Tábori program - 2005

Több
18 éve 9 hónapja #265596 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Azoknak, akik mindenképpen a fürdésről akarnak beszélni, mielőtt tudnánk, melyik szobákat kapjuk: :mrgreen:

Van a jobbszárny. Van benne 4-5 18 ágyas szoba. Kis előtér, folyósószerűség kapcsolja össze őket. Az előtérből nyílik két fürdőszoba. Az egyik fiú, a másik lány. Mindkettő kicsike, két zuhanyállással.

Van a balszárny. (Ez az, ahol eddig is voltak a várgesztesi partyk) Itt van két darab 25 fős (vagy 50 fős????) szoba. Szobánként van egy darab mosdó. Tehát a bal szárnyban összesen van két mosdó.

Viszont! Akkor járunk jól, ha a jobbszárnyban kapunk több szobát, mert akkor a tömeg jobban el tud oszlani kis szobákba. Így a balszárnyban csak egy szobát használunk kettő helyett. Így a balszárnyban csak egy mosdó lesz a mienk. Ebből kifolyólag optimális beosztani, hogy mikor mennek a fiúk, mikor a lányok. A jobbszárnyban nem.

De szerintem erről ráérünk helyben diskurálni. :D Most vannak fontosabb dolgok is.

Például az, hogy Mecsi lemondta az Aldarion szerepet, és minden lehetséges királyjelölt nem ér rá. Így maradt még Előd, akit nem sikerült elérnem. Még ötlet??? Na, gyorsaaaan! 8O 8O

Cueddo szerintem se vedlik mert az nem jó. De eddig úgy volt, hogy ő is a tündékkel van. Esetleg mondhatja, hogy ő a küldöttség vezetője vagymi...

Ja és Felagund! Olyan csőhéjakat vettünk Neked Julcsival, hogy mind a 10 ujjad megnyalod utána. Csak rá kell húzni a rúdra és leragasztani. Garantálom, hogy 5 percbe sem telik egy darab elkészítése. 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265585 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
csütörtöki leutazás kocsinélkülieknek:

hajnali rigók számára:
06.35-07.41 Déli pályaudvar-Tatabánya
08.15-08.48 Tatabánya-Várgesztes, a hegy lába

lusta rigók számára:
08.35-09.41 Déli-Tatabánya
10.45-11.20 Tatabánya-Várgeszes


én az utóbbit preferálom, de természetesen mehetünk 2 turnusban is
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265551 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
tündeprogram
ha probléma van az előző beosztással nyugodtan változtassunk, de én nagyon örülnék ha maradna az előző!!!!!!!máskülönben übernagybajban leszek a hantaleval
ami ez:
Lamorak, Ádám Cueddo
Laurelen, Felagund Ádám
Lamorak, Laurelen Eglar
Felagund, Cue Laurelen
Eglar, Cue Felagund
Eglar, Ádám Lamorak

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265520 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
KEDVES CSAPVEZEK!

Egy sajnálatos kommunikációs hiba (:roll:) folytán a tábori "naplóba" belekerült a "Nyomozós játék" teljes anyaga. Amennyiben szeretnétek a csapatotokkal együtt játszani ezen a programon (és miért ne szeretnétek ;) ), arra kérlek titeket, hogy gyorsan semmisítsétek meg és felejtsétek el ami ott arról le van írva...

[size=9:3dkxdzkr]Cue: legközelebb konzultálhatnál velem, mielőtt ilyen lépésekre szánod el magad... :? [/size]

Más: volna egy olyan kérésem, hogy az a tünde, aki az egyik aznapi "kis programját" tartja, ne legyen szigorúan az egy óra időtartamhoz kötve, magyarán lehessen adott esetben akár két órát is tartani (ez nekem különösen szerencsés volna, mert egy óra alatt nem tudják egyszerrre az ütőfát elkészíteni és gyakorolni is, etc, etc...)

Ja, és javasolnék egy (véleményem szerint) optimálisabb nap-tünde-beosztást. Íme
Nagy program     Első kicsi (1 h)         Második kicsi (1-2 h)
3 Cueddo              Eglar                        Felagund
4 Ádám                Lau                          Lamorak
5 Eglar               Felagund                     Cueddo
6 Lau                 Lamorak                      Ádám
7 Felagund            Cueddo                       Eglar
8 Lamorak             Ádám                          Lau

Mint talán látszik, minden tündének kétnaponta lenne programja, így nem lesznek nagyon "túlterhelve" :D

Egyéb: ezt a "Cueddo ""átvedlik"" tündévé" projectet nagyon nem támogatom... Borzalmasan kisszerű a tábori keretmese többi eleméhez képest... Könyörgöm, találjunk már ki valami jobb módszert... :crap:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265483 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Fontos kérdés!

Ki jön Julcsin, Ankalimonon és rajtam kívül kocsival??

lamorak...ha jól értelmeztem a levelét:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265369 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Fontos kérdés!

Ki jön Julcsin, Ankalimonon és rajtam kívül kocsival??

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265346 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Ulmo írta:

Aeglos írta: Kinél vannak az MTT könyvei? Le kéne hozni őket a táborba. Akinél van, jelentkezzen. Úgy tudom, hogy Ulmonál és Ankalimonnál vannak könyvek.


A könyvek nagy része nálam van. Szóljatok, mi kell, mikorra, hova.


Az lenne jó, ha egyeztetni tudnátok Ankalimonnal, mert ő kocsival megy. Az lenne a legideálisabb, ha ő le tudná hozni.

A mi csomagtartónk sajnos már tele lesz a kreatív cuccal, Julcsié meg a paravánokkal.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265322 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta: Kinél vannak az MTT könyvei? Le kéne hozni őket a táborba. Akinél van, jelentkezzen. Úgy tudom, hogy Ulmonál és Ankalimonnál vannak könyvek.


A könyvek nagy része nálam van. Szóljatok, mi kell, mikorra, hova.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265320 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Kinél vannak az MTT könyvei? Le kéne hozni őket a táborba. Akinél van, jelentkezzen. Úgy tudom, hogy Ulmonál és Ankalimonnál vannak könyvek.

Akinél díszkard van, jelentkezzen. Az összes díszkardot is jó lenne levinni...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265143 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Te Tünc, mióta vagy te "Site Moderator"? :P


OFF

Felagund: klikk ide - ez a topic a fórum legtetején van ;)

belevau vége

ON
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265132 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Te Tünc, mióta vagy te "Site Moderator"? :P

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265041 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Nólindir írta: Az 1-es megállónevét nem tudom, az Árpád-híd budai hídfőnél kell leszállni. Észre lehet venni. :)


Szentlélek tér

Nyugtázva.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265019 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Sziasztok!

No:

Rózsahegyi Cukrászda
Utcát én sem tudok, az óbudai Szentlélek tér mellett van. Ide el lehet jutni a nem létező HÉV-vel (van pótlóbusz - H1 és H2 néven -, az Árpád-híd megállónál kell leszállni!), és 1-es villamossal. Az 1-es megállónevét nem tudom, az Árpád-híd budai hídfőnél kell leszállni. Észre lehet venni. :)
Amúgy múltkor is itt voltunk, szóval már majdnem mindenki járt ott. Aki a 3/4 6-os talira nem ér oda a térre, az zaklathat telefonon, kiszaladok elé.

tg

argh
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264952 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Laurelen írta: dolgozom a többin, de nem olyan egyszerűek :P
telco, alcar, daro, galadh... győzködés alatt, ha valakinek van még ötlete szívesen veszem:)
pusz!


ha ennyien maradnak, akkor a keletlakós jelenet elég nevetséges lesz... 8O

A Rózsavölgyi cukrászda vagymi az Óbudai Szentlélek térhez van közel. Aki nem tudja, hogyan kell odamenni, azzal találkozzunk 3/4 6-kor a Szentlélek téren, nem a villamosmegállóban fönt, hanem lent, ahol a HÉV is jár. Középen van egy nagy járdasziget két autóssáv között, ott. Ahol a múltkor is.

Julcsi! Kérlek írd le pontosan, hogy hol van, melyik utca, én nem tudom. És ha lehet felhívnád őket asztalfoglalás céljából? 8O (ez könyörgő szempár)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264907 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
dolgozom a többin, de nem olyan egyszerűek :P
telco, alcar, daro, galadh... győzködés alatt, ha valakinek van még ötlete szívesen veszem:)
pusz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264906 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Angwen írta:

Felagund írta: Nekem 5-7-ig edzésem van (IGEN, nem akarom/tudom kihagyni!), ezen kívül nem tudom hol a Rózsacukrásza... :?

Tudod, a Rózsahegyi, ahol legutóbb voltunk. (De majd megyünk együtt edzésről. ;) )


Ja, hogy aaaaz :) Neveket nem jegyzek meg, csak konkrét helyeket :D

Tünc: ez elég kevés :? Kik mondták több mint 50%-ra?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264905 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
keletlakók 28-a késődu. este fele érkeznek
másnap dél körül mennek
kint sátraznak (legalábbis eddig nem volt a dolog ellen vetés...)
100%-s :
gillz, balázs, mogy, andris, rabyn, dodie, szofi, siss, fio, minerva, remzy, mirrand, inczy

tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264876 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Nekem 5-7-ig edzésem van (IGEN, nem akarom/tudom kihagyni!), ezen kívül nem tudom hol a Rózsacukrásza... :?

Tudod, a Rózsahegyi, ahol legutóbb voltunk. (De majd megyünk együtt edzésről. ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264842 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Nekem 5-7-ig edzésem van (IGEN, nem akarom/tudom kihagyni!), ezen kívül nem tudom hol a Rózsacukrásza... :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264773 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Helyette megkértem Shamant, aki el is fogadta. Viszont kéne neki levelet írni, hogy pontosan mikor jöjjön, kikkel melyik nap. Cueddo kérlek mondd meg, hogy ez hogy fog lezajlani, és akkor én beszélek vele.



Aldarionnak 6. nap, azaz júl27-én, szerdán kell lejönnie. a "műsora" 18.00-kor vagy 19.00-kor kezdődik, de már délben itt kéne lennie, hogy a punny-időben eligazítsuk őt, hogy miképp viselkedjen, mit is kell tennie pontosan, aztán el kell őt bújtatni a tündefoglalkozások idejére, és utána ünnepélyesen bevonul, és kezdődik a móka.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264735 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
oks, én ott leszek pontosan, csak ahhoz tudnom kéne, hogy hol is található ez a Rózsacukrászda, vagy mi.

Segítőkkel kapcsoaltban:én nem tudom pontosan hányan vannak a csapatomban, de én személy szerint, és a csapatomon belül azt várom el tőlük, hogy segítsék munkájukkal a táborlakók közösséggé formálását, és ne legyenek olyan demoralizálóak, mint én szoktam volt néha lenni.
Legyenek lelkesek, és segítsék az újakat, a kicsiket a beilleszkedésben.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264734 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Szerintem nem kell többet rászánni mint másfél óra, ha hatékonyak leszünk. Jó lesz az a hat óra. Viszont senki ne késsen, különben jaj neki. Mindenkit pontosan ott akarok látni a Rózsacukrászda előtt hat órakor. 8O

Fontos! :idea:

Sajnos Ulmo rajta kívül álló okok miatt nem tud egy kicsit sem lejönni a táborba. Ezért király se tud lenni.

Helyette megkértem Shamant, aki el is fogadta. Viszont kéne neki levelet írni, hogy pontosan mikor jöjjön, kikkel melyik nap. Cueddo kérlek mondd meg, hogy ez hogy fog lezajlani, és akkor én beszélek vele.

Még valami. Várgesztessel meg kell beszélnünk a keletlakós ügyet, hogy melyik nap jönnek és hányan. Szeretnék egy pontos névsort, hogy hányan jönnek, valamint melyik nap hánytól és mikor mennek.

Ja, és a segítőknek is kéne levél. Csapatvezetők addig gondolják ki, hogy milyen feladatokat szánnak nekik, hogy azt is belerakhassuk a levélbe.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264722 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta:

Laurelen írta: 15 péntek délután?


15-e péntek délután, mondjuk 6 órakor. Remélhetőleg akkorra mindenki szabaddá tudja tenni magát. Ma egy kedd van. Remélem, hogy eléggé előre szóltam. A helyszín szerintem legyen az a Rózsacukrászda vagy mi, nemtom a nevét. Ha valakinek van jobb ötlete szóljon.

(Jobb ötlet: nincs zene, nincs zajos társaság, megfelelő világítás, kényelmesen elférünk, könnyen megközelíthető.)

jó, legyen péntek, de én fél 8-kor le fogok lépni, mivel 8-tól hiperkarma koncert van a Millenárison. Remélem, másfél óra elég rá.
Ha nem elég, találkozzunk hamarabb.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264713 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Laurelen írta: 15 péntek délután?


15-e péntek délután, mondjuk 6 órakor. Remélhetőleg akkorra mindenki szabaddá tudja tenni magát. Ma egy kedd van. Remélem, hogy eléggé előre szóltam. A helyszín szerintem legyen az a Rózsacukrászda vagy mi, nemtom a nevét. Ha valakinek van jobb ötlete szóljon.

(Jobb ötlet: nincs zene, nincs zajos társaság, megfelelő világítás, kényelmesen elférünk, könnyen megközelíthető.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264682 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
15 péntek délután?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264602 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
én szombaton délután találkozom a csapatommal, tehát kéretik ne arra az időpontra tenni a megbeszélést.

Amúgymeg, nyugi Felagund, mi is ali egy héttel a tábor előtt vásároltunk be. Elég rá 2-3 (esetleg 4) nap. Meg tudják csinálni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264585 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Aeglos írta:

Felagund írta: Maximálisan támogatom!

Mindenki érkezzen kész kellékigénnyel. Időpontjavaslatokat kérünk. Lehetségs napok:
14 csütörtök
15 péntek
16 szombat
17 vasárnap


Ti 17-e _után_ akartok vásárolni menni!!!!??? 8O

(amúgy a szombat-vasárnap nekem tökéletes...)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264584 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005

Felagund írta: Maximálisan támogatom!

Mindenki érkezzen kész kellékigénnyel. Időpontjavaslatokat kérünk. Lehetségs napok:
14 csütörtök
15 péntek
16 szombat
17 vasárnap

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264580 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Maximálisan támogatom!

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #264562 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tábori program - 2005
Jó estét, jó szurkolást!
A lelátók megteltek, a tömeg izgatottan várja a kezdést! A versenyzők még az öltözőben az utolsó eligazításra várnak.
Kellene még egy utolsó megbeszélés, lehetőleg a nagy bevásárlóportya előtt. Ahol nem csak a programokat, de az eszközlistát is véglegesíthetnénk. Reálisan számolva ez eltart vagy 2-3 órát, tehát mindenki azt az időpontot javasolja amikor biztosan ott tud lenni ennyi időt.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.438 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére