III. MTT születésnap

Több
18 éve 11 hónapja #256008 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Én biztos hogy nem megyek... Túl messze van a helyszín :cry:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #256002 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Én is mennék. Jónak ígérkezik a program :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #256001 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Őőőőénmegyek :P
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #255999 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
varjuk tovabbra is a jelentkezeseket.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254257 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
könyörgöm emberek olvassatok, ha nem is 3 hozzászólást vissza,akkor legalább a nick név alatti kis feliratot.... :x

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254243 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
A jöhet - nem jöhet téma folytatása az aldeon topikban.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254175 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Én is mennék. Kösz. :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254171 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Sopron? Komoly? Ehh, kedvenc csapvezérem... *lemondó sóhaj*
Amúgy igyexem menni, elvégre mégiscsak az MTT az életem...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254169 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Én nem tudom Icke MTT-tag-e, de a magam részéről én nem vagyok az.
Én és a kis klubom nagyon is rá vagyunk szorulva az MTT segítségére, amit mi nem tudunk megfelelően honorálni.
Én a magam részéről szeretek olyan kérdéseket feszegetni, ami a "külsősök" előnyére válik, de nem szeretném az MTT bizalmát sem elveszteni, mert igazán nagy szükségünk van rátok!

Részemről befejezve.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254164 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

Yiqqe Linyaqussu írta: a Társaság (itt már Nagybetű) vezetősége egy igen erős feszültséggócot hagy általánosan figyelmen kívül, nem vesz tudomást a létezéséről, vagy - és ez még rosszabb - tudatosan szembeszegül vele. Ez a feszültséggóc az MTT-hez papíron nem tartozó, de annál inkább hozzákötődő emberek mára már igen népes csapata, továbbá ezen emberek igényei - melyeket pont a létszám okán már nem lehet félvállról venni...


Kriszana megmondta--ez a rendezvény az MTT mint szervezet születésnapja. Én mondjuk nem látom ezt feltétlenül kizáró oknak, de a szervező nem én vagyok.
Arról tényleg lehet, h az Aldeonban kellene tárgyaljunk, h komolyan vehető-e a vezetőség 'figyelmen kívül hagyása', bármivel is 'szembeszegülése'; ezt a problémát, őszintén megmondom, nem értem. Ki van jelentve, mik a tagok jogai; aki nem tag, az ezzel ezekre a jogokra, amennyiben az MTT által rendezett-szervezett keretekben akarja gyakorolni őket, értelemszerűen nem tart igényt. Mi ezzel a baj, és főleg mi köze ennek a vezetéshez?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254146 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Olyan felesleges ezen vitatkozni...Nincs elég egyéb lehetőség arra, hogy találkozzunk ? Hihetetlen...Itt vitatkoztok, pedig tök felesleges, hiszen a kérdés már eldőlt. De lehet durcáskodni, meg megsértődni...akinek ez jó, tegye.
Sztem teljesen normális, hogy csak tagok hivatalosak az MTT szülinapra. Lehet ebből elvi kérdést csinálni, csak nem érdemes.
Amúgymeg tosz...
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254142 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Az ellentalit nem gondoltam komolyan, én is azt mondom, hogy ez legyen az MTT-seké. Jó szórakozást! :cheers:

Tudok egy jó kis helyet sopronban, az a neve: Alpesi vendéglő (még az volt), A Taródy (bolond)vár ból lefelé található, nem messze tőle...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254140 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Icke és Olórin:

Szerintem ölég sok olyan rendezvény van, ahova akárki eljöhet, aki ide tartozik, mert itt lelt először barátokra, akit érdekel Tolkien, vagy akinek a haverjai ide tartoznak, és ezért ő is benéz.

Ez az MTT születésnap viszont annak az eseménynek az évfordulója, amin megalakult maga a Magyar Tolkien Társaság. És akik ennek a társaságnak egyetértenek az elveivel, céljaival, és anyagilag is hajlandók támogatni a Társaságot, azoké ez az ünnepség. Ez nem egy sima buli, vagy összeröffenés. Ez egy évforduló ünneplése, emlékezés. Akiknek meg a Társasághoz nincsen közük, azokat továbbra is szívesen látja mindenki a győri talikon a Tolkien Klubokon, a táborokban, az összes kis találkozón és közös bulizgatásokon legyen az komoly vagy könnyed.

de ezen nem...

Olórin: szerintem érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy az előbb említett dolgok után még akarsz-e közös talit szervezni a lenti időpontban Sopronban. Egy jó tanács: ne tedd

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254130 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

kriszana írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: kriszana hát még én... szerintem ez így az igazzy elitizmus netovábbja.. :P Flame rulz :twisted:

Ez az, ami igazán messze áll az elitizmustól, Phelan.
Nagyon kedvellek, de ez MTT születésnap lesz, ezért az MTT tagjai hivatalosak rá. Sztem ebben nincs semmi különös, sem meglepő.
Ez normális.


Teljesen normális, de akkor szervezünk ugyanoda, ugyanazokkal a programokkal egy Mtt Kívüliek Találkozóját!
Ha érdekli egymást a két csoport, akkor majd összejárnak, ha nem vívunk egy focimeccset! :D

Icke!
Osztom a véleményed, de az MTT születésnap egy zárt körű rendezvény, így oda mi talán nem is akarunk elmenni, ugyis sok rendezvényre "elpofátlankodunk" Pl: LEP, Nyári Tábor, Relax Tábor, Gesztesi találkozó, TK, és még sorolhatnám.
Had legyen ez az egy esemény tisztán az MTT-seké!
Én nem zárkózom el az elől, hogy mttsek, vagy csak egyszerűen érdeklődők eljöjjenek az általam szervezett találkozókra! Sőőőt...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254119 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
És ezzel együtt tudomásul veszik hogy bizonyos juttatásokból kimaradnak...
Csak tudod fura, hogy én nem sírok, te meg igen...
Hallottál már a mondásról a fogadatlan prókátorról? ;) :tongue:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254116 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Üdvözletem!

Felagund: az én MTT-tagságomnak ehhez semmi köze. A lényeg: vannak olyan emberek a Társaság környezetében, akiket anyagi, elvi vagy más megfontolások visszatartanak attól, hogy a hivatalos MTT tagjaivá váljanak. Ugyanakkor nagy szerepet játszanak a Társaság közösségi életében, munkájában; nem egy rendezvényen segítenek, hogy az MTT elérhesse céljait. A LEP-en senki nem kérdezte a segítőktől, hogy MTT-tagok-e; úgy vélem, ezt a kérdést az MTT-születésnapon sem jogos feltenni.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254111 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
:mrgreen:

icke: nézd csak meg a neved alatti sort a bal oldalon! :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254110 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Üdvözletem!

És ugyan milyen jogon állítjuk azt, hogy akik ezer szállal kötődnek a társasághoz, akik itt leltek életükben először igazi barátokra, akik csak ebben a tárasaságban (kisbetűvel! Emberek társasága, ugyebár) érzik igazán jól, igazán otthon magukat, akik horribile dictu itt leltek társra az életükhöz, szóval hogy ezek az emberek nem tartoznak az MTT-hez, pusztán, mert nem írnak alá egy papírt és nem fizetnek havonta X összeget?
A folytatást már az Aldeonba kéne írnom, de inkább majd a közgyűlésen vetem fel, mert a Társaság (itt már Nagybetű) vezetősége egy igen erős feszültséggócot hagy általánosan figyelmen kívül, nem vesz tudomást a létezéséről, vagy - és ez még rosszabb - tudatosan szembeszegül vele. Ez a feszültséggóc az MTT-hez papíron nem tartozó, de annál inkább hozzákötődő emberek mára már igen népes csapata, továbbá ezen emberek igényei - melyeket pont a létszám okán már nem lehet félvállról venni...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254108 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

_Phelan_ (Caranthír) írta: kriszana hát még én... szerintem ez így az igazzy elitizmus netovábbja.. :P Flame rulz :twisted:

Ez az, ami igazán messze áll az elitizmustól, Phelan.
Nagyon kedvellek, de ez MTT születésnap lesz, ezért az MTT tagjai hivatalosak rá. Sztem ebben nincs semmi különös, sem meglepő.
Ez normális.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #254074 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
kriszana hát még én... szerintem ez így az igazzy elitizmus netovábbja.. :P Flame rulz :twisted:

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253982 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

Aeglos írta: Ha vannak olyan feladatok, amiben a helyszínen, vagy odautazáskor lehet segíteni, olyat is szívesen vállalok.


csatlakozom :D
[size=9:21ope3xk]ha tudok jönni, de mindent megteszek, hogy így legyen [/size] :!:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253920 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Én azt hiszem idén eljövök...
(Ami még befolyásolhatja azt, hogy jövök-e, az a szóbeli vizsgáim időpontja, de elvileg akkorra le kéne hogy menjen az összes.)
Ha vannak olyan feladatok, amiben a helyszínen, vagy odautazáskor lehet segíteni, olyat is szívesen vállalok.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253895 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

kriszana írta: Mivel az MTT születésnapjáról van szó, ez a hétvége kifejezetten az MTT tagoknak fog szólni.

Hogy érthető legyen.
Idén csak és kizárólag MTT tagok jöhetnek.
Ebben az esetben nem számít, hogy mennyi a tagdíjtartozása, és az sem, hogy nem tagként mennyit tett vagy nem tett az MTT-ért.

Inczy: addig még beléphetsz. De ha csak e miatt tennéd, az nem biztos, hogy szerencsés.

Phelan: sajnálom.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253890 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

Rabyn írta: Persze az is kérdés, hogy ki számit MTTsnek az aki tesz a dolgokért vagy az aki tag és nem fizet tagdijat vagy tag és fizet tagdíjat vagy tag és nem fizet de ottvan mindenütt:)))

Én lehet, hogy mennék.


Persze, de nekem kerek-perec kijelentették, hogy ha nem vagy MTT-s akkor nem jöhetsz! (tudodki) Úgylátszik neked több a befojásos barátod az MTT-n belűl 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253889 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Persze az is kérdés, hogy ki számit MTTsnek az aki tesz a dolgokért vagy az aki tag és nem fizet tagdijat vagy tag és fizet tagdíjat vagy tag és nem fizet de ottvan mindenütt:)))

Én lehet, hogy mennék.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253888 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
olorinpapa.... hát hmmm... asszem én mgé midnig nem avgyo kaz és mintha tavaly is lettem volna.. sőt.. tavaly sem én voltam az egyetlen. És azon túl, hoyg akkro ez msot ne megy bulizós tali meg ilyenek ( mármint keméynen bulizós) szerintem, nem igazán kell más szabály.. .a tavalyi is nagyon hangulatos volt :)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253883 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap

Inczy írta: Húú, dejó, Sopron! Még sosem voltam ott, nagyon szeretnék menni!
Csaképp... hmm... Aki nem MTT-tag, az is jöhet? Mint pl én...?


Sajnálom Inczy, de szerintem egy MTT születésnapra, csak MTT-cek menjenek, én sem szervezek egynapos utat oda.
De azért csinálhatunk egy talit Sopronban, ha lessz elég jelentkező...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253881 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
Húú, dejó, Sopron! Még sosem voltam ott, nagyon szeretnék menni!
Csaképp... hmm... Aki nem MTT-tag, az is jöhet? Mint pl én...?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253846 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
/me jelentkezik :wink:
Sopron rúlz hely 8)
Amúgy ha érdekel mást is, a normál (alias nem IC/nem pótjegyes) vonatjegy egy útra diákoknak: 707 Ft, teljes árú: 2176 Ft. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #253807 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: III. MTT születésnap
További infók:

Az Egészségügyi Szakközépiskola Kollégiumában fogunk lakni ezen a két éjszakán, amit 1800 HUF/fő/éj.

A felhívás úgy szól, hogy legyen olyan jó mindenki, aki jönni szeretne/tud/akar, az jelezze itt a topikban, hogy nagyjából tudjuk, hány emberre lehet számítani.

Köszi.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére