Hyarnustar - Bemutatkozások

Több
18 éve 8 hónapja #266030 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Tegnap a númenoriak kinézetét kutatva elhatároztam, hogy kiegészítem a bemutatkozásomat.

"...szálasak voltak, szálasabbak bármely középföldei embernél, s a szemük úgy ragyogott, akár a csillagok."

No, ez a leírás rám is igaz, nagyon magas vagyok (nemég hagytam el a 2 métert), s a szemem is állítólag szép ( :oops: másoktól hallom állandóan).
Viszont a númenoriak délceg és erős testfelépítése abszolút hiányzik belőlem, a hajam nem ébenfekete hanem barna, a szemem nem szürke hanem barna, s a kicsattanó egészség se jellemző rám igazán. Szeretek hajózni és csónakázni, de nem értek hozzá, a tengert szeretem, mesterségekhez nem értek. Íj is ritkán volt a kezemben. Nemesi származásom az megvan, a halért annyira nem rajongok. A békeszeretés jellemző rám, ez stimmel. A haláltól nem félek, a meghalás viszont néha elborzaszt. Úszni tudok, de nem valami jól. Monoteizmus stimmt.

Azt hiszem, ennyit az összehasonlításról. Hát, nem vagyok egy kiköpött númenori alkat.
Más nem jut az eszembe.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265554 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Neked van igazad... :cool2: végülis tökmindegy... :sungl:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265213 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Estel Adániel írta:

Angwen írta:

Estel Adániel írta:
Mivel a jelenlegi profilbéli bemutatkozásom nem nyújt sok támpontot :oops: , elmondanék annyit, hogy kábé tavaly ilyenkor (egész pontosan 9.-én délelőtt kilenckor) lettem tízszer annyi idős a fórumon, mint élőben.

Ööö... Talán tized.... ;) (A bölcsész csapvezed szólott :) )

8O :o :x
Köszönöm a javítást :!:
(Eredeti szándék szerint a mondat így hangzott volna: "(...) lettem tízszer annyi idős élőben, mint a fórumon.")
:P :| :biggrin2:


Estel, én értettem ám elsőre is... :P :) ;) :oops:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265200 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Angwen írta:

Estel Adániel írta:
Mivel a jelenlegi profilbéli bemutatkozásom nem nyújt sok támpontot :oops: , elmondanék annyit, hogy kábé tavaly ilyenkor (egész pontosan 9.-én délelőtt kilenckor) lettem tízszer annyi idős a fórumon, mint élőben.

Ööö... Talán tized.... ;) (A bölcsész csapvezed szólott :) )

8O :o :x
Köszönöm a javítást :!:
(Eredeti szándék szerint a mondat így hangzott volna: "(...) lettem tízszer annyi idős élőben, mint a fórumon.")
:P :| :biggrin2:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265184 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Nyúlstigmák :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265159 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Vewy írta: Vannak otthon nyulaim meg mókusom, nagyon rosszak (ahogy kell).

Naná, az egyiknek a karmolásnyomai még mindig látszanak a karomon! :P :D
Egyébként a régi topic megvan ugyebár az archívumban! ;) De persze mi így jártunk jobban. :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265119 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Üdv, népem!

Most, hogy eltűnt a Curufinc topic (RIP :cry: ), már nem copyzhatom ide a régi bemutatkozásomat, szóval garantáltan frisset írok :)

A hosszú nevem Vewilyaiel, a rövid Vewy, elvish name generatorral szórakozva tettem szert rá, nem én találtam ki ilyen leírhatatlan szót. Én egy kicsit még Estelnél is vénebb vagyok (utána lehet számolni :) ) 1 éve végeztem a Külker Főiskolán, igaz hyarnustarihoz méltóan természetvédelemből írtam a diplomám (szerintem egyetlen másik külkeres se használt még olyan kifejezéseket a diplomájában hogy "ormányos pattanóbogár" meg hasonlók, no de fő az eredetiség). Szoktam könyveket fordítani, Tolkien-témában is. Két dolgot szeretek nagyon: a természetet és a kreatívkodást, sose tudtam eldönteni, hogy melyikkel foglalkozzak. Nemrég rámtört az a késztetés, hogy felvételizzek az ELTE biológus szakára. A táborban fog kiderülni, hogy felvettek-e :) Vannak otthon nyulaim meg mókusom, nagyon rosszak (ahogy kell). A kedvenc tárgyamon még gondolkodom...
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265047 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Estel Adániel írta:
Mivel a jelenlegi profilbéli bemutatkozásom nem nyújt sok támpontot :oops: , elmondanék annyit, hogy kábé tavaly ilyenkor (egész pontosan 9.-én délelőtt kilenckor) lettem tízszer annyi idős a fórumon, mint élőben.

Ööö... Talán tized.... ;) (A bölcsész csapvezed szólott :) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #264933 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Szívből jövő üdvözlet minden csapattársnak! :D

Iron Maiden* csapvezünket ezúton is szeretném megerősíteni abbéli meggyőződésében, hogy a csapatbeosztás több mint remekül sikerült, egyúttal pedig köszönetemet is igyekszem kellő módon kifejezni az ennek irányában viselt küzdelmekért:
:hello: :up: :dance:KÖCCEE! :itscool: :cheers: :tongue:

Most pedig igazán itt az ideje egy valamirevaló bemutatkozásnak is, habár némelyek közületek már úgy ismernek, mint a rossz pénzt... :roll:

A társadalom ezen szegletében teljes név szerint Estel Adániel vagyok, kinek vimpárős (Panni, Artemisz, Maglor, Kincső, generációszám szerinti sorrendben, sőt, immár Rana is, bár egyelőre csak virtuálisan), kinek mostohaapu (gilloth), kinek kolléga (Károlycucc), kinek Lepke úr (Narbeleth), kinek földi (Idhren :) ) kinek egyéb, de a többségnek egyszerűen Estel. ;)

Mivel a jelenlegi profilbéli bemutatkozásom nem nyújt sok támpontot :oops: , elmondanék annyit, hogy kábé tavaly ilyenkor (egész pontosan 9.-én délelőtt kilenckor) lettem tízszer annyi idős a fórumon, mint élőben. A születésem és a regisztráció közt 7654 és fél nap telt el, a reálosoknak ennyi info elég :twisted: , a humánosoknak javaslom a forráskutatást :deal:: a fórum Bemutatkozások nevű topikjában, amely mára az Archívumba került, megtalálható első bejegyzésem ideje, és tartalma (32. oldal, lusták kedvéért). 8)
Az ott leírtakhoz képest túl sok változás nemigen történt, legfeljebb annyi, hogy eltelt három és fél év, és a testtömegem meghaladta az egy mázsát. :?

Szeretem az egész teremtett világot, azon belül különösképpen az élőlényeket, és valamilyen rejtélyes okból közülük is a fajtársaimat (homo sapiens ludens) szeretem a leginkább... :mrgreen: Kevésbé szeretem a halott növények elfüstölését (azaz konkrétan: :smokin:), még kevésbé, ha bármelyik élőlényt bármi módon kínozzák :shake: (ez utóbbi viszont eléggé tág értelemben veendő).
A kínzásnak számomra talán egyetlen elfogadható módja a nevetésre ingerlés, amely történhet - többek között - például csiklandozás, avagy fárasztó szóviccek formájában; ha valamelyikőtök kénytelen lesz a táborban elviselni tőlem ezek valamelyikét, szépen kérem, fogadjátok megértéssel... :look:

Egyébiránt
  • :arrow: lelkem mélyén lepke vagyok
  • :arrow: szívem mélyén macska vagyok
  • :arrow: elmém mélyén bolond vagyok
és egy pillanatig se gondoljátok, hogy ezzel mindent elmondtam magamról... :lol:

*[size=9:tuhmecdr]: Angwen :idea: [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #264908 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Üdv nektek, társak!
Én még egyikőtöket sem ismerlek személyesen, úgyhogy nagy-nagy meglepetésekben lehet részünk. Remélem kellemesek lesznek :wink:
Egyébként jó, hogy ebbe a csapatba kerültem, eléggé természetbarát vagyok. A szabadságot meg mindenki szereti :lol:
A profilom elég informatív, úgyhogy nem eresztem bő lére. Zs

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #264150 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Sziasztok--vagyis üdvözlet külön-külön minden egyes lelkes ifjú kalandvágyó hyarnustarinak! (Lehetőleg kezdje el mindenki memorizálni a csapatnevünket, hogy még véletlenül se keverje össze Hyarrostarral! ;) :) )

Először is elnézéseteket kérem, hogy ilyen sokára adok életjelet magamról, de sajnos egy felderítő expedíció a Siril folyón mindezidáig távol tartott.

Másodszor is hadd adjak hangot afölötti örömömnek, hogy így összejött ez a csapat. (Így halkan, hétpecsétes titokként bevallom, hogy helyenként meg kellett küzdenem ezért az összeállításért. ;) ) A helyzet több, mint ígéretesnek tűnik számomra: meggyőződésem, hogy remek brigád leszünk! :) :) :) Ahogy elnézegetem a bemutatkozásokat, az érdeklődési körök nagyban megegyeznek--igazi Hyarnustar, a fák és a szabadság kedvelői, akik a kalandvágy és Középfölde tágas erdei kedvéért vágnak neki a hosszú hajóútnak. Aki nem ismer még annyira mindenkit, az csak ne aggódjon--a tábor végére már sok is lesz belőlünk, úgy megismer! :twisted: Aki fiatal, az majd megnő, aki meg túl öregnek érzi magát, annak hozunk járókeretet--mert az életkor persze nem mentség egy kis erdei séta alól. (Elvégre természetetszerető népség volnánk, vagy mi.)

Harmadszor gondolom nem ártana írnom pár szót magamról--hátha van olyan, aki szegény fejével nem is tudja még, kinek a csapatába került. Nos, Angwen volnék--minden jelentésbeli egyezés egy bizonyos rock-metál-vagymiahalál-együttes nevével teljességgel véletlen--bár, mint az már elhangzott, véletlenek ugye nincsenek. Elsőéves (azaz mostmár másod) angol szakos bölcsész vagyok az ELTÉn, és nem szégyellem. :) Lelkes, hardcore tolkienos vagyok, aki hajlamos megnyúzni azt, aki olyan jellegű kérdéseket tesz fel, hogy "Hallottátok, hogy már A Gyűrűk Ura is kijött könyvben?" :mrgreen: Egyébiránt viszonylag toleráns arc vagyok, úgyhogy nem szükséges félni tőlem. :) Érdeklődési köröm: zene (hangszeren komolyan sajnos nem játszom, de szívesen énekelek; by the way, akinek van szállítható és strapabíró hangszere, feltétlen hozza!), harcművészet (ezzel sem vagyok egyedül a csapatban! :) ), irodalom (szigorúan mint művészet, és nem mint tudomány), táncok (pl. ír tánc, amint az egy Tiszteletbeli Tünchöz illik). Mindent összevetve, attól semmiképp nem kell félnetek, hogy túlságosan józan, hétköznapian száraz és kispolgárian normális csapvezetek lesz. :P

Még 1x üdv mindenkinek a csapatban, és hajrá mi! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #264144 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Szia Kincső :D ! Idén is sikerült a családotok egy tagjával egy csapatba kerülnöm :D De örülök neki :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #264101 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Woow, az ember gyanútlanul hazajön és van csapatbeosztás! 8) :D Határozottan tetszik! :wink:

Amúgy, "ki a legfiatalabb"-téma: kedves Panda, örülök h. így fiatalítasz, remélem majd 15 év múlva is megteszed, de Panni fiatalabb nálam :wink: Yavanna, Te pedig ne aggódj, én 12,5 éves voltam az első talimon (ami a 3 évvel ezelőtti kőhegyi 5napos tábor volt ) :wink:

Bemutatkozás - lásd a profilomban, de röviden: születtem 1989. október 4. Budapest IV. kerület, de világéletemben Csepelen laktam. A pesterzsébeti Nagy László ÁIG nyolcoszt.gimn. "tagozatára" járok, 10. évemet kezdem meg szeptemberben. Több mint 3 éves fórumos és MTT-tag, majdnem-3éves talirajáró vagyok. Szeretek olvasni, énekelni, zenét hallgatni, táncolni, színjátszani, a barátaimmal lenni, netezni/msnezni/blogokat olvasni :P , szeretem a nyelveket [size=9:epa7pegk](de pl. quenyát tanulni három év alatt nem sikerült kitartás hiányában :oops: bár nem mondhatni h. olyan rengeteg szabadidőt hagyok magamnak, mindig jól betáblázom a hetemet :P )[/size], és most épp nem tudom mit írjak többet, úgyhogy abbahagyom. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263920 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Yavanna: ha jól sejtem, akkor veled beszélgettünk már chaten egy jó fél évvel ez előt... ;)

A nevemről... me-nek most esett le, hogy aki nem ismer, azt hiheti, hogy a Gilgolwen Nimrandir egy név, pedig nem :D Két külön név, eleinte Nimrandir néven ismerhettek, aztán jött a Gilgolwen, de az előbbitől sem akartam megválni, ezért mindkét nevet használom. Csak ugye így kicsit megtévesztő, hogy mindenféle elválasztás nélkül követi egymást a két név...
hogy hogyan szólítsatok? hát pl: Gilg, vagy Nim de ez utóbbit többen is viseljük. Szóval inkább Gilg :P
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263854 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Ranamarth (Endóriel) írta: [size=9:1qv14q73]ja és talán kicsit pofátlan dolog ilyet kérnem,de az olyan hosszó nevűek,mint pl én...nem lehetne valami becenevet is közzétenni?Mármint csak aki akar...pl:engem nagyrészt már mindenki Rana néven szólít,mert ez rövidebb és mégis amikor megkérdezik honnan ered,akkor lehet visszakövetkeztetni a hosszabba :wink: [/size]


Igen, Rana ;) , már én is tűnődtem rajta, hogy pl. téged hogy lehet szólítani... :) De most megvilágosodtam. :P :) :D
Yavanna, üdv néked is! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263830 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
A Yavanna miatt ne aggódj...én már láttam egy Ilúvatart is....az inkább vallana nagyképűségre...amúgy meg a név a alpján nem ítélünk meg senkit...szerintem :gumicsirke: :D
[size=9:3hzpby1g]ja és talán kicsit pofátlan dolog ilyet kérnem,de az olyan hosszó nevűek,mint pl én...nem lehetne valami becenevet is közzétenni?Mármint csak aki akar...pl:engem nagyrészt már mindenki Rana néven szólít,mert ez rövidebb és mégis amikor megkérdezik honnan ered,akkor lehet visszakövetkeztetni a hosszabba :wink: [/size]

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263758 Írta: Yavanna Kementári
Yavanna Kementári válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Kösz,nem szomorkodom :) igazából inkább azért izgulok, mert nem nagyon ismerek senkit, bár voltam néhány Tolkien-klubbon. bemutatkozom: Nándorfi Erzsébet vagyok, Budapesten lakom. Az Árpád Gimnáziumba járok, most leszek 9.-es. Van egy cicám, Mirci, akinek nemrég születtek kiscicái. Nagyon aranyosak :) Szeretek olvasni (Tolkienen kívül kedvencem a Monte Cristo grófja),moziba járni és úszni. Nagyon szeretem Bécset, ovis koromban ott laktunk. A Yavanna nevet kizárólag azért választottam mert tetszett, nem azért mert Yavanna vala volt (utólag rájöttem hogy elég nagyképűnek tűnhet :oops: ).Jellememről nem nagyon tudok mit mondani, talán csak annyit hogy általában jókedvű vagyok, és sokat beszélek(de itt a bemutatkozásokat olvasva úgy látom hogy ebben nem vagyok egyedül :) )
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263631 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Yavanna Kementári írta: Panni,ne aggódj nem te leszel a legfiatalabb, én még 14 se vagyok :(


Az nem baj! Emiatt ne szomorkodj! :-)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263628 Írta: Yavanna Kementári
Yavanna Kementári válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Panni,ne aggódj nem te leszel a legfiatalabb, én még 14 se vagyok :(
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263449 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Na jó, egye fene...

Gandalf vagyok, fiú (jé), 23 és fél éves, budapesti, történelem és kommunikáció szakos (töriből most végzek) bölcsész, nagyon magas, nagyon sovány, szemüveges, MTT tag a kezdetek óta (és még azelőtt is), én vaok Völgyzugoly (tudjátok, az egy honlap-szerűség... na jó, az egyik legrégibb és legalaposabb magyar Tolkien oldal) egyik készítője.
Zenében István a király, állatban tengerimalac, kajában válogatós vaok. A teljesítménytúrák helyett jobban szeretem a sétálós erdőjárásokat, sportolni nem szeretek, nem vagyok bulizós alkat (pihis szobát jelöltem be), alkoholt ritkán és keveset iszom (boros vaok inkább, a sört és a töményet nem naon komálom), cigarettát gyűlölöm. Vagy szélsőségesen befeleforduló vagyok, vagy felpörgött és bőbeszédű. A poénjaim fárasztóak. Kérdés?
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263426 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Korban gondoltam.... ez nem éri... Az elmúlt két táborban mindíg volt nálam fiatalabb :P
magasságban, hát izé... 176 cm... :oops: nem hiszem, hogy én lennék a legalacsonyabb...

Csapatszínek lesznek az idén is?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263425 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Nem tudom, Panni, de vigasztaljon, hogy én csak korban vagyok öregebb nálad... :P :) :bounce: ;)
Nimrandir: én se vagyok egy szószátyár típus... :P :D ;)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263421 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Panni írta: Most azon kezdek gondolkodni, hogy ebben a csapatban most én leszek a legkisebb? 8O

Korban? (Magasságra biztos nem...) Nem hiszem. Van nekünk egy Kincsőnk is. :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263419 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások

Panda írta:

Panni, nekem ugrálhatsz a nyakamba. :lol: Bár nem lesz egy magasugrás, gyere inkább távolról és akkor távolugorhatsz. :)


Rossz ötlet :P Utálom a tesit ;) meg nem is ugrálhatok :roll:

Most azon kezdek gondolkodni, hogy ebben a csapatban most én leszek a legkisebb? 8O

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #263414 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Sziasztooook!
Nekem is nagyon tetszik a csapatunk. :) :agree:

Ki melyik szobába kívánta magát?

Maglor, te is '85- ös vagy? 8O Fiatalabbnak néztelek.

Panni, nekem ugrálhatsz a nyakamba. :lol: Bár nem lesz egy magasugrás, gyere inkább távolról és akkor távolugorhatsz. :)

Gilg, akkor téged majd megkérünk, hogy maradj csöndben! :wink: :)

Nézzünk valami bemutatkozásfélét. :) Előszöris: előfordul, hogy erősen ironikus hangnemben működök, ezért előre is bocsánat mindenkitől, próbálom csökkenteni a mennyiséget. Szóval ha valami nagyon sértőnek tűnik, azt nehogy komolyan vegyétek, lelkem mélyén hostess- típus vagyok. Én nagyjából folyamatosan beszélek, kivéve, ha valami élvezetesebbet találok. :D 19 éves vagyok, elsős (voltam:D) a Budapesti Gazdasági Főiskolán, a Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Karon, idegenforgalom és szálloda szakon, szeptembertől tanárszakra is járok. Egy utazási irodában dolgozok (de már nem sokáig). Utóbbi két adat sejteti, hogy imádok utazni, új embereket megismerni. Tökéletesen megvagyok Európával (nem a 21. sz- i, hanem művelődéstörténeti értelemben), ezen kívül más nem is nagyon érdekel. Najó, az arabok is tetszenek, másfelé csak a természet. Persze lehet győzködni, nyitott vagyok a jó dolgokra. :)
Ja igen, természet, ha már Hyarnustar népe vagyunk. :D A növényeket nagyon szeretem, az állatokat kevésbé, legalábbis a fizikai valójukat. Állatsimogatás helyett virágot szagolok. :D
Továbbá aludni és fogyókúrázni ráérünk a föld alatt! (by Győzike :D )
Élni szeretek a legjobban.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263409 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Nagy szerencsében van részem, mert szinte mindenki a csapat tagja lett, akiket megjelöltem a kérdőív kitöltésénél, és az sem utolsó, hogy melyik csapatbakerültem... szóval minden tekintetben örülök, hogy itt vagyok :D

Magamról néhány szót: májusban elmúltam 19 éves. Ácson, Komárom Esztergom Megyében élek és Győrben tanulok (egészségügyi fősulira járok) Nagyon sok dolog érdekel (csak "néhányat" :D felsorolás szintjén, és nem fontossági sorrendben: természet, Tolkien művei, gyógynövények, ezotéria, pszichológia, harcművészetek, keleti filozófiák, történelem, történetírás) de sajnos a felére sem jut elég időm :? , viszont ha valamibe bele fogok, akkor nem szeretem félbe hagyni. Tolkien műveiről először a film megjelenésekor hallottam és az első rész után magával ragadott ez a világ. Az óta pedig elolvasok minden könyvet amihez sikerül hozzá jutonom. Nem tartom magam fanatikusnak, ill. rajongónak (nem szeretem ezeket a szavakat) ennél valami sokkal mélyebb dologról van szó, de azt hiszem köztetek nem kell magyarázni. ;) Alig több mint fél évvel ez előtt találtam rá a tolkien.hu-ra (az előtt nem volt internet hozzáférésem) és május 18-án éppen amikor fél éves voltam a fórumon léptem be az MTT-be. :D (véletlen egybeesés ~ véletlenek persze nincsenek :P )
Alapvetően vidám természetű vagyok, és nagyon tudok örülni, ha boldognak látom azokat akiket szeretek. Társaságban nem beszélek túl sokat, kivéve ha megkérnek, hogy ne beszéljek :D Szeretem a hangulatos beszélgetéseket, szeretek történeteket hallgatni néha és ha kellőképpen felszabadulok mesélni is :) (de akkor aztán nehéz leállítani :P ) Ha tehetem, a természetben járkálok, nagyon jó kikapcsolódást nyújt és feltölt energiával. Vidékiként nehezen tudom elképzelni a városi élet szépségeit :P (persze mindennek van jó és rossz oldala) Nagyon nem szeretem, ha valakit igazságtalanség ér, csak úgy mint a tekintélyelvűséget és az előítéleteket, és igyekszem magam sem beleesni ezekbe a hibákba. Valamint /me antialkoholista és antidohányos. Többnyire könnyen a bizalmamba fogadom az embereket, de aki egyszer elveszíti, annak nincs könnyű dolga hogy visszaszerezze (persze "tettei" súlyosságától függően).
Zene: ez az a kérdés amire nem nagyon tudok válaszolni. Egyszer megfogalmaztam és azóta gyakran ezzzel válaszolok: Zenei téren szinte bármit meghallgatok ~ egyszer ~ aztán ha megtetszik persze többször is. ;) Szerettnék megtanulni, gitározni (saját gitárom nincs, de 50% ban résztulajdonos vagyok :D ) gondoltam rá, hogy elviszem a táborba, de játszani még nem tudok rajta :P
"Röviden" ennyi :) ha továbbiakban valakinek kérdése van, szívesen válaszolok. ;)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263404 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Lusta vagyok bemutatkozást írni, úgyhogy Maglorhoz hasonlóan inkább bemásolom a régit egy kicsit lerövidítve és átjavítva :P

A polgári nevem Hajnal Anna, Dorogon lakom két bátyámmal és a szüleimmel. 15 éves vagyok, perpillanat Esztergomban tanulok, 5 évfolyamos osztályban. A fórumon (micsoda meglepetés) a Panni nickkel regisztráltam, otthon is mindenki így hív. Egyébként a társaságban mindenki úgy hívhat, ahogy neki tetszik, de alapvetően a Pannira hallgatok.
Alapvetően vidám alkat vagyok, bár előfordulhat, hogy morcinak nézek ki. Szeretek nevetgélni, levelezni, jó sokat beszélni telefonon, imádom a kézművességet, a zenehallgatást minden stílusban, meg még elég sok dolgot.
A vidámságomhoz hozzátartozik az is, hogy nagyon szeretek mások nyakába ugrálni, persze csak akkor, ha ezt az áldozatom se veti meg, Szóval ha valaki nem szereti ezt, akkor sem kell menekülnie előlem. Egyébként én alapvetően barátságos embernek tartom magam, szóval senkinek se fogom leharapni a fejét. :P Vagy mágis? :twisted:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263370 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Éljünk, éljünk! :D :D Boldog vagyok!!!! :D :D
Magamról? Hm. Hivatásos légvárálmodó és a Fellegvár Őre. A Hold, a felhők, fák, madarak és lovak örök szerelmese vagyok. :) (Különben május 13-án 17 múltam éveim számát tekintve, de ez ugye tudvalevőleg nem jelent semmit... :D ;) ) Majdnem örök optimista és lehetőség szerint életvidám kreatúra vagyok, Carpe diem, ilyenek. :)
Hobbijaim a lovaglás, olvasás minden mennyiségben (pl. Fekete István bármikor :) ) rajzolgatás, fára mászás, erdőjárás... :D Szívemnek szottya a biológia, egyenlőre csak gimnáziumi keretek között tanulom (a győri Révaiban), de ha nagy leszek, szeretnék ornitológiával foglalkozni. :)
Mit kell még tudni rólam? Nem vagyok normális. :P Mindenki értse, ahogy akarja. :roll: :D
Emellett elég félénk és visszahúzódó új társaságban, ha meg nem, akkor nagyon fárasztó... :twisted: És lobbanékony. Olyankor rám kell szólni. :)
Szeretem a zenét, egy kicsikét gitározgatok, de énekelni azt nem tudok... :twisted:
Szeretnék íjászkodni, de csóró vagyok. :P

Amit nem szeretek: háború mindenekelőtt. Aztán hazugság, cigi, alkohol. Kb ennyi. :)

Hát... gratulálokannak, aki el tud viselni! ;) :twisted: :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263360 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
:o :o :o :o

Szia Angwen
, szia Estel, szia Gandalf, szia gilloth, szia Karesz, szia KincsőHugi, szia Maglor, szia Narbeleth, szia Panda, szia Panni, szia Rana, szia Rohin, szia Vewy!
*ujjong és táncol*


És üdv mindenkinek, aki még kimaradt, mert most csak azokat üdvözöltem, akikkel boldogabbnál boldogabb vagyok egyazon csapatba kerülhetni!!!

Minden vágyam imígy teljesüljön!

Kirschner Viktóriaként születtem, 1984 április 28.-án Tatabányán, bő két éve vagyok fórumos, másfél éve MTT-tag.


Artemisz illetőleg Erenya néven "futok" köreitekben.

Mindenki tudja rólam, hogy minden lében kanál ( sőt két kanál! ) vagyok, imádok szavalni, énekelni, furulyázni, színjátszani, festegetni, gyöngyöt fűzni, kirándulni, sportolni, ötletelni, olvasni, mesélni, lélekmenteni, nagyokat beszélgetni; imádom az állatokat és a növényeket ( mint sokadéves biológus :P ) és minden de minden érdekel!

A Táborban sajna csak 4 vagy 5 napra leszek jelen, ennek feltételeit a szervezőkkel még egyeztetnem kell!

Hajrá nekünk!!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263359 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Hú,de jó!Egy csomó embert fogok megismerni,akivel eddig még nem is beszélgettem...na mind1.bemutatkozás....
Hát...Ranamarth-nak hívnak...-na jó ez így ovis .Szóval Ranamarth a fórumos nevem,de hívhattok Rana-nak.Most lettem 17 éves június 8-án.
A szüleim lánynak szántak,de rémes,hogy néha milyen fiús vagyok (kardok,harc,inkább nadrág mint szoknya típus) !
Komlói vagyok,szal eléggé messze tőletek,ezért nem járok talikra .
Nos a Pécsi Leöwey Gimnáziumba járok,humán szakos vagyok.Szeretnék egyszer újságíró lenni és fantasy cikkeket írni .
Fontos tudni rólam,hogy nagggyon zárkozott ember vagyok a való világban ,csak így fórumon vagyok nagy száju .De asszem itt jó tulajdonságnak számít,hogy szeretem a fantasztikus történeteket.A kedveneceim (természetesen)Tolkien művei és még a Star Wars könyvek ,meg esetleg a sárkányos,vámpíros könyvek.
Hobbi(t):kosarazás,focizás,fórumozás,vers-novella írás,éneklés és még az íjjászat és a kardozás :legolas3: :fight: . Ja és alapjába véve kózsa jelleg vagyok,bár különösebb érdeklődést nem mutatok a biológia iránt...azért talán nem dobtok ki a csapatból...ja és egy-két ember tanúsíthatja,hogy MTT közegben hihetetlenül gyagyás tudok lenni...
Egyéb majd talán szóban derüljön ki,de minden kritikát szívesen fogadok! :twisted
hm...most csak ennyi...asszem... :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.195 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére