Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Több
18 éve 6 hónapja #272787 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Nem az a lényeg, hogy az elnökség dönt, hanem az, hogy a legmegfelelőbb emberek kerüljenek az egyes posztokra. Mint az az eddigi táborok tapasztalataiból kiderült, nem csak az lenne fontos, hogy jó csapatot alkossanak a szervezők, hanem az is, hogy megfelelő emberekből jöjjön létre ez a csapat. És fordítva.
Ha mindenki egyénileg is jelentkezhet posztokra, akkor azzal lehetőséget adunk arra, hogy olyan emberek is képbe kerüljenek, akikre amúgy a potenciális szervezők esetleg nem is gondolnának. Az elnökségnek meg ott van a nagy felelőssége, hogy segítse a szervezői csapat kialakulását. Hogy ne csak az legyen szempont, hgy mennyire áll közel a főszervezőkhöz, hanem az is, hogy ténylegesen jó-e arra a feladatra, amire kiszemelték. Továbbá azt is fel kell mérni (szerintem), hogy az adott ember mennyire jó csapatjátékos. Hiszen egy táborszervezés nagyon komoly csapatmunka.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272784 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Gandalf írta: Az alapkoncepció az volt, hogy a jelentkezőkből az elnökség állít majd össze egy jól működő csapatot. Remélhetőleg így is lesz... :roll:


[size=9:11ohbfus]Éljen a nagy és bölcs Elnökség...[/size] :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272763 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

nodlee írta:

Gandalf írta:
4. Elfogadták azt a javaslatot, hogy külön jelentkezési pályázatot írjanak ki a különböző táborszervezői feladatkörökre, amelyek alapján az elnökség dönt a táborszervezők személyéről. Tehát most A KÜLÖNBÖZŐ TÁBORSZERVEZŐI FELADATKÖRÖKRE LEHET EGYÉNILEG PÁLYÁZNI, nem szervezői csapatonként!


kérdés: nem fog ez iszonyatnagy fejetlenséghez vezetni? Én nem vagyok egy szemétrosszarcúpesszimista, de így még rosszabb lesz az információáramlás a táborszervezők között, nem gondoljátok?

Az alapkoncepció az volt, hogy a jelentkezőkből az elnökség állít majd össze egy jól működő csapatot. Remélhetőleg így is lesz... :roll:
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272762 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Gandalf írta:
4. Elfogadták azt a javaslatot, hogy külön jelentkezési pályázatot írjanak ki a különböző táborszervezői feladatkörökre, amelyek alapján az elnökség dönt a táborszervezők személyéről. Tehát most A KÜLÖNBÖZŐ TÁBORSZERVEZŐI FELADATKÖRÖKRE LEHET EGYÉNILEG PÁLYÁZNI, nem szervezői csapatonként!


kérdés: nem fog ez iszonyatnagy fejetlenséghez vezetni? Én nem vagyok egy szemétrosszarcúpesszimista, de így még rosszabb lesz az információáramlás a táborszervezők között, nem gondoljátok?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272687 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Kedves azon személyek akik jelentkeztek 2006os tábor keretjátékmegcsinálni:

Holnap (csütörtökön) négytől a Siriusban keretjáték megbeszélés az én ötletem alapján.

Mindneki jöjjön aki úgy gondolja, ötlete van ezzel kapcsolatban, vagy hasonló.

(és legalább egyvalaki hozzon pénzt mert nekem nincs és nem biztos h holnapig lesz és ha nem fogyasztunk akkor kivágnak. )


Az aki szeretné ha meglepetés lenne a keretjáték (és még egyáltalán nem biztos h ez lesz!) , természetesen ne jöjjön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272461 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Az elnökség ma az alábbi döntéseket hozta tábor-ügyben:

1. Elvetette azt az ötletet, hogy időben és/vagy térben elülönülő táborok legyenek, azaz EGYETLEN MTT-TÁBOR LESZ 2006 NYARÁN!
2. Hosszas vita után elvetette azt az ötletet is, hogy a táboron belül legyenek formálisan elkülönített altáborok. Így ALTÁBOROK NEM LESZNEK. (A döntés még felülbírálható szükség esetén egy másik hivatalos vezetőségi ülésen!)
3. Elfogadták azt a javaslatot, hogy a helyszínre külön ötletpályázatot írjanak-e ki, melyről az elnökség dönt utána. Tehát KÜLÖN MEG LESZ PÁLYÁZTATVA A HELYSZÍN!
4. Elfogadták azt a javaslatot, hogy külön jelentkezési pályázatot írjanak ki a különböző táborszervezői feladatkörökre, amelyek alapján az elnökség dönt a táborszervezők személyéről. Tehát most A KÜLÖNBÖZŐ TÁBORSZERVEZŐI FELADATKÖRÖKRE LEHET EGYÉNILEG PÁLYÁZNI, nem szervezői csapatonként!

A VEZETŐSÉG KÖSZÖNI AZ ÜLÉSEN RÉSZTVEVŐ NEM VEZETŐSÉGI MTT TAGOK ÉS NEM MTT TAG RÉSZVÉTELÉT, ÖTLETEIT, JAVASLATAIT VALAMINT SEGÍTSÉGÜKET A TÁBOR SZEMPONTJAINAK ÖSSZEGYŰJTÉSÉNÉL!

Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272424 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
szervezzünk nyári tábort szvsz:-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272346 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Rabyn: de ha egyeztetünk időt, odavezethetlek

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272327 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Oktogonnál leszállsz a 4-6-osról, elmész a Nyugati felé tartó villamos megállójának az elejéig. Ott átmész a Rotschild oldalára. Ott kezdődik egy utca, az Aradi utca. Mész rajta egy saroknyit, és bekanyarodsz jobbra. Első ház, külön kapucsengőn kell csengetni: Batthyány Alapítvány feliratú aranytáblácskán van. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272324 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
hogy lehet oda eljutni ?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272318 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Ankalimon írta: A 2005. szeptember 26-i elnökségi ülés legfőbb témája az MTT jövő évi tábor koncepciójának kialakítása lesz. Az ülés nyilvános, szerettel várunk mindenkit, aki részt vett bármelyik eddigi táborunk szervezésében, illetve ötletei vannak a következő évi programmal, helyszínnel, keretjátékkal, keretekkel (pl.: hány tábor legyen).

Addig is e topikban várunk minden észrevételt, panaszt, ötletet javaslatot, hogy legyen miből kiindulni a megbeszélésen.


Holnap lesz szept. 26. A táboros megbeszélés 17:00-kor kezdődik pontban. Cím: Eötvös u. 24. I. emelet 16. "Batthyányi Alapítvány" kapucsengő.

Akit érdekel, jöjjön el feltétlen.

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271820 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Mindenképpen pályáztatni fogják a nyári tábort, csak össze kell gyűjteni az igényeket és a véleményeket/ötleteket/javaslatokat, amelyeket a pályázók fel tudnak használni. :wink: Szóval az elnökség megpróbálja kissé demokratizálni a dolgot és közvéleménykutatás-szerűséget csinálni. Rajta hát, írjatok bátran! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271809 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Szvsz ezt a "táborhelyajánlósdit" úgy is meg lehetne oldani, ahogyan az őszi találkozó helyszíne lett kijelölve.
Mindenki, akinek van megfelelő jelöltje, az ismerve a feltételeket /előbben leírva/ egy összegző kortesmunkában, mintegy páyázat jelleggel, /leírás, utazás, előnyök-hátrányok, fényképekkel illusztrálva, egy megadott határidőre eljuttatja a vezetőségnek, aki aztán mérlegelve a dolgokat, határoz a három legjobb műről, és azt közkincsé téve, a szavazás topicban a tagság döntene... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271806 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Üdv!

Ugyan bocs de nem olvastam minden eszmefuttatást végig,viszont van két javaslatom.
Egyik a vízpart, ideálkis lenne a Balcsi, mert rengeteg hely van ahol lehetne táborozni. Van erdő, mező hegy, bogarak, minden növény kinek mi kell. Utána is lehet nézni. Szigliget pedig igazán gyönyörű hely. [size=9:1558eap9](Ha meg nem ideális, esetleg utánafutkározhatok)[/size]

Aztán van egy másik hely, Eger környéke jobban mondva Parádsasvár. Ami iszonyúan szép hely bár a közlekedés kissé nehézkes.(igaz jó pár éve nem voltam már ott. ), szóval azóta változhatott a helyzet. Lehet sátorozni bőven van hely, van szálás is, normális tisztálkodási lehetőseégek. No ez csak egy felvetés...... :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271791 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Rabyn: Egyetértek.

Telco: A posztolt helyszínekkel is nyilván mindenki a saját igényeit meg a többiekét tartja szem előtt. Ebből is lehet szűrögetni. Sőt. Ha végigolvassátok a topicot, kra egyértelmű már, hogy milyen tábort szeretne a többség.

Nem fog itt mindenki a részletekbe belemászni, mert minek, akkor hol a meglepetés?! - viszont az alapigények rég elhangzottak, ha jól tom, erre lehet és kellene is építeni, a többi nyilván a vezetőség dolga, hogy ha van valami, amin szerintük változtatni kell, azt módosítsák és közöljék velünk. A lényeg, hogy az eddigi táborok meglévő alapdolgain (1 darab tábor... SZEPARÁCIÓ, JÓ kaja, JÓ zuhanyzóvécé, JÓ szállás, ZÖLD, keretjáték, kreatívkodás, büfé a közelben + legyenmáVÍZ) ne változtassunk. Plusz zsírság, ha vannak sportpályák v. játszóterek stb. a környéken. Ju nó. És nagyon megköszönném azt, ami a tavalyi velemi táborban volt, hogy kijelölünk 1 darab dohányzóhelyiséget a táborlakóknak, legyünk már lojálisak, és nem fog senki hőbörögni.

Danke

(Amúgy Olosta cuccai nekem nagyon bejönnek. Lehet, hogy ott épp nem férünk el, de a 2 hely állatkirály.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271711 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Telco: szerintem egyértelmű miylen tábor legyen EGY tábor, ami az ezévi kettő keveréke. Olyasmi mint ami az első Velemi volt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271707 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Két fontos dolog.

Ne feledjétek, hogy nem elég, ha van sátorhely. 150 ember ellátására alkalmas zuhanyzási lehetőség (a velemi NEM VOLT elég, pedig ott 60 hely volt házban) és rendes konyhai ellátás (a tábortűz nem elég) is kell. Ezek hiányában sajnos egy nagyon szuper környéken, szuper programokkal bíró házzal sem tudunk SEMMIT kezdeni, maximum tavaszi talihoz vagy mtt szülinaphoz lehet elegendő.

A másik, még fontosabb:

Teljesen felesleges helyszínt keresni, mert még azt sem tudjuk, mire kell. Először azt kell megvitatni, hogy milyen tábor legyen. Ha már tudjuk, csak akkor van értelme helyszínt kutatni. Senkit nem akarok lebeszélni a lelkes munkáról de a feleslegesről igen. Majd ha eldől, milyen tábor lesz és kik szeretnék csinálni, akkor lehet meghatározott paraméterek mentén keresgélni.
Ha tehát fűt a lelkesedés, azon gondolkodjatok inkább, amiről a topic szól: hogy milyen tábor legyen és ehhez szóljatok hozzá érdemben. Egy hét múlva lesz erről vezetőségi és az ötleteitekre, véleményetekre nagy szükség van.

Most még lehet ötletelni, szakítsunk az általános gyakorlattal, mely szerint inkább utólag hisztiznek néhányan.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271706 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Olosta (Aelalin) írta:

Rabyn írta: olosta: egy 150 fős tábort hogy akarsz elszállásolni egy 50 fős helyen?


Boccs, elfelejtettem odaírni, hogy sátrazni is lehet (a Jóléti Szolgálat Jászszentlászló és Móricgát Alapítványa - Kézművesek tanyájáról van szó).


Szerintem nem fog 100 ember sátrazni... :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271702 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Rabyn írta: olosta: egy 150 fős tábort hogy akarsz elszállásolni egy 50 fős helyen?


Boccs, elfelejtettem odaírni, hogy sátrazni is lehet (a Jóléti Szolgálat Jászszentlászló és Móricgát Alapítványa - Kézművesek tanyájáról van szó).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271701 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
olosta: egy 150 fős tábort hogy akarsz elszállásolni egy 50 fős helyen?

Én ajánlanám a Leányfalu kepminget, ahogy elnéztem ott legalább 200 ember elfér.
Sajnos linket nem találtam. (majd utána érdeklődőm a részleteknek)
Kicsi faházak vannak plusz sátrazi lehetőség, a falutol azért elzárt, mellette ott folyik a Duna, van Strand, közel van Pest, Van ERDŐ, HEGy: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271700 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Na, akkor konkrét lehetőségek Alföld témában (bocsi, most ez a vesszőparipám):

Szalkai tanya Pálmonostorán
Hátránya, hogy csak 20 ember fér el házban.
Előnyei: van tó a tanya területén (vízimádóknak), van egy hatalmas fedett szín kreatív, közösségi, miegyéb foglalkozásoknak, korlátlan számú sátor is elfér a tanyán, túralehetőségek.
Mivel tanya, viszonylag távol van lakott területtől, és nincsenek turisták.

Jóléti Szolgálat Jászszentlászló és Móricgát Alapítványa
Kézművesek tanyája

Képek
Sajnos konkrét linkt nincs, de ezen a linken az oldal közepe táján megtaláljátok a leírást.
A lustábbak kedvéért azért ide is beírom, hogy mi van:
:arrow: 50 ember fér el házban
:arrow: házi koszt
:arrow: parkolás portán belül
:arrow: füves udvar
:arrow: főzőhely (bográcsozás, nyársonsütés)
:arrow: kézműves foglalkozásokat biztosítanak (olyanokat, amit esetleg a táborszervezők nem tudnak - agyagozás, csuhébaba készítés, anyámkínja)
:arrow: van szabad strand
:arrow: ping-pong, és egyéb sportlehetőségek.
Pontosan nem tudom, hogy ez a hely mennyire elszeparált, de megérdeklődhetem, ha érdekel titeket.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271651 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Én meg aszondom, hogy 3 évet táboroztunk olyan helyen, ahol nem volt VÍZPART. Most már ILLENE. Ezt azt hiszem, már kifejtettem párszor. (Elkezdtem amúgy a keresést, az ideális helyszíneket posztolni fogom.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271634 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Szerintem nem sokat visz minket előre, ha mindenki felsorolja, milyen vidékre szeretne menni, inkább KONKRÉT helyszíneket hozzatok, ahogy Ana!

(A magam részéről Szorospatakot máris megszerettem. :) Köszönjük, Ana!)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271633 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Idhren írta: Tudom, hogy nekem sincs sok beleszólásom a dolgokba, de én se nagyon szeretnék az Alföldre menni...
Nincs se erdő, se pancsizási lehetőség...


Nem értem, hogy az Alfölddel kapcsolatban mért él mindenkiben az a marha nagy baromság, hogy nincsenek erdők, meg tavak. :evil:
Persze, vannak pusztás részek, de vannak erdők is, meg néhol tavak is. Csak megfelelő helyet kell keresni. Bugac csak egy lehetőség (ott is van erdő, a puszta mellett). Van még ezer más hely, ahova szuper táborokat szeveznek, és nem a délibábos puszta közepén.

Egyébkén szerintem 150 emberrel kicsit gáz olyan helyre menni, ami vizes, mert nem lehet tudni, hogy a 150 közül ki tud tényleg úszni, meg ennyi emberre figyelni is nehéz. Továbbá, a pancsizás elvonhatja a figyelmet a lényegről (feltéve, ha komoly, keretjátékos táborról van szó).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271631 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Én is hozzáugatok: Lovaglást, rohíros tábort maximálisan támogatnám, bár tudom, hogy nehézkes megszervezni... Nincs kifogásom az Alföld ellen, de sztem egy vadregényes erdőben nyáron kellemesebb a tartózkodás.
Sztem az sem mellékes, hogy víz mellett sok a szúnyog...
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271630 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Rabyn írta: Olyan helyben gondoklodjatok ahol elfér 150 ember NEM egymás nyakán (ergo nem 30 ember lakik egy szobában) van fürdési lehetőség (monnyuk strand) van kirándulási lehetőség (monnyuk hegy, völgy akármi) van normális fürdési lehetőség, kaja lehetőség, közelben nagyobb város, ahol be lehet vásárolni, van orvos, van térerő, hogy a drága szülők el tudjanak érni, illetve ha valakinek siekrül elvesznie akkor ne kelljen orákat gyalogolnia a semmiben.


1-et értek. Jó lenne a természetben eltünni, hogy pl a kirándulásokon másik hat csoporttal ne fussunk össze, de mindent egyszerre nem lehet. Érdemes lenne megvalósítani a Gandalf által leírt 1 táborban három "szekciót", így mindenki kedvére megtalálhatja azt az elfoglaltságot, amit szívvel-lélekkel végez, ami nagyon sok szervezést igényel. Ha a hely megvan, fontos lenne felmérni az igényeket egyrészt a leendő résztvevők, másrészt a programokkal kapcsolatos dologi feltételekre gondolok pl:
*ha van pinpong asztal, akkor oda vagy hozzunk ütőket meg labdát ki-ki magával, avagy megszervezendő, hogy honnan kerüljenek beszerzésre (kölcsönzés vétel...)
*turák esetén hard és lájt verziók, esetleg kultúrproramok (múzeum, kastély-, emlékmű-, temetőlátogatás ... )
*kretív csoportnál a várható gyöngy, drót, festék + egyéb alapanyagok beszerzése
*bajvívásra, tűzrakásra, játékra (tollas), tombolásra laklamas terület kijelölése
.
.
.
ezt még hosszan lehet sorolni, biztos vagyok benne, hogy rengeteg tapasztalat összegyűlt már.
Saját megjegyzésem: a relax tábor nagyon klassz volt.
Szeretem a hegyeket, vizeket, de az Alföldön is találhatunk jó helyeket.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271627 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
Tudom, hogy nekem sincs sok beleszólásom a dolgokba, de én se nagyon szeretnék az Alföldre menni...
Nincs se erdő, se pancsizási lehetőség...
Rohiros tábor rúúúlz, és a lovagláshoz nem kell feltétlenül puszta... Nyáron kicsit gáz a tűző napon égni a nyeregben egy préri közepén, ahol nincs hova elbújni :) Erdőben viszont zsír :twisted:
De a Mátra-ötlet idáig a legmenőbb (/me nagy hegyvidék-párti :oops: ).Csak kár, hogy nincs a közelben egy tó, vagy folyó, amiben úszni lehet.
És a mindentől távol is jó, legalább nem lesznek megint olyan beszólások, hogy: Ezek most erdei-iskolások?! :? :P
Más: Káli-medence mint olyan? Nem viszi túlzásba a hegyeket, erdők, mezők, víz... És szép :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271619 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

Toma gazda írta: ez nagyon jól hangzik

Szerintem is (nem, mintha lenne beleszólásom :) ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271617 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?
ez nagyon jól hangzik

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271608 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Milyen tábort szervezzünk 2006-ban?

kriszana írta: Táborhely

Mátra, hegy, völgy, erdő.
Mindentől távol, a világ végén, az erdő szívében.

Szorospatak
www.kep.tar.hu/kriszana/50133340#2

70 férőhely faházban (1 faházban 6-7 ember fér el)
8 fős tábvezház
+ korlátlan sátorhely
közösségi helység esőesetén, ahol legalább 80-100 ember elfér
jó minőségű meleg kaját biztosítanak
A vizesblokk kapacitása is elbírja a 150 főt (megkérdeztem)
remek túralehetőségek a környéken, gyönyörű vidék
mindenféle kreatívkodásra, pinpongozásra is van lehetőség
A hátránya (vagy előnye?), hogy 'nincs víz', úgyértem medence, vagy folyó, amiben fürödni lehet.

Nem akartam beírni, mert szerettem volna tábort szervezni ide.
De már mindegy.
Szervezzétek meg.
A hely tökéletes hozzá. Láttam élőben.
Az árak is elfogadhatóak, de szerintem még engednek is belőle gondos tárgyalás eredményeképpen.


Jómagam is voltam már ott - igaz csak egy hétvége erejéig. A hely olyan mint a velemi helyszín. Közel van Salgó vár és Somoskő.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.203 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére