Tábori program - 2005

Több
18 éve 6 hónapja #270204 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Én azért még gyorsan rákérdeznék, hogy mi a helyzet a kérdőívekkel?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270181 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Ery írta: Nincs


Javaslom, hogy a csapatvezetők továbbra is maradjanak meg topikgazdának.

Engem kivehetsz a moderátorokból...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270156 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Nincs

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270151 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
A lezárással együtt megszüntetném a népek topicjainak moderátorait is, de a beszélgetős topicok megmaradnak. Ellenvetés?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270145 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Ezzel a találkozóval a tábori feladatok lezárulnak.
Köszönöm mindenkinek a munkáját, amit a táborért tett idén!

A topikot le lehet zárni, ha nincsen ellenvetés.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269795 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Sziasztok!

Szerintem a táborértékelő találkozó jól sikerült. Ami hiányzott: több idő, és több ember. De így is sokunknak tanulságos volt. Köszönöm azoknak akik ott voltak.

Más:

Szerintemk tábori találkozó után le lehet zárni ezt a topikot. Vélemények?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269477 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Valaki írna egy pontos, végleges infot a mai megbeszélés helyéről/idejéről? Megköszönném!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269353 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Országos záporok és rosszidő miatt a tábori találkozó ELMARAD... :bawling: :crying:

A mai napon semmilyen rendezvény nem lesz!
A tábori találkozó a jövő héten lesz megtartva, zárt helyen.

Vagy az Ipartestületiben, vagy Telcontar irodájában.

Egyébként lehet, hogy délután már szép lesz az idő, de úgy semmi értelme nincs, hogy minden csupa nedvesség. Még a fűbe sem lehet így leülni...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269318 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Közben viszont megkaptam a "napiparancsot" a szülőktől, hogy a 16:25-össel kell hazamennem. Tehát semmiképp nem fogok tudni ott lenni. :oops: Vagyis: miattam NE VARIÁLJÁTOK ÁT A DOLGOT. És még egyszer bocsánatot kérek mindenkitől, hogy nem leszek ott.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269315 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Holnapi Tábori Találkozóról infok a nagytábori topicban. Remélem, minél többen eljöttök.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #269310 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Kivágva

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269186 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Nólindir írta: Sajnos most idő hiányában most nem tom végigolvasni az egészet - előre is elnézést ezért mindenkitől, akinek nem jó a köv. időpont:

A táborértékelő találkozó aug. 29-én du. lesz, a Rózsahegyi Cukrászdában, amit már úgyis tudtok, hogy hol van. A többi részletről majd holnap v. holnapután (mikor tal - írjatok, mikor értek rá!; ki vezesse stb.) írok, mikor lesz időm tájékozódni az előzményekről itt.

Mégegyszer elnézést az utóbbi napok összevisszaságáért és hogy nem tudtam a táborértékelő tal-ügyben szervezni. A családi nyaralás nálunk nem opcionális, tegnap jöttem meg... :wink:

J.


Bocs mkitől, h én max. fél órát tudok csak maradni (ha elkezdjük időben), mert igaz, h aznap az egyetemi jelentkezés miatt fent vagyok, de az utolsó vonatom elmegy 19:25-kor.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #269129 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Rózsahegyi marad, egyéb javaslat hiányában. Másrészről azt hiszem, mindannyian - kultúremberek módjára - képesek vagyunk egymással NEM közbotrányi hangnemben kommunikálni. Aki erre nem képes, azt pedig tőlem kidobhatják a Rózsahegyiből...

6-kor találkozunk a Szentlélek téren ill. a Rózsahegyiben.

Kriszana, a hozzászólásodra nem reagálnék hasonló stílusban. Személyesen viszont szívesen válaszolok rá.

Én is maradok üdvözlettel: A S*gg, Aki Alá A Szülők Mindent Betolnak

PS: Térítés lesz.

(Eddig nem ígérgettem semmit. Azt mondtam, valószínűleg lesz.)
(A fenti viszont ígéret.)

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268993 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: elnézéseteket kérem a kellemetlenségért

Asszem most már nem is szükséges Brisa közreműködése a megbeszélésen. Fontosnak tartottam (és tartok most is) egy olyan találkozó összehozását, ahol a szervezési tapasztalatokat egybegyűjtve segédanyagot írunk a jövendő táborszervezőknek. Attól tartok ez alkalommal az élmények ütköztetése és kibeszélése mellett sem idő, sem energia nem marad hasznos jövőbemutató munkára. Javallom a közbotrányokozás elkerülése érdekében másik helyszín megválasztását. Maradok Üdvözlettel :P

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268918 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Egy sajnálatos dolgot kell bejelentenem.
Mivel túlléptük a költsévetést a táborban hiányzó dolgok miatt, amit Tatabányán vettünk meg, valamint a két utolsó napon az étkezések, a gyógyszerek és be nem számított egyéb dolgok miatt nem maradt pénz a szervezői visszatérítésekre.

Ezúton is elnézéseteket kérem a kellemetlenségért, amit ez a változás okozott. Ez egy kisebb költségvetésű tábor volt mint az előző, kevesebb pénz maradt - mindössze 100.000 forint - viszont ezt gépkocsi költségvisszatérítésre, és telefonköltség visszatérítésre adjuk vissza az illetékeseknek.

Én kérek bocsánatot amiért nem tudtam kellőképpen és időben megoldani a dolgot.

Gratulálok!
Főleg azoknak - és itt szerintem pontosan tudja az a két ember, hogy róluk beszélek - akik annyira lazán kezelték a pénzt, mert fogalmuk sincs az értékéről, hisz a szülők mindent alájuk tolnak.

Szóval, összegezve, kurvajó, kidobtam 30.000 Ft-ot az ablakon, s z a r csapatvezető voltam, s z a r volt a kaja, s z a r volt a tábor, s z a r volt a szervezés, nem volt ágynemű, szervezetlenség a köbön, még csak nem is éreztem jól magam, újabb adóssággal tetéztem az eddigieket és még ezután KÖSZÖNJEM is meg nektek?????

Ugyan mit?

És - könyörgöm - ha elbasztátok a pénzt, akkor legalább ne magyarázzátok meg.

Csak, hogy tudjátok: egyfelől puffogok azért, mert nincs visszatérítés, másfelől azért, mert mi a faszér igérgettétek az elejétől fogva, hogy lesz????

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268914 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Egy sajnálatos dolgot kell bejelentenem.
Mivel túlléptük a költsévetést a táborban hiányzó dolgok miatt, amit Tatabányán vettünk meg, valamint a két utolsó napon az étkezések, a gyógyszerek és be nem számított egyéb dolgok miatt nem maradt pénz a szervezői visszatérítésekre.

Ezúton is elnézéseteket kérem a kellemetlenségért, amit ez a változás okozott. Ez egy kisebb költségvetésű tábor volt mint az előző, kevesebb pénz maradt - mindössze 100.000 forint - viszont ezt gépkocsi költségvisszatérítésre, és telefonköltség visszatérítésre adjuk vissza az illetékeseknek.

Ana: Még senki nem kapta vissza a benzinpénzét, Lamorak semmiképpen sem marad térítés nélkül, neki is juttatunk. Ami kell hozzá, hogy elküldje a költségelszámolást. Elküldöm neki ímélben a formatáblázatot.

Én kérek bocsánatot amiért nem tudtam kellőképpen és időben megoldani a dolgot.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268905 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Figyelem!

Ismételten kérek mindenkit, akinél bármiféle MTT-s jelmez, vagy tábori kreatív holmi van az küldjön egy e-mailt a következő címre: ery@tolkien.hu

Kérem, hogy az e-mailben írja le pontosan, melyik jelmez, milyen holmi található nála.

Előre is köszönöm.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268837 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Sajnos most idő hiányában most nem tom végigolvasni az egészet - előre is elnézést ezért mindenkitől, akinek nem jó a köv. időpont:

A táborértékelő találkozó aug. 29-én du. lesz, a Rózsahegyi Cukrászdában, amit már úgyis tudtok, hogy hol van. A többi részletről majd holnap v. holnapután (mikor tal - írjatok, mikor értek rá!; ki vezesse stb.) írok, mikor lesz időm tájékozódni az előzményekről itt.

Mégegyszer elnézést az utóbbi napok összevisszaságáért és hogy nem tudtam a táborértékelő tal-ügyben szervezni. A családi nyaralás nálunk nem opcionális, tegnap jöttem meg... :wink:

J.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268798 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
És még az én kurva anyámat, ugye Rózsa?

Szóval gyerekek:
1. mikor tartunk táborértékelő megbeszélést? Mikor lesz összehozva egy olyan nap, mikor mindenki Julcsi és Aeglos is egyidőben Magyarországon és azon belül is Budapesten tartózkodik?
2. Most akkor végülis ki volt a táborvezető?
3. Kinél kell érdeklődni visszatérítésügyileg?
4. Volt-e benzinvisszatérítés azoknak, akik cuccokat szállítottak le a táborba? És ha volt néhány embernek, akkor Lamorak miért nem kap/kapott?
5. És igen, az én kurva anyámat, amiért felhívok embereket, hogy érdeklődjek a dolgok állása felől.

Ne, nehogy, a világért se kommunikáljatok, áh!

És a többieknek pedig üzenem, hogy ha valamire nincs kapacitásod/időd/türelmed/kedved, akkor ne vállald el!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268596 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
A kocka el van vetve, levelek kimetek, mindenki mindent megtud belőlük, vagy a táboros topikból.

Lesz egy kis csapatidő, hogy a tábori csapatok találkozzanak, elmenjenek beszélgetni, erre az időre csapvezek kitalálhatnak valami konstruktívat.

Meg a tündék is valami vicceset. Legalább gyertek el.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268560 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

kriszana írta: Továbbra sem értem - a hely előnyeit és hátrányait is figyelmebe véve - hogy miért ne lehetne eső esetén az Ipartestületi Székházat lefoglalni...
ott nem lehet kreatívkodni?
sokba kerül?
nem férünk el?

mi a gond vele (azon túl, h Aeglos szerint nem megfelől helyszín tábori-találkozóra)?


mert nem lehet csak eső esetén igénybevenni
előre ki kell fizetni, és ha lemondjuk, örökre elveszíthetjük a helyet...
(Telco mondta...)

:(

hogy mondjak valami bíztatót, a met szerint 25.-től jó idő lesz. logó: napocska felhő nélkül egymagában süt. a 27 és 28 még nem látható, de felteszem, hogy 2 hét eső után nem jön spontán 2 nap napsütés, utána megint eső. 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268543 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Továbbra sem értem - a hely előnyeit és hátrányait is figyelmebe véve - hogy miért ne lehetne eső esetén az Ipartestületi Székházat lefoglalni...
ott nem lehet kreatívkodni?
sokba kerül?
nem férünk el?

mi a gond vele (azon túl, h Aeglos szerint nem megfelől helyszín tábori-találkozóra)?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268539 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Mivel utánanéztem, és a Kamaraerdő Parkban a dolog gyakorlatilag kivitelezhetetlen, a telkünön lesz az összejövetel. Bárki akinek van jobb ötlete, még most bedobhatja, a kérdés elég régóta nyitva áll...

Persze tervbe lehet még venni vidéki kulcsosházakat, erdei réteket, de egyérszt pénz kell az odautazáshoz (vonat, volánbusz jegy) másrészt a kellékeket macerás odaszállítani.

Program:
:arrow: lesz kézműveskedés: üvegfestés, szalvétatechnika
:arrow: csapattalik
:arrow: eszem-iszom
:arrow: diavetítés este

Délután 3-kor kezdődik, este 9-ig tart.

A telkünk Budakeszin van, 22-es busszal megközelíthető, de egy kietlen útszakaszon kell gyalogolni kb egy kilométert, nincs neve az utcának, nincsen rajta ház, amibe be lehet menni eső ellen, csak egy szerszámosházikó, budi van, nem angolwc, de van vezetékes víz, villany, és szép füves meg minden. Közvetlenül az erdő mellett.
Egyedül járkálni arrafelé veszélyes, csak csoportosan kéne menni.

Én ezt tudom felajánlani, ami nem egyhelybenücsörgős, és végig fényképnézegetős. Én is tisztában vagyok a hely előnyeivel és hátrányival. Ha valaki úgy gondolja, hogy a dolog teljességgel kivitelezhetetlen, akkor még most szóljon, és mondja el a javaslatait a jobb helyszínre. Még ma estig, mert ma este küldöm ár a cuccot Ulmonak, hogy küldjön körbe egy meghívót minden táborlakónak.

Ha eső lesz, akkor az esemény elmarad, és egy hét múlva kerül megrendezésre. Ha simán felhők lesznek, meg lesz tartva...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #268262 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Mit szóltok ahhoz, hogy a tábori találkozó a Kamaraerdő Ifjúsági Park-ban legyen? Ez a helyszín azért jó, mert van eső esetére egy naaaagy ponyvasátor is, valamint van infrastruktúra (wc, csap, áram) sőt még úszómedence is. Nos? Biztos, hogy irgalmatlan pénzekbe kerülne az, hogy az egészet kibéreljük egy délutánra, ezért kérdezlek Titeket, hogy toleráljuk-e az esetleges látogatókat, egy amúgy nagyobb helyen...
Nekünk akkor a belépőt kéne kifizetni, meg esetleg a sátrat kell bérelni csak..

:?:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267524 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Cueddo írta: ami feltűnő, az az, hogy szinte teljes vízválasztót látok két szemléletmód között.


Én is így látom, ezért alakulhat ki vita. Nem kell (nagyon) beszarni "elszámoltatásnak" én sem látom értelmét. ;)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267476 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta:

Aeglos írta: A táborértékelő gyűlést és a kérdőív elkészítését Julcsi vezeti.

őőőő, Az álláspontok ütköztetésének optimális keretek között tartásának érdekében talán jobb lenne (legalábbis én jobbnak tartanám), ha egy külső ember pl. Brisa vezetné le a táborértékelő megbeszélést. Még így is ésszerű lenne a vita elkerüléséhez további megkötéseket bevezetni, de ezt talán bízzuk majd a moderátorra ;)



ööö, igen rosszul írtam, szóval Julcsi szervezi meg.
Én is jó ötletnek tartom, hogy egy külsős vezesse le a megbeszélést.
Brisát nagyszerűnek tartom a feladatra.

kriszana írta:

Brandir írta: a vita elkerüléséhez további megkötéseket bevezetni, de ezt talán bízzuk majd a moderátorra ;)

nem lesz vita
nem leszek ott


kriszana, szeretném, ha eljönnél.
Szeretném, ha mindenki ott lenne, aki csapatvezető, vagy tünde volt.
Ez nem választás kérdése, nem egy jó buli, amibe vagy elmegyünk, vagy nem. Ide illik eljönni.
Én is eljövök, pedig tudom, hogy kritikát fogok kapni. Sokat.
Gyere el Ana!

(Egyébként attól, hogy nem vagy ott még lehet vita...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #267475 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
emberek.

ezt kihagytam az észrevételeimből:

építő jellegű megbeszélést szeretnék, de szvsz nemcsak én. ennek a tábornak kivételesen sok tanulsága lesz; rajtunk álló és rajtunk kívül álló okok miatt is. az észrevételeimet nagy általánosságban fogalmaztam meg, de igyekszem még kibővíteni részletekkel, főleg keretjáték-témában.
személy szerinti "elszámoltatásnak" nem látom értelmét, hiszen amit bárki eltolt, az mindannyiunkra ugyanúgy nehezedik, és nagyrészt az együttműködésben voltak hibák.

Ana: szeretném, ha te is eljönnél. te is a szervezők közé tartozol, és sztem ez a legjobb alkalom, hogy szembenézzünk a hibákkal, amiket elkövettünk.

Brisa szerintem is a legjobb választás moderátornak :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267474 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta: a vita elkerüléséhez további megkötéseket bevezetni, de ezt talán bízzuk majd a moderátorra ;)

nem lesz vita
nem leszek ott

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267469 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: A táborértékelő gyűlést és a kérdőív elkészítését Julcsi vezeti.

őőőő, Az álláspontok ütköztetésének optimális keretek között tartásának érdekében talán jobb lenne (legalábbis én jobbnak tartanám), ha egy külső ember pl. Brisa vezetné le a táborértékelő megbeszélést. Még így is ésszerű lenne a vita elkerüléséhez további megkötéseket bevezetni, de ezt talán bízzuk majd a moderátorra ;)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #267463 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Néhány info...

A táborértékelő találkozó akkor lesz, amikor Angwen hazajön, és meglesz a kérdőívek eredménye.

A kérdőíveket csak az a táborozó töltheti ki, aki legalább a tábor 80%-án jelen volt, és nem szervező. Egymást a táborértékelő megbeszélésen értékeljük. (És ugye magát pedig senki nem értékeli kérdőíven keresztül, legfeljebb otthon a szobája csöndjében...)

A táborértékelő gyűlést és a kérdőív elkészítését Julcsi vezeti.


A tábori találkozó augusztus 28-án, vasárnap lesz, még szervezés alatt van. Előzetes információ a tábori topikban olvasható.

Remélem, hogy addigra elkészülnek a tábori DVD-k.
Aki bármilyen segítséget tud nyújtani ezzel kapcsolatban, szóljon.

Már van:
:arrow: DVD felírónk, és sokszorosítónk: Ulmo, Orsie.
:arrow: Video digitalizálónk: Kincső (+Ulmos segít neki, ha kell)
:arrow: Képgyűjtőnk: kriszana

Keresünk:
:arrow: képválogatót, selejtezőt
:arrow: kép megcímezőt
:arrow: DVD-hez kell egy menürendszer is
:arrow: beszerző: DVD tokot, lemezt ki tud a legolcsóbban szerezni?
:arrow: színes nyomtatás: DVD borító
:arrow: montázs: DVD borító megszerkesztése

nos ennyi
jelentkezni bármelyik feladatra az aeglos@easymail.hu címen lehet továbbra is.

A tábori találkozót és a DVD elkészülését én szervezem.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére