Kismaros 2005

Több
18 éve 6 hónapja #270625 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Lesz ebben az évben huzgálás vagy annak veszek ajándékot akinek ahajtok?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270623 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Felagund írta:

Alison West írta:
[size=9:yk6aa5a5](Bocs, de csatlakozom...)[/size]


A piáláshoz, vagy a rugdosáshoz? :D


A rugdosáshoz :twisted: :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270621 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Nem hiszem, hogy bármilyen kötelező program lesz, max. lehetőség :wink: hogy ne unjátok magatokat akkor sem, ha pár literrel kevesebb piát fogyasztotok :P :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270612 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Alison West írta:
[size=9:2hlcoclq](Bocs, de csatlakozom...)[/size]


A piáláshoz, vagy a rugdosáshoz? :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270603 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Felagund írta: Személy szerint nem érdekel, hogy milyen szabályozás lesz, vagy milyen nem, de ha meglátlak, hogy karácsony szent ünnepén berúgsz, én úgy éljek, hogy nagyon lerugdoslak... :evil: (És ez mindenkire vonatkozik :!: )


:mrgreen: :twisted:


[size=9:3tbzvrcz](Bocs, de csatlakozom...)[/size]

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270601 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Két apró észrevétel:
:arrow: Karácsony szent ünnepe tudtommal több, mint egy héttel Kismaros után lesz.
:arrow: Akik nem a tavalyihoz, hanem a tavalyelőttihez hasonló stílusú rendezvényt szeretnének, talán azok között is akadnának olyanok, akik ezek után inkább hajlanának egy magánbulin való részvételhez.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270600 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Jacopo Belbo írta: oké. akkor valaki releváns személy beírná, hogy milyen programok lesznek, milyen jellegű lesz a házirend, és hogy haza fognak-e küldeni térítés nélkül? már csak azért, mert karácsony előtt nem feltétlen szeretném túl sok kötelező programmal tölteni mocskos és szánalmas kis (alkoholista, és drogos is) életemet... :)

köszönöm.


Személy szerint nem érdekel, hogy milyen szabályozás lesz, vagy milyen nem, de ha meglátlak, hogy karácsony szent ünnepén berúgsz, én úgy éljek, hogy nagyon lerugdoslak... :evil: (És ez mindenkire vonatkozik :!: )

Én kérek elnézést... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270597 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Tavaly is valami hasonló volt nem? Én este mentem azt tudom:) (nappal ugy is aludni fogunk nem?:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270572 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
eh. most akkor KM az lesz hogy :
lemegyünk péntek suli után és vasárnap regel hazajövünk ????
mert ha belegondoltok az 1 kemény teljes nap ...

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270560 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
csatlakozom

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270558 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
oké. akkor valaki releváns személy beírná, hogy milyen programok lesznek, milyen jellegű lesz a házirend, és hogy haza fognak-e küldeni térítés nélkül? már csak azért, mert karácsony előtt nem feltétlen szeretném túl sok kötelező programmal tölteni mocskos és szánalmas kis (alkoholista, és drogos is) életemet... :)

köszönöm.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #270378 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Megkaptuk az 50. jelentkezőt, az előjelentkezés ezzel lezárult, a kismarosi hivatalos Téli MTT Találkozó mindenképpen megrendezésre kerül.

Szeretném azonban felhívni a figyelmet, hogy a korábbi tájékoztatással ellentétben ez csak előjelentkezés volt. (A szervezőkkel folytatott konzultáció eredményeként meg tudtuk oldani, hogy ne kelljen már szeptember végéig befizetni az első részletet, és így semmi nem indokolja, hogy a Téli Találkozóra előbb zárjuk le a jelentkezést, mint az Őszire.) A rendezvényre a tényleges jelentkezéseket majd az Őszi Találkozó után, október végétől lehet beadni (figyeljétek a fórumot). Aki tehát biztosan ott szeretne lenni Kismaroson, ne felejtse el beadni a jelentkezését a hivatlos jelentkezési időszakban.

Az is talán fontos információ, hogy az idei kismarosi rendezvény teljesen más jellegű lesz, mint a tavalyi volt, mind kereteit (a tavalyi egy magántársaság magánbulija volt, az idei az MTT egyik hivatalos rendezvénye), mind programját tekintve. A részvételi befizetéseket az MTT bankszámlájára kell majd utalni (előreláthatóan három részletben, november elejétől kezdődően), a helyszínt az MTT bérli, az étkezést és a programokat az MTT által megbízott felelősök szervezik.

Akik a tavalyi rendezvény alapján némi kétséget éreznek a rendezvény "jellegével" kapcsolatban azoknak álljon itt néhány információ: Mivel ez hivatalos MTT rendezvény lesz, értelemszerűen a tavalyinál lényegesen "szigorúbb" házirendet kell betartani a résztvevőknek, és a programok is inkább a nyári táborainkban megszokottakat fogják idézni. (A program és a házirend a jelentkezés megkezdéséig e fórumban publikálva lesz.) Túljelentkezés esetén az MTT rendezvényein megszokott módon, az MTT tagok élveznek előnyt. A rendezvényen várhatóan az MTT vezetőségének többsége jelen lesz.



[size=9:4ajyn7rv]u.i.:
Akik viszont inkább olyan jellegű megmozdulást szeretnének, mint a tavalyi volt, azoknak javaslom, hogy akár Kismaroson, akár máshol, az MTT Találkozótól eltérő időpontban szervezzenek ismét egy magánbulit.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270163 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Én arra lennék kíváncsi: nem azt mondtad ma délelőtt, h végülis dec. 16-17-18?


de igen, és mivel azóta most jutottam először nethez, meg is erősítem, kismaros időpontja:

december 16 - 17 - 18. (péntek délutántól vasárnap reggelig)

Phelan: alapvetően a jelentkezési sorrend számít, csak mivel ez MTT-s rendezvény lesz, tekintettel kell lenni az emberek MTT-tagságára, fórumos/társasági életére, stb. mindezt akkor, ha létszám fölé megyünk. jelenleg negyvenhatnál tartunk, szóval aggodalomra semmi ok.

mivel a szállás 3 éj helyett 2 lesz, így a szállásdíj is értelemszerűen csökken. pontos összegeket legkésőbb hétfőig fel szeretném tenni. megközelítőleg:
drágább (35 hely) - 2900 Ft + kaja
olcsóbb (15 hely) - 1600 Ft + kaja

ahogy a táborban is, itt is olcsóbbnak kell lennie az MTT-tagok számára. ez annyit jelent, hogy az MTT-tagok kajapénze néhány száz forinttal kevesebb lesz.

a fizetési határidők változatlanok. a befizetést az MTT számlájára kell elkövetni, szintúgy, mint a táborban. erről is jönnek a részletek pár napon belül.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270160 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Igen, csak azért nem szerencsés mert a tancinénik és bácsik mindig a szünet előtt íratjék meg az összes létező dolgozatot.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270159 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Én arra lennék kíváncsi: nem azt mondtad ma délelőtt, h végülis dec. 16-17-18? Mert a téli szünet, de a saját elfoglaltságaid miatt is így jön ki jól... szóval, ez nem üt semmiféle szünetet vagy tanítási napot, és mindenki jól jár (péntek du. már a legtöbben le tudnak utazni, vasárnap meg visszajövünk, ha kell, korán, asszem 9kor így is kiakolbólítanak minket a házból :P ). No?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270119 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Aham.... és honnan tudom, hogy elment egyáltalán a levelem, és a jelentkezők között vagyok? És akkor nem sorrendben megy, hogy ki mehet? na mind1...

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #270090 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Kedves Mindenki,

elnézést kérek, hogy nem jelezgettem vissza egyenként mind a negyvenkettőtöknek. kivétel nélkül minden jelentkezést tudomásul vettem, és felírtam egy listára. szóval nem kell aggódni.

a jelentkezés elfogadása abból fog állni, hogy legkésőbb szept. 10-én felteszek ide egy max. ötvenfős névsort. aki abban szerepel, annak a jelentkezése elfogadott.

akik megtalálják magukat a listán, azokra a következő tortúrák várnak:

:arrow: szept. 23-ig fizessék be nálam a TELJES ÖSSZEGET - tehát nem csak a részletet. ugyanis szerződést kell aláírnom, és azt csak úgy tudom vállalni, ha legalább huszonöt ember befizette a teljes szállásdíjat. (25 olyan ember, akik teljes díjas, normálágyas cuccot fizetnek.)
hogy mennyi is a teljes összeg kajástul, mindenestül? ezt holnapután már fel szeretném tenni.

:arrow: a téli szünettel kapcsolatban megértelek titeket, de sajnos már nem tudok mit tenni. azaz tudok, ha nagyon-nagyon muszáj, csak az azzal jár, hogy újra kel íratnom a szerződést, meg minden határidőt, amiben eddig megállapodtam velük. ezt pedig nem szeretném. szvsz mindenki maradjon, amíg tud. december közepén egyébként sem tudnám áttenni sehova, előtte egyetemi utolsóhét (ami durva), utána meg karácsony.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

/me a Találkozások topicban írta: viszont FONTOS:
Nem tudom, más középiskolákban is így van-é, de gyanítom hogy igen: december 21-ig még tanítás van!!! :cry: Ez Kismarossal kapcsolatban felvet pár problémát :? :(


Nimrocco, eddig nem tudtuk hogy ennyire szemetek lesznek h. azon a héten még lesz tanítás. :? Egyébként dec. 17-18. szombat-vasárnap, tehát azt szerintem nem kell igazolja a szülő. :P Viszont nyilván nem minden szülő engedi meg a "lógást" egy tali kedvéért, úgyhogy vmi megoldást kéne találni... de nekem nincs ötletem :( (max. az hogy dec. 16 péntek du.-tól dec. 18. vasárnapig. :roll: )
Cue? :roll: [size=9:1t2c1393](tudomhogynemvagyitthon, majd ha hazajöttél)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269882 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Dec. 17-20......Ez 4 nap.Középsulisoknak a szülő legfeljebb 3 napot igazolhat.Én spec egyet már ki fogok lőni akkorra.Ez így nem lesz jó :S 21-ig tanítás van :( Cueddo :HELP: Cueddo

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269691 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Cueddo Balatonon van, pénteken érkezik haza. Addigis türelem...

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269690 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Kismaros 2005

Rabyn írta: én nem kaptam, priviben írtam.


Én mailben írtam és nem kaptam.

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269685 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
én nem kaptam, priviben írtam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269680 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
Én kaptam. :D

Phelan, egyébként sztem el lett fogadva. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269671 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
igazán érdekelne, hogyha nincs névsor, honnan tudjam, hogy el lett fogadva a jelentkezésem? ugyanis már 2 hete írtam, és visszajelzést nem kaptam...

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269665 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kismaros 2005
és itt vannak összegyűjtve Cueddo eddigi hírdetményei :) :

Cueddo írta: még néhány újabb tudnivaló, mielőtt 3 napra elutazom.

először is. kismaros hivatalosan az MTT Téli Találkozója lesz.

másodszor, a keretlétszámot felemeljük 50 főre . ez a végső maximum. A pontos költségek a jövő hétre fognak tistázódni. Egy biztos, az MTT-tagok kezdvezményben fognak részesülni.

harmadszor, a névsort akkor teszem közzé, amikor már teljesen végleges lesz - vsz legkésőbb két hét múlva, a programmal együtt.

negyedszer, a továbbiak:
saját magam számára szept. 10. , amikoris felkerül a program vázlata a leendő kismaros-topicba.
a Ti számotokra pedig szept. 23. , amikorra be kell fizetni a foglalót, ami 300 Ft/fő/éj, össz. 900 Ft.


Cueddo írta: újabb tudnivalók, ill. több változás is történt.

a szállás díja: 1450 Ft / fő / éj, tehát összesen 4350 Ft.
a házban 41 ágy van.

az első részletet - ami 300 Ft / fő / éj - szept. 23. péntekig bezárólag lehet befizetni. (vagy nálam, vagy az MTT számlájára, ez majd még kiderül.)

ha 35-nél többen leszünk, akkor a 35-ön felüli 6 embernek csak 800 Ft / fő / éj a szállásdíj (össz. 2400 Ft). más módon nem lehet spórolni. ezért kérem, hogy csak az jelentkezzen mérsékelt szállásdíjra, akinek nagyon szükséges. (eddig 3-an kértek ilyet. egyébként igen valószínű, hogy megtöltjük a házat, mert jelen pillanatig 31 jelentkezés érkezett be. 41 fölé semmiképp nem megyünk!)

a programról két héten belül írok bővebb infót.

az étkezéseket most szervezettebben fogjuk megoldani - elkerülve a három napon át tartó intenzív süteményzabálást valószínű, hogy a szállásdíjon felül kérünk még mindenkitől vmennyi étkezési hozzájárulást, amit pénzzel és hozott kajával egyaránt lehet teljesíteni.


Cueddo írta: eddig 20 hely telt be a 43-ból. gyertek még nyugodtan


Cueddo írta: kedves Népek!

megerősítem, hogy lesz Kismaros , már le is foglaltam a helyet. most eggyel több, azaz 3 éjszakás lesz.
dec17-18-19-20

lesz program is, ezt majd később kifejtem, mihelyst olyan állapotba kerül.
befogadóképesség legeslegfeljebb 43 fő (=ahány ágy van)!

aki szeretne jelentkezni , az írjon nekem emailt vagy esemest, vagy hívjon fel. szept1-ig kell bejelentenem az előrelátható-létszámot, az a lényeg, hogy minimum 25-en legyünk, és akkor nem telepíthetnek be mellénk senki mást.

ja, és az ára: 1150 Ft / fő / éj. ágynemű nélkül sokkal olcsóbb. (erről majd még érdeklődöm.)

Cueddo írta: örömmel tudatom mindenkivel, hogy idén is lesz Kismaros. dec17-18-19(-20), p-szo-v-h. keretjáték is lesz!


"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #269661 Írta: Laurelen
Kismaros 2005 téma létrehozva Laurelen által
Kismarosnak.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére