Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35088 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
de tök jó, mert LIJ csak 168 cm, szóval tök jól illek hozzá!!!<br> ja és én ikrek vagyok o meg vízönto és ebben is tök jól illünk !! :-) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35085 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
én 163 vagyok! dejo:)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35086 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
16 éves vagyok , szóval elég szar,de nyugi nem 90 kiló!!<br> szerencsére csak 48 (mondjuk szerintem lehetnek kevesebb is!!)<br> kiló!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35084 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Naughty! Király az új szavad! És a 160 cm-edhez hány év járul?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35082 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
200????<br> úristen!!!<br> én amúgy is hobbitnak érzem magam sokszor, mert csak 160 vagyok, de melletted akkor extrahobbit lennék!!<br> kitaláltam egy új szót!: extrahobbit :-) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35083 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
A helyes link: <a href=http://volgyzugoly.ini.hu/>Ez!

Mi a fenének írkál bele ez a hülye fórum???
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35081 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én egyébként már többször is bemutatkoztam különböző helyeken...<br> 20 éves múltam, s egyetemre járok, kedvencem Tolkien, honlapom <a href=http://forum.supergamez.hu/volgyzugoly.ini.hu>Völgyzugoly.
Ja, és tényleg kicsinyek lehettek hozzám képest, mivel 200 cm magas vagyok! ;-) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35080 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
jaja, én 16 éves vagyok, és most hallok eloször a tavaszi szüneti találkáról és én is szeretnék elmenni, és lécci valaki részletesebben tájékoztasson, hogy mikor és hol lesz!!!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35079 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
13 éves vagyok<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35077 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
OK!<br> akkor én is bemutatkozom!!<br> Ildinek hívnak és Budapesten élek!!<br> imáádom Elijah-t!!!!<br> és szeretek itt dumálni a fórumon , mert más fanatikusokkal is találkozhatok!!<br> imádok filmeket nézni, és ha lehet filmkritikus leszek!!!<br> a kedvenc filmem (persze a GYU-N kímül) a Good Will Hunting és még sok más !!!!<br> hogy oszinte legyek nem gondoltam volna Sesy-rol, hogy csak 13 (ezt vedd bóknak Sesy!!)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35076 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Arwen: jó Neked. Nálunk azt hiszem, csak én olvastam a Gyűrűk Urát. Osztálytársaim, akik látták a filmet vagy leszólták, vagy benyögték, hogy:Mi, ez volt a vége? Magyarán azt hitték, hogy egyetlen film az egész. Istenem!! De igazából hiába mondom nekik, hogy olvassák el a könyvet, mert nagyon jó! Hát nem érdekli őket. Ez van. Amúgy Te melyik suliba jársz?? <br> Bocs, lehet hogy ezt a csetes topikba kéne. :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35075 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Najo, akkor kicsit hosszabban:)<br> Az én igazi nevem Rita, de jobb szeretem a Sesy Oloorea-t.<br> 13 éves vagyok, 7.-be járok.<br> Szőkésbarna hajam, és barna szemem van. Imádom a GyU-t.<br> Kedvenceim: Frodó, Samu, Gollam és Faramir. <br> Imádom a hobbitokat, így legszivesebben a Megyében élnék:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35072 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
ja,igen,és 14 éves,budapesti lány vagyok:))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35074 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Végre valaki, aki fehérvári! Lhunhrive, Legolas nálam is a best, az osztányomban lassan Legolas fan clubot lehetne nyitni<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35070 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szóval,én is bemutatkoznék..<br> Robin vagyok,halandó nevem pedig Flóra,azt hiszem egy hobbit és egy kósza keveréke vagyok:) Ugyanúgy szeretek lustálkodni,mint amenyire ''kószálni'' :) ).Imádom a Gyűrűk Urát(na,mekkora újdonság),kedvencem Boromir a könyvben is,filmben is.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35068 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Lestat de Lioncourth vagyok.<br> Francia szármatzású előkelő nemesi családból származó vámpír, ki mostmár lassan 300 éves. Szeretem a vért és a meleg emberi bőr tapintását. Hobbim a gyilkolás és a csonkítás, az örjöngés sem áll tőlem távol...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35066 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Akkor már én is beállok a sorba. Lhunhrive (a.k.a. Zsuzsi) vagyok Lórienből. Minden álmom Valinorba jutni. Azonban (eddig) sajnos be kell érnem Székesfehérvárral. 18 hosszú év áll mögöttem, és remélem még többezer előttem. <br> A fizikát pedig inkább ne szidjátok, mert olyan hosszú és unalmas érvelésbe kezdek eme tudomány csodáiról, hogy aztán futva menekültök. Azt még ideírom, hogy csak azért hódolok be ennek a tantárgynak, mert csillagász szeretnék lenni. Inkább úgy mondom: az leszek.<br> És a kedvenc: LEGOLAS MINDEN MENNYISÉGBEN!!!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35065 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is arwen vagyok,17 éves,igazi nevem Klaudia.Budapesten lakom és 11.-es vagyok egy 6 osztályos gimiben.Szintén álomvilágban élek,egész nap Középföldén vagyok kedves tünde és hobbit barátaimmal.Imádom a Gyűrűk urát,kedvenceim közé tartozik Aragorn,Boromir,Legolas és Frodo.És persze Gandalf:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35062 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Helloka!<br> Ha már itt vagyok én is bemutatkozom:<br> Arwen vagyok, kósza és tünde is vagyok egyszerre, az lenne a legjobb, ha Arwen és Aragorn lánya lehetnék, de sajna ez nem így van.<br> Fehérvári halandóként a Viktória nevet viselem, de a lelkem Középföldén vándorol.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35061 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nos, akkor én jövök.<br> 15 éves vagyok, és Pesti, bár lélekben Völgyzugoylban élek...<br> Vagy báérmely kellemes helyen Középföldén.<br> És mint Kata, eme velős és tömör névvel éldegélek vidáman, már amikor van rá valami okom.<br> ASmúgy Középföldén-majd előbb utóbb átírom- a néváttündéző-oldal szerint a következő névvel élek:<br> a.)<br> Gorothrűniel /wen/ien<br> vagy<br> b.)Luintalien/wen/iel<br> c.)Nuinladiel/ien/wen <br> <br> <br> Előbbi a csak keersztnév, ajd a v.-k., és végül a k.-v. név sorrendel kidobott nevem.<br> tessék választani!<br> 9. -edikes vagyok egy hatosztályos gimiben..és mi még...nem is tudom..szeretm a hangulatos zenéket és helyeket és dolgokat.<br> ha valakit érdekel még valmi úgyis írni fog.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35059 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én Silme vagyok, 18 éves. Budapesten élek. Hosszú sötét vörös hajam, és szürke szemem van. A Gyuruk Urának (mind a könyvnek, mind a filmnek) nagy rajongója vagyok!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Tehát Elanor vagyok (amúgy meg Panka), sokban hasonlítok a hobbitokra (szeretek enni, szeretem a kényelmet), de a tündékre is (reménytelen álmodozó vagyok, szeretem a művészetet). Imádom a Forma 1-et, és persze A Gyűrűk Urát. 16 éves vagyok, párhuzamosan élek Szentendrén és Középföldén.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35057 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ha már én is betértem ide én is bemutatkozom:<br> Én Fiona nevet kaptam Középföldén ( de itt a halandoknál Tündét).<br> Hosszu, világosbarna hajam van és zöld szemem e mellé még 172cm.14 leszek április 26-ikán és jelenleg a 7. osztályt gyurom Győrben.Itt egy korusban is benne vagyok mint szolista.Nem valami jo kiruccanás de azert lemehetek majd az alagsorba kornyikálni.Jelenleg a gyengébbik nemet képviselem.Kedvenc szereplőm, Boromir és Szarumán de csak a filmben.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35056 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok! 22 leszek május 16. előtt 4 nappal, jogot tanulok, ha minden jól megy jövőre már hívhattok Dokinak. :) <br> Kék szemem és fekete hajam van (rövid, szóval nem vagyok Aragorn), szemem mint a sasé, orrom, mint a rókáé! <br> Itt csak inkognitóban vagyok, valójában Uramat, Lord Sidious-t szolgálom minden szabadidőben, és csúnyán vicsorgok minden Jedi-lovagra!<br> Kedvenc GyU szereplőim Samu, Gollam, és Eomer! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35055 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nah ha már itt vagyok én is bemutatkozom! 16 éves vagyok és Január 28.-án jöttem a világra (pont mint Elijah!) négy tesóm van (nemsokára öt) ebből egy ikertesó és ezért elég sokat is szendvedek! Kinézetem: Hosszú szőke haj, kék szem (egész tündésern nézek ki)! Gyöngyösön lakom és 10.-es vagyok! Na kb ennyi! Jah és imádom a Gyűrűk Urát és megőrülök Elijah-ért!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35054 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én lány vagyok, 13 éves, Kaposvárról, hetedik osztályos, kedvenc könyvem és filmem A gyűrűk ura.<br> (Amúgy tényleg nem szerencsés új topicot nyitni, egyszer én is próbálkoztam, és letörölték!)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35053 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
16 éves vagyok, karácsonytájt tértem meg Tolkien világába(ne értsétek félre, nem haltam meg)BP mellett egy kisvárosban éldegélek,és egy 6osztályos gimi10 osztályát taposom, ha valakit más is érdekel, majd megirom
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35052 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na mindegy, legfeljebb rövid életu lesz...<br> Szóval Apu lánya Brisa vagyok. (ez természetesen nem a becsületes nevem, mondjuk úgy, hogy a Középföldén hínak így.) 22 éve jöttem világra. A szüleim emberek, így nem csörgedezik tünde-vér az ereimben. Ez persze a külsomön is meglátszik (nem mintha egy orkra hasonlítanék, de nem is egy tündére). Vérvonalamat Faramirig és Éowynig tudom visszavezetni. :D Sok bölcsességet tanulok jelenleg is a pszichológia tudományából. A jövoben az embernép ifjabb nemzedékének szeretnék segíteni ügyes-bajos dolgaiban (valahogy úgy, ahogy a kószák és Gandalf vigyázta a Megye népét). Amúgy egy kicsiny ország fovárosában élek a családommal. Hát talán ennyi elég is lesz. Most ti jöttök. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35049 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok! <br> Arra gondoltam, hogy egy kicsit tudjunk meg egymásról is valamit. Itt persze nem a személyiségi jogok megsértésére felhasználható adatok közzétételét értem a valami alatt. Sokkal inkább egy Tolkien-stílusú leírást lehetne adni önmagunkról (bocs, fáradt vagyok már, ezért nem tudok magyarul fogalmazni). Csakhogy legyen valami képünk arról, akivel dumcsizunk. Az esetleges személyes találkozásokat is megkönnyítheti némi elozetes infó.<br> Mit szóltok hozzá? Én kezdem. Remélem sokan követtek majd.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35048 Írta: Anonymous
Bemutatkozások téma létrehozva Anonymous által
Hát... csak csendben jegyzem meg, hogy nem szabad uj topicot nyitni, de ha már itt van...<br> Én lány vagyok, 13 és fél éves, és mit mondhatnék még?:)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére