak! En egyszer, utolso nap furodtem langyos vizben!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233836 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
volt melegvíz.
csak nem annyi amennyi kellett volna.
úgyh aki korán kelt melegvizet lelt
a többiek nem

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233833 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Inczy írta: Tábor meg teljesen üdítő volt a hidegvízzel, elvileg ez is az egészséges, szal...

Ja azé lett a tábor fele beteg 5 nap után:DDDD :twisted:
Nem amugy nem volt olyan gázos ahideg víz, föleg mikor egyszer sikerült langyosat kifogni és üvöltve énekeltük a fürdönotát alatta:DDD ("De szebb a melegvíííííz úúúúúrii doloooog"):DD

szerintem a lejutás egy táborhelyre még a legkisebb gondok közé tartozik

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233825 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ööö...én komlói vagyok,szal Sikondát eléggé ismerem...szvsz a legnagyobb probléma az lenne vele,hogy hogyan jutnak oda a vonattal érkezők,mert Bp-ről nem megy közvetlen járat Komlóra,Pécsről pedig csak busszal lenne érdemes bejönni,az meg eléggé érdekes lenne,ha csak 110 főt számulunk akkor is... :? Ettől eltekintve nagyon frankó hely...nagy erdő,két kicsi tó (amiben nem lehet fürödni!)...meg ilyenek...a város központ kicsit távolva...bár ha szerettek gyalogolni... :roll:
Ja...szal csak Szürkének akartam ezt írni... :oops:

hm...nekem nagyon teccet a folyamat hideg víz...egyszersem fürödtem még langyosban sem,de ez volt a pláne...legalább nem aludtam el olyan korán!;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233094 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Jaj, nehogy már ezen problémázzatok... :D Ha mégis gáz volna, majd alkalmazzuk Sirgon módszereit... :twisted:

Lesz melegvíz, majd szugeráljuk... :wink:
Tábor meg teljesen üdítő volt a hidegvízzel, elvileg ez is az egészséges, szal...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233067 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Adelard írta:

Leguanember írta: :P Velemben is van melegvíz, de a Nap állása mutatja meg, hogy mikor. Csak jól kell idözíteni...



persze, hajnali háromkor kell kelni :D ([size=9:bq02t2n8]én akkor mindig tudtam melegvízben zuhanyozni[/size] ;) :lol: :P )


Hallottam olyan pletykákat hogy a Tábvezek használják el a melegvizet meg ilyesmik. tény reggel 5 kor még-már nem volt melegvíz

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #233043 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Tehát akkor kell egy melegvíz osztó emberke, aki pár néhány literes edénybe perkopf kiosztja a melegvíz fejadagot az éppen mosakodóknak. Vagy középpen járkál, és aki akkor is folyatja magára, mikor éppen szappanozza magát, ahelyett hogy csak benedvesítésre és lemosásra használna vizet, annak jól odasóz egyett vizes törülközövel. :twisted: Vagy egy pap, aki olyan megható beszédeket mond a takarékosságról és az egymásra való odafigyelésröl a fürdéshez sorbaállóknak, hogy az emberek könnybe lábadt szemmel lelkessen maguktól betartják a fent leírtakat. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232939 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sajnos a hajnalban kelés sem jó kollektív megoldásnak. Hiába kelne mindenki háromkor, csak a zuhanyzó előtti várakozás kezdőpontja tolódna korábbra, a melegvíz ugyanúgy elfogyna. :neutral: A nap állása mit sem számít... Bezzeg a korábban zuhanyzók által elhasznált vízmennyiség! :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232936 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Leguanember írta: :P Velemben is van melegvíz, de a Nap állása mutatja meg, hogy mikor. Csak jól kell idözíteni...



persze, hajnali háromkor kell kelni :D ([size=9:1mrn0gno]én akkor mindig tudtam melegvízben zuhanyozni[/size] ;) :lol: :P )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232904 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Én az idén voltam Kemencén gólyatáborban. Asszem mi nem a Bence szállóban voltunk... ;) Abban egyet értek, hogy nagyon szép hely, meg kiránduló helynek is jó (bár nem akkor, ha esti túra gyanánt a leghosszabb úton elemlámpa nélkül vágsz neki este 10 órás indulással, és visszajössz reggel fél 10-re... Me' voltam olyan hülye, hogy kölcsönadtam az elemlámpámat :evil: ) És bár a táborban jól éreztem magam, a szállásról igencsak rossz emlékeim maradtak... 4személyes kis háznak nem mondható valamik, amin két oldalt emeletes ágy, középen meg annyi hely, amilyen széles az ajtó. A bodega hossza meg megegyezik az emeletes ágyéval.De alapvetően támogatom, mint helyszín.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232893 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
:P Velemben is van melegvíz, de a Nap állása mutatja meg, hogy mikor. Csak jól kell idözíteni...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232786 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

_Neo írta:

Rabyn írta: (cak halkan) azért azt is vegyétek figyelembe hogy egy kórház ne legyen messze a táborhelytöl.. Tavaly elég sokat autokáztunk ha emlékeztek:D

Erre elvileg megoldas a tabori orvos (kotelezo is)...


Hát ha olyan lesz mint a tavalyi volt. (boccs de a nőt láttam vagy 2x. tábor elején és végén és ha odamentem hozzá valamiért azt se tudta miről beszélek....)

Ebben az évben olyan helyre tegyük a tábort ahol van melegvííz.DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232719 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Inczy írta: Kemence.. naaagy domb, erdő... És még a Börzsönybe is fel lehet kirándulni, rengeteg turista út van errefele.


Egy darab nyau is támogatja a Kemence projectet - ott aztán lehet bringázni (Csóványos rulzik, még gyalog is, a maga cirka 930 m-es magasságával) :D :D (és permí akar olyat csinálni...)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232714 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

_Neo írta:

Rabyn írta: (cak halkan) azért azt is vegyétek figyelembe hogy egy kórház ne legyen messze a táborhelytöl.. Tavaly elég sokat autokáztunk ha emlékeztek:D

Erre elvileg megoldas a tabori orvos (kotelezo is)...


:lol:
Most elképzeltem egy in situ vakbélműtétet, bocs... :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232713 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rabyn írta: (cak halkan) azért azt is vegyétek figyelembe hogy egy kórház ne legyen messze a táborhelytöl.. Tavaly elég sokat autokáztunk ha emlékeztek:D

Erre elvileg megoldas a tabori orvos (kotelezo is)...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232708 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nekem meg itt volt a gólytáborom :) Szép hely. De nekem főleg a rendkívül rossz kaja maradt meg az emlékeimben. Meg az, hogy mindenki beteg lett utána, pedig csak három napot voltunk ott.
(Kezdek rájönni, hogy Velem mennyire klassz hely...)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232590 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kemence.. Tavaly ott voltam osztkirándulni.
Nagy Nyárinak tényleg tökéletes hely, mivel a civilizációtól igencsak messze esik, elég kihalt, bolt vagy van, vagy nincs, busz szintén, de a környezet tényleg csodás, patak, naaagy domb, erdő, nyugi. És még a Börzsönybe is fel lehet kirándulni, rengeteg turista út van errefele.
Szóval szuper hely, és egyáltalán nem drága. Itt van fenn a határnál a világ végében, ember keveset jár erre. Szal tiszta Velem. :D
Mondjuk én nem a Bence szállóban, hanem a Kőrózsa panzióban voltam. Utóbbi összkomfortos, kulturált, de nem tud sztem ekkora tömeget befogadni. Szal a Bence Szállót tényleg érdemes megfontolni!
Amúgy Szob nem egy nagy távolság, kb 30 km Kemencétől, vagy annyi sem, Balassagyarmat pedig még kevesebb, asszem 10-15 km. Ha jól emlékszem. Szal annyira nem vészes a civilizáció távolság ha van autód. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232204 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
(cak halkan) azért azt is vegyétek figyelembe hogy egy kórház ne legyen messze a táborhelytöl.. Tavaly elég sokat autokáztunk ha emlékeztek:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232099 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Huhú, a kemencei Bence szállóban én 2x is voltam erdei iskola során ált. isk. 5. és 6. osztályban, gyönyörű hely! Jó messze van a falutól, tehát civilizáció km-ekben mérhető távolságban volt, külön program volt a faluba vásárolni menni. Ez a hátránya. De teljes ellátás mellett ez nem gond, meg van büfé is (drága). Konyhájukról nem nyilatkozom, az én kényes ízlésemnek anno nem nyerte meg a tetszését, de azóta biztos változott a helyzet (meg én sem vagyok már annyira válogatós). Kirándulóhelyek dögivel, focipálya is, gyönyörű környezet patakkal. A szobák anno elég puritánok voltak (és eléggé elhasználódottak az ágyak), szimpla diákszálló-jelleg, de egy MTT-s nem finnyáskodik! Szerintem komolyan meg lehetne fontolni a Nagy Nyári tábornak. Nem tudom, a felújítások mivel jártak, emnnyivel lett jobb a szálló (ami nevét egyébként arról az ismert gyermekversről kapta: "Egyszer volt egy kemence, belebújt a kis Bence..."), én utoljára 1993 őszén voltam ott emlékeim szerint. Sok kellemes emléket őrzök. Jah, meg kellemetlent is. majdnem vaddisznó támadás áldozata lettem (nem célszerű egyedül kóborolni az erdőben, letérni az ösvényről, belevágni az erdő sűrűjébe..), szerencsére a vaddisznó legalább annyira megijedt tőlem, mint én tőle. :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232089 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok!

Ha már így ajánlgattok lehetséges helyszíneket, én is megteszem a magam ajánlatát.
Kemence, Bence Szálló.
Kb. több, mint 10 éve jártam ott. Nagyon szép a hely. Ha emlékeim jól csalnak nincs nagyon közel a faluhoz (de nagyon messze sem), meg van a közelben egy strand is (vízimádóknak), meg a Kemence-patak. Biztosat még nem tudok mondani, mert voltam vagy 8 éves, mikor ott táboroztam, de azért néhány emlékkép elevenen él bennem. :D
Szóval, maga a szálló kb. 100-120 férőhelyes, 3-5-8 ágyas szobákkal. Sátorverési lehetőség elvileg van. Van egy nagy étterem rész is, ami tökéletesen megfelel közösségi foglalkozásokra is. És elvileg nemrég újították fel, vagy jelenleg is felújítás állapotában van.
A Szálló jelenleg (ha jól tudom) a Kiskunfélegyházi Önkormányzat tulajdonában van, vagy legalább is van valami köze hozzá (vannak ismeretségeim a hivatalban 8) ).
A következő linken még pontosabb infókat is megtudhattok a hellyel kapcsolatban:
www.freeweb.hu/dt/kemence.html

És ezennel segítségemet is felajánlanám a komolyabb tábor szervezéséhez (ilyen kreatív cuccokra gondoltam csinálni – oszt eztet mostan jól megaszondottam :lol: ). Szal, ha bármi olyanban segíthetek, amit a leendő szervezők rá tudnak bízni egy pesttől távolabb lakó, eddig MTT-s rendezvényeken nem aktívkodó, ámde nagy lelkesedéssel rendelkező személyre, akkor lehet nekem is szólni. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #232000 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Szürke / sebcsaba írta: A szilvásváradi kempingről nagyon jó emlékeim vannak, kultúrált, szép, nyugalmas, csodás környezetben.


Jót tenne ennek egy MTT-s tábor ? :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.551 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére