Hyarnustar - Előkészületek

Több
18 éve 8 hónapja #266228 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Midőn a nap megvirrad, a hajók elhagyják a kikötőt és a rég-várt utazás kezdetét veszi...
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266225 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Kincső (Thilanna) írta: Szereztem még egy sötétzöldet! (S-es) :D 8)

Idhren, sztem is hozd, ha van rá mód! :wink:

10 óra múlva a kikötőben :wink:


Ha lehet, erre én lecsapnék... Ha nem túl szemétség :)
Imádom a sötétzöldet :lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266223 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Szereztem még egy sötétzöldet! (S-es) :D 8)

Idhren, sztem is hozd, ha van rá mód! :wink:

10 óra múlva a kikötőben :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266179 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Ja, köszi. :) :oops:
Nem olvastam túl szorgalmasan...
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266177 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Panda írta:

Kincső (Thilanna) írta: a kedvenc tárgyat ne felejtsétek el! :wink:

Milyen kedvenc tárgyat?....

ezt...

Angwen írta: Oké, emberek, kiadom az utasítást: mindenki hozzon magával egy kedvenc tárgyat! (Persze lehet fiktív/szimbolikus is. ;) )


"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266175 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Kincső (Thilanna) írta: a kedvenc tárgyat ne felejtsétek el! :wink:

Milyen kedvenc tárgyat?....
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266169 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Úgyszintén köszi a fáradozást, és az XXL-es pólót! ;) Címerek közül szerintem is az lesz a legjobb, ha a helyszínen választunk... legalább azok se maradnak ki, akik nem voltak neten túl gyakran. :) Jó szelet holnapra mindannyiunknak! :D

(Idhren, ha beférnek, szerintem hozhatod őket! :itscool:)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266115 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Ranamarth (Endóriel) írta: végül...úgy gondolom,hogy a táborba már alap szinten,de haverokként találkozunk azokkal,akiket eddig nem ismertünk és én nagyon örülök,hogy megismerkedhetünk :wink:
holnap várlak már titeket Ennórén,a közös várban! :wink:



Haya, mi még hajóra szállunk előbb... Akik nem tengerésznek, kívánjatok jó szelet!
Várom a találkozást :D

Kérdés, kissé más témában:
Mondták, hohy vigyünk teamécsest. Ne vigyek mindenkinek egy fenyőzöld darabot? Még fenyőillatú is. Van itthon egy csomó, anyám mécsesmániás :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 8 hónapja #266114 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Kincső, hadd köszönjem meg én is a fáradozásodat! :) :)
Amúgy: nekem mindegy, melyiket kapom, feltéve, hogy feljön rám ;)
/me is nagyon várja már, kicsit félve is, a holnapi találkozót... remélem, hogy tudok majd valamiben én is hasznos segítség lenni, és hogy nem megyek senkinek az agyára :P ;)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266080 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
aiya!
először is nagyon nagy hála Kincsőnek a gondos póló beszerzésért!;)köszi :wink:
másodszor...nekem mindegyik nagyon tetszik a címerek közül,de a két kedvenc:3Panni és 5Silima :wink:
végül...úgy gondolom,hogy a táborba már alap szinten,de haverokként találkozunk azokkal,akiket eddig nem ismertünk és én nagyon örülök,hogy megismerkedhetünk :wink:
holnap várlak már titeket Ennórén,a közös várban! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266005 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Népek, további jó tervezgetést--most ideiglenesen magatokra hagylak benneteket, de csak hogy holnap reggel találkozzunk a kikötőben! Addig mindenki szedje össze a maradék lelkesedését, aztán irány Fortirios! :) Holnap re!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265995 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Nem értem miért nem nyitja meg... (Nálam mindegyik megnyílik.)
Ha az 1-es képet meg tudtad nyitni, akkor nem mondhatom azt, hogy azért mert gportálos oldalról származik a link (emlékszem, ha a gportálos oldalamról linkeltem, akkor mondták már, hogy nem nyílik meg..)

Mást nem tudok javasolni, mint hogy bemásolva próbáld meg megnyitni...

4: gportal.hu/portal/idhren/image/g ... cimer2.jpg
6: gportal.hu/portal/idhren/image/g ... mmadar.jpg
7: gportal.hu/portal/idhren/image/g ... cimer3.jpg
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265991 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Nimrandir, nekem a 4. 6. 7. Idhren-címer nem jön be. :( :oops: Mmint nem nyílik meg.

Kincső, nagyon szépen köszönjük a fáradozást! Ez megér egy nagy tapsot! ;)


TAPS

;)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265979 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Idhren: el tudnám képzelni akár címerként is... minden esetre nagyon szép! :)

Igazad van, meg kellene kérdezni, de a szavazás úgy sem reprezentatív.

Köszönjük Gandalfnak a tudnivalók összeffoglalását!
Aki még nem tette meg, olvassa el, érdemes! ;)

www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#265936
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#265484
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#264079
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265973 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
hozzatok el minden rajzot, holnap délutánig kizárt hogy mindenki idejut szavazni :roll: :wink:
____

a kedvenc tárgyat ne felejtsétek el! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265971 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Figyelem térképek:
Arda a másodkorban
Númenor
Númenor 2

Gilg:A hatost sztem már nem kell figyelembe venni, csak a szem volt a fontos belőle, de nem túl címerszerű. :oops:
Egyébként az ötlet remek!
De Angwent meg kéne kérdezni, mely rajzolmányok a szóbajöhetőek az autentikusság végett. :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265970 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Köszönjük Kincső! Igazán rendes tőled, hogy ennyit mászkáltál! :) :bounce: :hello:


Nyah, szép számmal gyűltek össze a szebbnél-szebb rajzok. :D Szerintem ráérünk a táborban eldönteni, hogy melyik legyen a címer. Ott majd mindenki elmondhatja a véleményét. Amennyiben lehetséges szerintem hozzátok el ezeket a rajzokat a táborba. :)


De ha szeretnétek egy "elő-szavazást" akkor azt meg valósíthatjuk...
Összegyűjtöttem a képeket:
_________________

A szavazatokat mondjuk holnap délutánig adja le aki szeretné, me meg közben, folyamatosan összesít. ;)
1 Idhren
2 Silima
3 Panni
4 Idhren
5 Silima
6 Idhren
7 Idhren

Bocsi Idhren, de nem linkeltem az összes rajzodat :oops: remélem nem haragszol érte.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265967 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Húha, testvérem, nem gondoltam volna, hogy ennyi gondot zúdítunk a nyakadba...
De azért megoldottad.
Gratula :D :hello:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265966 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Kedves Népem,

hosszú harc után sikerült pólókat vennem. A színük szerintem nagyon szép, a méretek viszont érdekesek :P
A szigetszentmiklósi Auchan csak ronda libaf*szöld és fakótürkis pólókat árult, ráadásul sztem nem is lett volna elég a megfelelő méretekben.
Az erzsébeti Tesco elnevezésű üzemegységben szép fűzöld/világoszöld pólót árultak, ám "fiú (gyerek) méret" címszó alatt. Ám a két legnagyobb méret rám és jóanyámra kényelmesen ránkfért, így arra az elhatározásra jutottunk, nem lévén túl sok más alternatíva, hogy veszünk ilyeneket, a lányokra mindenképp jók lesznek. Hogy választék legyen, többet is mint amennyi kell, hogy mindenkinek legyen megfelelő.
Odébb az erzsébeti Auchanban szintén nagyon szép, sötétzöld/lombzöld pólókat árultak, kizárólag férfi S-es vagy XXL-es méretben + 1 db M-es. Ígyhát megoldódott a probléma, hogy a fiúknak is legyen elég nagy. :P
A következő alternatívák vannak: a lányok világoszöld, a fiúk sötétzöld pólót kapnak, ezt valszeg Gilloth esetében meg kell törjük, ekkor azonban az a probléma lép fel, hogy döbbenten tapasztaltam, hogy a sötétzöldből nincs 7 db, pedig annyit akartam venni, de mégis 6-ot sikerült... :roll: Vagy abszulájte vegyesen.

Ezek a méretek vannak:
Világoszöld:
13 db 14-15-ös (9 db azoknak a leányzóknak, akik a méretnél megjelöltek S-nél nagyobbat (is), ideszámítva Angwent és Artemiszt, +1 tartalék Gillothnak +3 tartalék a kisebb termetű fiúknak - Gilgolwen, Karesz és kHalmi, utóbbiról nem tudtam meg többet mint hogy 16 éves)
2 db 12-13-as [size=9:1rvvbpnq](még ez is jó volt Rózsa/Anyura :wink: )[/size] a két leányzónak aki csupán S-est kért
1 db 10-11-es Vewynek
Sötétzöld:
3 db XXL-es Estelnek, Gandalfnak és Maglornak[size=9:1rvvbpnq] (ezek amúgy nagyonnagyonnagyok, dehát nemvoltmás)[/size]
1 db M-es Gillothnak vagy ha neki jó a világoszöld, akkor az egyik fiúnak
2 db S-es [size=9:1rvvbpnq](a szándékolt 3 helyett :oops: )[/size] alternatívának a fiúknak (ezek is nagyonnagyok nem kell megijedni attól hogy S van ráírva :P :!: ) (de ha gondoljátok visszamegyek mégegy S-esért... csak az min. 1 óra út összesen, ha bkv-val megyek... :roll: )

Piszkos anyagiak: az Auchan 249 Ft, a Tesco 299 Ft áron vesztegette a pólókat. :wink:
Azaz: 16*300+6*250=4800+1500=6300 Ft ha jól számoltam, vagyunk rá 19-en, azaz cirka 380 Ft/koponya,
vagy 275 Ft/db és aki gondolja vesz 2-t :idea:
vagy elhordom én a maradékot :P

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265953 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Utolsó zaklatásom :lol:
Ez már télleg stilizált (és igencsak vázlatos :oops: ):
Százhuszonnyolc-milliomodik címer
Most má télleg befogtam, kezeim lekötözve :mrgreen:

[size=9:2vtbwd3e](Silima: + egy szavazat :) )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265946 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Silima írta: Összekombináltam.
photobucket.com/albums/v338/Sili ... okadik.jpg
Ez egy kicsit mozgalmasabb, talán nem annyira statikus, de ugyanilyn keretekben természetesen lehet szimpla "egyenes" leveleket is rajzolni. :)
Idhren, Panni: cééépeeekk! :D


Silima, nem tudom a többiek mit mondanak, de én ezt megszavaznám :P :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265939 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek

Gilgolwen Nimrandir írta: kicsit más téma: nagyon szeretnék röplabdázni a táborban, ééés jó volna ha nem volnék ezzel egyedül... Egyenlőre csak itt kérdezem meg: valakinek közületek van röplabdája? és ha van el tudná hozni? *szépennéz* :D


:ÓRIÁSSZEMEK: Valaki hooozzoon labdáááát, naaagyon szeretnék én is röpizni!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265936 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Megint egy kis lexikális anyag a númenoriakról, ezúttal A Szilmarilokból és A Gyűrű kereséséből is összevállogatva:

Bölcsek és dicsők lettek, mindenben inkább az eldákra hasonlítottak; és szálasak voltak, szálasabbak bármely középföldei embernél, s a szemük úgy ragyogott, akár a csillagok. Ám a számuk lassan növekedett azon a földön, mert bár apáiknál is szebb fiaik és lányaik születtek, kevés volt a gyermek. Halandók voltak, bár éveik száma sok volt, s nem ismertek betegséget, amíg árnyék nem borult rájuk.
Azért is lehettek oly hosszú életűek, mert életmódjuk az eldákéhoz alkalmazkodott. Felnőtté érésük folyamata és időtartama többé-kevésbé megfelelt a többi emberének, ám miután elérték a "teljes érettséget", öregedésük, vagy (az eldákéhoz hasonló) "kifáradásuk" folyamata sokszorosan lassabb volt, mint amazoké; s éppen a kifáradás, az életuntság első megnyilvánulásai jelezték, hogy az életerő időszaka már a vége felé közeledik. Ha ez valóban véget ért, ők mégis ragaszkodtak az élethez, akkor a hanyattlás folyamata éppúgy, mint korábban a felnőtté érésé, ugyanolyan ütemben zajlott le, mint a többi embernél, s mintegy 10 éven belül jutottak a testi és szellemi elaggás állapotába. a korábbi nemzedékek tagjai nem "kapaszkodtak az életbe", hanem önként megváltak attól (Aragornnak /illetve Elessar királynak/ is hasonló lehetőség adódik majd, ő úgy dönt, ereje teljében távozik az élők sorából). Az élethez ragaszkodás, s ami ebből következett: a kényszerű, nem kívánt halál éppen azon változások egyike volt, amelyeket az Árnyék, illetve a númenóriak lázadása idézett elő (fog majd előidézni :wink: ), és együtt járt természetadta élettartalmuk folyamatos csökkenésével.
Kiváló mesterek is voltak, könnyedén felülmúlhatták volna a középföldei gonosz királyokat a háború meg a fegyverkészítés dolgában, csakhogy ők békés emberek voltak.

No, ennyi okosság elég lesz Nektek, ha van kérdés, igyekszem megválaszolni. :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265931 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Összekombináltam.
photobucket.com/albums/v338/Sili ... okadik.jpg
Ez egy kicsit mozgalmasabb, talán nem annyira statikus, de ugyanilyn keretekben természetesen lehet szimpla "egyenes" leveleket is rajzolni. :)
Idhren, Panni: cééépeeekk! :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265927 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Ez is figuratív, de nem annyira:
címer
címer negatív

Panni címeréhez:
Ha annyira nem szeretjük a négyzetet, miért nem csinálunk 5 levelet, egy ötszögben? Ez még Númenorra is utalhatna, hiszen hasonlít egy ötágú csillaghoz...
Pl így:
első
Vagy ha a lágyabb formákat szeretjük:
ívesebb

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265913 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Silima, Panni: sztem kombináljátok össze a kettőt, h. körös meg négyzetes is legyen :D

Idhren: baromijó! 8O Kár hogy csapveznénink leszavazta a figuratív címert (oké, joggal). De szvsz hozd el a rajzot és még ki tudja mi lesz belőle, ha címer nem is :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265911 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Idhren, Silima, most nézegettem a képeiteket, ISZONYATJÓÓÓÓL rajzoltok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265909 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
A szabadság szeretete nem azt jelenti, hogy a heraldika szabályszerűségeivel nem törődünk, szabályos címerrel is lehetünk szabadságszeretők! :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265908 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
Bocsi, hogy én is előhozakodok egy újabb rajzolmánnyal, és mivel bonyolult, Pannié kivitelezhetőbbnek tűnik (És szép is :D ).
De azért berakom, hogy legyen mi közül választani. (nem csak két ember rajzai közül)

Címer: gportal.hu/picview.php?prt=132548&gid=467518&index=1

Címer negatív (hogy néz ki pólón): gportal.hu/picview.php?prt=132548&gid=467518&index=2

(A szemlevél pedig ehhez hasonló lett volna:
gportal.hu/picview.php?prt=132548&gid=467518&index=5
madár nem érdekes)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265905 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Hyarnustar - Előkészületek
sehol senki, uh painteztem egy picit még mindíg az első variációmmal, ha már fényképező gép nincs... :oops:
kep.tar.hu/pancsmancs/50033718/14067969#2
kep.tar.hu/pancsmancs/50033718/14067970#2 [size=9:s1np17ch]a színekkel nyugodtan lehet variálni... :oops: [/size]

üssetek le nyugodtan, ha unjátok...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére