Orrostar - Előkészületek

Több
18 éve 8 hónapja #266650 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Üdv nektek civilizációba visszatérő csapattársak :) .
Örülök, hogy veletek tölthettem ezt a 10 napot. Nagyrészt miattatok éreztem jól magam annak ellenére, hogy maga a tábor nem igazán volt jó.

Thx a sok munkát, meg poént, meg mindent Brandír, asszem minden csapattag nevében.

Orr...orr...orrostaaaaar :) .
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266198 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Csapattali 9kor? azért jó, mert közös tali is akkor van (?!) :roll:

jah, és enyhén zöldeskék a felsőm ( de vizesen kéknek látszik... soha többet nem festek itthon :evil: ) :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #266040 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Drizzt írta: Mindig elgondolkozom azon, hogy az emberek által egy mondatban használt kérdőjelek száma...a bizonytalanság mértékével egyenlő, vagy csak a billentyűzete rossz ezen embereknek? Persze más lehetőség is van biztos...
Szerinted Niph ? :P
Nekem csak igen sötétkék pólóm van ööö jó az ? :P


Nem bizonytalanság ez kérem, csak én így szoktam ezt a sívár betűrengeteget feldobni. Akit zavar hát.................. ne nézzen az írásomra. :twisted: :P :lol: :evil3: :bounce:
Szóval póló van, kissé világosabb színben. Kb. olyan C színben.
Ja talira még csak véletlenül se várjatok, mert egyénileg megyek...... :mrgreen: :bounce: :evil3: :clown: [/b]

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265868 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Mindig elgondolkozom azon, hogy az emberek által egy mondatban használt kérdőjelek száma...a bizonytalanság mértékével egyenlő, vagy csak a billentyűzete rossz ezen embereknek? Persze más lehetőség is van biztos...
Szerinted Niph ? :P
Nekem csak igen sötétkék pólóm van ööö jó az ? :P
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265823 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Üdv tengerész népek!!!!

No készült két újabb címer kissé egyszerűbb formában.......de azt már csak táborba tudom vinni , ha így megfelel a népnek........

....aztán csapatindulót alkotgatok de nem lesz valami nagy szám........

Vagelis:1492 című CD-je jó lesz???? Azon rajt van a Paradicsom meghodítása című szám is????????????????????????

Póló: jelenleg még vaászom, de kisebb átalakitások révén esetleg rövid újjúnak fog kinézni........

..........aztán........... papír lesz, meg karton is.......

Még valami??????????????????????????,, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #265813 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Pólót egyrészt nagyot,másrészt csak elég sötétet találtam,tavaly meg zöld nem volt itt rendes színű,most az bezzeg van. :confused2: Még nézelődök,de ha nincs más,ez lesz. :?
Csapataliról ellógnék,tekintettel,hogy Fehérvárról egyszerűbb kocsival menni Várgesztesre,mint vonattal fel Pestre és vissza Tatabányára. (Most jöttem rá,hogy Tatabányáig el sem kell mennünk,csak Környe előtt elfordulni.) Így aztán reményeim szerint Várgesztesen találkozunk. :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265782 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Mint egy normális hegytető.
Köszönjük, Brandir :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265780 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
hm, mennyire a hegytetőn? mármint, milyen magas az a hegy? ( már csak viszonyításképp...)
jah, és tök jó a póló színe, fél várost( BKV városa, és itt sincs) körbecaplattam, és nem volt... :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265778 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Csapattali!

Csapattalálkozó pénteken reggel 9 órakor a Déliben a jegypénztárnál. 10:46-ra érünk Tatabányára. Ott lesz egy kis időnk egy röpke csevejre, így aki csak teheti jöjjön oda. Aki csak tatabányán csatlakozik hozzánk csörögjön ránk.
Igyekezzetek a csomagokat jól elosztani, és lehetőleg hátizsákba pakoljatok, mert a gesztesi vár a hegytetőn van.

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket! Jó éjszakát gyerekek. :D

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265775 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Drizzt írta: Tavaly is ez volt...hol vegyünk pólót...csak barna nincs a kínai boltokban :) . Yeah...search and buy :P .

Én találtam barnát. Narancssárgát. Világoskéket. Türkizkéket. :evil:
De van XXXXXLes rövidujjú. Végső esetben. 8O

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265691 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Támogatom a csapattali ötletet csütörtökön, de ha ma nem dől el akkor nem fogok tudni róla mert honalp már nem jutok nethez. Szóval megtenné valaki hogy szól smsben ha mégis eldőlt, hogy lesz-e? köszi!
06706081896
pussz
találkozunk táborban [size=9:1qru5orq](amugy nekem is rövidujjú pólóm lesz :P [/size])
Ja és Pók: furulyát hozok, higy játszok is rajta azt nem ígérem :D
Meg dobozt is hozok, ha elbírom:))

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265682 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Brandir írta:

Stara írta: Hmm,és aki még nem jelentkezett itt,és még nickje sincs,az honnan fogja tudni,hogy milyen póló kell?

Kaptak emilt

TV-s doboz jó!
Aki tud, hozhat egy kilónál több újságpapírt is, legalább lesz gyújtós is. :bandit:

:D
Rendben,amennyi befér a kocsiba,meg amennyit találok,az megy.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265673 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Stara írta: Hmm,és aki még nem jelentkezett itt,és még nickje sincs,az honnan fogja tudni,hogy milyen póló kell?

Kaptak emilt

TV-s doboz jó!
Aki tud, hozhat egy kilónál több újságpapírt is, legalább lesz gyújtós is. :bandit:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265629 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
a póó=póló, csak este volt már... kis kötekedős :P :D

jah, és tescoba voltatok már? Mert a multkor, 4 hete, még láttam kék spagettiántosat, bár ziher, h ha holnap odamek, akkor furán fognak rám nézni ( de már megszoktam...)
egyébként, ajánlom még a csinálnd magad dolgot: kreatív boltban kék ruhafesték, kis pacsálás otthon, és a fehér spagettipántos felsőből kék lesz... én is erre a sorsa fogok jutni, ha minden így megy tovább :P

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265626 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Tavaly is ez volt...hol vegyünk pólót...csak barna nincs a kínai boltokban :) . Yeah...search and buy :P .
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265625 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Pólót nekiálltam én is keresni,de spagettipántos nem lesz,mert mindenhol csak rózsaszín meg világossárga egyéb színűek vannak,úgyhogy nekem rövidujjas lesz valószínűleg. :roll:
Hullámkartont úgy néz ki tudok vinni,TV-s doboz van,az jó?
Hmm,és aki még nem jelentkezett itt,és még nickje sincs,az honnan fogja tudni,hogy milyen póló kell?
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265614 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Tudom, lejárt téma, de mégis: nem mondaná meg nekem valaki, hogy a pólóját hol vette, mert ma bejártam az összes kínait meg plazat a környéken, de mindenhol úgy néztek rám, amikor megkérdeztem, hogy nincs-e BKV színű felsőjük, hogy még most is menekülnék... :cry: (lehet, h a BKVnál volt a hiba..)

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265586 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Most kivételesen fel tudtam ugrani, de ez nem lesz így.... ha lesz csapattali, akkor kérlek valaki írjon nekem SMSt!!!! (70/5709637)
ÉS szvsz legyen, mert ott egy csomó dolgot meg lehet beszélni, és a felmerült kérdéseket megválaszolni. Meg a NETtelen emberkéket is beavatni egybesmásba...
Szvsz a szerda lenne a legjobb, mert így van még egy nap ha valami kiderül, átcsinálni, megkeresni satöbbi... Sz'al 5leteléshez is jó az...
Pápá

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265578 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Mer csak. De miaza' az a póó ?
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265503 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Ezta diszkriminációt... már miért Drizzt póójának lenne a legszebb színe?
Bár, ah azt vesszük, minden relatív...
de ha mindenkinek olyan "csodás" kék lesz, akkor egyformán lesznek "szépek" is. Pont. :P :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265466 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Naná :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265462 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
A kékszínű pólóját/fölsőjét mindenki sajátmagának veszi meg! A színről azért szavaztunk, hogy lehetőleg egységes kb. "B" verziójú kékben legyünk.
-pont ilyen színűt úgysem kap senki :)
-úgyis Drizzt pólójának lesz a legszebb színe

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265361 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Igazából mindegyik szín ronda :) . Ne legyen túl világos, az a lényeg. Meg ha lehet ne olyan legyen, mint a tavalyi táborban az a rikító kék póló.
Dec' ól'.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265347 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Brandir, a pólót mi festjük be v ilyen pólót kapunk - vagy hogy lesz ez az egész?...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265298 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Csapatfölső véglegesítése: fiúknak rövidujjú póló, lányoknak választható spagettipántos vagy rövidujjú felső. A színe minden esetben a "B" variáció.

Anyagrendelést leadtam ugyan erre a színre, tehát lehetőség lesz a kendőkészítésre is.

Továbbra is lehet javaslatokat tenni a Címerre és az Indulónk dallamára!

Figyelem: mindenki hozzon a táborba 1 vagy 2 kiló újságpapírt papírmasénak! (Lehetőleg nem színes, nem fényes felületű, hanem snassz hagyományos napilapnak valót) Pár plusz kiló már nem sokat zavar, és elfér a zsák aljában ;)

Extra feladat: Aki tud, hozzon néhány hullámkarton lapot (nagy dobozból), legalább 80*80 cm-es darabokat pajzsnak.

Néhány kép hangulatteremtésre:
Gyakran alkalmazott viking motívum zászlókon, hajók orrán a sárkány.
<table><tr><td> </td><td> </td></tr></table>
További képek itt:
01
02

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265275 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Na, ezt meg én követtem el. :oops: A színezés sem tökéletes. :roll:
Akkor a póló sötétkék és pántos legyen? Csak mert meg is kell venni valamikor,és általában amit én elkezdek keresni,az soha nincs éppen akkor. :? :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265244 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Brandir írta: Csinci: azért ennél talán egy kicsivel lehet bonyolultabb ;)


oké =D

jahogy mi?

oké =D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265225 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Kéne csapattali, és kéne alkotni egy címert is...amolyan végleges példányt.
Az én jóvoltamból ? :) Hogymi ?
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265193 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Az élén az egyes embereknek, nemzetségfőknek áll, a népek címerének alapja mindig az Oldalán.

Niph nagyon szépek a címerek, de én spec. képtelen lennék ezt megfesteni. (Bár semmit nem tudok megfesteni, ami bonyolultabb egy besatírozott négyzetnél :oops: )

Csinci: azért ennél talán egy kicsivel lehet bonyolultabb ;)

Ha már csillag, Jó lenne belevenni Earendil csillagát, hiszen Ő hajózott át Valinorba a Valák segítségéért, s lett az egek hajósa.
Earendil címere
Earendel és Elwing

Néhány Tolkien által rajzolt Númenori kárpit mintája:
01
02
03

Csapattali felőlem lehet, de csak ha a társaság felénél többen ott tudunk lenni.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #265170 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Nyah, hogy nyökögjek is hozzá valamit.

Niph: a rajzaid gyönyörűek, a probléma az, hogy túl bonyolult ezeket megfesteni. Mert valószínűsíthetően (és egyébként ez az egyik legzsírabb dolog) mindenkinek magának kell majd a címert a pólójára mázolnia a tábor első napjaiban.

Ergo a lényeg: egyszerű és mutatós vonalak meg motívumok, nem kell túlzásba vinni.

(Persze ezeket tuti megtartjuk-felhasználjuk vagy nemtom.)

Brandir: nem ÉLÉN álló négyzetre gondoltál?

Drizzt jóvoltából (remélem) hamarosan kerülnek föl más mintázatok is.

Viszont. A véleményetekre sürgősen szükségünk van, ezért aktívkodjatok légyszi (mint a pólónál)!

Meg még egy. Legyen jövő héten csapattali? Mondjuk csütörtök? (Hogy durvuljunk egyet a tábor előtt. Zsííír lenne.) Naa? Csapvez?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.194 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére