Hyarnustar - Bemutatkozások

Több
18 éve 8 hónapja #263352 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Csak még annyi, hogy örülök, hogy egy nazgulnéni lesz a főnöknénim! :wink: :twisted: :D 8)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263350 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Hahó!
Bemutatkozásnak nem tudok jobbat, mint amit múlt évben bepötyögtem:

Sziasztok, Maglor vagyok, "polgári" nevemen Sándor András. 1985 július 5-én születtem Tatán. 1993-ban költöztünk Pannonhalmára, azóta itt lakom. <Mostanra ez Agárdra változott... :wink: > (Mellesleg itt is jártam gimibe a bencéseknél.) A társasággal nővérkém (Morgana) révén kerültem kapcsolatba, bár egy ideig nem nagyon mozgatott ez az egész. Aztán jött egy kérdés, hogy köztüncöket keresnek egy "tolkinos" darabba, és nem lenne-e kedvem esetleg... Így kerültem bele a Feanor-os darabba köztüncnek, és őszintén bevallva, akkor, ott alaposan megfogott a társaság. 2004 februárjában léptem be a tagok közé, azóta amikor csak tudok, próbálok ott lenni a társaság rendezvényein. (Bár a távolság + a suli sokszor kicsit belekavartak... ) <Mostanság is... :wink: :evil: >
A nevemről csak annyit, hogy valahogy a véletlen folyamán nem magam választottam, hanem pont az "apám" adta nekem! (Ádám -Leguán- adta ezt a nevet nekem ->aki épp nem tudná, ő játszotta Feanort a darabban)

Amúgy nagyon örülök, hogy ebbe a csapatba kerültem. Ujjongok! Természet rúlzik!

Ja, ami még kimaradt: érdeklődési kör. Nagyon szeretek olvasni, bár igazi kedvenceim nincsenek e téren. (Szépirodalomtól fantasyig mindenfélék) Ezen felül verseket írni és olvasni. (Az előbbit igaz csak amolyan kedvtelésből...) Zenei téren most jelenleg a keményebb műfaj dominál, bár ez nálam erősen hangulatfüggő. (Lehet azt mondani, hogy gyakorlatilag mindenevő vagyok, persze az öröktéma tuc-tuc és egyéb nyáladzmányok kivételével... )

Szeretem az állatokat (tekintve, hogy lépten-nyomon körül vagyok velük véve). Amúgy, aki még nem tudná magam is egyike vagyok az MTT hülye biológusainak.

Suliba most Egerbe járok az Eszterházy Károly Főiskolára. (Biológia - környezetvédelem szakra... :D )

Maglor
_____________


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263312 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
JUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Szia Nép! :P
Nem tudom Ti mit szóltok hozzá, de perminek nagyon tecc ez a csapatbeosztás :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263300 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Tehát a csapatunk:

Angwen
Artemisz (Erenya)
Estel Adániel
Gandalf
Gilgolwen Nimrandir
gilloth
Idhren
Károlycucc
kHalmi
Kincső (Thilanna)
Maglor
Narbeleth
Panda
Panni
Ranamarth (Endóriel)
Rohin
Silima
Vewy
Yavanna Kementári

8) 8) 8) 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263277 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263271 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Bemutatkozások
Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

:oops: bocsiii, csak magával ragadott a pillanat :D
---
szerk by me*
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263261 Írta: Ulmo
Hyarnustar - Bemutatkozások téma létrehozva Ulmo által
Itt mutatkozhatnak be a csapat tagjai.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.139 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére