Tábori program - 2005

Több
18 éve 9 hónapja #262946 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Emberek: kéne még (legalább) egy össznépi gyűlés, mert komoly kétségeim vannak a keretmesét illetően (konkrétan az Aldarion :arrow: Ancalime átmenet gázos), meg amúgy is, nyakunkon a tábor!

Egy füst alatt véglegesíteni majd a csoportbeosztást...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262924 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Emberek: kéne még (legalább) egy össznépi gyűlés, mert komoly kétségeim vannak a keretmesét illetően (konkrétan az Aldarion :arrow: Ancalime átmenet gázos), meg amúgy is, nyakunkon a tábor!

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262920 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Jelentem, hogy Cala is jön a táborba, e-mailen átküldte a jellapját, és ma átutalja a pénzt.
Küldi postán is a jellapját, mert még nincs 18 éves.
+ 1 ember :D

(És már szóltam Szürkének is, hogy rakja bele a kérdőívbe)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262734 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta: Sajna a tündék és tábvezek is bekerültek a listába, ami kiszúrás a kérdőívet kitöltőkkel szemben, hiszen a rájuk adott „szavazás” értelmetlen.


Na igen, ez mondjuk igaz... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262693 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

kriszana írta:

Felagund írta: Kihagytak a Szaknévsorból!
:mrgreen:


Asszem, Felagund, megtaláltam az első közös pontot, amiben hasonlítunk:
Egoizmusomban én is rögtön azt feltételeztem, hogy kihagytak...

Aztán persze rájöttem, hogy nyilván saját magát senki nem fogja bejelölni...

Sajna a tündék és tábvezek is bekerültek a listába, ami kiszúrás a kérdőívet kitöltőkkel szemben, hiszen a rájuk adott „szavazás” értelmetlen.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262645 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
vásárlásban segítek! bár nincs kocsim és autót vezetni se tudok,de igen gyakorlott vagyok útban-levésben.
(Felci-pajtás: a levélben csupán a gépelési hibáidat javítottam ki :P )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262617 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Kihagytak a Szaknévsorból!
:mrgreen:


Asszem, Felagund, megtaláltam az első közös pontot, amiben hasonlítunk:
Egoizmusomban én is rögtön azt feltételeztem, hogy kihagytak...

Aztán persze rájöttem, hogy nyilván saját magát senki nem fogja bejelölni...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262605 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Laurelen írta: második levél levelét mindjárt megnézem, szvsz jó kicsit rövidebbre...(igen tudom hogy pont egy oldal, de az sok :P )


Sok a fenét...
Ha szépen kényelmesen leülsz egy fotelbe, és az izgalomtól remegő kézzel kibontod, simán el tudod olvasni, sőt egy nagyobb összegű fogadásom lenne arra, hogy először azt olvassák el ;)

Más: kérdőív remek, csak egy gondom van:

Nem vagyok benne... :cry:

Kihagytak a Szaknévsorból!
Kihagytak a Szaknévsorból!

:mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262583 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Aeglos!

Nálam már nincs levél!
Zarándoknak majd visszaadjuk később! Most nem tudunk utalgatni sajnos.
Házirend rendben. Megírjuk nemsoká.
Hány napot szánjunk a vásárlásra júl. 10 után? Csak mert nekem haza kell jönnöm Nomád táborból emiatt és kérdés, hogy hány nappal tábor előtt muszáj ezt megtennem. Ha lehet, minél kevesebb, mert én ebben a táborban is szervező vagyok, és rohadt kínos, h le kell lépnem.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262565 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
ok:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262562 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

levél: én már jóváhagytam azt, amit Felagund betett ide, szóval felőlem mehet.

házirend: csak egy dologhoz ragaszkodom: a két zuhanyozóból az egyik csakfiú, a másik csaklány legyen, hogy ne kelljen mindig várni a teljes váltásokra. de ezt már meg is beszéltük egyszer. micsoda mázli, hogy két zuhanyzónk van ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262472 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
nálam van még levél, ha hazajöttél odaadom.
dúnföldiek toborzása folyamatban, líthason elkapom azokat akik nem válaszoltak eddig :twisted:
második levél levelét mindjárt megnézem, szvsz jó kicsit rövidebbre...(igen tudom hogy pont egy oldal, de az sok :P )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262438 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
A maradék 10 levelet, feladtam ma este a postán.
(Azoknak, akik később jelentkeztek.)
Most már mindenkinek lett kiküldve válaszlevél.

Tündék: Véglegesítitek szerdáig a 2. levélbe szánt hangulatkeltő elkalauzoló izét?

Julcs: Nekünk pedig valami házirend toszt kéne alkotnunk, hogy senkit ne érjen meglepetés. :twisted:

Ankalimon: Kérlek, ha Szürke szombat estig nem tudja megcsinálni 100%-ra a munkát, akkor kérd meg Jacopot, vagy keress egy alkalmas embert erre a feladatra. Vagy akárki más adhat ötletet, ha tud az MTT-n belül jó programozót. Minerva ilyet már tud? Mert ő is elvileg ilyesminek tanul...

Most keddig külföldön leszek, ha valami nagyon sürgős van, sms-t lehet írni. Utána újra belevetem magam a munkába, és remélem addigra lesz kérdőív is... 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262419 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Zarándok írta: hahó:)
én elvileg 30.-án indulok kötelező családi nyaralni, ergo utolsó két napon nem lennék. hogy 29. estig vagy 30. reggelig leszek, azt igyekszem holnapig megírni...
üdv, zé


Julcsi ezt még valahogy Rózsának juttasd el!
Csak most értesültem.
Bár pénzügyileg úgy tűnik nem érint, mivel zé az egészet már átutalta.
Legfeljebb visszaadjuk neki az utolsó este szállásdíját, ez még esetleg kellhet a kalkulációba!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262376 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Angwen írta: Nálam már nincs levél!
Népek, nem tudom, ki a felelős ezért, úgyhogy nem írok nevet, de amint Felagund is mondotta volt, KÉRDŐÍV!!!!
Hogy lesz nekem így csapatom? :cry:

Szürke...
Már mindenki szólt neki, hogy siessen, de nem ér rá, Ankalimon azt mondta, hogy Jacopot kéri meg, mert ez így nem állapot. Mi öszesítettük a listát, frissített nicknevekkel, és elküldtük Szürkének az összes utasítással együtt. Szegénynek rengeteg munkája van.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262365 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Nálam már nincs levél!
Népek, nem tudom, ki a felelős ezért, úgyhogy nem írok nevet, de amint Felagund is mondotta volt, KÉRDŐÍV!!!!
Hogy lesz nekem így csapatom? :cry:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262358 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Mikor is szóltam, hogy a leveleket juttassátok el hozzám? :?:

Egyáltalán kinél van még?
Lau
Angwen
Julcsi
?

Néhány +info miatt kellenek.
(pl.: milyen felajánlásaid vannak a táborra, megjegyzések stb...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #262047 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Aeglos: vicces, hogy ezt most írod, mert Angwen is mesélte ezt ma, meg be is néztem a könyvtárba és hazahoztam a cuccot - sőt, még el is olvastam ezt a részt, szal részemről teljesítve a terv. Télleg tengergyűlölő a csajszi (affene), szóval igazatok van. :)

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261982 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Erendis víz, és hajózásgyűlölő volt. Azért romlott el a kapcsolata Aldarionnal, mert a férje olyan 10 évekre lelépett középföldére, ő meg nem akart soha vele menni. Egyszer nem járt középföldén Erendis. Szal innét bukott a Melian terv. De a királyi pár tényleg hangulatosabb lenne...
Julcsi, figy: kb. 30 oldal a Gyűrű keresésében, ráadásul szórakoztató. Tábvezeknek meg kötelező... :evil3:

Tényleg. Egyébként jó lenne, ha mindenki elolvasná. Ez lesz a keretjáték, jó lenne, ha legalább a tábor szervezői képben lennének a keretmese háttértörténeteiről. Csapatvezetők is. Naa... Legalább ami idevág. Ha kell kölcsönadom.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261917 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Akinek nem inge...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261905 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Nos, nem tudom másoknak feltűnt-e? de mintha már 21-e lenne, és a 26-ai zárású kérdőív még mindig nincs sehol... :roll:

Kösz, feltűnt, hálás vagyok, hogy felhívod rá a figyelmemet, de képzeld, kivételesen nem rajtam múlik. Felagund légyszi ne izélgess, hidd el, hogy van elég bajom nélküled is. Kérdőív alapja vasárnap, amint hazaértem, át lett utalva Szürkének, én nem tudom leprogramozni is!!

Határidő természetesen ki lesz tolva, de könyörgöm, erről ne engem kérdezzetek, én azt hiszem, mindent időben elintéztem ezügyben, amit módomban állt.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261893 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Nos, nem tudom másoknak feltűnt-e? de mintha már 21-e lenne, és a 26-ai zárású kérdőív még mindig nincs sehol... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261869 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Cueddo írta: én Ulmót & Mecsit egyaránt elfogadom királyként, logisztikusok (Julcsi, Aeglos) mondják meg, mit tudnak kivitelezni.

Logisztikus 1. (mmint én) határozottan Shamant támogatná, mivel Ulmo kitűnő király lenne, de nagyon sokat bonyolít ez az autózás-ügy...

Felci írta: Az Erendis név mond neked valamit?

Köszike drága, így együtt ("Aldarion és Erendis") már rémlik, de könyörgöm, én csak buta telefonáláshoz és excelprogramozáshoz értek itten, a mindenféle meséért vagy te! :twisted:

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261846 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Nólindir írta: Igen, én akkor megkérnélek erre. Valójában ő és Melian amúgy is 1-2 napra látogatnának csak le, szóval remélem, beleférne ez. Más: Aldarionnak volt felesége?


Aúúúúú.... :roll:
Ezennel a "Második generáció szégyene" megtisztelő címet átruházom rád... :tongue:

Az Erendis név mond neked valamit? ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261843 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

király: én Ulmót & Mecsit egyaránt elfogadom királyként, logisztikusok (Julcsi, Aeglos) mondják meg, mit tudnak kivitelezni.

rangok: egyszer legyen adományozás, amikor Aldarion jön. ha túlzásba visszük, nagyon diszkriminatív és katonás, nem utolsósorban nehezen kivitelezhető. az ötlet maga tetszik, csak a táborhangulatnak más a célja. szvsz ha egyént jutalmazunk, azzal a csapatot jutalmazzuk. ezért is nincs egyéni celebgyűjtögetés.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261763 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Brandir írta: Aldarionnak volt felesége, de ő aligha kísérte volna el egy gyarmatváros megtekintésére.

Tudom, erre én is gondoltam, dehát ugye adva van a helyzet, miért ne dobhatnánk rajta egyet egy kis kreatív rásegítéssel? Szerintem senki se kérdezne rá, hogy ugyan, mit csinál itt ez a némber... 8)

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261749 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: A csapatvezetők ott lesznek az emberekkel + Gandalf volt tavaly az "utaztató", gondoltam, hogy meg lehet őt idén is kérni.

öööö Tavaly is a csapvezek kisérték az embereket: Telco lefoglalt egy vagont, Finc gyűjtötte a népet a megbeszélt helyen, én meg Gandalf kezébe nyomtam a táblát amíg a többieknek segítettünk Brisával fölszállni a vonatra. Szombathelytől pedig már mindenki a csapatvezetőjével közösen ment.

Aldarionnak volt felesége, de ő aligha kísérte volna el egy gyarmatváros megtekintésére.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261739 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

kriszana írta:

Nólindir írta: Vagy marad a B-terv, Shaman. Én nem vagyok vele olyan viszonyban, úgyhogy kérdés, hogy ki ismeri jobban, hogy megkérdezhessük tőle, vállalná-e... (Ana?)

Én szívesen megkérdezem tőle, ha erre megbízást kapok.

Igen, én akkor megkérnélek erre. Valójában ő és Melian amúgy is 1-2 napra látogatnának csak le, szóval remélem, beleférne ez. Más: Aldarionnak volt felesége? Mármint ugye Shaman úgyis Meliannal jön le, és szerintem egy királyi pár sokkal hangulatosabb lenne, mint egyetlen király... Mit szóltok?

Ulmo szállítása valóban bajos lenne, szóval igaziból jobb megoldás, ha Shaman igent mond.

Köszi Ana!

N.

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261669 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Nólindir írta: Vagy marad a B-terv, Shaman. Én nem vagyok vele olyan viszonyban, úgyhogy kérdés, hogy ki ismeri jobban, hogy megkérdezhessük tőle, vállalná-e... (Ana?)

Én szívesen megkérdezem tőle, ha erre megbízást kapok.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #261657 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
No.

1. Ulmo: Meglátjuk még mi lesz. Úgy értem, adott esetben még hazáig is lehet vinni, ha nagyon szorul a hurok, de lehet, h tényleg a hantale végét kéne lecsípni. Meg kell beszélni Ankalimonnal. Vagy marad a B-terv, Shaman. Én nem vagyok vele olyan viszonyban, úgyhogy kérdés, hogy ki ismeri jobban, hogy megkérdezhessük tőle, vállalná-e... (Ana?)
[size=9:28oxmpvl]Én részemről szívesen kocsikázom bárkivel, de khm... megértem, h nem bíznátok bennem :mrgreen: [/size]

2. Rangok. Brandir télleg okosat szólt (no né :P *), mert nem egyszerű ezeket adományozgatni. Szerintem jók a rangok, de hogy visszavegyünk az "egész táborra kiterjedő" befolyásukból, mi lenne, ha csak egy ilyen adományozó ceremónia lenne, mégpedig Aldarion utolsó napján, szal valójában a tábor vége felé. (értesítés levélben) Utána úgyis annyi lesz az akció meg a meglepetés/feszültséghelyzet, hogy nem hiszem, hogy valaki sokat érne rá bánkódni, hogy ő nem kapott címet. Aki viszont kapott, az 99% hogy megérdemelte a munkájával, és akkor miért ne jutalmazhatnánk meg? (úgy értem, nem vagyunk tévedhetetlenek, de csapvezek+tündék+tábvezek azért vagyunk annyian, hogy egy közös jó vélemény valakiről valszeg tényleg helytálló...)

Szerintem ez még egészséges verseny + jó hangulatkeltő keretjáték-elem.

No cáfoljatok. :D

Ja és...

Angwen írta: Eszméletlenül fílingesen

FújfújfújFÚJ, bolond angolszakos!!

*görény vagyok 1000-rel :mrgreen:

argh
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.393 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére